Polityka lokalna i samorzÄ…d :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 16
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 pa¼ 2014 - 17:26:11


Artek_Bartek
Rondo chyba wyłuszczył o co kaman (brak ogłoszenia a nie jego publikacja to oszczędność) a ja Maniu powtórzę pytanie


Teraz nie widzisz nic złego w tym, że powielone to zostało za pieniądze podatników jako promocja w prywatnej gazecie
A przypomnę, że to info propagandowe było juz w biuletynie...tez za nasze pieniądze wydrukowanymi i rozdystrybuowanym...

Być może została jakaś nadwyżka z kwoty 46 tys cos tam, wypłaconej NW w ciągu 21 dni (patrz tabela) - rok niebawem się kończy.

To moje własne przemyślenia, bo nie będę bzdurami zawracała Burmistrzowi głowy. Pisałam, żeby Hammer nie powyrywał sobie wszystkich piór z rozpaczy...smiling bouncing smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.129.---)
Data: 28 pa¼ 2014 - 18:32:14

Czyli został pieniadze, to je sobie wydajmy...

W administracji to normalne, bo jeżeli nie wydam wszystkich pieniędzy to mysz wyjaśni czemu, a dodatkowo zabiorą mi je z przyszłego budżetu.

Gmina jest przeciez na deficycie, czyli jak nie wyda to nie będzie musiała zaciągać dlugow, Ew. przeniesie kasę na kolejny rok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 pa¼ 2014 - 18:37:49

rozumiem, że gmina wpłaciła w ciągu 21 dni (patrz tabela) kasę gazetom, które przetargi wygrały i jesli nie zapełni ogłoszeniami, to pieniadze zostaja w gazecie, bo kto daje i odbiera, to się ..... Nie ma nic nt. zwrotu nadwyżek.

Wyrywaj sobie pióra dalej....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.10.55.---)
Data: 28 pa¼ 2014 - 19:28:12

Ta tabelka przedstawiona przez panią manię nic nam nie mówi ,jest to tylko informacja o podmiotach ,aby wiedzieć na czym polega istota zamówienia należy domagać się o udostepnienie umowy zawartej między UM a wymienionymi w tabelce podmiotami .W umowie powinno być wszystko ile ,za co i w jaki sposób płacone ,czy przed zakończeniem projektu ,czy miesięcznie , czy kwartalnie i czy w umowie zawarto np. sposób rozliczenia na koniec upływu umowy.A tak to jeszcze jeden wybieg "spinki doktorki"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.209.---)
Data: 28 pa¼ 2014 - 19:42:00

Niech będzie, ze gmina nie oszczędzi. Ale niech da ulotkę jak załatwić sprawę w urzędzie, a nie propagandę kandydata na burmistrza ileż to dzieki mnie sie zmienilo.

Jak kandydat Janczuk chce sie chwalić to niech wykup za swoje ogłoszenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 29 pa¼ 2014 - 22:29:21

Nic w moderacji nie wisi. Na pewno został wysłany?



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 30 pa¼ 2014 - 08:59:47

Proszę jeszcze raz wysłać w takim razie.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 30 pa¼ 2014 - 10:01:01

Mój wywaliłam, bo już nie chciałam ciągnąć czczego klepania w klawisze, poza tym ludzie czasami czytają i nie kapują co, i poszłaby fama, że Strumykowa się zapadła.

A tymczasem niespodzianka - Strumykowa się nie zapadła, za to sanatorium d. "Przy Źródle" wylazło spod ziemi i widać już piętro, może faktycznie zdążą wybudować Centrum Hydroterapii i czegoś tam przed staraniem Kcina o status uzdrowiska

PS. żadnego innego nie wywaliłam - wczoraj napisałam dlaczego, ale też nie widzę, może rzeczywiście coś z wysylaczką



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 10:04 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (87.205.148.---)
Data: 30 pa¼ 2014 - 21:48:18

O czym jest ten wątek? Bo już się pogubiłam!eye popping smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: olaola (178.36.18.---)
Data: 31 pa¼ 2014 - 06:56:31


zoli
O czym jest ten wÄ…tek?

