Polityka lokalna i samorzÄ…d :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 lut 2012 - 23:59:23

po porażce, o której rozmawialismy na forum w wątku [www.konstancin.com] , chyba nadeszły lepsze czasy dla Kcina.

9 lutego został rozstrzygnięty konkurs i na stanowisku Kierownika Wydziału Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi została zatrudniona p. Magdalena Pietruszka-Pandey. Informacje, które podała mi ciocia google pozwalają żywić nadzieję, że o naszym nieco zapomnianym Kcinie- uzdrowisku, o jego walorach dowie się nie tylko cała Polska.
Życzymy powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 lut 2012 - 08:30:15


mania
(...) o naszym nieco zapomnianym Kcinie- uzdrowisku, o jego walorach dowie się nie tylko cała Polska.

... a jak przy okazji wejdzie na forum, to dowie sie nie tylko o walorach oficjalnych, ale też o tych pod dywanem grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 25 lut 2012 - 10:21:08

i o wiecznych malkontentach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 lut 2012 - 10:39:42

nie od dziś wiadomo, że tzw oficjalna promocja - to pikuś w dziedzinie przekazu; decyzje podejmuje się w oparciu o zdywersyfikowane źródła, a nie o spreparowane laurki. Wszystkie decyzje. Postkomunistyczne kraje sa wciąż łakomym kąskiem dla rozmaitych koncernów, które bezkarnie wciskają promocyjny kit - niemożliwy do wciśnięcia starym wyjadaczom kapitalistycznym. Niedawno ubawiłam sie setnie "aferą kremową" (krem na zmarszczki) - w GB reklama tegoż kremu została zdjęta i zaskarżona, jako kłamliwa, a w PL wciąż kusi smoking smiley
Wniosek: laurkowa promocja Kcina zadziała tam, gdzie jeszcze nie powstały zwykłe mechanizmy rynkowe oraz gdzie szwankuje opieka okulistyczna tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 25 lut 2012 - 13:24:44

Pani Magdo! Zapraszamy! Ale proszę prześledzić dotychczasowe występy urzędników na forum. I nie popełnić ich błędów ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 lut 2012 - 20:21:29

I o walorach asfalciarni w naszej pachnącej Gminie proszę nie zapomnieć!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 20:29 przez jaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 lut 2012 - 19:10:47

bardzo jestem ciekawa nowej odsłony promocyjnej Kcina - co będzie promowane i dla jakich adresatów. Promocja jest instrumentem rynkowym, ma (w efekcie) przynosić określone dochody etc - więc czekam z życzliwą niecierpliwością smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 14 maj 2012 - 22:43:49


bardzo jestem ciekawa nowej odsłony promocyjnej Kcina

wydaje się , że nowej odsłony nie było, za to będzie (albo nie będzie) nowy kierownik Wydz Promocji.
W BIP jest informacja o castingu:

[bip.konstancinjeziorna.pl]

...do trzech razy sztuka, zobaczymy - termin składania ofert mija 28 maja br.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.181.158.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 15 maj 2012 - 01:10:05

W sumie to ciekaw jestem po co znajomość Corel'a na to stanowisko....
Wydaje mi się, ze lepiej by było wymagać jakiejś krótkiej prezentacji pomysłów kandydata na promocje Gminy...choćby i sciagnietych z netu lub innych Gmin gdzie zrobić coś się daje....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 maj 2012 - 07:18:34

ciekawe, czy "wspołpraca z org społ" obejmuje też Straz dla Zwierząt ? Bo w naszej eksklusywnej gminie widziałam psy na łańcuchach, w okropnych warunkach (zanotowałam adres, to chyba strefa A, ul.Leszczynowa i Klonowa )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 07:26 przez ola.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: HammerHammer (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2012 - 07:28:00

taa, jeszcze nigdy nie widziałem ogłoszenia, które tak dobitnie "zachęcałoby" osoby niepełnosprawne do ubiegania się o posadę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 15 maj 2012 - 09:58:22

zdaje się jest teraz wymóg (słuszny), że każda placówka/urząd itp. musi zatrudniać pewien % osób niepełnosprawnych i bardzo dobrze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: HammerHammer (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2012 - 10:26:27

zawsze był. Jak nie ma tego % to płacą kary na PFRON.

