Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Re: Ustawa Śmieciowa. Jak to działa w gminie K-J.
11 lis 2017 - 01:47:23
Sama urzędniczka pofatygowała się do domu z workiem... I może jeszcze wieczorem, po godzinach urzędowania? To mnie zaskoczyłeś!
No chyba, że masz jakoś bardzo blisko do urzędu i miała po drodze z pracy? Albo masz jakieś hipnotyzujące zdolności telepatyczne smiling smiley.
To prawda, że większość społeczeństwa nie upomina się o swoje prawa i nie zgłasza problemów z odbiorem śmieci, czy np. dziury w drodze przed własnym domem itd.
11 lis 2017 - 11:20:14
Może pani z UMiGu chciała mieć dowód, żeby wykazać Lekaro ściemę?

Ja miałam dwa razy przygody z RiOŚ - firma zapomniała zabrać raz żółte, raz zmieszane. Pan zrobił na monitorze podgląd mojej ulicy oraz trasy przejazdu Lekaro, zapytał czy nie za późno wystawiliśmy, bo jeździli (powiedzmy) o 13.00, a ponieważ wszystko się zgadzało, zgłosił odbiorcy i po śmiecie firma zrobiła ekstra kursy w nocy, bo rano już nie było.

Teraz się niestety zatkało z badylami, ale nie robię alarmu, bo dzikie świnie nie są liśćmi zainteresowane. Widzę ze sporo osób wystawia po kilkadziesiąt worków i widocznie nie wyrabiają. Zdaje się, że w poprzednim SIWZ, gmina się przeliczyła ws. odbioru w brązowych workach i podobno dlatego Lekaro zostało zasypane badylami. Ciekawe jak będzie teraz?
11 lis 2017 - 12:47:35
Na wioskach wczorej nie dali rady odebrac wszystkich zmieszanych...i stoją sobie kosze przy bramach w świeto...
14 lis 2017 - 14:34:09
Zielone w brązowych workach już od tygodnia czekają....
14 lis 2017 - 17:15:31
Firma się po prostu zaorała, bo rzeczywiście worków były tysiące. Od wczoraj jeżdżą na okrągło. Dzisiaj nareszcie mi zabrali (stały badyle od tygodnia), a jutro następna wystawka - przedostatnia.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 23
Najwięcej uzytkowników: 20 19 sty 2013
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017