Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Urząd wydaje decyzje błyskawicznie/po znajomości?/
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 sty 2013 - 23:15:56

Jeden z internautów pisał jaka powinna być reakcja.Kierowcy zatrzymani i ukarani mandatami np 500zł od łepka i pojazdy zatrzymane na policyjnym parkingu.Lub zabrane dowody rejestracyjne.Wtedy wykonawca by się pomartwił.a tak nie interesuje nikogo,że połowa piwnic w domach w Bielawie jest zalewana i ok 50 do 150 ha ziemi.Gmina nie potrafi oczyścić jedynego kanału w Bielawie przy ulicy Olszynki.Trochę złośliwie bo przy nim mam działki.Niech radny sam wyczyści gminny rów.Poza tym przed moją bramą na ulicy Powsińskiej jest dziura która się powiększa.Zgłaszałem do naprawy kilkakrotnie.Nikogo to nie interesuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urząd wydaje decyzje błyskawicznie/po znajomości?/
Wysłane przez: szeptuśszeptuś (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 sty 2013 - 10:53:41

Jeśli właściciel terenu nie ma pozwolenia na składowanie mas budowlanych, ani nie ma pozwolenia na podniesienie terenu to na jakiej podstawie to zrobił? Każdy tak sobie może podnosić teren na podstawie jedynie zgody na przejazd drogą? Żenada. Jakie są prawne konsekwencje takich czynów? Tylko mandat, grzywna?
I druga strona medalu. Poco gmina dała pozwolenie na "przejazd" Powsińską jak jest główna równoległa droga 724?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urząd wydaje decyzje błyskawicznie/po znajomości?/
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 sty 2013 - 17:34:43

Nic nie jest wiadomo o wystąpieniu właścicieli gruntów o nawiezienie ziemi i gruzu.Występowała firma transportowa która chciała się pozbyć góry odpadów pobudowlanych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urząd wydaje decyzje błyskawicznie/po znajomości?/
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.182.205.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 15 sty 2013 - 23:59:40

I całkowicie przypadkowo wiedziała, ze akurat ten właściciel potrzebuje sobie coś zasypać...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urząd wydaje decyzje błyskawicznie/po znajomości?/
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 sty 2013 - 21:49:41

Tak to wszystko przez przypadek.Jechał facio ciężarówką ulicą Powsińską w stronę Bielawy.Za wałem pani H. spojrzał w lewo i zobaczył zaniżenia.Więc wjechał bo szlaban akurat był otwarty.No i zaczęło się, a że 14 ciężarówek stało w kolejce trzeba było grunt wyrównać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.