Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
WOLONTARIUSZ r.2015
Wysłane przez: maniamania (213.238.124.---)
Data: 30 maj 2016 - 21:52:41

Zaszczytne tytuły WOLONTARIUSZEK (tym razem były same panie) za bezinteresowna pracę w roku 2015 otrzymały:

Ewa Sobiech

Danuta Ślązak

Maria Witkowska

Małgorzata Wojakowska-Żeglińska

thumbs upGratuluję sukcesu... i jesli drogie Panie dacie radę, proszę /prosimy o jeszcze. Bez Waszej pracy, Waszego poświęcenia świat by był byle jakidrinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WOLONTARIUSZ r.2015
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.255.254.---)
Data: 30 maj 2016 - 22:43:52

Dziękuję Maniu!smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-30 22:44 przez Danuta Ślązak.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WOLONTARIUSZ r.2015
Wysłane przez: GosiaGosia (193.34.178.---)
Data: 01 cze 2016 - 08:58:59

Gratulacje dla Wszystkich 9 kandydatów z 2015 r, podziękowania za otwarte serca i chęci służenia naszej społeczności!!!!

Szczególnie mam na myśli tych anonimowych kandydatów. Mam nadzieję, że się nie zdemotywują, no chyba,że o to chodzi w tych wyborach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-01 13:35 przez Gosia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WOLONTARIUSZ r.2015
Wysłane przez: maniamania (213.238.124.---)
Data: 01 cze 2016 - 17:27:58

... swoją drogą, warto by wiedzieć kto był nominowany do tego tytułu. Wyróżnienie statuetką bardzo ważne, ale fakt, że ktoś docenił ich prace, nawet drobne - bardzo istotne i kształcące dla naszego polskiego społeczeństwa.
Nie tak dawno (a może teraz także), ktoś kto robił cos bezinteresownie był postrzegany za frajera / dziwaka. Wiele razy spotykałam się z opinia, że "tak naprawdę", to ONI tylko udają że nie dostają żadnej kasy - wiem, bo byłam przez kilka lat w jury konkursu dla młodych wolontariuszy "Ośmiu Wspaniałych". Ten konkurs oraz wiele pożytecznych przedsięwzięć organizuje Fundacja Świat na TAK. Może warto wznowić kontakt, bo kilka lat temu prezentowali się młodzi konstancińscy wolontariusze.
Może ktoś zajrzy na stronkę: [swiatnatak.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WOLONTARIUSZ r.2015
Wysłane przez: GosiaGosia (193.34.178.---)
Data: 27 cze 2016 - 13:40:26


mania
... swoją drogą, warto by wiedzieć kto był nominowany do tego tytułu. Wyróżnienie statuetką bardzo ważne, ale fakt, że ktoś docenił ich prace, nawet drobne - bardzo istotne i kształcące dla naszego polskiego społeczeństwa.
Nie tak dawno (a może teraz także), ktoś kto robił cos bezinteresownie był postrzegany za frajera / dziwaka. Wiele razy spotykałam się z opinia, że "tak naprawdę", to ONI tylko udają że nie dostają żadnej kasy - wiem, bo byłam przez kilka lat w jury konkursu dla młodych wolontariuszy "Ośmiu Wspaniałych". Ten konkurs oraz wiele pożytecznych przedsięwzięć organizuje Fundacja Świat na TAK. Może warto wznowić kontakt, bo kilka lat temu prezentowali się młodzi konstancińscy wolontariusze.
Może ktoś zajrzy na stronkę: [swiatnatak.pl]

to chyba pytanie do Wydz.Promocji, oni mieli zgody na publikowanie nazwisk kandydatów.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.