Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
13. czerwca spotkanie dla osób zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy od UE w ramach PROW
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 13 cze 2013 - 00:54:43

W lipcu rusza nabór wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Pieniądze będzie można zdobyć m.in. na: odnowę i rozwój wsi, a także tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw. Po szczegóły zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek (13 czerwca) w sali posiedzeń przy ul. Świetlicowej 1 o godz. 10.

Spotkanie poprowadzi Marcin Kiliański, przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania "Perły Mazowsza", za pośrednictwem której należy składać wnioski.


więcej, tu: [www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13. czerwca spotkanie dla osób zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy od UE w ramach PROW
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 13 cze 2013 - 14:29:27

czyli to było dzisiaj? grunt to właściwa informacja (nawet jeśli zamieszczona 11go na stronie gminne...)....a chociaż sołtysów to ktoś powiadomił?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13. czerwca spotkanie dla osób zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy od UE w ramach PROW
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 13 cze 2013 - 14:44:48

Czy sołtysów - nie mam pojęcia, jakos mi ta wiadomośc na str gminnej wczesniej nie wpadła w oko, ale powiesiłam, bo lepiej póxno niż wcale, nie zauważyłam, że skończył się 12. a nastał 13. czerwca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13. czerwca spotkanie dla osób zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy od UE w ramach PROW
Wysłane przez: BielauBielau (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 cze 2013 - 21:35:24

Jak dla mnie ciekawsza jest sprawa, że Do LGD Perły Mazowsze nasza gmina należy juz przeszło 2 lata, ale na stronie internetowej urzedu naszego poza jednorazową informacją zawieszona 11.06 nie ma żadnej inne informacji o LGD, czy chociażby przekierowania na strone Grupy.
W pozostałych gminach należących do niej takie wynalazki są.
Środki sa dla terenów wiejskich naszej gminy i wymagaja pewnego zaangażowania osób i czasu aby po nie sięgnąc i jakoś nie słyszałem aby ktoś z naszej gminy z nich skorzystał. Choć, niech bym się mylił....
Może radni z terenów wijskich naszej gminy zainteresowali by się tym tematem.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.