Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Brak informacji
Wysłane przez: EwaEwa (185.15.1.---)
Data: 30 sty 2017 - 10:46:50

Zastanawia mnie brak informacji, a właściwie informacja może i jest, ale zamieszczana na stronie UMiG Konstancin-Jeziorna z opóźnieniem. Chodzi mi o terminarz posiedzeń poszczególnych Komisji Stałych Rady Miejskiej. Dlaczego na stronie UMiG informacja o posiedzeniach Komisji pojawiła się dopiero 19 stycznia 2017r., skoro terminy były wcześniejsze. Jako mieszkaniec Gminy interesuje się wieloma sprawami i irytuje mnie taki brak informacji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brak informacji
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (64.62.175.---)
Data: 30 sty 2017 - 11:29:13

To nie pierwszy raz gdy nie dostajemy informacji co dzieje się w naszej okolicy. Wielka szkoda że nie szanują swoich mieszkańców.

Ban za spam po ostrzeżeniu.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-31 07:45 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brak informacji
Wysłane przez: EwaEwa (185.15.1.---)
Data: 30 sty 2017 - 12:07:04

Według mnie to celowe działanie, aby mieszkańcy wiedzieli jak najmniej. A później w Gminie dziwią się, że mieszkańcy nic nie wiedzą i nie reagują.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brak informacji
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 30 sty 2017 - 12:33:49

Na forum mania regularnie wrzuca tego typu informacje.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brak informacji
Wysłane przez: EwaEwa (185.15.1.---)
Data: 30 sty 2017 - 12:54:29

Tak, wiem. Często wchodzę na stronę forum Konstancina i przeglądam komunikaty urzędowe. Niestety tego, co mnie interesowało w tym roku, jeśli chodzi o posiedzenia Komisji Rady Miejskiej, nie ma zamieszczonego na forum. Pojawiła się tylko informacja już po czasie na stronie UMiG.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brak informacji
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.181.---)
Data: 30 sty 2017 - 20:15:37


Ewa
Według mnie to celowe działanie, aby mieszkańcy wiedzieli jak najmniej. A później w Gminie dziwią się, że mieszkańcy nic nie wiedzą i nie reagują.
Wszystkie informacje o działaniach UM i Burmistrza będą publikowane w gazetce wydawanej przez UMiG ,oczywiście wszystkie terminy będą już nieaktualne ,bowiem wszystkie spotkania i Sesje już się odbyły

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brak informacji
Wysłane przez: maniamania (78.10.54.---)
Data: 31 sty 2017 - 00:00:24


Ewa
Zastanawia mnie brak informacji, a właściwie informacja może i jest, ale zamieszczana na stronie UMiG Konstancin-Jeziorna z opóźnieniem. Chodzi mi o terminarz posiedzeń poszczególnych Komisji Stałych Rady Miejskiej. Dlaczego na stronie UMiG informacja o posiedzeniach Komisji pojawiła się dopiero 19 stycznia 2017r., skoro terminy były wcześniejsze. Jako mieszkaniec Gminy interesuje się wieloma sprawami i irytuje mnie taki brak informacji.

W BIP - pod informacjami o terminach komisji są podane daty ukazania się wiadomości
i tak w Terminarzu posiedzeń komisji RM - w styczniu (komisje od 11.do 31 stycznia) możemy przeczytać, że informację o pierwszych styczniowych komisjach opublikowano 28.grudnia, a potem były dalsze aktualizacje, gdy dochodziły następne terminy, proszę zajrzeć na stronkę: [bip.konstancinjeziorna.pl]

Data wytworzenia: 2016-12-23
Opublikował(a): psiepsiak@konstancinjeziorna.pl
Data publikacji: 2016-12-28
Data aktualizacji: 2017-01-26

w razie wątpliwości można zajrzeć do Rejestru zmian, gdzie będą widoczne kolejne aktualizacje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-31 00:04 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.