Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego - 26.maja 2019
Wysłane przez: maniamania (37.47.42.---)
Data: 28 maj 2019 - 21:40:58


anina
Mania jak na zeznaniach komisji trzy razy nie :,nie wiem: ,nie znam , nie pamiętam .Trzeba czytać nie tylko GW i oglądać TVN .smoking smiley

w odróżnieniu od róznych poszczekiwaczy, staram sie podawać wiadomości ze sprawdzonych źródeł, to co wyżej znalazłam na stronie PKW (Państwowej Komisji Wyborczej) jest to:

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 27 maja 2019 r. o wynikach wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego
przeprowadzonych w dniu 26 maja 2019 r.

[pkw.gov.pl]

na str. 20 jest taka informacja:

Na listę nr 2 zarejestrowaną przez KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA oddano 142 443 głosy.
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1) BIEDROŃ Robert 96 388;
2) SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 16 636;
3) PŁATEK Monika Stanisława 20 099;


jeśli za trudne, to podpowiem, że 20 099 głosów to więcej niż 16 636, stąd wynika, że za p.Biedronia może wejść prof. Płatek

PS. co oglądam i czytam to moja prywatna sprawa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego - 26.maja 2019
Wysłane przez: HammerHammer (37.47.45.---)
Data: 29 maj 2019 - 09:17:28

Ja piszę o planach Biedronia i SCHEURING-WIELGUS. Po to ją dali na miejsce nr 2 aby zdobyła drugie miejsce w głosowaniu i wskoczyła na miejsce Biedronia po jego rezygnacji na wybory do Sejmu.

Ale się na tyle skompromitowała że wyborcy pogonili. Jak i całą Wiosnę.

Tak jak PiS planował żeby min. Rafalska nabiła głosów, ale się nie dostała do PE. Ale nabiła aż tyle (plus Konfederacja była antysemicka) że się niespodziewanie dostała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego - 26.maja 2019
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 29 maj 2019 - 11:26:04

Dobrze, wybory były, połowie już emocje opadły, przegrani i tak zawsze znerwicowani, a ponieważ to jest polityka lokalna i samorząd, to zamykam. Jest tyle miejsc w sieci, żeby gadać o polityce europejskiej, że naprawdę.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty