Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 16
w sołectwach biuletyn w sklepikach
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 08 lis 2014 - 23:03:02

już się dopytałam: sołtysi zaproponowali, by biuletyn był dostarczany do sklepików, bo wygodniej będzie dla mieszkańców


PS. Cos Ci się Artku-B pomieszało, nie pisałam, ze od sołtysa za pośrednictwem Poczty

Może jest jak Yeti? Już w gminie były takie akcje, gdy ukazywała się Gazeta Południa - "umyślni" zaraz po wyłożeniu utylizowali całe pliki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 lis 2014 - 16:19:08

ok. 3 tys/ m-c (czyli za 1 numer). Można się było zapytać podczas sesji/ komisji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 lis 2014 - 16:46:57

Poczta dała ciala. dopiero w piątek był w mojej skrzynce biuletyn wyborczy i tak dobrze że przed a nie po wyborach. Biuletyn listopadowy nadal w drodze. Listonosze tłumaczą się, że mieli ty...............le drukow do rozniesienia, bo wybory.

Było zamieszanie z obwodami głosowania - co zawdzięczamy jednej z radnych ng-np, która dobrze wykombinowała które miejsca objąć swym okręgiem, bo (niestety) ponownie się dostała. Nie podaję nazwiska - niech się wstydzi w swoim sumieniu, Bóg rozsądzi, czy takie pazerne działanie jest zgodne z chrześcijańskim modelem, którym chwali się ten komitet.

Niektóre osoby przez to nie dotarły do swoich lokali, bo nie każdy miał siłę latać od lokalu w ZS1 do oddalonego ok 3 km ZS2.

Może w II turze trafią...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 17 lis 2014 - 16:48:11

Czy ktoś dostał do skrzynki biuletyn nr 3/listopad? Dostałem wcześniej normalnie wydanie specjalne na wybory samorządowe. A nr 3 nie ma do tej pory.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.128.---)
Data: 17 lis 2014 - 17:12:40

Ja nawet wyborczego nie dostałem...

Chociaż inne rzeczy dostawałem błyskawicznie z poczty.

A do umigu mam rzut kamieniem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Hesia-MelaHesia-Mela (178.36.32.---)
Data: 18 lis 2014 - 11:23:32

Wiadomość dla urzędników gminy.
Nie widziałam, ani nie otrzymałam żadnego numeru Biuletynu Gminnego w wersji papierowej.

confused smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 18 lis 2014 - 14:28:24

Ja też nie dostałam - poza tym, gdzie były informacje o wyborach. Pytałam - zaraz po wydrukowaniu (czyli chyba 6.litopada), biuletyn został odwieziony na Pocztę Polską, która miała się zająć dystrybucją - w mieście. Do sołectw - w porozumieniu z sołtysami, biuletyn został wyłożony w miejscowych sklepikach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 19 lis 2014 - 08:58:17


mania
Pytałam - zaraz po wydrukowaniu (czyli chyba 6.litopada), biuletyn został odwieziony na Pocztę Polską, która miała się zająć dystrybucją - w mieście. Do sołectw - w porozumieniu z sołtysami, biuletyn został wyłożony w miejscowych sklepikach.

Też nadal nie mam nr3/ listopad. To chyba czas by po 2 tygodniach oczekiwania UMiG złożył oficjalną reklamację w Poczcie Polskiej? Należy chyba kontrolować usługi, na które wydaje się kasę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 19 lis 2014 - 09:01:37

a nie starczy Ci ściągnąć go z netu? i tak to taka...dość obszerna ulotka wyborcza...szczególnie pierwszych 6 stron...w dużej mierze powtórka dokonań, o których było już w pierwszych dwóch numerach...
jakoś generalnie nijak się ma to co produkują do sugestii, których zgłaszania rzekomo oczekują...
ale cóż...taką mamy...wyborczą kulturę...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.190.155.---)
Data: 19 lis 2014 - 18:15:41


Artek_Bartek
a nie starczy Ci ściągnąć go z netu? i tak to taka...dość obszerna ulotka wyborcza...szczególnie pierwszych 6 stron...w dużej mierze powtórka dokonań, o których było już w pierwszych dwóch numerach...

Mi tak ale skoro zostało wydrukowane 5tys szt. to może niech nie zalegają w sortowni poczty polskiej, w placówce poczty polskiej, w torbie listonosza, w samochodzie doręczyciela lub gdziekolwiek. Zreszta UMiG płaci za dystrybucję więc niech wymaga i kontroluje nasze pieniądze.
Poza tym niech wszyscy zapoznają się sami z Biuletynem bo znowu będzie będzie, że "Ci z forum" to ciągle jączą, narzekają i w ogóle wszystko źle. A jest tak pięknie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 19 lis 2014 - 19:39:56

Wzięli kasę. Czy to nie wystarczy?

Inna sprawa, że Poczta Polska powinna sczeznąć, a wzmianki o tej instytucji powinny zostać wymazane z wszelkich podręczników historii, przynajmniej powojennej. Gdy zmuszony jestem iść do placówki, to jestem chory. Ale są takie chwile, że nie da się tego uniknąć.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 19 lis 2014 - 21:19:25


rondo
P.Bartku, czy należy domniemywać, że zapłata za kolportaż została dokonana "z góry" ?

