Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2425262728293031323334...->|-->
Bieżąca strona: 29 z 36
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 27 lis 2014 - 19:15:51

SIWZ, ratusz, mieszkania komunalne - odsyłam tu: [www.konstancin.com]

Dokończmy tutaj o wyborach, niech się odbędzie druga tura, niech to się już skończy. Od dzisiaj co tu zobaczę nie na temat to wywalę.




Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.185.136.---)
Data: 27 lis 2014 - 21:15:01


Bartek
SIWZ, ratusz, mieszkania komunalne - odsyłam tu: [www.konstancin.com]

Dokończmy tutaj o wyborach, niech się odbędzie druga tura, niech to się już skończy. Od dzisiaj co tu zobaczę nie na temat to wywalę.

... a czy to nie dotyczy wyborów... dyskusje o tym który z Panów jest lub będzie lepszym gospodarzem gminy...
....u Pana Jańczuka sprawdzamy czy dba o gminę, konsultuje się z mieszkańcami, czy zmienia urząd na lepsze...
...natomiast czy Pan Wojdak nadaje się na stanowisko burmistrza, czy ma plan na Konstancin, czy przypadkiem nie wytnie wszystkiego zabetonuje i postawi budkę z piwemsmileys with beer...
... przecież to temat wybory 2014 - mamy pisać tylko o wynikach... Panie Administratorze...
...wiem że jeden obiektywny (Pan Zymer) trochę się zdenerwował (może jednak nie trochę) ale cóż o kulturę i szanowanie innych też apelowałem...

...kultura zniknęła od postu (wątku) Elwiry...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-27 21:18 przez Tyrt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 27 lis 2014 - 22:09:23

Na pewno nie dotyczy wyborów dyskusja o tym gdzie jakie podłogi są w mieszkaniach komunalnych ani pyskowanie sobie nawzajem przez użytkowników.

I czy przypadkiem nie za dużo tych wielokropków? Zęby bolą od patrzenia na tak konstruowany tekst.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.185.136.---)
Data: 27 lis 2014 - 23:16:05


Bartek
Na pewno nie dotyczy wyborów dyskusja o tym gdzie jakie podłogi są w mieszkaniach komunalnych ani pyskowanie sobie nawzajem przez użytkowników.

I czy przypadkiem nie za dużo tych wielokropków? Zęby bolą od patrzenia na tak konstruowany tekst.

...do pierwszej linii zgoda
...do drugiej jak są zakazane na forum do się dostosuje - Pan tu jest administratorem (szefem)... co do zębów to może próchnica a nie kropki thumbs up ... konstrukcje robię taką jaką umiem, lub chcę żeby taka była



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-27 23:20 przez Tyrt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: szturmowiecszturmowiec (185.15.0.---)
Data: 27 lis 2014 - 23:18:33

Tak czasem wpadam na forum,żeby czegoś się dowiedzieć. I widzę jakiś mętlik - zapala mi się lampka. To nie jest forum mieszkańców - to miejsce lepszej,bardziej sprawnej, lub z gruba ciosanej, kulawej propagandy. Wyborcy normalnemu (nie przeciętnemu) nijak nie kojarzą się detale, o których wielu tu mówi. Brak jest PRZEKAZU. O co chodzi? O Uzdrowisko? Czy Asfalciarnię? Czy o PIS vs PO ? Mam odczucie, iż we własnym,gęstym sosie władza się gotuje ... do kolejnej kadencji na wielu poziomach. A Jańczuk jest ok. Nie ściemnia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.185.136.---)
Data: 27 lis 2014 - 23:29:38

... no i mamy kolejny plus burmistrza "nie ściemnia". Alsfarciarnia jest i chyba będzie do momentu kiedy właścicielowi nie skończą się prace na okoliczne drogi. Powstała przecież po to by szybko i po dobrej cenie dostarczać asfalt na drogi okolicznych gmin. Uzdrowisko na razie jest i mam nadzieje że P. Jańczuk nie ugnie się wpływom osób przeciwnym... (zapomniałem o wielokropku spinning smiley sticking its tongue out)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-27 23:30 przez Tyrt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.185.136.---)
Data: 27 lis 2014 - 23:42:30

... ja tam się dowiedziałem, popisałem, poczytałem. Wiem na kogo zagłosuje i jak będę namawiał te kilkanaście osób które liczą się z moim zdaniem...
Niech wygra lepszy
Żal że najbardziej obiektywny forumowicz który był w radzie współpracował i umiał polemizować odchodzi...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 27 lis 2014 - 23:53:01

Ja bym prosił, żeby zdania zaczynać tak normalnie, wielką literą, bez interpunkcji. Nie, to nie próchnica. Po prostu nie lubię, jak ktoś celowo kaleczy polszczyznę smiling smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.185.136.---)
Data: 28 lis 2014 - 00:09:38

(...) Aby nie kaleczyć. Proszę. Pan "kazał" Pan ma. Dbałość o polszczyznę godna podziwu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-28 00:11 przez Tyrt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 28 lis 2014 - 00:24:33

Dziękuję. I proszę mnie nie tytułować per "pan" smiling smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Coś na dobranoc
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 28 lis 2014 - 00:29:50




