Polityka lokalna i samorzÄ…d :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Ile zarabia burmistrz Janczuk?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.147.61.---)
Data: 13 pa¼ 2014 - 22:52:53

Na szczęście są mądrzy i sprawni ludzie, ktorzy po 70 tez pampersow nie noszą ;)
Ale ogólnie....chyba sobie daruje zerwanie na forum do wyborów...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile zarabia burmistrz Janczuk?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 14 pa¼ 2014 - 10:35:02


Artek_Bartek
Na szczęście są mądrzy i sprawni ludzie, ktorzy po 70 tez pampersow nie noszą ;)

Dziękuję! Ja też póki co bez pampersów...

Myślę, że Elwira po przeczytaniu komunikatu pełnomocnika NM przestanie jazgotać, bo zastanowi się czy warto poświęcać karierę. Z taką inwencja tfórczą tylko do sejmu z listy samoobrony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile zarabia burmistrz Janczuk?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.216.---)
Data: 14 pa¼ 2014 - 11:06:01

Mi sie ogólnie marzy merytoryczna dyskusja ponad podziałami i osobistymi animozjami...
Tyle, ze obawiam się, że nie bedzie o nią łatwo... Zwłaszcza, że tu często upartość nabierana z wiekiem nie pomaga...choć przyznaję szczerze, iż granice, po ktorej dyskusji już nie ma są dość indywidualne...;)

A jeszcze odnośnie statystyk tu przytaczanych...pomijając, ze są małe kłamstwa, duuuże kłamstwa i...statystyki to dobrze by było miec jednak świadomość, że jeśli w danych grupach wiekowych maleje odsetek ludzi...bardziej ogarniętych to jednak zawsze istnieje odsetek ludzi ogarniętych bardziej... Najnowsze badania pokazują bowiem, że mózg ćwiczony odpowiednio w zasadzie sie nie starzeje...także nie o wiek tu chodzi ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 11:27 przez Artek_Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile zarabia burmistrz Janczuk?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 14 pa¼ 2014 - 14:02:06

Jak dla mnie burmistrz, wójt, prezydent to kamikadze - 24 godziny na dobę na posterunku, a mieszkańcy i tak mają pretensję o byle co. Niby pensja stosunkowo wysoka, ale nie współmierna do odpowiedzialności. Nie wiem dlaczego ludzie lecą jak do miodu?

Niektórzy dążą uparcie - od lat, mimo braku sukcesów w pracy w samorządach, przedsiębiorstwach, a nawet w kierowaniu placówkami oświatowymi i innymi - chyba ze kandydaci mają o sobie tak wysokie mniemanie, że uważają że zdobyli "Himalaje"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.