Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (31.1.178.---)
Data: 23 lis 2014 - 11:02:21

Wpis usunięty przez użytkownika - TZ



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 11:04 przez Tomasz Zymer.

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.214.---)
Data: 23 lis 2014 - 13:12:01



mania
P.J. Wojdak mieszkał najpierw kilka lat w willi Syrena. Gdy na Syrenę trafił się nabywca, gmina musiała dać lokatorom mieszkania (z automatu - nowa ustawa o lokatorach weszła dopiero w r 2014) - to się i Kandydat załapał.
Czyli przekrętu nie było.


Robert
czyli nie miał gdzie mieszkać - w Stańczyku przecież goście mieszkali - za Stańczykiem też :-) miejsca nie było....
Sa tacy co to widzą źdźbło w oku bliźniego a belki w swoim nie dostrzegają . Pani Gronkiewicz-Waltz też miała gdzie mieszkać i czy nie "odzyskała" kamieniczki w Warszawie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-23 13:18 przez babet.

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.214.---)
Data: 23 lis 2014 - 13:33:32

Ciekawy wywód Pawła Kowala na temat wyborów samorządowych 2014 w Polsce [www.youtube.com]

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.255.243.---)
Data: 23 lis 2014 - 14:04:44


Tomasz Zymer

babet


mania
Ło Matko, o jakie mieszkanie komunalne chodzi? Ktoś kandydata uwięził? Kto i dlaczego?
Mieszkanie komunalne zostało panu Wojdakowi przydzielone niezgodnie z obowiązującym prawem o przyznawaniu mieszkań komunalnych? Przydzielał to mieszkanie panu Wojdakowi obecny Burmistrz Jańczuk .

Pensjonat Stańczyk
Konstancin-Jeziorna, ul. Chylicka 79
65 miejsc noclegowych, 23 pokoje

Ten obiekt już jak rozumiem nie należy już do kandydata na Burmistrza, bo przecież właścicielom hoteli się lokali komunalnych (tym bardziej w nowych budynkach) nie przydziela. Lub też odwrotnie, lokal nie jest przydzielony jemu, tylko komuś z rodziny, kto nie ma własnego budynku. Albo po prostu ktoś tu nie pisze całej prawdy.


Pensjonat "Stańczyk", kandydat na burmistrza Jerzy Wojdak przepisał na córkę.eye popping smiley
Natomiast mieszkanie komunalne otrzymał po dziadku.
confused smiley

"I szafa gra!"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-23 14:09 przez zoli.

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (37.31.44.---)
Data: 23 lis 2014 - 16:01:14

Właśnie leci kabarecik...
Ciekawy jestem, czy w tym wszystkim ktokolwiek zdecyduje sie na jakąkolwiek merytoryczną debatę w cywilizowanych warunkach...

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.191.165.---)
Data: 23 lis 2014 - 16:15:52


Artek_Bartek
Właśnie leci kabarecik...
Ciekawy jestem, czy w tym wszystkim ktokolwiek zdecyduje sie na jakąkolwiek merytoryczną debatę w cywilizowanych warunkach...

Święte słowa. Pewnie nikt. Takie paplanie się w mętnej wodzie gawiedź rajcuje (bo ma komunalne mieszkanie, jestem ciekaw czy znajdzie się ktoś kto oddał komunalne mieszanie z własnej woli bo się dorobił, jeśli tak to niech on kandyduje!), poważne tematy będą na dnie - nikt ich nie zobaczy. Nowy układ zastąpi stary.
I to jest smutne

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.255.243.---)
Data: 23 lis 2014 - 17:22:43

zoli: " "Pensjonat "Stańczyk", kandydat na burmistrza Jerzy Wojdak przepisał na córkę.eye popping smiley
Natomiast mieszkanie komunalne otrzymał po dziadku.confused smiley

"I szafa gra!" "


Artek_Bartek
Właśnie leci kabarecik...
Ciekawy jestem, czy w tym wszystkim ktokolwiek zdecyduje sie na jakąkolwiek merytoryczną debatę w cywilizowanych warunkach...

