Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Sesja" Spływowa" 6.sierpnia kajaki darmowe, zob. na s. 2
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 cze 2013 - 17:19:53

Dziś na spotkaniu w UMIG ,p.Jacek Andrzejak ,właściciel firmy Kajaki Piaseczno zaprosił władze,radnych i personel administracji gminy KJ na l Lokalny Spływ Kajakowy / I LSK / Trasa spływu Eden-Papiernia . Termin 12 lipca ,godz 16.00. Na uczestników przedsięwzęcia "czekać " będzie 40 kajaków na brzegu Jeziorki , przy granicznym,międzygminnym moście przy wytwórni "Eden".Wypada tylko życzyć "stopy wody pod kilem"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-04 21:28 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 27 cze 2013 - 22:36:54

Może samorządowcy wypatrzą te rury, którymi pzredsiębiorczy mieszkańcy wpuszczają g... do Jeziorki. Był o tym cały wątek. SM miała sprawdzić, ale tłumaczyli się Burmistrzowi, że nie mają czym popłynąć, bo potrzebna jest łódź kilkuosobowa, a taka jest w Czernidłach, czy gdzieś tam n/Wisłą. Po co nie wiadomo - moze miał być na łodzi piknik?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 cze 2013 - 22:45:51

A Burmistrz tłumaczenia przyjął i...?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 cze 2013 - 00:04:03

Nie wiem, nie drążyłam tematu, wprost nie wypada - komendant zachorował, chyba poważnie, bo już trzeci m-c na zwolnieniu - wszyscy się martwią, to kto sie będzie zajmował głupimi rurami.

A_B zadzwoń do Burmistrza i zapytaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.146.91.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 28 cze 2013 - 00:07:54

Ode mnie telefony Burmistrz odbierał jedynie przed wyborami smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 cze 2013 - 09:45:53


KrystianJachacy
Każdy w tym kraju na jego miejscu by zachorował. W każdym przypadku zapewne "choroba" ciągnęła się równo pół roku, a później efekty uboczne - spadające spodnie przez pełne kabzy i spasiony brzuch od dobrego jedzenia.

Pora p. Jachacy wyjechac do innego kraju, skoro się już używa takiego lekceważącego określenia. Zapomniałeś, ze "ten kraj", to Polska - Twoja Ojczyzna, nawet jesli żyja w nim różni dziwni goście.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2013 - 11:59:50

Krystian miał na myśli, jak sądzę, obowiązujące w tym kraju przepisy Kodeksu Pracy, w myśl których osoba zwolniona z pracy może sobie przedłużyć sztucznie zatrudnienie nawet o pół roku siedząc na zwolnieniu lekarskim. Chociaż to już teraz nie jest takie łatwe - o czym była mowa w innym wątku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 cze 2013 - 12:26:15

a ten kraj to nazywa się Polska - czyż nie ?

Nie mówi się o kimś przyszła ta /ten spotkanie z Radnym, bo to nie grzecznie - bez szacunku. Lepiej brzmi "przyszła Anna Kowalska"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 cze 2013 - 21:59:39


KrystianJachacy
i odłożyłem parę żeby pani Mania, przy aktywności społecznej, przemyślała co piszę. -)

dziękuje, te plakaty to dla mnie - taki prezent?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.180.5.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29 cze 2013 - 00:09:47

To splywamy czy śpiewamy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 29 cze 2013 - 00:23:33

Przy okazji: mam zaproszenie od pana Jacka Andrzejaka na 12 lipca także dla młodzieżowych radnych na ten sam wspólny spływ. Zamieszczę zaraz informację w grupie roboczej w Gębopisie (Fcool smiley.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 29 cze 2013 - 13:56:30


KrystianJachacy
Przecież jedne przeprosiny się już pisało?

Fajni mentorzy, jak widzę ci się trafili, życzę powodzenia, za chwilę pójdziesz w ślady idola, jak tak dalej będzie. Nie wiem czy wiesz także, że takie "bezosobowe" gramatyki stosują zwykle funkcjonariusze totalitaryzmów - chodziło się, torturowało, czasem wyrzuciło z samolotu - nie "my" tylko "no, system, ktoś tam".

