Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Re: Ile zarabia burmistrz Janczuk?
13 pa 2014 - 20:52:53
Na szczęście są mądrzy i sprawni ludzie, ktorzy po 70 tez pampersow nie noszą ;)
Ale ogólnie....chyba sobie daruje zerwanie na forum do wyborów...
Re: Ile zarabia burmistrz Janczuk?
14 pa 2014 - 08:35:02

Artek_Bartek
Na szczęście są mądrzy i sprawni ludzie, ktorzy po 70 tez pampersow nie noszą ;)

Dziękuję! Ja też póki co bez pampersów...

Myślę, że Elwira po przeczytaniu komunikatu pełnomocnika NM przestanie jazgotać, bo zastanowi się czy warto poświęcać karierę. Z taką inwencja tfórczą tylko do sejmu z listy samoobrony.
Re: Ile zarabia burmistrz Janczuk?
14 pa 2014 - 09:06:01
Mi sie ogólnie marzy merytoryczna dyskusja ponad podziałami i osobistymi animozjami...
Tyle, ze obawiam się, że nie bedzie o nią łatwo... Zwłaszcza, że tu często upartość nabierana z wiekiem nie pomaga...choć przyznaję szczerze, iż granice, po ktorej dyskusji już nie ma są dość indywidualne...;)

A jeszcze odnośnie statystyk tu przytaczanych...pomijając, ze są małe kłamstwa, duuuże kłamstwa i...statystyki to dobrze by było miec jednak świadomość, że jeśli w danych grupach wiekowych maleje odsetek ludzi...bardziej ogarniętych to jednak zawsze istnieje odsetek ludzi ogarniętych bardziej... Najnowsze badania pokazują bowiem, że mózg ćwiczony odpowiednio w zasadzie sie nie starzeje...także nie o wiek tu chodzi ...Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 09:27 przez Artek_Bartek.
Re: Ile zarabia burmistrz Janczuk?
14 pa 2014 - 12:02:06
Jak dla mnie burmistrz, wójt, prezydent to kamikadze - 24 godziny na dobę na posterunku, a mieszkańcy i tak mają pretensję o byle co. Niby pensja stosunkowo wysoka, ale nie współmierna do odpowiedzialności. Nie wiem dlaczego ludzie lecą jak do miodu?

Niektórzy dążą uparcie - od lat, mimo braku sukcesów w pracy w samorządach, przedsiębiorstwach, a nawet w kierowaniu placówkami oświatowymi i innymi - chyba ze kandydaci mają o sobie tak wysokie mniemanie, że uważają że zdobyli "Himalaje"
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 45
Najwięcej uzytkowników: 20 19 sty 2013
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017