Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 20
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: vakossvakoss (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 cze 2013 - 20:21:46


Bartek

szymciak
nie widzę żeby poprzedzający post nic nie wnosił...Bartek proszę o odpowiedź!

Te o mieszkaniach komunalnych to też dużo wnosiły do tematu SM? Bo o tym offtopie mówiłem. "Poprzednie" może oznaczać "bezpośrednio" ale też "któryś z jeszcze wcześniejszych". Czy teraz jasne?

spoko teraz już jest wszytko jasne.

Bartek
Następnym razem po prostu wytnę offtop i nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem.[/color]

taka rola moderatora grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.ip.netia.com.pl)
Data: 19 cze 2013 - 20:50:01

Dawno się nie odzywałem, ale po przeczytaniu zaległych stron, błyskotliwych wypowiedzi i jeszcze bardziej błyskotliwych ripost stwierdzam, że w sprawie reklam niewiele się zmieniło.
Straż Miejska, tak jak pół roku temu tak i teraz dręczy lokalnych przedsiębiorców "po uważaniu", albo według wytycznych.
Reklama CKR stojąca przy ul. Gąsiorowskiego ( na gminnym chodniku ) jak stała tak stoi. Reklama obcego przedszkola wywieszona na Gospodzie Zalewajka jak wisiała, tak wisi. Nawet średnio wtajemniczeni wiedzą co i z kim wiąże te dwie firmy. Ostatnio dla Willi Syrena zrobiono osobny plan zagospodarowania przestrzennego - pisały o tym gazety.
Proponuję, aby dla przedsiębiorców, którzy chcą wieszać reklamy na swoich posesjach, Pan Burmistrz zarządził wprowadzenie osobnego planu zagospodarowania działki umożliwiającego rozwieszenie reklamy lub banera.
Skoro takie działania można zrobić dla Pana Karwowskiego to dlaczego nie można takich działań podjąć w stosunku do Kowalskiego, Malinowskiego, etc...
A tak na marginesie, czy ktokolwiek z radnych czy zarządców naszej gminy próbował wyjaśnić dlaczego przez całe zeszłe lato w Parku Zdrojowym stał wóz reklamujący Gospodę Zalewajkę. SM nie reagowała, ani Pan Burmistrz nie reagował na takie jaskrawe łamanie uchwały dot. reklam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 19 cze 2013 - 22:34:29

Gospoda Zalewajka karmiła zgłodniałych ceprów, wobec drogiej i nieudolnej wówczas Konstancji oraz jeszcze gorszej Zdrojowej Teraz jest nadzieja, że nowa GALERIA KONSTANCJA będzie karmic lepiej, czy taniej nie wiem.
Dobrze ze takie chłopskie jadło w Parku było. W niewielki stopniu sama się do tego przyczyniłam - pobożne życzenia gości parkowych przekazałam p. Burmistrzowi. Mówili, że chętniej by w weekendy przyjeżdżali, zeby mozna było coś fajnego pod chmurką przekąsić - za jakis czas pojawiła się nie tylko Zalewajka, ale także stoisko z naleśnikami. Nie wiem czy w tym roku będzie kontynuacja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: vakossvakoss (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 cze 2013 - 23:07:31

Mania zachwalasz tą firmę.. i mam wrażenie że w przypadku tego przedsiębiorcy nie jesteś przeciwko że reklamuje się.. czy się mylę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 cze 2013 - 23:26:27

Nie zauważyłam agresywnej reklamy, gospoda na delegacji miała nazwę, żeby ludzie wiedzieli kto ich karmił. A co mieli napisać firma "Krzak"? Wszystkie przybytki gastronomiczne używają jakichś nazw czy to kebab, czy chińczyk - ludzie leca jak do miodu albo omijaja szerokim łukiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: vakossvakoss (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 cze 2013 - 12:07:11

reklama to reklama .. przyznajesz że reklamy są potrzebne.. zmieniasz front?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 cze 2013 - 14:05:17

Nie, nie zmieniam, ale restauracja na restauracji - nawet na wyjeździe powinna mieć jakąs nazwę. Co innego jakby wielki banner stał przy ulicy prowadzącej do Parku, koscioła lub amfi. A Zalewajka miała nazwę na chłopskim wozie, który stał w ogródkowej / parkowej restauracji.

A pzry okazji kto - komu sie urwie tłumik lub zepsuje zegarek czy pompa, będzie jeździł po mieście i wsi, i wypatrywał na reklamach stojących wzdłuż dróg kto mu ten urwany tłumik przyspawa lub gdzie szukać zegarmistrza - wśród agresywnych, często nawzajem zasłaniających się, bywa że obdartych i powiewających szmat?

