Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6
Re: przetarg na remont szkoły w Opaczy
Autor: Artek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 20.07.2011 - 15:52:23

[quote][/quote][quote]Rozumiem, że zadałeś pytanie nie mi, tylko burmistrzowi - wniosek o informację publiczną. [/quote]
rzecz jasna...przez Ciebie nigdy nie byłem ignorowany! ;)

[quote]zadzwonić do obu burmistrzów i grzecznie zapytać[/quote]
ja mailuję...zawsze grzecznie!:)

--
Autor: mania (Moderator)
Data: 20.07.2011 - 17:02:28

[quote=Teraz można tylko żebrać w starostwie o to, żeby nadali sprawie priorytet.][/quote]

Już nie ma co żebrać (czytaj uważnie), bo starostwo wydało zgodę. Za kilka dni miną 2 tyg. potrzebna do uprawomocnienuia się decyzji.

A swoją droga, gdy starostwo wydawało pozwolenie na asfalciarnię to odbyło sie to błyskawicznie - choć nalezy przyznać, że o terminie na uprawomocnienie "nie zapomniano". Był, ale UMiG K-J ani pisnał.

--
Autor: Tomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 20.07.2011 - 17:25:23

[quote mania]Już nie ma co żebrać (czytaj uważnie), bo starostwo wydało zgodę. Za kilka dni miną 2 tyg. potrzebna do uprawomocnienuia się decyzji.[/quote]

Napisałaś "zgoda jest"; sądziłem z kontekstu, że chodzi o jakieś kolejne uzgodnienia dotyczące gruntu i wycinki, a nie o pozwolenie na budowę. Uzgodnienia i pozwolenie to nie to samo.
W każdym razie teraz już wszystko jasne :)

--
Przerwa w dyżurach
Autor: Tomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 28.07.2011 - 22:06:35

Informuję, że w związku z wyjazdami, wakacyjnym i szkoleniem pracowniczym, będę nieobecny na dyżurach radnego w dniach 2 i 16 sierpnia. W pilnych sprawach proszę o telefon (0-504-080-170) lub e-mail (exams@orange.pl).

--

Idź do strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.