PS. pamiętajmy, że w drugiej turze też stawiamy JEDEN krzyżyk SWOJEMU FAWORYTOWI, nie temu, któremu "chcemy dać krzyżyk na drogę"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: olaola (178.36.179.---)
Data: 28 lis 2014 - 07:39:20


Tyrt
... no i mamy kolejny plus burmistrza "nie ściemnia". spinning smiley sticking its tongue out) (...)

a co po stronie p.W ? Wciąż nic nie wiadomo ? Bo sam jego "Przepis na Konstancin" nie jest ani lepszy ani gorszy od innych przedwyborczych przepisów smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.243.---)
Data: 28 lis 2014 - 09:59:37

Do skrzynek, przynajmniej na wioskach, trafił list kandydata...
Nie będę go cytował, by mnie ktoś nie posadził o agitację...
Jednak powiem tyle...w swej treści jest dość mocny...i myśle, ze trafić może do głów, ktore nie bedą w stanie ocenić czy podane tam zdania są prawdziwe, czy sa jedynie powtarzanymi bezpodstawnie stwierdzeniami...
A biuletyn wybiórczo-gminny na pewno do skrzynek ludzi nie trafił...
Oj...podjął ktoś ryzykowną grę....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.112.159.---)
Data: 28 lis 2014 - 11:14:33


Artek_Bartek
Do skrzynek, przynajmniej na wioskach, trafił list kandydata...
Nie będę go cytował, by mnie ktoś nie posadził o agitację...
Jednak powiem tyle...w swej treści jest dość mocny...i myśle, ze trafić może do głów, ktore nie bedą w stanie ocenić czy podane tam zdania są prawdziwe, czy sa jedynie powtarzanymi bezpodstawnie stwierdzeniami...
A biuletyn wybiórczo-gminny na pewno do skrzynek ludzi nie trafił...
Oj...podjął ktoś ryzykowną grę....

A tak w telegraficznym skrócie jeśli można.
co to za as z rękawa wyjęty ? ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 28 lis 2014 - 11:14:54


ola

Tyrt
... no i mamy kolejny plus burmistrza "nie ściemnia". spinning smiley sticking its tongue out) (...)

a co po stronie p.W ? Wciąż nic nie wiadomo ? Bo sam jego "Przepis na Konstancin" nie jest ani lepszy ani gorszy od innych przedwyborczych przepisów smoking smiley

A tak gazeta się starała i wyszła kicha. Właściciela gazety tez wyborcy nie docenili - tylko 29 głosów, najmniej w okręgu.

Ale ja najbardziej chciałabym się dowiedzieć o tym czego dokonał kandydat na burmistrza Jerzy Wojdak dla Kcina - przez te wszystkie lata (od 1998 do dziś) gdy był radnym miasta i powiatu, członkiem kilku komisji? Wtedy można by snuć nadzieję, że będzie wiedział jak zarządzać gminą. Jakie ma doświadczenie w zarzadzaniu budżetem, choćby własnej firmy?

wiemy tylko tyle:


SergiuszMuszynski
*
21 lis 2014 - 19:18:44

Zacznę od tego, że p. Wojdak nie był szczególnie trwale związany z PiS. Najpierw kandydował z PO, potem z PiS, a obecnie z "Przyjaznego Samorządu" - zatem co wybory inny komitet wyborczy. Nie chcę tego oceniać, tylko stwierdzam fakty.

Jak Pan ocenia pracę p. Wojdaka jako radnego? Ja, tak samo jak władze partii, oceniamy ją źle. Wystarczy przypomnieć choćby, że p. Wojdak miał w ubiegłym roku najwięcej nieobecności na sesjach spośród wszystkich radnych (5 na 10 sesji, zatem był na ledwie połowie). Z tych przyczyn władze partii zaoferowały p. Wojdakowi pozycję 2 zamiast 1 do rady powiatu, na co on się nie zgodził i założył własny komitet wyborczy. Na mocy statutu PiS kandydowanie w okręgu, w którym kandyduje PiS z list innego komitetu oznacza utratę członkostwa w partii.

.

*)Sergiusz Muszyński jest członkiem zarządu lokalnych struktur PiS oraz przewodniczącym Forum Młodych PiS w Powiecie Piaseczyńskim, w wyborach 2014 otrzymał mandat radnego powiatu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.243.---)
Data: 28 lis 2014 - 12:46:59

Moze trudno sie połapać bo nieco na siłę problemów szukasz?
Moim zdaniem nic tu z niczym sie nie kłóci...burmistrzem moze być człowiek starszy od młodocianych radnych a nie musi być kobieta mmo większości kobiet w Radzie...zwłaszcza, ze w tym roku kobieta na burmistrza nie startowała ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Dwa nagrania ubiegające się o tytuł HIT WYBORÓW 2014
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 28 lis 2014 - 16:31:26

Wyborcza Bitwa o Głosy: [www.pulskonstancina24.pl]

oraz [www.youtube.com]

i zamiast komentarza:



Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 28 lis 2014 - 16:33:01

Wystarczy tych wątków o wyborach.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.214.---)
Data: 28 lis 2014 - 17:31:05

Wybory 2014 ,co i jak mówi opozycja [www.youtube.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: olaola (178.36.179.---)
Data: 28 lis 2014 - 17:54:26

ooo, Babette, to p. J. Kaczyński startuje w Konstancinie - Jeziornie ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2425262728293031323334...->|-->
Bieżąca strona: 29 z 36


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.