Re: Porządek w gminie - SM ruszyła do akcji. PROŚBA o POMOC w LOKALIZACJI ŚMIETNIKÓW
Wysłane przez: darudaru (213.17.166.---)
Data: 31 mar 2014 - 09:27:39

Wybrałem się wczoraj z dziećmi nad Wisłę (Gassy). Piękna pogoda, okolica, widoki...... te już nie takie piękne. Ostroga rzeczna zaśmiecona aż przykro patrzeć. Wszędzie między kamieniami walają się butelki, puszki, kartony itp.sad smiley Przydałby się tam jakiś kosz, może to by trochę pomogło. Druga sprawa to czy prywatne samochody/motory naprawdę muszą wjeżdżać na samą ostrogę? Postawić znak zakazu wjazdu, od czasu do czasu SM by tam zajechała i może by to zdyscyplinowało towarzystwo. Nie wiem jak Was, ale mnie to wkurza/irytuje. Człowiek chce zachłysnąć się pięknem przyrody a tu wszędzie samochody, wyjące motory no i syf thumbs down



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-31 09:28 przez daru.

Re: Porządek w gminie - SM ruszyła do akcji. PROŚBA o POMOC w LOKALIZACJI ŚMIETNIKÓW
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 31 mar 2014 - 10:26:38

zaraz wyslę Komendantowi SM, bo to rzeczywiście draństwo.
I do WDG, żeby znaleźli w magazynie odpowiedni znak, ale chyba bez znaku rozjeżdżanie ostrogi jest karane, podobnie jak jeżdżenie po wałach.

A swoją droga jak sobie taki jeden z drugim kupi brykę lub motocykl, to jakby mógł wjechałby nawet do tężni, nie tylko na ostrogę

Re: Porządek w gminie - SM ruszyła do akcji. PROŚBA o POMOC w LOKALIZACJI ŚMIETNIKÓW
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 kwi 2014 - 11:14:16

Otrzymałam wczoraj błyskawiczna odpowiedź od WDG:

tj. DW 712 (formalnie ostroga jest częścią tej drogi). Zgodnie z posiadaną przez WDG kopią projektu stałej organizacji ruchu dla tej drogi (ark. 16), zatwierdzonego z.up. Marszałka w dniu 20.01.2004r., w km 3+850 (tuż za “skrzyżowaniem” z 2801W) jest znak B-1, który osobom stosującym się do oznakowania skutecznie uniemożliwia wjazd na ostrogę.

WDG skierował pismo do zarządcy drogi, by sprawdzili czy znak jest i ew. go uzupełniono

confused smiley Choć nieobecność znaku może wynikac z planów uruchomienia promowej przeprawy samochodowo, rowerowo, "ludzkiej" z Gassów do Karczewia. Wiadomość o promie podała prasa lokalna - kilka dni temu, to nie było 1.kwietnia smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-01 11:27 przez mania.

Re: Porządek w gminie - SM ruszyła do akcji. PROŚBA o POMOC w LOKALIZACJI ŚMIETNIKÓW
Wysłane przez: daramisdaramis (83.28.219.---)
Data: 01 kwi 2014 - 11:56:29

W Połańcu i Kamieniu budują mosty na Wiśle, więc dwa promy będą wkrótce bezrobotne. Może któryś z nich przypłynie.

Re: Porządek w gminie - SM ruszyła do akcji. PROŚBA o POMOC w LOKALIZACJI ŚMIETNIKÓW
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 kwi 2014 - 20:39:29


rondo
Porządek, wiadomo, musi być

[www.konstancinjeziorna.pl]

Czy wiadomo kto jest właścicielem tego, uprzątnietego terenu ?

napisałam w wątku: [www.konstancin.com] - w 1. wiadomości

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.