Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 26 lis 2014 - 21:00:41

Wobec krążących po gminie opowieści, Burmistrz Kazimierz Jańczuk, prosił bym poinformowała Państwa, że nie zamierza zrezygnować i stanie w szranki z Jerzym Wojdakiem w II turze wyborów 2014.

Obu Panom życzę wysokiej frekwencji, bo tylko wtedy będą mieli satysfakcje z dokonanego wyboru.

msmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.31.4.---)
Data: 26 lis 2014 - 21:57:01

Popieram i będę na niego głosowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: olaola (178.36.179.---)
Data: 27 lis 2014 - 08:40:49

jezusmaria, a cóż to za gmina, która na podstawie "krążących opowieści" odpuści wybory !?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 27 lis 2014 - 10:28:20


rondo
smiling smiley A czy wogóle była taka ewentualność, że zrezygnuje ? O ile się nie mylę to sugerowano aby to Pan Wojdak się poddał bez walki.

Nie było, ale podobno jeździ po sołectwach jakaś spec ekipa, informując że II. tury nie będzie, stąd prośba o zdementowanie tych bzdur. O ile w mieście ludzie częściej się widują i mogą wymienić poglądy, to na terenach rzadziej zamieszkałych czasem nie są w stanie zweryfikować różnych rewelacji i łatwiej wcisnąć kit.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.188.84.---)
Data: 27 lis 2014 - 12:38:23

A ja chciałbym, żeby wreście któryś z burmistrzów, nie ważne który, potraktował poważnie sprawę asfalciarni (smród i zagrożenie zdrowia mieszkańców, dzieci okolicznych szkół). Zdrowie mieszkańców powinno być priorytetem. Jak na razie ........ ano właśnie, niestety sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 27 lis 2014 - 22:37:47


rondo

mania
Nie było, ale podobno jeździ po sołectwach jakaś spec ekipa, informując że II. tury nie będzie, stąd prośba o zdementowanie tych bzdur. O ile w mieście ludzie częściej się widują i mogą wymienić poglądy, to na terenach rzadziej zamieszkałych czasem nie są w stanie zweryfikować różnych rewelacji i łatwiej wcisnąć kit.

P.maniu, super świadectwo pani wystawiła mieszkańcom wsi smiling smiley

Nie są w stanie zweryfikować - dlaczego ? Gazet nie czytają, telewizji nie oglądają, do miasta nie jeżdżą, Biuletyn Wyborczy do nich nie dociera, nie rozmawiaja ze sobą, wiadomościami, informacjami sie nie wymieniają, na forum nie zglądają ? Trzeba im jeszcze specjalne oświadczenia kandydata przedstawiać, że czarne nie jest białe ? Ten kandydat tez tak wysoko sobie ceni świadomośc społeczno-polityczna mieszkańców wsi ?

Jesli tak to.........

Nie wszyscy mają czas by sterczeć przed komputerem, nie wszyscy maja zasięg - widzę że większość forowiczów klepie w klawisze w godzinach pracy (biurowej). Osoby uprawiające pola, sady, hodujący zwierzęta maja robotę od rana do wieczora. Poza tym odległosci od domu do domu bywają spore. W mieście ludzie się niemal potykaja o siebie, więcej rozmawiają. W gazetach i w telewizji nie mówią o wyborach w Kcinie, nawet w Nad Wislą - ledwie widoczne jedno zdanie, z którego - jak ktoś doczyta do końca artykuł - można wnioskować, że będzie II. tura.

weź sie człowieku ode mnie odczep, idź spać i nie popisuj się - dali Ci wyborcy sygnał w kolejnych wyborach, że Cię nie chcą, mimo nieustannego tropienia i szukania afer - a moze dlatego. W jednej szkole nie chcieli, w drugiej nie chcieli, to może teraz poszczęści sie w GOSiRze


kam
Robert pyta o dokonania kandydata Wojdaka a ja zapytam co Rondo (Zambrowicz z nazwiska, prawda?) ma obiecane za tak ogromne popieranie kandydata Wojdaka?
Czyżby konkurs na dyrektora gosiru miał już pierwszą ofertę? Mrówki powiedziały, że prawie pewniak. Podobnie jak obecny dyrektor nauczyciel WF....spełnia kryteria, co tam w trawie piszczy?
Proszę odpowiedzieć. Zapytać wolno, prawda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: trenertrener (83.6.198.---)
Data: 27 lis 2014 - 23:22:53

Wobec krążących po gminie opowieści, pewna osoba prosiła bym poinformowała Państwa, że mania nie zamierza zrezygnowac z bycia moderatorem.



