Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: maniamania (77.253.92.---)
Data: 01 wrz 2015 - 00:13:55

Informacja o wyniku naboru na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko wybrana została Pani Jolanta Urbańska zamieszkała w Warszawie.


źródło: [bip.konstancinjeziorna.pl]

Pani Dyrektor życzymy powodzenia thumbs up

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 01 wrz 2015 - 10:40:00

net milczy o sportsmence Urbańskiej...z uporem maniaka pokazuje jedynie jakąś radną z częstochowskiej platformy... :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: MarioMario (89.67.9.---)
Data: 01 wrz 2015 - 12:50:46

Artek też dokonywałeś lustracji w tym temacietongue sticking out smiley?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 01 wrz 2015 - 13:33:38

ot...z czystej ciekawości...jednak jednominutowa kwerenda nie przyniosła żadnego sensownego efektu... znaczy....po owocach ją poznamy :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (185.15.1.---)
Data: 03 wrz 2015 - 12:08:29

Jak pisze Nad Wisłą:

Zajęła 1. miejsce Konstancin-Jeziorna.
Konkurs na szefa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji wygrała Jolanta Urbańska ze stolicy. Jak się dowiedzieliśmy, ostatnio prowadziła działalność gospodarczą, a wcześniej pracowała m.in. w Urzędzie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy jako naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji. Nowe obowiązki objęła we wtorek. Zastąpiła Marcina Matyjasiaka, który złożył rezygnację po ponad czterech latach sprawowania funkcji. W decydującej fazie konkursu Urbańska okazała się lepsza od Leopolda Zawiślaka, byłego dyrektora GOSiR-u w Piasecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: HammerHammer (185.45.217.---)
Data: 03 wrz 2015 - 14:38:35

Po ostatnich podsłuchach szefa NIK nie zawsze ten co wygrywa jest najlepszy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 03 wrz 2015 - 17:47:37

mam nadzieję, że przynajmniej ta działalność gospodarcza była związana ze sportem i nie pozwoliła ducha sportu zatracić...
choć...ludzie z RKS Okęcie pozytywnie się o ówczesnej szefowej sportu we Włochach nie wypowiadają i wskazują ją jako jedną z tych, które w sposób bierny patrzyły na upadek klubu...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: GosiaGosia (46.77.124.---)
Data: 22 wrz 2015 - 12:23:39

Jestem przed chwilą po rozmowie z nową panią Dyrektor i otwartość mnie poraziła, Jak osoba,która w trosce o potrzeby mieszkańców nie jest zaineresowana spotkaniem w sprawie pomysłów i rozwoju sekcji tanecznej z Gosiru jeszcze przed konstruowaniem budżetu tylko za 2 tygodnie proponuje spotkanie jak już bedzie pozamiatane.Nowe trendy,jakość i haslo w Gosirze"nie mam czasu". Ja na działalność zawodowa i społeczną zawsze mam czas ,tylko czasem doba za krótka ale to jest juz mój problem.Czy oby na pewno takiej osoby szukaliśmy dla naszej gminy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 22 wrz 2015 - 12:49:32

podobno ta pani rządy zaczęła od...wymiany zamków w drzwiach do obiektów sportowych...
w sprawach imprez sportowych na wsiach (a Bieg Papieski już niedlugo...) również otwartości nadmiernej nie prezentuje szukając wymówek czego nie robić...
a dodatkowo - i to już byłaby dla mnie zbrodnia - podobno imprezy sportowe nie mają być organizowane rękami pracowników i wolontariatu (jakoś zawsze się takowy trafia...) tylko mają być z definicji zlecane innym podmiotom....
coś mam obawy czy ta kobieta czuje ducha tej instytucji, którą kieruje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: lilkalilka (159.205.222.---)
Data: 22 wrz 2015 - 23:19:52

Jestem pracownikiem GOSiRu od lat oraz twórcą zespołów Sonata ( taniec artystyczny), Przepióreczka ( taniec ludowy),Rapsodia (niepełnosprawna intelektualnie dorosła młodzież),Kantata - zespół taneczny seniorów oraz organizatorem cotygodniowych spotkań muzyczno-tanecznych dla dzieci z upośledzeniem umysłowym .
Bliższe informacje o mnie w kontekście pracy dla Gminy Konstancin- Jeziorna na stronie miasta i mojej :www.etiuda.waw.pl .

