Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 14 lip 2013 - 11:48:31

Zapraszamy na krótki film ?Spływ kajakowy rzeką Jeziorką? przepraszamy za słabą, jakość filmu, ale był realizowany małą amatorską kamerą. W spływie uczestniczyli Radni Gminy Konstancin ? Jeziorna. Wielka szkoda, że na spływ zgłosiło się tylko trzech radnych, może wystraszyła ich pogoda, która przywitała nas deszczem. Serdeczne podziękowania dla pana Jacka Andrzejaka z firmy kajaki ? piaseczno.pl za zorganizowanie spływu i przygotowanie kajaków. Takie spływy mogą służyć integracji, jakby to było wspaniale zobaczyć w jednym kajaku Burmistrza Jańczuka z Radnym Skowrońskim, Przewodniczącego Rady z Artkiem Bartkiem, mogliby swobodnie porozmawiać o budowie sali gimnastycznej w Opaczy, właściciela tego forum z Borutą i ich dyskusja o wolności słowa, Tomka Zymera i Starostę Dąbka i ich spokojna rozmowa o likwidacji Wytwórni Mas Bitumicznych. To tylko chyba marzenia.

[www.youtube.com]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-14 13:52 przez jacekkk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 14 lip 2013 - 12:24:59


jacekkk
było wspaniale zobaczyć w jednym kajaku...Tomka Zymera i Starostę Dąbka i ich spokojna rozmowa o likwidacji Wytwórni Mas Bitumicznych...

Powód mojej rezygnacji z uczestnictwa w spływie (z żalem) był prozaiczny: tłumaczenie terminowe w ramach zobowiązań podjętych już wczesną wiosną (udało mi się ukończyć je w terminie, czyli nad ranem). Tego dnia brałem jednak udział w działaniach na rzecz gminy - zajmowałem się przygotowaniem dokumentów do uczestnictwa w procedurze wydawania decyzji środowiskowej dla zakładu przetwarzania odpadów niebezpiecznych w Mirkowie na prawach strony. Co nie oznacza, że pan burmistrz takie prawo nam przyzna - ale możemy się ubiegać.

Co do spływu w jednym kajaku z panem starostą - nie mam nic przeciwko temu, z tym, że o przeniesieniu wytwórni mas chyba wszystko już zostało jasno publicznie powiedziane (obiecane) ze strony starosty i gminy cztery lata temu i jeśli nie idą za tym żadne działania, to chyba lepiej pomilczeć na wodzie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 14 lip 2013 - 13:14:26

Zgadzam się Tomku w 100%

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 lip 2013 - 23:32:54

Ja niestety nie mogłem ..choć w sumie nawet nie zarejestrowałem, że potencjalnie mogłem tj.zaproszenie było i dla mieszkańców....chętnie bym wykorzystał okazję do rozmowy...bliżej matki natury łatwiej o podstawowych potrzebach rozmawiać ;)
A i ciekawy jestem co ewentualnie zostało zauwaźone i czy jest szansa by te wszystkie źródła ścieków od znanych posesji polikwidować...chyba, że albo stan wody był za wysoki albo ilość par oczu za mała by to wypatrzyć...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa"
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 04 sie 2013 - 15:14:04

Kolejna szansa na spływ Jeziorką

[www.facebook.com]

Jeśli boisz się pływać to przyjdź na ognisko po spływie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-04 15:18 przez jacekkk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
6.sierpnia spływ Jeziorką darmowy,w programie łowienie... śmieci, ognisko
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 04 sie 2013 - 21:25:28

żeby nie trzeba było szukać skopiowałam komunikat:

6 sierpnia 2013.17:00 ? 20:00 (UTC+02).Bezchmurne niebo 33°C / 21°C
. Zapraszamy na spływ Jeziorką, którego celem jest posprzątanie naszej rzeki na odcinku Konstancina-Jeziorna.

Innymi słowy będziemy pływać kajakami i zbierać śmieci! smiling smiley

Spotykamy się o godzinie 17:00 na mostku przy firmie EDEN,
... wjazd od ulicy Śniadeckich (mapki w załączniku)

Spływ potrwa około 3 godzin. A po spływie planujemy zrobić ognisko, zapewniamy drewno i patyki, kiełbaski i chleb proszę zabrać ze sobą ;)

filmik ze spływu Jeziorką pokazujący co nas czeka
www.youtube.com/watch?v=st5Axe73OBk

UWAGA! Żeby wziąć udział w spływie należy wysłać zgłoszenie na adres
czysta.jeziorka@gmail.com z podaniem liczby osób, które chcą wziąć udział w spływie.

Udział w spływie jest bezpłatny.

do zobaczenia! smiling smiley

Krzysztof Bajkowski
Jacek Andrzejak

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa" 6.sierpnia kajaki darmowe, zob. na s. 2
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 07 sie 2013 - 08:52:39

Nareszcie coś się udało, organizatorzy Pan Jacek Andrzejak oraz Krzysztof Bajkowski spisali się na medal. Mieszkańcy również nie zawiedli. Jeziorka trochę czyściejsza. Po spływie było ognisko i pieczenie kiełbasek. Impreza naprawdę super
[www.youtube.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sesja" Spływowa" 6.sierpnia kajaki darmowe, zob. na s. 2
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.knc.pl)
Data: 27 sie 2013 - 18:39:22

Autorom akcji gratuluję, tym razem miałem trochę czasu ale dowiedziałem się własnie przed chwilą ze stronki gminnej smiling smiley



Ze strony www.konstancinjeziorna.pl

[www.konstancinjeziorna.pl]

Wydarzenia

Posprzątają Jeziorkę z kajaków
26-08-2013

Pasjonaci konstancińskiej przyrody już po raz drugi organizują ekospływ Jeziorką. We wtorek (27 sierpnia) będą z kajaków sprzątać rzekę. Każdy może się przyłączyć. Zapraszamy.

Organizatorami ekospływu są Krzysztof Bajkowski, mieszkaniec Konstancina-Jeziorny i Jacek Andrzejak, właściciel wypożyczalni kajaków z Piaseczna. To już druga edycja imprezy. Podczas pierwszej udało się zebrać prawie 50 worków śmieci.

Tym razem kajakarze spotkają się we wtorek (27 sierpnia). Zbiórka o godz. 16.30 na mostku przy firmie "Eden" w Konstancinie-Jeziornie, wjazd od ul. Śniadeckich. Spływ potrwa około 2,5 godziny i zakończy się ogniskiem. Przed spływem należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: czysta.jeziorka@gmail.com. W treści maila organizatorzy proszą o podanie liczby osób, które wezmą udział w imprezie. Szczegóły na Facebooku. Zapraszamy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.