Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...345678910111213
Bieżąca strona: 13 z 13
Re: Pytania do radnego Bogusława Komosy
Autor: Bartek (Moderator)
Data: 22.01.2011 - 12:20:16

[color=#FF0000]Koniec offtopa, bo będę ciął.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: Bogusław Komosa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24.01.2011 - 00:04:03

Co do budynku na Piłsudskiego, nie widziałem go ,więc ocenić nie mogę.Uważam,że cena jest wygórowana.W tej chwili może kosztować 14 mln, nie 20.
Co do planu Słomczyna mam go na myśli.Będą rozpatrywane zarzuty i protesty w ciągu miesiąca.Wszyscy wnoszący zarzuty czy protesty będą powiadomieni osobiście listem poleconym.

--
Autor: guciak (---.146.127.219.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 26.01.2011 - 20:53:49

czy będzie Pan uprzejmy poinformować kiedy komisja będzie zajmowała się tematem planu słomczyna zachodniego?

czy w związku z dużą ilością zarzutów do planu po jego 3 wyłożeniu zarekomenduje Pan podział planu na mniejsze części aby choć kawałek uchwalić, tak jak to robiono z innymi planami?

--
Autor: codematik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16.02.2011 - 18:22:55

Dołączam się do pytania przedmówcy.

Czy zadeklarowany przez Pana 24.01 termin "w ciągu miesiąca" zostanie dotrzymany?

--
Data: 16.02.2011 - 23:01:57

Niestety nie z mojej winy, termin nie został dotrzymany.Decyzje musi podjąć komisja i nowa burmistrz, pani Dorota .Jeśli mieszkańcy tak chcą plan trzeba podzielić.

--
Data: 17.02.2011 - 19:34:47

Dziękuję za odpowiedź. Czy mogę prosić o informację co powinno się zatem teraz wydarzyć?

W jakim trybie ma podjąć decyzję Komisja i nowa burmistrz?

Co z rozpatrywaniem zarzutów i protestów - czy zostało to odłożone w czasie?

Dziękuję i pozdrawiam

--
Autor: Aneta3029 (94.75.122.---)
Data: 21.02.2011 - 08:51:00

Witam,

Ja również mam pytanie dot. słomczyna zachodniego. Z przykrością informuje, iż jest Pan takim samym źródłem informacji jak pracownicy Urzędnu - czyli nik nic nie wie i krolóje spychotechnika. Pracownicy odsyłają do komisji, która powinna zająć się zarzutami, a Pan do nowej Pani burmistrz. A zainteresowani jak nic nie wiedzieli tak nic nie wiedzą. Przecież zarzuty mieszkańców są już zaopiniowane przez jeszcze starego Pana burmistrza i teraz ma się nimi zając komisja, której Pan jest przewodniczącym. Tak więc pytanie jest konkretne - jaki jest teraz tryb postępowania.

--
Data: 26.02.2011 - 19:00:03

Trochę więcej wiary poproszę.Pani burmistrz jest od niedawna, musi się zapoznać z zarzutami i protestami mieszkańców.Pani Dorota ma podejście pragmatyczne, nie takie sztywne jak pan Marek S.Wobec braków kadrowych w biurze rady,ferii zimowych,urlopu pani kierownik wydziału oraz działalnością komisji mieszkaniowej a także zaproszeniem projektanta nie dało się szybciej zaplanować komisji ładu.Komisja będzie rozpatrywała zarzuty i protesty do planu Słomczyna 19 marca.Zapraszam.

--
Data: 26.02.2011 - 19:06:58

Przepraszam za pomyłkę komisja będzie 16 marca o godz 17.

--
Data: 28.02.2011 - 19:29:39

Aneta3029, wybierasz się? Na forum oprócz Guciaka sprawą interesował się jeszcze niejaki Arecki. Może jakies stowarzyszenie obywatelskie by się przydało.

A może jakbyśmy spalili stertę opon przed urzędem, to sprawa by ruszyła... ;-)

--
Autor: guciak (---.147.162.147.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 28.02.2011 - 20:03:54

Panie Przewodniczący, czy komisja może odbyć się w Słomczynie? mamy większą salę w ludowcu i miszkańcom bliżej.

--
Autor: Aneta3029 (94.75.122.---)
Data: 03.03.2011 - 14:13:04

MOŻE SIĘ ZJAWIĘ, JESZCZE NIE WIEM, ALE TEMAT MNIE INTERESUJE

--
Data: 10.03.2011 - 19:35:21

Plan będzie omawiany o godz.16.30 w środę w sali posiedzeń.

--
Data: 03.04.2011 - 14:15:54

Panie Przewodniczący, dzień dobry, ponieważ spotkanie się odbyło, czy mógłbym się dowiedzieć co dalej z planem zagospodarowania Słomczyna?
Czy komisja wyda/wydała oficjalną decyzję/rekomendację w tej sprawie?

--
Autor: K16 (---.polkomtel.com.pl)
Data: 23.05.2011 - 12:52:08

Szanowny Panie. Nie wiem czy pytanie kieruję pod własciwy adres? Interesuje mnie perspektywa podłączenia wody i kanalizacji rejonu ulic: Gdańska, Przyrzecze.

--
Data: 11.06.2011 - 23:06:05

Poprzednia firma nie wykonała projektu.Ogłoszono następny przetarg.Może być to 2 lata.

--
Autor: ola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15.07.2011 - 09:02:00

Proszę wymienienie (w punktach - zero "poezji") działań UMiG-u i samorządu, zapobiegających zalewaniu wciąż tych samych terenów.

Proszę o upublicznienie nazwisk osób, odpowiadających w Kcinie za stan melioracji (jesli za ten stan odpowiada powiat lub UE, prosze o nazwiska gminnych łączników)

--
Data: 24.07.2011 - 22:21:31

W gminie za działania przeciw-powodziowe odpowiada pan Paweł Kralik.Ja spisałem w interpelacji szereg działań które powinny rozpocząć odpowiedzialne instytucje.Niestety większość nic nie zrobiła.Dopóki nikt nie poniesie odpowiedzialności za brak działań to tak pozostanie.Tu potrzebna jest strategia długofalowa.Trzeba jak najszybciej zaprojektować odwodnienia i przystąpić do realizacji, inaczej będzie za późno.Przecież nasza gmina nie jest biedna.Muszą w tym uczestniczyć mieszkańcy, a nie tylko protestować przeciw poszerzaniu ulic.Na 5 metrowej ulicy, lub na wygodnym dla właściciela gruntów sięgaczu nie da się zrobić odwodnienia.

--

Idź do strony: <--|<-...345678910111213
Bieżąca strona: 13 z 13

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.