Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 3 z 9
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.190.148.---)
Data: 15 sty 2015 - 19:58:26


SergiuszMuszynski
Zachęcam do lektury i proszę o uwagi

Panie Sergiuszu,

Jak tam korespondencja i sprawa pylonu McD? Nie wiem czy mi na wzrok padło ale idę o zakład, że dziś rano i popołudniu go jeszcze widziałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: SergiuszMuszynskiSergiuszMuszynski (109.243.1.---)
Data: 16 sty 2015 - 22:08:28


Mixiorek

SergiuszMuszynski
Zachęcam do lektury i proszę o uwagi

Panie Sergiuszu,

Jak tam korespondencja i sprawa pylonu McD? Nie wiem czy mi na wzrok padło ale idę o zakład, że dziś rano i popołudniu go jeszcze widziałem.

Zaczynam mieć obawy, że korporacja McDonald's nas oszukała. Niedawno wysłałem ponownie pismo w tej kwestii, czekam na odpowiedź. Będę informował o sprawie.



Pozdrawiam,
Sergiusz Muszyński
Radny Powiatu Piaseczyńskiego z okręgu Konstancin-Jeziorna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 18 sty 2015 - 20:55:03

Powinno im się za to odebrać funkcję i wytarzać w pierzu. W końcu fejsbóg to podstawa.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: mariamaria (178.235.139.---)
Data: 19 sty 2015 - 19:58:04

Najpierw w smole, potem w pierzu, wtedy będzie to postać historyczna.
grinning smiley
maria

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (95.40.9.---)
Data: 20 sty 2015 - 21:02:55

Wpis usunięty przez użytkownika - TZ



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 12:58 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: maniamania (159.205.234.---)
Data: 22 sty 2015 - 09:29:40


rondo
Ufff, przestał być kierownikiem smiling smiley

Można spokojnie mieszkać drinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 22 sty 2015 - 23:43:27

Akurat na niego to na tym forum pan najbardziej narzekał zawsze, panie Andrzeju. Pewnie zbieg okoliczności. Czy coś. Przypadek, tak zwany.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: maniamania (159.205.234.---)
Data: 23 sty 2015 - 10:56:54


rondo
A ktoś nie mógł ? Pani nie mogła spokojnie mieszkać kiedy kierownikiem w UMiG był X.Gut ? Dokuczał ? Nachodził?

Nie nachodził, bo nie mieszkam w mieszkaniu sponsorowanym przez podatników i wydz. komunalny nic do mnie nie ma

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 24 sty 2015 - 08:47:00

Wyjaśnijcie to sobie na PW proszę. Nalegam na powstrzymanie się przez wszystkich od dalszych sugestii w tej sprawie. Mam was oboje dość.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: maniamania (78.8.80.---)
Data: 24 sty 2015 - 10:32:19


rondo
Naprawdę proszę moda o wybaczenie za OT.
Najpierw p. mania sugeruje, że p. Jańczuk przydziela mieszkania po uważaniu, teraz znów czyni insynuacje jakoby p. Gut miał jakikolwiek wpływ na to , kto mieszka w zasobach komunalnych,. P.maniu, według pani gmina Konstancin-Jeziorna rządzi mafia mieszkaniowa ?

Nic nie sugeruje, mieszkanie komunalne dostał Pan rondo - gdy prowadził dobrze prosperujący biznes. Wtedy p. Jańczuk nie był samorzadowcem.

Nie słyszałam, żeby p. Jańczuk - Burmistrz przydzielał komukolwiek cos po uważaniu.

Wiele do myslenia dawało to "Ufff"

rondo
Ufff, przestał być kierownikiem smiling smiley


_______________________________________________
PS. Nie jestem i nigdy nie byłam przeciwna przydzielaniu przez samorządy mieszkań komunalnych lub socjalnych osobom będącym w bardzo trudnym położeniu, których nie stać na kupienie byle jakiego lokum, którzy ledwie wiążą koniec z końcem. Uważam także że Państwo/ samorząd powinien pomagać w inny sposób: różnego rodzaju dopłaty, ulgi, obniżenie czynszu itp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 24 sty 2015 - 10:36:16

DOŚĆ.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: SergiuszMuszynskiSergiuszMuszynski (109.243.148.---)
Data: 29 sty 2015 - 18:48:37

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Piaseczyńskiego uchwaliliśmy budżet powiatu. Napisałem kilka słów na ten temat, zachęcam do lektury - [niezaleznykonstancin.pl]