Niestety , jestem także osobą, która jako jedna z pierwszych doświadczyła biurokratycznej do bólu postawy nowej pani dyrektor GOSiRu przy całkowitej z jej strony nieznajomości dorobku prowadzonych przeze mnie grup ,nieznajomości specyfiki pracy (wide moja strona),oraz " braku czasu "i chyba woli aby czegokolwiek się dowiedzieć o potencjale, jaki przejęła po p. M Matyjasiaku.

Może to i jest osoba mądra i doświadczona w pracy biurowej ,prawniczej czy administracyjnej , natomiast kompletnie pozbawiona kultury i empatii w stosunkach międzyludzkich, o czym świadczą wyjątkowo nieeleganckie posunięcia , wprawiające wręcz w osłupienie , a zamiast dialogu i porozumienia - negowanie wszystkiego , co wypracował poprzednik - oraz dyrektywy i zarządzenia .Jak ktoś powiedziaL : nieważna praca , nieważna inicjatywa, nieważne zaangażowanie - "byle słupki się zgadzały "

Zaczynam wątpić w sens współpracy , zwłaszcza,że bez uprzedzenia kogokolwiek wymieniła zamki w drzwiach -zmuszając (m.inn.) mnie, po 4 operacjach w tym roku (ostatnia w lipcu) kolan do pokonywania zamiast jednej , to trzech partii schodów w upiornym bólu (przeciążenie ) , choć ja podczas swoich zajęć i tak przez ileś godzin jestem na sali na nogach.
Uważam ,że abstrahując od skandalicznej formy , jest to decyzja sama w sobie skandaliczna. Po raz kolejny potwierdza się stara prawda, że ten, co dobrze liczy słupki , niekoniecznie nadaje się do współpracy międzyludzkiej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: lilkalilka (37.128.9.---)
Data: 30 wrz 2015 - 15:02:03

Cieszę się ,że nowa pani dyrektor okazała się mimo wszystko osobą gotową do dialogu oraz weryfikacji dotychczasowych kroków i wydaje mi się , że jeżeli tylko podtrzyma przynajmniej wobec mnie postawę otwartości na dotychczasowy dorobek "moich" zespołów oraz na nowe wyzwania , to jest duża szansa, że nasza współpraca , chociaż zaczęła się żle , to jednak będzie konstruktywna dla obu stron i Gminy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: maniamania (87.205.205.---)
Data: 30 wrz 2015 - 16:01:13

Pewnie musiała "dojrzeć". W nowym ale isniejacym już miejscu zawsze trudniej. Nie wiadomo komu się nastąpi na ogon...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.146.67.---)
Data: 30 wrz 2015 - 23:10:42

Dlatego od stąpania po ogonach się nie zaczyna...
W przypadku zbliżającego się Biegu Papieskiego poprzedni Dyrektor osobiście uczestniczył w organizacji....obecnie urzedująca pani...nie kala się spotkaniami organizacyjnymi..póki co ma od tego ludzi...a sama raczej ukazuje się jako niedostępna...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: lilkalilka (159.205.242.---)
Data: 03 pa 2015 - 08:07:32

SPROSTOWANIE
Uprzejmie informuję,że otrzymałam skandaliczne informacje i o ile nie zostaną sprostowane, zmuszona będę ich autorów podać do sądu , a mam wielu świadków zaistniałych wtedy sytuacji.

Niedawno (wizyta w KDK nowej pani dyrektor GOSiRu) dowiedziałam się,że prominentne osoby z KDK rozpowszechniają opinię, jakoby ze mną, gdy jeszcze tam pracowałam były same problemy.
Otóż przez 9 lat pracy w tym przybytku nie miałam ani ja ani ówcześni dyrektorzy żadnych "problemów"

Gdy nagle pojawiła się nowa ekipa zwalniająca starych pracowników , aby zatrudnić swoich - JA BYŁAM JEDYNĄ OSOBĄ ,KTÓRA (ZGODNIE Z OKRESEM WYPOWIEDZENIA) - ODESZŁA SAMA - SPOKOJNE I BEZ KŁÓTNI.

Problemy ze sobą to miała już wtedy nowa dyrekcja, która za moimi plecami (gdy Sonata występowała w Warszawie) urządziła zebranie z rodzicami namawiając ich aby dzieci z Sonaty nie odeszły ze mną do GOSiRu.
Kolejnym przykładem problemów ze sobą atualnej dyrekcji KDK była wizyta jej u ówczesnego dyrektora GOSiRu z żądaniem (na jakiej podstawie - nie wiem do dziś) z żądaniem ,aby mnie nie przyjmował z zespołem do GOSiRu.