Moje odczucia jesli chodzi o PP , są identyczne jak Pańskie.

A jak wysyłasz list, to znaczek kupuje odbiorca czy nadawca?

Poczta teraz popisuje się na stronach internetowych przesyłkami kurierskimi, wysyła nawet SMS, że kurier u wrót będzie o godz....

Ale ja się też nabrać nie dam. Niech sczeźnie, przy okazji za przeniesienie Urzędu ze Skolimowa na dzikie pola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 22 lis 2014 - 11:38:30

Przecież pan i tak ponoć nie chce? grinning smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (178.42.128.---)
Data: 22 lis 2014 - 12:57:31

...oby po jakimś czasie ludzie nie nazwali go "gadzinówką"....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.190.146.---)
Data: 22 lis 2014 - 14:14:42


rondo
A swoja drogą , wcale sie nie zdziwie kiedy Biuletyn Wyborczy trafi do naszych skrzynek poczt. tuz przed rozegraniem drugiej tury wyborów. Chciałbym sie mylić.

Maniu, czy masz może informacje, które mówią czemu biuletyn w wersji papierowej nie trafił jeszcze do odbiorców? Jak widzę nie ma go jeszcze nikt. A to znaczy, że sołtysi też go nie mają a co za tym idzie powyższa teoria Pana Andrzeja wydaje mi się w jakiś sposób prawdopodobna. Tzn. mogła nie zawinić zła PP bo jeszcze go nie dostała a dostanie go może np: w poniedziałek by w tym tygodniu biuletyn zawitał do skrzynek? I w przeciwieństwie do całej masy głupoty, paranoi oraz dzikiego, bezprawnego puczu PKW z ostatnich dni to nasza historia z biuletynem nr3/ listopad ma ręce, nogi, powód i przyczynę.
Nie omieszkam napisać czy i kiedy trafi do mojej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.214.---)
Data: 22 lis 2014 - 14:19:23


Bartek
Przecież pan i tak ponoć nie chce? grinning smiley
A ktoś tu pisał ,że nieznane sa mu socjotechniki TVNgrinning smiley kiedy to sam Kuźniar lepiej by tego nie zripostował .grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 22 lis 2014 - 14:23:05

3 tys. dostała Poczta Polska, ale mogła nie wydolić, bo skrzynek jest więcej. Pozostałe egzemplarze były wykładane na wsiach - tak jak postanowili sołtysi - w sklepikach oraz w części miejskiej w KDK, chyba w GOSiR.
W poniedziałek się dopytam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (178.42.128.---)
Data: 22 lis 2014 - 15:27:41


rondo
No i dostał ktoś wersję papierową Ulotki Wyborczej pt. Biuletyn Gminny ? Ja nie.

W wersji elektr. znalazłem cóś takiego - "W mijającej kadencji wprowadzono budżet obywatelski, który pozwala na włączenie mieszkańców w proces definiowania istotnych dla lokalnej społeczności przedsięwzięć. "

Zapomniano wspomnieć o tym, że pierwsza , średnio udana próba wprowadzenia BO odbyła się w roku 2013. Oczywiście ani słowa na temat - które z zakwalifikowanych wniosków mieszkanców , zostały zrealizowane. Mam prawo sądzić, że żadne.

No a to jest poezja.

"budowa szaletu miejskiego w Parku Zdrojowym o wartości 401.026,61 zł" O tym, że marmurowe kibelki znajdujące się w amfi. są zamknięte dal spacerowiczów, ani slowa. Dysponuje nagraniem , w ktorym obecny p. Burmistrz publicznie deklarował, że je otworzy.

A swoja drogą , wcale sie nie zdziwie kiedy Biuletyn Wyborczy trafi do naszych skrzynek poczt. tuz przed rozegraniem drugiej tury wyborów. Chciałbym sie mylić.

To jest biuletyn gminny więc zawsze będzie wychwalać (oby z umiarem bo zostanie gadzinówką). Od "złych" rzeczy (spraw) jest prasa lokalna i forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 22 lis 2014 - 16:49:46


rondo
Owszem, chcę, przede wszystkim chcę wiedzieć w jaki sposób UMiG wydaje moje pieniądze i dlaczego tak głupio. A Panu to obojętne ?

To bardziej by się przydała informacja w kwestii. Sam biuletyn jest mi obojętny i nie tęsknię.


babet
A ktoś tu pisał ,że nieznane sa mu socjotechniki TVNgrinning smiley kiedy to sam Kuźniar lepiej by tego nie zripostował

Dobrze, dobrze, już wszyscy wiedzą, że oglądasz, znasz i w ogóle jesteś na czasie z TVN, ja jednak mam swoich idoli, nie wciskaj mi własnych na siłę.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (46.76.96.---)
Data: 22 lis 2014 - 17:11:51

Wpis usunięty przez użytkownika - TZ



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 12:03 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 16


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.