Pozdrawiam,
Sergiusz Muszyński
Radny Powiatu Piaseczyńskiego z okręgu Konstancin-Jeziorna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (213.238.65.---)
Data: 30 sty 2015 - 00:03:24

Czy ten wątek, to jakaś reklama pana Sergiusza Muszyńskiego?
Bo jakoś w tym kierunku idzie!cool smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 00:08 przez zoli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 30 sty 2015 - 09:43:44

No, trochę tak. Wpis podobnie - pół strony Sergiusza, pół strony tekstu ;) Ja jak piszę recenzję książki, to moje zdjęcie jest maluśkie w rogu, albo wcale, a ważniejsza jest treści. Ale póki jest treść, to nawet zdjęcie na cały ekran nie szkodzi, najwyżej wywoła uśmiech ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: SergiuszMuszynskiSergiuszMuszynski (109.243.44.---)
Data: 07 lut 2015 - 11:51:21


Bartek
No, trochę tak. Wpis podobnie - pół strony Sergiusza, pół strony tekstu ;) Ja jak piszę recenzję książki, to moje zdjęcie jest maluśkie w rogu, albo wcale, a ważniejsza jest treści. Ale póki jest treść, to nawet zdjęcie na cały ekran nie szkodzi, najwyżej wywoła uśmiech ;)

To co Pan piszę jest trochę dziwne. Taki jest po prostu kształt tej strony - zarówno w aktualnościach jak i publicystyce zdjęcia są duże. Jak dotąd nie przyszło mi do głowy by prosić informatyka o przerabianie tej strony bo komuś nie podobają się duże zdjęcia. Jak się to Panu nie podoba, to zalecam po prostu nie odwiedzanie tej strony.

Myślałem, że ten wątek na forum może służyć m. in. informowaniu o działalności radnego powiatu. Wydaje mi się, że jestem jedynym radnym powiatowym aktywnym na tym forum. Jeśli jestem niemile widziany, to proszę o informację na priv.



Pozdrawiam,
Sergiusz Muszyński
Radny Powiatu Piaseczyńskiego z okręgu Konstancin-Jeziorna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (213.238.65.---)
Data: 07 lut 2015 - 12:30:22

Panie Sergiuszu potrafi Pan czytać ze zrozumieniem? Jeśli tak, to proszę przeczytać tytuł wątku i pisać zgodnie z tematem, jeśli ma Pan coś istotnego w tej kwestii do powiedzenia. Jeśli nie, to na tym forum istnieje rubryka reklamowa, w której wydaje mi się, bez problemu może Pan podobne treści do dotychczasowych bez ograniczeń zamieszczać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 07 lut 2015 - 13:48:14

Panie Sergiuszu, jak wchodzę poczytać informacje o budżecie, to śmieszy mnie, że pana zdjęcie zajmuje więcej miejsca, niż te informacje. Jeżeli nie podoba się panu, że wyraziłem taką opinię, to może pan tego forum nie odwiedzać smiling smiley Ja jednak, jak wchodzę na blog radnego, to bardziej interesuje mnie jego praca, niż jego portret.

Zoli ma rację - to wątek dla nas, żeby mówić wam, co macie do zrobienia. Nie dla radnych, żeby się chwali smiling smiley

Jeżeli chce pan własny wątek na forum to wrzucania tych informacji, to proszę o PW - jest do tego WYZNACZONE forum, dla radnych. Inne wątki nie za bardzo służą do promocji własnego bloga (nawet, jeśli to blog radnego).



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: SergiuszMuszynskiSergiuszMuszynski (109.243.44.---)
Data: 07 lut 2015 - 19:26:24

Panie Bartku, skoro takie rzeczy Pana śmieszą, to widocznie ma Pan dziwne poczucie humoru. Rozumiem, że nie odpowiada Panu opcja polityczną którą reprezentuję, ale mimo wszystko kultura osobista powinna wyznaczać pewne standardy, w szczególności że jest Pan gospodarzem tego forum, które zamiast pełnić rolę miejsca komunikacji między radnymi a mieszkańcami staje się Pańskim prywatnym klubem dyskusyjnym. Otrzymałem w listopadowych wyborach najwięcej głosów spośród wszystkich wybranych radnych powiatowych i proszę mi wierzyć, że rzekoma "reklama" na tej stronie nie jest mi potrzeba by skutecznie komunikować się z mieszkańcami. To najprawdopodobniej mój ostatni post na tym forum. Pozdrawiam serdecznie.



