Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
UMiG Konstancin-Jeziorna oddaje do dyspozycji mieszkańców interaktywną mapę gminy Konstancin-Jeziorna i formularz do zgłaszania awarii.


Serwis zgłoszeniowy dostępny jest 24 h/na dobę, tak więc bez wychodzenia z domu każdy mieszkaniec będzie mógł zgłosić uszkodzoną jezdnię, chodnik, znak drogowy, wiatę przystankową, awarię oświetlenia ulicznego lub nielegalne wysypisko śmieci. Wystarczy wejść w zakładkę z mapą GIS, wskazać myszką lokalizację zgłoszenia oraz wypełnić formularz opisując problem. W ten sposób, szybko i sprawnie powiadomimy urząd o konieczności naprawy uszkodzonych elementów gminnej infrastruktury.

Państwa zgłoszenia trafią do systemu gdzie zostaną sprawdzone przez pracowników magistratu, odpowiedzialnych za dany obszar zagadnień. Mieszkaniec, który dokonał zgłoszenia, będzie mógł na bieżąco śledzić na mapie status sprawy. Jest to zupełnie nowa forma kontaktu mieszkańców z urzędem, na miarę dzisiejszych czasów. Powodzenie funkcjonowania serwisu zależy zarówno od pracowników urzędu, którzy będą go obsługiwać, ale przede wszystkich od tego, czy mieszkańcy zechcą korzystać z nowej możliwości kontaktu.

Czekamy na Państwa zgłoszenia.

Link do mapy:
[gsip.konstancinjeziorna.pl]

Na mapie - po otwarciu zakładki: G-SIP Konstancin-Jeziorna (pasek na górze strony) można zobaczyć m.in.: planowane i ukończone inwestycje -"Mapa Inwestycji", położenie stref uzdrowiskowych, sektory odbioru odpadów; w "Systemie informacji przestrzennej " - mpzp, tereny zalewowe.

_____________________________________________________
opracowane na podstawie informacji na gminnej stronie
m
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Dostępni użytkownicy
Goście: 59
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017