Czy nie lepszy byłby dostępny wszędzie gdzie się da miejski informator, wydawany i często aktualizowany sumptem gminy i reklamodawców? Jest też Internet, a w nim Panorama Firm - łatwiej zajrzeć (telefonem chociażby) niż dzwonić po mieście naderwanymm tłumikiem.

Ja sama, ale też pytałam znajomych i rodzinę, czy jakakolwiek reklama na trasie od granic Wawa do ronda AK utkwiła w pamięci? Niestety nikt nie potrafł wymienić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: vakossvakoss (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 cze 2013 - 09:57:59

ja pamiętam, okna, skład budowlany, awet dwa, trzy reklamy warsztatów samochodowych przedszkola, biura rachunkowe, wymieniać dalej?
nie rozumiem Twojego podejścia... jeąli prowadziłbym restaurację to twoim zdaniem mogę się reklamować? bo z twojej wypowiedzi tak wychodzi.. a jeśli prowadzę warsztat samochodowy albo skład budowlany to już nie bo z takich miejsc rzadziej się korzysta ?? nie wiem czy wiesz ale oferta panoramy firm jest płatna a wyszukiwarki internetowe słabo sobie radzą z wyszukaniem słów kluczowych. Panorama na początku istnienia była dobra.. teraz to totalne dno..

Dalej twierdzę że informator to kiepski pomysł..trzeba chodzić po mieście i wiedzieć że taki informator istnieje.. trzeba pamietać że nikt po zdrowych zmysłach nie będzie w swoim sklepie punkcie iformował klientów o konkurencji .. również pomysł burmistrza z tabliczkami prowadzącymi.. słupki mają ograniczoną wysokośc i ilość firm będzie ograniczona.. dla bezpieczeństwa tabliczki nie będą wisiały niżej jak 1.8m (ktoś uderzy głową) a wyżej jak 2.5m więc ile tych tabliczek moiżna zmieścić?? znikomą..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 cze 2013 - 11:45:41


szymciak
nie rozumiem Twojego podejścia... jeąli prowadziłbym restaurację to twoim zdaniem mogę się reklamować? bo z twojej wypowiedzi tak wychodzi.. a jeśli prowadzę warsztat samochodowy albo skład budowlany to już nie bo z takich miejsc rzadziej się korzysta ??

Jeśli bys prowadził restaurację i od czapy postawił banner w Parku (bez karmienia spacerowiczów), to pierwsza bym zadzwoniła do SM. Jeśli jednak stoi coś co informuje, że mamy do czynienia nie z firmą "krzak", a z restauracją (kt. musi spełniać wymogi sanitarne itp.), w której możemy zjeśc i nie umrzeć, bo barman jest np. nosicielem gronkowca złocistego, to niech pokazuje nazwę.

W wielu miejscowościach ten reklamowy bajzel zlikwidowano, a Konstancin stawiają jako zły przykład - patrz zdjęcia na początku wątku. Konstancin-Jeziorna jest nie tylko sypialnią, miejscem baz przeładunkowych i warsztatów oraz wytwórni gazów do unikalnej inhalacji, ale przede wszystkim UZDROWISKIEM - miejscem do którego przyjeżdżają ludzie żeby odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć oczy widokiem zieleni

Jest nawet przygotowywana ustawa o ochronie krajobrazu:


Samorządy województw miałyby robić spis krajobrazów z całego województwa i wytypować te, które powinny być szczególnie chronione. Na tych terenach można by wprowadzać zakaz wysokiej zabudowy lub narzucać kolorystykę budynków. Gminy mogłyby ustalać, gdzie mają stać i jak mają wyglądać reklamy, ogrodzenia czy mała architektura.

Cały tekst: [poznan.gazeta.pl]

kilka opinii i pomysłów poznaniaków pod artykułem:

Jak wyglądałoby miasto bez reklam?

kama 09.11.12, 12:38
Zacząć chyba trzeba od opcji zerowej dla konkretnych ulic i stopniowo powiększać obszar bez reklamy.