o tym, o czym jest i biuletyn, czyli groch z kapustą bez ładu i składu, a wszystko w duchu, jak sobie mały Jasio wyobraża Wielki Świat. Ha ha, arabscy szejkowie chlapią się w kcińskiej solance ! I rezerwują pobyty z rocznym wyprzedzeniem !!! A biuletyn ? Czy gmina K-J jest pierwsza w historii, która przedsięwzięła taki zamiar ? Żadnych wzorców do naśladowania lub poprawienia ? Wyważanie otwartych drzwi i wymyślanie koła jest najmocniejsza stroną lokalnych urzędników smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 31 pa¼ 2014 - 09:57:03

Watek się faktycznie poplątał, ale wszystkie cenne uwagi wrzucam do 1. wiadomości na 1. stronie tego watku, następnie kopiuje i wysyłam do redakcji biuletynu. O wzorcach wysłałam, tylko zapomniałam dokleić w miejscu jw.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (185.15.0.---)
Data: 04 lis 2014 - 13:58:35


rondo
Nie powinien sie w nim znajdować numer tel. do Miejskiej Komisji Wyborczej a przynajmniej nie ten, który jest podany, to jest nr. do Biura Rady.

I prawidłowo, bo Miejska Komisja Wyborcza mieści się na zapleczu sali posiedzeń Rady Miejskiej (właściwie - w kącie za ekranem), własnego numeru telefonu nie posiada, a panie z Biura Rady zostały poproszone także o obsługę tej Komisji (w sensie bieżących praktycznych potrzeb).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie październikowy nr - zob. na s. 7
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.10.55.---)
Data: 04 lis 2014 - 19:38:12



rondo
Gdyby w Biuletynie podano nr.tel. do p. Sekretarz, to osoba zainteresowana nie musiala by dzwonić dwa razy
operator też człowiek i musi zrobić smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Biuletyn gminy K-J nr 3. listopad 2014
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 06 lis 2014 - 17:13:05

do poczytania na gminnej stronce: [www.konstancinjeziorna.pl]

Będzie też wyłożony w rożnych placówkach (tak jak poprzedni), dotrze także do domostw za pośrednictwem Poczty Polskiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biuletyn gminy K-J nr 3. listopad 2014
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.180.24.---)
Data: 07 lis 2014 - 09:40:12

Do domostw? Tak jak poprzednie? Czyli nie znam nikogo kto to w skrzynce swej znalazł...
Teraz widziałem przynajmniej na wsi w sklepie...choc mi osobiscie starczy wersja netowa...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 07 lis 2014 - 13:19:50

Kurcze blade - może w miescie do skrzynek, a w sołectwach do sołtysów - nie dopytałam się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.180.24.---)
Data: 07 lis 2014 - 16:31:01

To sołtys ma na wsiach za listonosza robic? Mało śmieszne...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.193.---)
Data: 07 lis 2014 - 16:51:38

Może na zlecenie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 07 lis 2014 - 22:18:53


Artek_Bartek
To sołtys ma na wsiach za listonosza robic? Mało śmieszne...

A dopiero co pisaliście, ile to kosztuje dystrybucja biuletynu. Jeśli byłoby wiadomo że gazetka jest u sołtysa to mieszkańcy mogliby wpaść i odwiedzić lub odwrotnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.117.---)
Data: 08 lis 2014 - 22:23:11

Maniu...o czym Ty za przeproszeniem gadasz? Jak gazetka 'będąc u sołtysa' ma 'dotrzeć do domostw za pośrednictwem Poczty'?
I dlaczego dystrybucja w mieście moze kosztować a ta na wsi nie?
Jak ma być biuletyn to wiadomo, ze ma być tez jego racjonalna dystrybucja! A racjonalna to taka, że trafia on do każdego dla kogo jest przeznaczony...i koniec...
A uwagi do biuletynu były głownie do jego treści (przedwyborczej propagandy!) i nazbyt drogiej formy! Te tyczace dystrybucji odnosiły sie do tego, ze w wielu miejscach ten biuletyn jest jak Yeti...wielu słyszało a nie widziało ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 16


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.