Ale ten mój post był sarkastyczny.


Ogłoszenie
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
konieczność przemieszczania się pomiędzy budynkiem przy ul. Warszawskiej 23 a siedzibą główną urzędu przy ul. Warszawskiej 32 (ok. 100 m z przejściem przez ruchliwą ulicę),
konieczność przemieszczania się po terenie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna,

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
praca w budynku przy ul. Warszawskiej 23, miejsca postojowe miejskie w odległości około 100 m, wejście do budynku z dwoma stopniami bez podjazdu dla niepełnosprawnych przez drzwi otwierane do światła ościeżnic 87 cm,
miejsce pracy: parter, drzwi wejściowe do pokoju o szerokości 90 cm w świetle ościeżnic, drzwi wejściowe do toalety - szerokość 80 cm w świetle ościeżnic (toaleta nie przystosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: Hesia-MelaHesia-Mela (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 maj 2012 - 15:03:06

Czyżby dalszy ciąg kiepskiej passy na tym stanowisku?

Mamy nowy nabór na Kierownika Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi [bip.konstancinjeziorna.pl]
Termin zgłoszeń kandydatów - 28/05/2012 grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.play-internet.pl)
Data: 21 maj 2012 - 23:18:54

Zastanawia mnie dlaczego ostatnich dwoje kierowników nie wytrzymało dłużej niż 3 miesiące? Ostatnia Pani Kierownik wydaje się całkiem sensowną osobą (wg. wuja google) a jednak już jej nie ma więc czyżby urząd był aż taką "skamieliną", że ciężko przeforsować jakiś sensowny plan promocyjny?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 maj 2012 - 06:36:28


ratamahata69
(...)ciężko przeforsować jakiś sensowny plan promocyjny?

ale co promować ? przecież UMiG nie ma żadnej perspektywicznej strategii, nie ma nawet zaklepanych mpzp. Na razie Kcin jeszcze jedzie na opinii, na kurortowej legendzie, ale nawet zapalonym rowerzystom odechciewa się rekreacyjnej jazdy po wąskich, dziurawych drogach (ścieżek brak), w wymuszonej komitywie z tirami, w śmierdzących oparach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 maj 2012 - 19:10:36


robert
(...)
Kolejnych geniuszy wybierają sami mieszkańcy - to czemu się dziwisz OLA, że perspektyw brakuje? angry smiley

ja tam głosowałam na pp. Tomaszewskiego i Zymera, no ale przyjezdna jestem, napływowa - a tu rdzenna ludność ma głos decydujący eye rolling smiley Po co rdzenniakom jakis kurort ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 pa¼ 2012 - 19:51:54


Ola
ja tam głosowałam na pp. Tomaszewskiego i Zymera, no ale przyjezdna jestem, napływowa - a tu rdzenna ludność ma głos decydujący Po co rdzenniakom jakis kurort ?
Tiaa, bo rdzenni mieszkańcy, zwani Konstanciniakami, to marzą tylko o tym aby mieszkać w wyziewach asfalcianych, marzą o tym aby być wędzonymi w spalinach tirowych, coby w Jeziorce smoła gówniana płynęła i o takich tam różnych śmieciach w lasach co je im napływowi wyrzucają ze swych wypasionych bryk. A Pani Ola jaką furką pomyka ?

Natomiast, jedno z całą pewnością lokalesom potrzebne nie jest - mieszkanie w oparach absurdu. I zawsze lepiej być lokalesem niż dumnie zadzierającym nosa - bo-cia-nem !!! A tak się u nas mówi na przypływowców nie wiadomo skąd.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-04 19:54 przez harmattan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 04 pa¼ 2012 - 21:27:50


harmattan
A tak się u nas mówi na przypływowców nie wiadomo skąd.

Gdzie u was? Bo u nas tego nigdy nie słyszałem. Z Jeziorny jestem. Prababka na Kierszku mieszkała natomiast. Też słowem nie wspomniała o takim określeniu. To nie gdzieś z gór zawleczone?



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kierownik Wydz.Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.147.41.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 04 pa¼ 2012 - 23:12:04

Naplywowi smiecÄ…? Ja jestem w sumie tez bocianem i wypraszam sobie!
Rdzennosc nic nie ma do...faktu właściwej bądź nie promocji Gminy....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.