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 27 lis 2014 - 23:28:45


trener
Wobec krążących po gminie opowieści, pewna osoba prosiła bym poinformowała Państwa, że mania nie zamierza zrezygnowac z bycia moderatorem.

już zrezygnowałam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.221.---)
Data: 28 lis 2014 - 00:01:20



No nie chodziłem i nie żebrałem o glosy.
Zupełnie nie wiem, czemu wyjście do ludzi nazywasz żebraniem o głosy...
Brak wiary w bezpośrednie dyskusje z mieszkańcami dla wielu okazały sie błędem...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 28 lis 2014 - 00:18:37


rondo

Pracowałem w trzech szkołach. Z żadnej nie zostałem zwolniony. Kocha Pani kłamać !

Mam tez nadzieję, że p.Marcin Matyjasiak, którego szanuję nie przyjmie na poważnie tych insynuacji. Bo to są insynuacje, nie poparte niczym, co najwyżej "twardym" dowodem jakim jest Pani ulubione slowo -magiel i slowo- podobno smiling smiley

Głosowalo na mnie 66 osób, to był drugi wynik w moim okręgu. Pewnie gdybym chodził od drzwi do drzwi jak nie przymierzajac jakiś świadek Jehowy, to ten wynik mógł być lepszy. No nie chodziłem i nie żebrałem o glosy.

Lubię z panią rozmawiać smiling smiley

mimo wszystko?

Ja posady w GOSiR nie wymyśliłam, pzreczytałam na forum.

Nie napisałam też, że szkół wylali.

Tylko zadufany w sobie facet uważa, ze bezpośrednia kampania jest żebraniem o głosy. To wręcz obowiązek kandydata: powinien dać się poznać wyborcom, (umieć) posłuchać jakie maja problemy, by w razie gdy powierzą mandat wiedzieć co trzeba dla nich zrobić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.243.---)
Data: 28 lis 2014 - 09:44:01

Andrzeju...66 głosów vs 33 to nie postęp tylko efekt JOW...a gdybys nie ograniczył sie do plakaciku tylko ruszył...się to na pewno byłoby lepiej...tym co robisz nie interesuje sie więcej jak 5 % populacji... I taka statystyka tyczy każdego społeczniku...niestety...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 28 lis 2014 - 10:51:32


rondo
To dobrze, że małe, wredne, złośliwe mrówki nie napisały,iż chcę zostać kosmonautą albo inną baletnicą.
.

Kto wie, kto wie - może w drugim życiu.

Ja też chce zostać kosmonautą, może się spotkamy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.243.---)
Data: 28 lis 2014 - 12:27:11

Efekt JOW polega na tym, zę ludzie wybierają JEDNEGO swojegorzedstawiciela...Wiaterek z porażką zdaje się pogodził...
A O jakim dowodzie mówisz skoro do rady weszli wybrańcy z poszczególnych okręgów? Jakie ma znaczenie pod jaka flaga? Zycie pokaże, czy wybór był słuszny...
Tyle, ze tu istotna bedzie praca zespołowa a nie indywidualizm...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-28 12:27 przez Artek_Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 28 lis 2014 - 12:55:13


rondo

Artek_Bartek
Andrzeju...66 głosów vs 33 to nie postęp tylko efekt JOW.

A w takim razie dlaczego ten efekt nie zadziałał wobec p. Wicherka ? smiling smiley Nie przeceniałbym efektu JOW-ów. Dowodem na to jest wynik pewnego stowarzyszenia partyjnego.

bo ludzie nie są głupi i potrafią oceniać i myśleć perspektywicznie - nie oznacza nic i nie przynosi efektów uprawianie czarnego PR. Jeden z kandydatów od kilkunastu lat uparcie usiłujący zasiąść na fotelu burmistrza - jeszcze tego nie pojął

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kazimierz Jańczuk w II turze wyborów
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.243.---)
Data: 28 lis 2014 - 13:24:35



W której kadencji zetknąłeś się z taką koalicją ?
Jesli mnie pamięć nie myli to były pierwsze wybory z JOWami...także wierze, ze w tej sie zetknę..
Ja zawsze zwolennikiem koalicji zdrowego rozsądku byłem...na poziomie samorządowym inna nie ma racji bytu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-28 13:25 przez Artek_Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.