Napisałam, co wiedziałam, żeby zakończyć spekulacje. Bo przecież wszystko to co zrobił pan Wojdak
jest z prawem zgodnesmiling smiley
Debata jest niewątpliwie konieczna. Jeśli będzie tak merytoryczna, jak kampanie pana Wojdaka w sobotę na targowisku, której byłam świadkiem, to z góry ubolewam.>grinning smiley<

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.191.165.---)
Data: 23 lis 2014 - 17:42:05

Jakie spekulacje:
p.Jańczuk - obecny burmistrz, przedtem dyrektor szłoby i nauczyciel, popierany przez PO
p.Wojdak - prowadzący, wychodzi że nie właściciel "Pensjonat Stańczyk", były radny powiatowy, udzielał się politycznie za czasów p. Skowrońskiego, popierany chyba teraz przez PIS
p. Stoczyński - ostatnie lata na placówce w NZ, były radny powiatowy i wice burmistrz
p. Karaś - wieloletni pracownik urzędu gminy w Konstancinie, chyba dyrektor (swego czasu) ZGK
p.Klucz - hmm co wybory to startuje

tyle ogólników
Co do mieszkań, majątku i rodziny nie wiem. Co kto i komu dał i dostał. Coś tam można znaleźć w sieci ale trzeba troszkę pogrzebać

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.214.---)
Data: 23 lis 2014 - 17:45:16



zoli
Napisałam, co wiedziałam, żeby zakończyć spekulacje. Bo przecież wszystko to co zrobił pan Wojdak
jest z prawem zgodnesmiling smiley
HGW też zrobiła wszystko z prawem ,a spekulacje są. Czy nie pisano ,że na "odzyskaniu" kamienicy zarobiła 15 milionów ?Napisałam co przeczytałam , papierów nie widziałam. Zoli widziała papiery, to wie .sad smiley

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.191.165.---)
Data: 23 lis 2014 - 18:03:46

...kochani to są piardki z mieszkaniami... piszcie tu że kandydat A mówi banialuki (z przykładem) że kandydat B mówi fajne rzeczy (z przykładem) lub odwrotnie...
....a dyskutujemy tu o mieszkaniach komunalnych .....
niech się dowiem czegoś konkretnego bo z ulotek (albo braku ulotek) nie wiem nic. Obecny burmistrz ma łatwiej bo już go znamy.
...coś te forum kuleje...

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (37.31.44.---)
Data: 23 lis 2014 - 21:00:36

Debata o konkretach nie powinna odbywać sie na forum...zwłaszcza, że jakoś nikt z zainteresowanych się tu nie objawił ;)

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (164.126.129.---)
Data: 23 lis 2014 - 21:19:57

Przepraszam za offtop w obrzucaniu przez Państwa błotem Pana Wojdaka.

Chciałbym się zapytać czy gdzieś w internecie są/będą podane wyniki wszystkich osób kandydujących na radnego ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-23 21:22 przez prawy.

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.191.165.---)
Data: 23 lis 2014 - 21:20:32

... czytałem forum jako gość...
...zapisałem się aby coś dowiedzieć się o przetargu (siwz) na ratusz (bo oficjalnie jest wszystko cacy)... ale trochę mówił (pisał) p.Zymer, mania, więcej hammer, czaknoris, mikiorek i jeszcze pare osób (mogę przekręcić nick - przepraszam) i nic sprawa chyba ucichnie... wydaje mi się że zamiana licznika z mianownikiem w jednym z kryteriów wyboru jest duuużą pomyłką (i mówiąc to bardzo łagodnie) jak nie sprawą dla prokuratury... nie chcę żeby po wyborach zaczęło się że burmistrz nie dopilnował a co gorsza organy ścigania się do niego przyczepią.

Co do rozmów na temat kandydatów i ich programów to czemu nie tu... nawet jeśli oni nie są zainteresowani.... tylko proszę nie o mieszkaniach, rodzinie itp.

pozdrawiam wszystkich dziś koniec obserwacji forum

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (37.31.44.---)
Data: 23 lis 2014 - 21:58:43

Odnośnie ratusza...czy wyczerpane juz sa wszystkie procedury odwoławcze?
Czy złożył ktokolwiek zawiadomienie do stosownych organów?
Jesli nie to...mozna sobie sie okopać....i cierpliwie czekać na te 'złote klamki'. ;)


Przepraszam za offtop w obrzucaniu przez Państwa błotem Pana Wojdaka.