Pozdrawiam,
Sergiusz Muszyński
Radny Powiatu Piaseczyńskiego z okręgu Konstancin-Jeziorna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 07 lut 2015 - 20:06:22

Panie Sergiuszu mało mnie obchodzi, co pan reprezentuje, bo pan działa na poziomie powiatu, a tam "opcja polityczna" co najwyżej przeszkadza. Interesuje mnie to, że reprezentuje pan mnie i działa na moją rzecz. I pana też powinno to interesować, bo po to pan tam jest.

Jeżeli uważa pan, że zwrócenie uwagi na to, że pana zdjęcie zajmujące połowę wpisu na temat budżetu wygląda mało profesjonalnie nie mieści się w ramach kultury osobistej, to pojmujemy ją inaczej. Ja bloguję od ponad dekady, jak piszę o swojej książce czy o scenariuszu n/t hermy świętego, albo o nowym modelu, to nie wrzucam do wpisu swojego zdjęcia, tylko coś związanego z tematem. Albo nic. Być może na blogach, które pan czyta, jest inaczej. Ale dzielenie się opiniami mieści się w ramach ogólnoprzyjętych interakcji. Chyba, żeby nie.

Forum to nie służy, jak się pan raczył wyrazić, do komunikacji radnych z mieszkańcami. Do tego celu służy jego jeden, wydzielony dział, ale pan jak widzę nie bardzo chce to zaakceptować, ani skorzystać - a szkoda, bo inni korzystali z tego kanału z powodzeniem, chociażby radny Zymer, wcześniej radny Komosa, radny Weiss. Forum to służy mieszkańcom do wymiany opinii. Jeżeli chce pan jako radny prowadzić dialog, powtarzam - proszę o PW, dostanie pan "okienko radnego". Tak to forum jest skonstruowane. Od wielu lat. I dotyczy to ludzi z prawa, lewa, z góry, dołu, ze środka, spod spodu i z każdej innej opcji.

Jeżeli podzielenie się opinią na temat pana bloga sprawia, że pan rezygnuje z korzystania z forum, to cóż, pana wola. Dla mnie jest to nieco dziecinne - takie obrażanie się. Ale wszyscy wiedzą, że to forum upada (bezustannie, od 10 lat), więc są lepsze kanały komunikacji. Mam nadzieję, że nie obrazi się pan na swoich wyborców, kiedy któryś z nich podzieli się z panem jakąś inną, równie trywialną, opinią. Albo na swoich kolegów radnych. Byłoby szkoda, żeby radny, który dostał największą ilość głosów, zmarnował to przez niezbyt profesjonalne podejście.

Na koniec pozwolę sobie jeszcze dodać, że jest pan teraz osobą publiczną. Musi się pan liczyć z tym, że opinii na pana temat będzie więcej. A zakładanie, że każda opinia, która nie jest poparcie to atak (a tym bardziej atak na pana "opcję polityczną") jest niestety prostą drogą do syndromu oblężonej twierdzy. Sądzę, że jest pan na tyle uważnym obserwatorem życia politycznego by wiedzieć, że z takiej pozycji trudno jest swoją misję pełnić z powodzeniem.

Czego panu życzę (pełnienia tej misji z powodzeniem) niezależnie od "opcji". Bo pracuje pan dla powiatu i dla mnie. A mnie zależy, aby ktoś tam wreszcie coś ruszył. Natomiast na pewno nie będę klaskać ani głaskać nikogo tylko dlatego, żeby wykonywał swoje obowiązki poprawnie smiling smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czego powiatowi samorzadowcy nie zrobili dla K-J i co powinni zrobić
Wysłane przez: maniamania (78.8.80.---)
Data: 07 lut 2015 - 20:44:04


Bartek
No, trochę tak. Wpis podobnie - pół strony Sergiusza, pół strony tekstu ;) Ja jak piszę recenzję książki, to moje zdjęcie jest maluśkie w rogu, albo wcale, a ważniejsza jest treści. Ale póki jest treść, to nawet zdjęcie na cały ekran nie szkodzi, najwyżej wywoła uśmiech ;)

Oj tam, oj tam - p. Radny ma ładne oczy i gdyby zdjęcie było malutkie nikt by nie zauważył smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 3 z 9


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.