Jestem za, chociaż żyję z nośników reklamowych (banery, ledy itp. kfiatki). Zamiast badziewia będę oferować estetyczne rozwiązania, których teraz nikt nie kupi, bo i tak zginą w całym tym syfie.
Budynki należące do miasta, a nawet zabytki niestety również coraz bardziej obwieszone są szmatami. Kiedyś mój kuzyn zrobił zdjęcia większości znanych zabytków i na każdym(!) z nich wisiał ohydny baner z jakąś "ważną" informacją typu "wystawa", "rekrutacja", ?spektakl? itp. Jeśli więc ?wysoka? kultura korzysta z tych form przekazu, to przykład z tego biorą ?niziny? i mamy to co mamy?

duza_pyra 09.11.12, 15:56
Dziękuję, że znaleźli się ludzie, którzy wreszcie zaczęli mówić na głos o tym problemie.

Obserwuję, co się dzieje wokół i płakać się chce, że potrafimy - jako społeczeństwo - na własne życzenie aż tak bardzo zepsuć otoczenie w którym żyjemy. Ta spirala została rozkręcona i nie sposób jej zatrzymać w inny sposób, jak tylko nowymi brutalnymi decyzjami administracyjnymi, a tymczasem, póki owo prawo nie powstanie, twardym egzekwowaniem już istniejącego. Tylko musi powstać ciśnienie społeczne, które przełoży się na decydentów i w tym upatruję roli mediów.

Chciałbym znów zobaczyć zielone tramwaje w mieście. Reklama na nich? Proszę bardzo, ale nie w postaci oklejenia całego pudła pojazdu, ale w formie tablicy umieszczonej na jego boku pod linią okien. Reklama sklepu, restauracji? Tak, ale jako szyld, tabliczka, a nie bannery w pstrokatych kolorach, brudne i zawieszone byle jak i byle gdzie. Billboard? Tak, ale tylko w określonych miejscach, a już na pewno nie w ścisłym centrum. Tablice LED? Nie! Nie ma dla nich miejsca w mieście. Dość kolorowego, mrugającego i nierzadko oślepiającego śmiecia!

I niech nikt nie mówi, ze reklama w takiej formie jest gwarancja bytu firm, bo to wierutna bzdura! Wystarczy podpatrzeć, jak to wygląda na zachodzie lub północy Europy. Skoro tamte firmy żyją, działają i zazwyczaj maja się lepiej, niż nasze, to znaczy, że można. Jeśli ktoś czegoś szuka, to z pewnością znajdzie - nie muszę być nagabywany do czegoś na każdym kroku i to w tak ordynarny sposób.

Chciałbym, aby powstała wreszcie jakaś inicjatywa obywatelska, która zajmie się tym problemem w skali całego kraju, a nie tylko lokalnie, choć i to dobre na początek.

markowski222 10.11.12, 08:34
Ciekawy projekt, popieram.
Większość tych reklam jest bez sensu, ale tak się u nas przyjęło ze reklama, najlepiej duża, musi być!
Przykład. Na ogrodzeniu przy skrzyżowaniu Solnej z Kościuszki wisi wielka biała reklama jednej z restauracji na Starym Rynku. Po co to? Przecież w wyborze restauracji nikt nie kieruje się reklamą, tylko opinią. A reklama zasłania zielony, zadbany skwer.

i in. tu: [forum.gazeta.pl]

reszta z wyj. jednej w podobnym tonie,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: HammerHammer (195.116.92.---)
Data: 24 cze 2013 - 12:31:41

jeżeli chodzi o sprawdzanie restauracji to bym nie do końca wierzył. Za kilkadziesiąt złotych osoba chora na wszystkie choroby mo że kupić książeczkę sanepidu. A kontrole i tak s ą na tyle rzadkie, że się prześlizgnie najgorsza knajpa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 24 cze 2013 - 15:17:24


mania
Nie, nie zmieniam, ale restauracja na restauracji - nawet na wyjeździe powinna mieć jakąs nazwę. Co innego jakby wielki banner stał przy ulicy prowadzącej do Parku, koscioła lub amfi. A Zalewajka miała nazwę na chłopskim wozie, który stał w ogródkowej / parkowej restauracji.

Zalewajka miała reklamę w Parku i na ogrodzeniu restauracji. Jednocześnie właściciela pierogarni przy Pułaskiego urząd podał do sądu za to samo, czyli reklamę na płocie (tyle, że w mniej centralnej i prestiżowej okolicy). Urząd przegrał - ale niektóre inne sprawy wygrywa. Agencja nieruchomości ma ogromny bilboard na wysokości piętra zasłaniający tymczasową siedzibę Urzędu Miasta w budynku Limy. Jednocześnie innej agencji nieruchomości straż miejska poleciła zdjęcie kilkudziesięciokrotnie mniejszej tabliczki z płotu posesji, gdzie ta agencja się mieści. Wszystko to w atmosferze oskarżeń (nie wiem i nie wyrokuję, na ile słusznych) Straży Miejskiej o osobiste powiązania z niektórymi mieszkańcami gminy (w kontekście afery drzewnej w Czarnowie na sali obrad Rady Miejskiej wielokrotnie padło słowo "korupcja" ).