Chciałbym się zapytać czy gdzieś w internecie są/będą podane wyniki wszystkich osób kandydujących na radnego ?
Gdzie jest to obrzucaniem błotem? To, ze będąc właścicielem interesu mieszka w komunalnym? Czy to, że gdy odbywa się na jego rzecz agitacja on jakoś specjalnie się nie odzywa? A powinien...choćby by cokolwiek komentować albo pokazać jaki jest ten jego szczegółowy 'przepis na...'...zwłaszcza, ze musi przekonać nie tylko Konstancin...

Odnośnie protokołów...były tu linkowane... Ja czekam na wizualizacje na stronie PKW...tyle, ze boje sie, ze sie nie doczekam bo tam dalej info z godz.17:30 z dnia wyborów....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-23 22:03 przez Artek_Bartek.

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 23 lis 2014 - 22:05:59


prawy
Przepraszam za offtop w obrzucaniu przez Państwa błotem Pana Wojdaka.

Chciałbym się zapytać czy gdzieś w internecie są/będą podane wyniki wszystkich osób kandydujących na radnego ?

tu wyniki głosowania na radnych: [www.konstancin.com] wybranych do RM

tu też + w zakładkach (na dole) protokoły komisji, w których szczegółowe informacje po ile głosów dostali wszyscy kandydaci

do powiatu chyba jeszcze oficjalnych nie ma

Zerwany banner - jest filmik
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 23 lis 2014 - 22:21:26

Podejrzewam, że p. J.Wojdak sam siebie obrzuca błotem, zatrudniając osoby które wygadują o kontrkandydacie bzdury.

Podobno odpowiednie służby dysponują nagraniem wykonanym telefonem podczas akcji usuwania banneru w okolicy Moniuszki. Tj. wykroczenie- grozi za to kara grzywny, wysokość ustali sąd.

Czarny PR rzadko się opłaca, że też nie może tego zrozumieć jeden z kandydatów od lat starający się w taki sposób o względy wyborców. I za każdym razem "kiszka z wodą"...

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (37.31.44.---)
Data: 23 lis 2014 - 22:57:46



do powiatu chyba jeszcze oficjalnych nie ma
Na bip.piaseczno jest oficjalny protokół i był tu juz linkowany...

O głosowaniu na burmistrza Kcina na stronie PKW
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 24 lis 2014 - 02:21:34

Proszę zwrócić uwagę na liczbę 49.38 to chyba confused smiley frekwencja i tylko jeden głos nieważny. Mam rację,czy cos mi sie pokręciło?

Rozdział 8.
Wybory Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna
1.Wyboru nie dokonano, ponieważ żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów. W dniu 30 listopada 2014 r. odbędzie się ponowne głosowanie.
2. Liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła 19640, w tym 7 obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi (niebędący obywatelem polskim).*
3. Karty do głosowania wydano 9699 osobom, w tym 0 obywatelom Unii Europejskiej niebędącym obywatelami polskimi (niebędącemu obywatelem polskim).*
4 . W wyborach wzięło udział (oddało ważne karty do głosowania) 9698 wyborców, co stanowi 49.38% uprawnionych do głosowania.

źródło: [warszawa.pkw.gov.pl] str. 9/10

Sejmik Mazowicki - wyniki wyborów
Wysłane przez: maniamania (78.10.52.---)
Data: 24 lis 2014 - 02:26:58

[warszawa.pkw.gov.pl] na str. 424- 426

Adam Struzik nadal w Sejmiku, póki co jako radny

Re: Wybory 2014 - wyniki zajrzyj na s. 15
Wysłane przez: olaola (178.36.179.---)
Data: 24 lis 2014 - 08:17:56

rozdzielanie kwalifikacji zawodowych od samorządowych ? no przecież samorząd nie jest jakimś zakładem pracy chronionej, albo się cos umie, albo nie. Rekomendacja typu "z poświęceniem latam wykonywał pozytywistyczną pracę" brzmi kabaretowo, jeśli nie jest podparta żadnym konkretem, a tylko plotkami o niejasnościach z mieszkaniem komunalnym i o komorniku. Ganianie po targu zamiast merytorycznej debaty pozbawia złudzeń sad smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.