Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 16
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 22 lis 2014 - 22:54:52

Może Poczta zdechła? W ub tyg. zamówiłam leki w aptece internetowej (wiele razy korzystałam) - info ze wyslano priorytetem (na szczęście opłata przy odbiorze) i ani widu, ani słychu. Zazwyczaj dostawałam na drugi dzień.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 23 lis 2014 - 10:52:54

oj nie, to Cefarm - znana od kilkudziesięciu lat polska firma, nie "krzak". Nie ryzykowałabym. Zresztą zamówione leki są produkowane w Polsce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Dokąd Poczta polska miała dostarczyć Biuletyn
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 25 lis 2014 - 13:46:03

wg. informacji uzyskanej w Biurze Promocji, Poczta miała dostarczyć do skrzynek mieszkańcom Skolimowa (miasto i wieś), Czarnowa i Klarysewa

Proszę o informację, czy mieszkańcy tych terenów otrzymali. PP dostała biuletyny 8. listopada. UMiG będzie interweniował.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dokąd Poczta polska miała dostarczyć Biuletyn
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.129.---)
Data: 25 lis 2014 - 16:17:41

A reszta mieszkańców?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dokąd Poczta polska miała dostarczyć Biuletyn
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.37.---)
Data: 25 lis 2014 - 18:22:24


Hammer
A reszta mieszkańców?

Dokładnie, co zreszta gminy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 25 lis 2014 - 18:26:18

Miałam zapytać o Pocztę, reszta z tego co obiło mi się o uszy była rozkladana w różnych obiektach. Jeszcze się dopytam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dokąd Poczta polska miała dostarczyć Biuletyn
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.37.---)
Data: 25 lis 2014 - 18:29:20


mania
PP dostała biuletyny 8. listopada. UMiG będzie interweniował.

Tu nie ma co interweniować tylko oczekiwać zwrotu kasy za niewykonaną usługę o ile płatność została dokonana. Jak również poważnie przemyśleć współpracę z PP po rozpatrzeniu reklamacji i uzyskaniu informacji co było przyczyną niewykonania zlecenia. Są inne firmy, które mogą zająć się dystrybucją. Może efektywniej a nawet taniej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.37.---)
Data: 25 lis 2014 - 18:35:52


mania
Miałam zapytać o Pocztę, reszta z tego co obiło mi się o uszy była rozkladana w różnych obiektach.

Zaczynam gubić się w dystrybucji biuletynu. Najpier powstał w bólach po 4 latach. Teraz problem z dystrybucją, co może go skutecznie "zabić". Owszem jest wersja "online" ale to naprawdę dla mniejszości mieszkańców gminy. Czemu akurat dostawa do skrzynek tylko do Czarnowa, Skolimowa i Klarysewa? Czarnów chyba ma chyba notabene sołtysa?
Abtrahuję w tym momencie od zawartości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 25 lis 2014 - 21:13:48


Mixiorek

Zaczynam gubić się w dystrybucji biuletynu. Najpier powstał w bólach po 4 latach. Teraz problem z dystrybucją, co może go skutecznie "zabić". Owszem jest wersja "online" ale to naprawdę dla mniejszości mieszkańców gminy. Czemu akurat dostawa do skrzynek tylko do Czarnowa, Skolimowa i Klarysewa? Czarnów chyba ma chyba notabene sołtysa?
Abstrahuję w tym momencie od zawartości.

Ja też, dysponuje wydz. Promocji - jutro znowu będę tropić.

Może rzeczywiście jakąś firmę. W maglu mówią, że Nasze Miasto płaciło za rozniesienie ostatniego numeru 10 zł/ godz. Ktoś pytał chłopaka który wtykał do skrzynek. Nie wiem czy to drogo czy tanio?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.37.---)
Data: 25 lis 2014 - 21:22:35


mania
Ktoś pytał chłopaka który wtykał do skrzynek. Nie wiem czy to drogo czy tanio?