Moim zdaniem nie mamy niestety do czynienia z systematycznym i bezstronnym wykonywaniem uchwały Rady Miejskiej, ponieważ w takim wypadku działania te objęłyby wszystkie podmioty. Jeśli pan burmistrz uważa, że się mylę i że krzywdzę strażników i Urząd, niech przedstawi dowody, że także wobec tych firm, których wielkie reklamy wiszą od lat w naszym mieście podjęto dokładnie takie same kroki, jak wobec innych, którym nakazano zdjąć informacje o prowadzonej działalności.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-24 16:51 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: vakossvakoss (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 cze 2013 - 09:48:08

"Są różne rodzaje milczenia. Niektóre dają wiele do mówienia."

Autor: Romain Rolland

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.ip.netia.com.pl)
Data: 30 cze 2013 - 18:53:39

Szanowna Pani Mania jakiś czas temu napisała o nieuczciwych przedsiębiorcach, którzy wieszają reklamy informujące o swojej działalności. Ci "nieuczciwi" przedsiębiorcy uczciwie płacą podatki, uczciwie zatrudniają pracowników i uczciwie utrzymują tych pracowników jak i ich rodziny płacąc im pensje. Jedyną nieuczciwością tych przedsiębiorców jest to, że bezczelnie śmieli sprzeciwić się bezprawiu, które nazywa się uchwała o reklamach.
Ci bezczelni przedsiębiorcy walczą aby utrzymać siebie i swoje rodziny i żeby nie musieli wyciągać rąk po pieniądze z MOPSu.
Niedawno w mieście Elbląg odwołano burmistrza, a konkurencyjne partie pisały na billboardach "sitwa".
A teraz uprzejmie proszę o opinię - tuż przy gminie stoi tablica, której właścicielem jest firma Index, czyli przedsiębiorca, który pobiera pieniądze za umieszczenie tam reklam lokalnych firm. Przedstawiciele tej firmy chodzą po lokalnych przedsiębiorcach i twierdzą, że z "błogosławieństwem" burmistrza oraz lokalnych radnych są gotowi umieścić reklamę na w/w tablicy. Opłaty za to są bardzo wysokie ponieważ jak tłumaczą przedstawiciele, firmy które umieszczą tam reklamę mają swego rodzaju rekomendację gminy. Ale pieniądze idą do kieszeni prywatnego przedsiębiorcy. Czy jest to zgodne z uchwałą o reklamach? W sposób oczywisty nie, ale swoich się nie rusza.
W przypadku Zalewajki pojawiła się nowa reklama na skrzyżowaniu Potulickich z Warecką, na terenie gminnym, tuż przy chodniku. Reklama na terenie Parku Chojnowskiego, również Straży Miejskiej nie przeszkadza.
Straż Miejska reaguje tylko i wyłącznie na firmy, które nie mają "pleców". Zalewajka czy CKR - duża reklama przy rondzie, nie budzą zastrzeżeń Straży Miejskiej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 30 cze 2013 - 19:16:41

Mojego błogosławieństwa jako radnego żadna firma bilboardowa nie otrzymała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: robsonrobson (---.158.217.193.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 30 cze 2013 - 20:13:48

Panie Tomku oczywiście że Pan popiera . Jeśli nie to mam pytanie czy zwrócił Pan burmistrzowi uwagę aby usunął wszystkie reklamy z budynków gminnych oraz otaczających ich terenów . Uważam że porządek należy zacząć robić od siebie . Także czekam aż znikną powyższe reklamy a wtedy będę popierał tą bzdurną uchwałę .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 30 cze 2013 - 21:26:06