Pani Mania jest na emeryturze i nie musi "brać się do roboty", a ty jesteś za młody, żeby kobietę pouczać. Prócz wielkich planów trochę przyziemności także. Zamiast pouczać ludzi, daj przykład. I skup się na osiąganiu sukcesów, a nie na gadaniu o nich.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 29 cze 2013 - 23:09:12


KrystianJachacy
To mentorzy, idol czy kto?

Był tu jeden co udawał głupka. Robił to równie nieudolnie. Ale nie za to dostał bana.


KrystianJachacy
Wiek nie jest aksjomatem pozwolenia na plucie jadem.

Więc nie pluj. Jesteś młody, rozumiem, ale to ci nie pozwala na więcej.

Koniec dyskusji.

Jak masz problem, to przypominam, że to prywatne forum i jak nie odpowiada ci gospodarz, to możesz wyjść z imprezy bez żadnej szkody i nikt zatrzymywał nie będzie.




Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 cze 2013 - 17:31:10

Jeziorka spieniona, stan wody - wysoki, dna nie widać, ale nie z powodu głębokości, tylko zanieczyszczeń. Ilekroć przechodzę/przejeżdżam mostkiem koło Edenu, widzę potencjalne źródła tych zanieczyszczeń: kilkuosobowe grupki przeważnie panów piknikują w sąsiedztwie, a ..hm.. produkty uboczne trafiają do rzeki.
Odwiedziłam niedawno przyjaciół w Niemczech, Sauerland/ Altena, jakieś 80 km od Dortmundu, płynie tam rzeczka podobna do Jeziorki, ale tam widziałam ... czaple ! Widziałam też dno przez ok 2 m głębokości, naprawdę ! Czaple !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 17:31 przez ola.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2013 - 09:00:48

Ale jak nic nie będziemy robić w tym kierunku, to samo się napewno nic się nie zrobi !Tylko zadrościć innym że, mają coś fajnego typowa polska mentalność.Ciekawe ilu skorzysta z propozycji pana Andrzejaka?Ciekawe czy pan Burmistrz się odwarzy czy znajdzie jakąś wymówkę.Podobno burmistrz Piaseczna pan Lis już w zeszłym roku zaliczył spływ Jeziorką.Teraz pora na naszych włodarzy.Wkońcu jesteśmy a raczej mamy jedyne uzdrowisko na mazowszu.I jest szansa wypromować jeszcze jedną atrakcję naszej okolicy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 lip 2013 - 13:22:01


gustaw
.....Ciekawe czy pan Burmistrz się odwarzy .......

Sądzę że się ODWAŻY , brak uczestnictwa Pana Burmistrza w jakimś sensie , "zwarzyło by" godną szerokiej promocji intencję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 lip 2013 - 08:20:47


gustaw
Ale jak nic nie będziemy robić w tym kierunku, to samo się napewno nic się nie zrobi !Tylko zadrościć innym że, mają coś fajnego typowa polska mentalność. (...)

życzę wodniakom, by spływ miał większy wpływ na stan Jeziorki niż nasz prywatny wał p/powodź na stan kanału Jeziorki. Na czaple nie liczę sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 lip 2013 - 07:05:42

Z przyczyn obiektywnych,żałuję, nie będę mógł , na miejscu kibicować uczestnikom spływu. Życzę sprawnego wiosłowania ,ciekawych "obserwacji" i pomyślnego dotarcia do mety.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2013 - 06:39:41

Ciekawe ilu włodarzy spłyneło czy ktoś wie?I co zaobserwowali?Jakie wnioski ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 13 lip 2013 - 09:11:20

Przybył Przewodniczący Rady A. Cieślawski radna J. Magdziarz oraz W.A .Wojdak i mieszkaniec Konstancina K.Bajkowski a ja to wszystko filmowałem (film wieczorem). Zgodnie z umową właściciel firmy Kajaki ? Piaseczno Jacek Andrzejak przygotował 40 kajaków, zarówno on jak i ja liczyliśmy, że przybędzie więcej radnych i pracowników UMiG może trochę odstraszyła pogoda, bo spływ rozpoczynaliśmy w strugach deszczu, co będzie widać w filmie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-13 09:53 przez jacekkk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.