Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców > 25 lat
Wysłane przez: maniamania (37.47.39.---)
Data: 06 cze 2019 - 14:33:19

Uwaga! Nabór kandydatów do projektu rozpoczął się w środę (5 czerwca) i będzie prowadzony na bieżąco, do momentu uzyskania pełnej liczby uczestników.

Osoby powyżej 25. roku życia mogą wziąć udział w jednym z siedmiu modułów szkoleniowych:

1 „Rodzic w Internecie”,
2 „Mój biznes w sieci”,
3 „Moje finanse i transakcje w sieci”,
4 „Działam w sieciach społecznościowych”,
5 „Tworzę własną stronę internetową (blog)”,
6 „Rolnik w sieci”,
7 „Kultura w sieci”.


dwa dni szkoleniowe w okresie od 26 czerwca do 31 grudnia 2019 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77.
wykwalifikowani instruktorzy.

Zgłoszenia

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu są zobowiązane do wypełnienia, podpisania i złożenia dokumentów określonych w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” – dostępnych poniżej oraz w Biurze Projektu znajdującym się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul.Piaseczyńskiej 77 (Biuro Pozyskiwania Środków Zewnętrznych pok. nr 107) w godzinach pracy urzędu (pon. w godz. 9.00–17.00, wt.–pt. w godz. 8.00–16.00).


więcej informacji i dokumenty do pobrania na stronie: [www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.