Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
do 30 wrzesnia SENIORZY mogą wziąć udział w ankiecie
Wysłane przez: maniamania (37.47.44.---)
Data: 04 wrz 2019 - 21:44:37

by żyło się lepiej.
Ankieta jest anonimowa, można ją wypełnić w Internecie, można także w formie papierowej złożyć w UMiG . O wszystkim przeczytasz tu: [www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: do 30 wrzesnia SENIORZY mogą wziąć udział w ankiecie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.128.15.---)
Data: 06 wrz 2019 - 13:39:17

Ja zaliczam sie do senioów i wiem doskonale na co mogę liczyć ,ale jako mieszkaniec tej gminy nie widzę zainteresowania się władz gminy dziećmi i młodzieżą.Jeśli rodzice nie zapłacą za zajęcia rozwojowe dziecka ,to nie ma ono żadnych szans ,aby rozwijało swoje pasje i zainteresowania. UMiG płaci np. jedynie za naukę pływania dziecią drugich klas szkoły podstawowej w naszych szkolach. Czy pół godziny tygodniowo a w roku to się sprowadza do 30 spotkań po pół godziny ,w tym czasie można nauczy się pływać jedynie tz pieskiem .Mam wrażenie, że pan Burmistrz naszej Gminy dba tylko o tych ,którzy głosują na niego .I jescze jedno ponad blisko 3 000 000 PLN na pałac ślubów, gdzie jest już sala odpowiednia do udzielania tychże w ratuszu / koszt budowy ratusza 40 000 000 PLN/, remont willi Gryf 6 500 000 PLN , a jedna z najbogatrzych gmin w Polsce nie ma własnego stadionu i basenu miejskiego.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.