Na szczęście jak to mówi młodzież , był to dyrektor "z jajami" i obie panie grzecznie wyprosił!!!!

O ile taki opinie na mój temat będą się powtarzać, wkroczę na drogę sądową, angażując wszystkie osoby , które mi wtedy sekundowały, a jest ich kilkadziesiąt.

Ponadto bardzo ładnie proszę, aby korespondencja do mnie zawierająca informacje lub zaproszenia na spotkania z jakimkolwiek dyrektorem nie była ubarwiana( P -ani D-yrektor) dużymi literami w środku zdania , ponieważ mimo całego mojego szacunku dla różnych osób pełniących funkcje dyrektorskie - trąci to małomiasteczkowymi kompleksami i zwyłym lizusostwem.
Równie dobrze ja bym mogła zażądać, aby pisano do mnie np. zapraszamy Panią Choreograf -LL , lub : zapraszamy Panią Dyrektor Studia Etiuda z Warszawy - itd.

Jednak niezależnie od kompleksów autorów takich tekstów nie będę brała udziału w tej HUCPIE.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ
Lidia Leszczyńska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: maniamania (37.128.11.---)
Data: 03 pa 2015 - 12:30:48

Kto, kogo, dlaczego - nic nie rozumiem. confused smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: GosiaGosia (193.34.178.---)
Data: 20 lut 2017 - 09:10:00

Witam,

Od miesiąca czasu p.Dyrektor Gosiru zahamowała rozwój dziecięco-młodzieżowego zespołu tanecznego "Sonata" oraz zakazała zajęć z Niepełnosprawnymi. Utrudnia również wykorzystanie sali areobikowej (jedyna sala z lustarmi na tym obiekcie szkolno-sportowym) na potrzeby zajęć zespołu szkolnego Pieśni i Tańca "Przepióreczka" Rodzice monitowali to na komisji BOKIS i do Burmistrza ustnie i pisemnie. Nic się niestety nie dzieje dobrego, aby wskazywało na pozytywne rozwiązanie sprawy . Taki dorobek dzieci i kierownika i opiekunów zespołów, tyle występów ( w ostatnim numerze Biuletynu Gminnego można poczytać o wielu ostatnich występach zespołów).

POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!, KOGO MY ZATRUDNIAMY JAKO MIESZKAŃCY(PRACODAWCY),żeby działał na naszą niekorzyść, to tak można???

Gosia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: GosiaGosia (193.34.178.---)
Data: 20 lut 2017 - 09:20:13

szybko natomiast pojawiła się na stronie www Gminy oferta na zajęcia ZUMBY w Gosirze, za jedyne 80zł, czyżby przypadek? , a w Opaczy w szkole zajęcia "ZUMBY" i "zdrowy kręgosłup" mamy za darmo, ha hasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu/sprawy zajęć dla SONATY,KANTATY,RAPSODII
Wysłane przez: GosiaGosia (193.34.178.---)
Data: 11 sie 2017 - 09:43:42

Szanowni Państwo,

Do tej pory nie ma uregulowanych spraw dotyczących dalszej działalności zespołów tanecznych prowadzonych przez p.Lidię Leszczyńską dla dzieci i młodzieży z Sonaty, Przepióreczki, zajęć z Niepełnosprawnymi Dziećmi. Pani Lidia nie ma podpisanej umowy, a pani dyr.,Gosiru nie ma miejsca w grafiku dla naszych dzieci w sali fitnnes z lustrami(od 6 lat były tam zawsze zajęcia w tych samych popołudniowych godzinach również dla Przepióreczki) . P..J.Urbańska Dyr.Gosiru zasłania się jakimiś decyzjami Pana Burmistrza, ale nie podając konkretnego terminu obwieszczenia ich, a p.K.Jańczuk nie komentuje owych decyzji. W związku z tym wysłałam prośbę do Rady Miasta, o zapytanie Pana Burmistrza w tej kwestii.