To zależy od wydajności ;-) jeżeli przez godzinę wrzucił 10szt. to mało, jeżeli 500szt. to dużo ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 25 lis 2014 - 23:29:33

mania nie ma uprawnień do zatwierdzania / kasowania postów. Proszę jej więcej o to nie pytać, bo nie doczeka się pan odpowiedzi.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 25 lis 2014 - 23:52:16

Szczerze? Nie wiem. Jedyne wyjście - odpowiedział pan cytatem na jakiś post, który został skasowany. Wtedy odpowiedź także "leci". Dzisiaj wszystko pozatwierdzane.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 26 lis 2014 - 00:39:10

Bywa tak, że zamiast wyślij kliknie się podgląd i potem się wychodzi z wątku, a wiadomość leci do nieba. Nieraz klnę, bo mi się też zdarza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dokąd Poczta polska miała dostarczyć Biuletyn
Wysłane przez: olaola (178.36.179.---)
Data: 26 lis 2014 - 07:47:50


mania
wg. informacji uzyskanej w Biurze Promocji, Poczta miała dostarczyć do skrzynek mieszkańcom Skolimowa (miasto i wieś), Czarnowa i Klarysewa

Proszę o informację, czy mieszkańcy tych terenów otrzymali. PP dostała biuletyny 8. listopada. UMiG będzie interweniował.

do mnie nie dotarł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.38.---)
Data: 27 lis 2014 - 17:13:16

Nadal nie widziałem na oczy wersji papierowej biuletynu. Nikt ze znajomych, sąsiadów też nie widział.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: topictopic (185.15.0.---)
Data: 27 lis 2014 - 18:40:29

Im bardziej zaglądam do skrzynki, tym bardziej biuletynu nie ma...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (37.31.162.---)
Data: 09 gru 2014 - 13:31:28

Jak rozumiem póki co trwają poszukiwania zaginionego w akcji numeru przedwyborczego nr3 bo zdaje się nikt nie zameldował sukcesu, że go ze skrzynki wyjął...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 09 gru 2014 - 13:43:05


Artek_Bartek
Jak rozumiem póki co trwają poszukiwania zaginionego w akcji numeru przedwyborczego nr3 bo zdaje się nikt nie zameldował sukcesu, że go ze skrzynki wyjął...

Nie wiem czy to prawda, ale mówią w mieścinie, że prawie cały nakład został "zutylizowany" nie przez wydawcę - bynajmniej >grinning smiley< Tylko przez kogo?

Szkoda, bo było w nim podsumowanie całej VI. kadencji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-09 13:43 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 09 gru 2014 - 14:07:44


mania
prawie cały nakład został "zutylizowany" nie przez wydawcę - bynajmniej Tylko przez kogo?

Pewnie przez orków, którzy powstają w oparach pochodzących z uzdrowiskowej asfalciarni. Dojdzie GPSZOK w Mirkowie to prawie wszystkie zgniłe, gminne jaja będą w jednym koszyku. Zasadzimy wokół czarny bez, który nada uroku całej okolicy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie. Ukazał sie nr listopadowy, zob. na s. 11
Wysłane przez: Hesia-MelaHesia-Mela (178.36.8.---)
Data: 10 gru 2014 - 21:53:23

Re: Co powinien zawierać gminny biuletyn? Proszę o sugestie.

Na pytanie tego wątku ... można odpowiedzieć: NIC!

Na stronie gminnej jest artykuł: Za pan brat z komputerem [www.konstancinjeziorna.pl]

(...) W bezpłatnych zajęciach wzięło udział łącznie 60 osób. Kolejną edycję kursu komputerowego zaplanowano na początku przyszłego roku. Właśnie ruszyły zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 12 grudnia. Chętni powinni zgłosić się do biblioteki przy ul. Świetlicowej 1. W planach jest utworzenie sześciu grup początkujących i pięciu zaawansawonach. Zajęcia ruszają 19 stycznia 2015 r. i będą prowadzone w głównej siedzibie biblioteki oraz jej skolimowskiej filii. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.
wydrukuj
wyślij znajomemu
dodaj do ulubionych

Autor: Patryk Siepsiak
2014-12-09


cool smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 16


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.