Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Pożegnanie z forum
Wysłane przez: ZojkaZojka (185.15.0.---)
Data: 31 gru 2014 - 15:07:15

Jest dobrze , ale szlaban na mleko i ostre rzeczy - to za mało,a smażone to co - pikuś ? ))) Pzdr- cieszę się .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pożegnanie z forum
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (185.15.0.---)
Data: 21 sty 2015 - 17:07:47

W związku z moim (zdecydowanie niepotrzebnie przedłużonym, za co serdecznie użytkowników przepraszam) rozstaniem z tym forum, zwracam się z UPRZEJMĄ PROŚBĄ do moderatora o usunięcie wszystkich moich wpisów, jakie pojawiły się na tym forum po dniu 21 listopada, w którym przestałem pełnić obowiązki radnego, a zatem osoby publicznej.

Uważam, że moje posty na tym forum spełniają warunki pozwalające zaliczyć je do utworów w rozumieniu przepisów prawa autorskiego. Prawem twórcy jest decydowanie o sposobie rozpowszechniania utworu. Cofam zatem zgodę na rozpowszechnianie moich wpisów jako utworów w rozumieniu prawa autorskiego, z wyjątkiem wpisów, których dokonałem jako osoba publiczna (radny). Proszę o usunięcie tych wpisów.

Wnioskuję także o usunięcie konta "Jonatan Koot" oraz wszystkich wpisów, jakie wprowadziłem na forum pod pseudonimem "Jonatan Koot". W razie potrzeby służę dowodami, że jestem jedynym autorem wpisów pod tym nickiem, właścicielem adresu mailowego i innych elementów należących do profilu tego użytkownika.

Pozdrawiam i dziękuję -
Tomasz Zymer

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pożegnanie z forum
Wysłane przez: maniamania (159.205.234.---)
Data: 21 sty 2015 - 18:27:10

No to w końcu jak: Jonatan Koot czy Tomasz Zymer?

dawno trzeba było skasować jedno z kont, a nie udawać "to nie my to oni..."

Regulamin forum:
4. Niedozwolone jest posiadanie więcej niż jednego zarejestrowanego konta - w przypadku naruszenia tej zasady dodatkowe konta mogą zostać skasowane bez ostrzeżenia. Osobom, których konto zostało zawieszone lub skasowane nie przysługuje prawo do założenia kolejnego konta. Takie konta mogą zostać skasowane bez ostrzeżenia.

[www.konstancin.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pożegnanie z forum
Wysłane przez: mariamaria (178.235.139.---)
Data: 21 sty 2015 - 18:27:38

Panie Tomaszu,
przypomina mi Pan Stańczyka Matejki...
ogromna szkoda.
ale też szkoda margaritas myśli Pana ante porcos.

maria.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pożegnanie z forum
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (95.40.9.---)
Data: 21 sty 2015 - 18:49:37

Dziękuję, ale nie poczuwam się do roli Stańczyka. Co najwyżej do roli kogoś bardzo nierozsądnego, kto z nawyku zaangażowania społecznego głupio i niepotrzebnie pozostał zdecydowanie za długo na forum. Do pisania pod nickiem przyznałem się w tym samym wątku już dawno temu (patrz wyżej) i przestałem wówczas pod tym nickiem pisać. [...]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 13:10 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pożegnanie z forum
Wysłane przez: daramisdaramis (83.6.251.---)
Data: 22 sty 2015 - 11:55:52

Myślałem że pożegnanie jest tymczasowe i po zimie wszystko wróci do normy. Mimo deklaracji o wycofaniu się z forum, czekam na następne wpisy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pożegnanie z forum
Wysłane przez: olaola (178.36.18.---)
Data: 22 sty 2015 - 18:28:31

Tomaszu, jesteś jak Philip Marlowe z Chandlera "The Long Good Bye" smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.