Poza tym p.Dyr.Gosiru nie chciała oferty pani Lidii w sprawie kontynuacji zajęć z Seniorami w ramach zespołu KANTATA (uczestnicy tych zajęć złożyli pismo w tej sprawie do K.Jańczuka 21.07.17)

Nie ma również w chwili obecnej ustalonej współpracy na kontynuację zajęć z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej Ul.Potulickich w ramach grupy RAPSODIA

Ponieważ o tej pory nie ma została opublikowana informacja na ten temat ostatnich sukcesów zespołów przy okazji wpisania tego postu pozwolę sobie poinformować,że:

NA WOJEWÓDZKIM PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH PAZA 2017 Wola
W WARSZAWIE nasze dzieci i młodzież godnie zaprezentowały ponownie barwy KONSTANCINA-JEZIORNY i wróciły z pucharami:

kategoria zespoły taneczne:

SONATA I z Gosir I ( kat.wiekowa 13-17 lat) I MIEJSCE

SONATA II Gosir (kat.wiekowa do 13lat) I MIEJSCE

Kategoria zespołów taneczno – folklorystycznych

PRZEPIÓRECZKA I -ZS nr 2 (kat.wiekowa 13-17 lat) I MIEJSCE

PRZEPIÓRECZKA II - ZS nr 2 (kat.wiekowa do 13-lat) I MIEJSCE


DWA RÓWNORZĘDNE PIERWSZE MIEJSCA !

zaś grupa integracyjna RAPSODIA - jedyny w naszej Gminie i pracujący od ponad 6 lat
zespół niepełnosprawnej intelektualnie młodzieży za swojego kujawiaka "Kwiaty dla ciebie - otrzymał WYRÓŻNIENIE.



Jest 11 sierpnia, a my rodzice gdy pytają nas dzieci czy będą zajęcia od września z p.Lidią nie mamy pewności co im odpowiedziećsad smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-11 09:52 przez Gosia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu/sprawy zajęć dla SONATY,KANTATY,RAPSODII
Wysłane przez: lilkalilka (159.205.214.---)
Data: 11 sie 2017 - 11:49:38

Szanowni Państwo
Zajęcia Zespołu Pieśni i Tańca Przepióreczka będą kontynuowane a szczegółowe ustalenia po 20.08. z nową panią dyrektor ZS 2.
Co do tak znanego i nagradzanego jak żadne inne grupy w historii Konstancina - zespołu Sonata, to praktycznie może przestać istnieć, ponieważ pani J. Urbańska "dała zespołowi godziny" - w godzinach zajęć lekcyjnych. Jest to nic innego , jak zwykła prymitywna i złośliwa manipulacja dla "ubogich duchem".

Natomiast co do zajęć dzieci niepełnosprawnych z opiekunami prawnymi, to p.J.Urbańska BEZPRAWNIE kwestionuje ekspertyzy i opinie prawników oraz Dyrekcji Powiatowej Przychodni Psychologiczno Pedagogicznej i nadal chce ich pozbyć się nie bacząc na zaświadczenia eksperckie i nie posiadając w tym kierunku ani wiedzy , ani kompetencji ,ani uprawnień.

Lilka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pani Dyrektor GOSiRu/sprawy zajęć dla SONATY,KANTATY,RAPSODII
Wysłane przez: GosiaGosia (193.34.178.---)
Data: 31 sie 2017 - 14:08:07

Po 16 latach funkcjonowania w Konstancinie tanecznego zespołu dziecięco- młodzieżowego SONATA, który 6 lat działał w Gosirze zabrakło dla dzieci tam miejsca. Godziny, które zostały przedstawione prowadzącej zespół, który od lat po południu tam ćwiczył w tych samych godzinach były dokładnie odwrotne od tych na które było coroczne zapotrzebowanie. Reasumując, oczywiście, zrobiono nową ofertę GOSIR, ale kosztem 30 osobowej grupy dziecisad smiley

p.Burmistrz K.Jańczuk nagle po 16 latach działalności grupy SONATA doszedł do wniosku, ze jest to prywatny zespół p.Lidii Leszczyńskiej i nie będzie go dalej współfinansował. Argument jest kompletną bzdurą. Ten zespół podobnie jak Przepióreczka wpisał się w karty historii naszego Konstancina.Działalność SONATY jest namacalną, udokumentowaną inwestycją gminy z udziałem DZIECI, prowadzącej ten zespół mieszkanki gminy i pracą społeczną rodziców od 16 lat.

Zapraszamy serdecznie na kolejne występy dzieci i młodzieży podczas Dożynek w Czernidłach 3.09!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.