robson
Jeśli nie to mam pytanie czy zwrócił Pan burmistrzowi uwagę aby usunął wszystkie reklamy z budynków gminnych oraz otaczających ich terenów . Uważam że porządek należy zacząć robić od siebie .
Ależ oczywiście - zwracam uwagę na niemal każdej sesji i posiedzeniu komisji. Jest to w oficjalnych i nieoficjalnych nagraniach. Burmistrz wesoło na to, że zdejmują reklamy sukcesywnie, że "idą" wzdłuż dużych ulic, etc. Na sesji w czwartek zapytałem wprost, czemu Zalewajka może, a pierogarnia nie, czemu jedna agencja nieruchomości ma ogromny bilboard tuż przed Limą, a innej kazali usunąć z płotu niedużą planszę, czemu zdjęli na Mirkowskiej reklamę jednej firmy, a nie zdjęli innej tuż obok. Jeśli znajdę czas, wkleję moje pytania i odpowiedź burmistrza do sieci na mp3. Była bardzo krótka, ta odpowiedź: "Panie Tomku, pan zna moje poglądy na ten temat." Do zarzutu nierównego traktowania podmiotów burmistrz nie odniósł się ANI SŁOWEM. Szkoda było strzępić języka. Pytanie na sesji zadał też wcześniej p. Gregorek, o ile zrozumiałem - przedsiębiorca. Dostał odpowiedź, że "gmina będzie starała się popierać firmy z własnego terenu" i że "idziemy w tym kierunku". Wyszedł ze słowami "to widzimy się w sądzie". Bo gmina go właśnie po sądach ciąga. Potem zapytałem burmistrza, czemu w styczniu mówił dokładnie to samo i czy to znaczy, że "idąc w tym kierunku" obeszliśmy właśnie Piasta dookoła i wróciliśmy przez Żeberko po pół roku w to samo miejsce. Odpowiedź burmistrza: "Panie Tomku, Pana złośliwość nie zna granic."

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 30 cze 2013 - 21:42:55


spoko
Szanowna Pani Mania jakiś czas temu napisała o nieuczciwych przedsiębiorcach, którzy wieszają reklamy informujące o swojej działalności. Ci "nieuczciwi" przedsiębiorcy uczciwie płacą podatki, uczciwie zatrudniają pracowników i


CKR - duża reklama przy rondzie, nie budzą zastrzeżeń Straży Miejskiej.

Nie przypominam sobie, żebym posądzała jakiegokolwiek przedsiębiorcę o nieuczciwość. .

Wyrażałam zdanie, że nie podoba mi się chaos informacyjny: kilka tablic na kupie, zaraz nastepne i dalej billbord jeden, drugi, trzeci, i mieścina, która podobno jest kurortem wygląda jak Marki lub Janki. Kto w tym bajzlu się rozezna? Co najwyżej chcąc przeczytać lub oslepiony migającym ledami anonsie spowoduje wypadek. Pisałam, że o wiele lepszy byłby aktualizowany i wydawany wspólnie przez UMiG i przedsiębiorców biuletyn reklamowy, dostepny wszędzie: na stacjach benzynowych, na poczcie, w przychodniach, w kioskach, w UMiGu, na stronce gminnej, a mieszkańcom, którzy zgłoszą zapotrzebowanie wysyłany do domu. To wcale nie jest drogi biznes.

Zdaje się, że ze względu na uzdrowiskowy charakter gminy - reklamy takich miejsc jak: CKR, d.Stocer, Sanatorium, Tężnia powinny być.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 cze 2013 - 22:09:24

Maniu...czy Ty czytasz to co pisze radny Tomasz? Czy mowa jest tam o reklamach tych co byc powinny czy o tych, które nie są traktowane w równy sposób?
Czy uznajesz, ze Burmistrz winien zweryfikować swe stanowisko, czy zarzucać złośliwości radnemu, ktory zdaje sie zachowywać zdrowy rozsądek?
Mi sie wierzyć nie chce, by w takim temacie dyskusje toczyły sie w myśl zasady kto nie z mieciem tego zmieciem...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 30 cze 2013 - 22:37:57

A kto Kazia nie posłucha,
W imię Ojca, Syna, Ducha.
Widzicie Mani wpis?
Nie rozumiecie wielkich koncepcji,
nie psujcie innym percepcji!
A kysz! A kysz!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 22:42 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto ubrane w reklamy - jest uchwała RM dot. wieszania ogłoszeń zob s.2
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 30 cze 2013 - 23:52:59


Artek_Bartek
Maniu...czy Ty czytasz to co pisze radny Tomasz? Czy mowa jest tam o reklamach tych co byc powinny czy o tych, które nie są traktowane w równy sposób?
Czy uznajesz, ze Burmistrz winien zweryfikować swe stanowisko, czy zarzucać złośliwości radnemu, ktory zdaje sie zachowywać zdrowy rozsądek?
Mi sie wierzyć nie chce, by w takim temacie dyskusje toczyły sie w myśl zasady kto nie z mieciem tego zmieciem...

Nie czytam, bo już mi się niedobrze robi od tego gadania, odpowiedziałam spoko, bo przypisuje mi jakieś bezeceństwa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 20


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.