Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 11:13:58

[quote Bartek]

Dodam jedynie, e Konstancin.com jest stron prywatn. Naley do konkretnego czowieka i on zayczy sobie, e na forum ma by moderacja i poprosi ludzi, aby si tym zajmowali.[/quote]

Kto jest waciecielem Konstancin.com?

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 11:22:40

trenerze - hm, teraz, kiedy czas taki, e kurz po bitwie opada, zobaczymy, jak bdzie. Pewnie bdziemy mniej ingerowali w forum, bo i mniej bdzie ruchu - duo "klonw" jest niepotrzebnych, wic skoczy si pyskowanie w takiej skali. Forum jest otwarte - kady moe je czyta, kady moe si wypowiedzie (take bez rejestracji mona odpowiada w istniejcych wtkach - z blem, ale przywrcilimy t opcj), kady moe si zarejestrowa.

Ale jak widz ktnie - bo takie mam pojcie ktni, a nie dopiero jak lec "chuje i peday" (przepraszam - ale tu chodzi o ilustracj) ale wanie sytuacje, kiedy kto rzuca cikie oskarenia - jak zauwaye. Takich sytuacji nie potrzebujemy - bo one nie prowadz donikd. I bdziemy jednak starali si z tym walczy.

Nie mwi tu o "dryfowaniu" wtku - tematy wok i wynikajce s czesto, czsto s przenoszone nawet do wasnych, osobnych wtkw, jeli s ciekawe. Ale jeli w temacie o zastpcy burmistrza doroli ludzie sobie wycigaj brudy i robi wycieczki personalne - to nie jest ju dryfowanie wok tematu.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: admin (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 11:22:49

Witam ....... :-)

No c, konstancin.com jest moje, przyznaj si.

Miej konwersacji :-)

--
Autor: dziunia (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 12:23:55

[quote Bartek] tak, jak idc do kogo w goci zgadzamy si na panujce w jego domu zasady w stylu - wszyscy wkadaj kapcie, a ubocone buty zostawiaj w przedsionku.[/quote]

swoj drog takie zachowanie gospodarza to straszna wioska. jak Hyde Park to Hyde PAark - niekoniecznie na temat ;)

zmuszanie gosci do paradowania w skarpetkach albo cudzych kapciach trci straszliwym prowincjonalizmem i brakiem obycia. IMO

a w temacie dyskusji - wtek HP jest dobrym pomysem, cae podforum, niekoniecznie, bo na juz na tym forum mozna zakada praktycznie Hydeparkowe wtki przecie.
wazne, zeby z jednej strony hamowac zapdy pieniacze a z drugiej kontrolowac zapdy cenzorskie i bedzie dobrze.

--
Autor: dziunia (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 12:28:45

[quote=trener]Wiesz co, fajnie, ale ja sie bardzo le czuj z tym, kiedy sobie z kims normalnie dyskutuj, niekoniecznie cay czas temat wtkowy, ale to ludzkie, a tu nagle wpada mod i straszy zamkniciem i takimi tam. Uwaam, e nie sposb zmienia wtku rozmowy (w sensie wchodzenia do nowego topica) zawsze wtedy, kiedy w jednym wtku poruszane sa sprawy niekoniecznie "topicowe".
Bdmy ludmi i rozmawiajmy.
Wspomn tu o wtku, ktry "wywoa" mj pomys z Hydeparkiem i o ciekawym zachowaniu Pytka - ktry musia si poczu nieco przyduszony i zaatakowa mnie adpersonam - pomawiajc o przynaleno do szajki socjologw lub psychologw
Owszem, jestem psychologiem, zapewne wiedzia o tym Pytek, a jeli nie, trafny strza. Tylko, co z tego? Czy to zwalnia Pytka z odpowiedzialnoci za sowa? A jest zalogowany, zarejestrowany. I nic. Nie wspominajc o jego postach, w ktrych padaj cikie zarzuty.

Ale widzisz Bartek - ja wymagaem konkretw, Pytek sie wywija, a jak nie wytrzyma to zagrozi skarg i banem. A to ju jest dla mnie co - wana informacja o Pytku.
Zbyt wczesne zamykanie wtkw, w ktrych nie dzieje si nic "zberenego" szkodzi toczcej sie rozmowie i naszemu wzajemnemu poznawaniu si.
[/quote]

i to s mdre sowa, pod ktrymi sie rwniez podpisuj.

--
Autor: shell (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 14:00:41

oj skojarzya mi si sytuacja z kapciami, tzn kilka dni temu bya u mnie w domy telewizja i ekipas wesza w butach i chodzi po chacie, zdaem wic pytanie czy moe poda kapcie, pani realizatorka powiedziaa e takie zdejmowanie butw na chwile i pniej na dwr i tak kilka razy to moe si nabawi kataru czy czego tam.
wysuchaem i co miaem robi, powiedzie e u mnie to naley buty zdejmowa no niebardzo przecie ich zaprosiem i czekaem na umwione spotkanie.
poniewa bya to dla mnie wana sprawa daem spokj z kapciami i mi to nie przeszkadzao, nic si nie stao

Mwi to po to e w przypadku gdy na forum pojawi si kto kto ma konkretne wiadomoci i jest osob ktra ma pojcie o tym co mwi albo nawet jakie papiery, dokumenty to nie powinnimy wyciga argumentu e naley zdj kapcie bo ten go moe by tak istotny e lepiej odej od etykiety eby jednak co wikszego zyska a po butach w domu zawsze mona posprzta.

Trzymanie si kurczowo kapci moe czasmi zaszkodzi.

--
Data: 15.11.2006 - 15:40:10

[quote shell]Mwi to po to e w przypadku gdy na forum pojawi si kto kto ma konkretne wiadomoci i jest osob ktra ma pojcie o tym co mwi albo nawet jakie papiery, dokumenty to nie powinnimy wyciga argumentu e naley zdj kapcie bo ten go moe by tak istotny e lepiej odej od etykiety eby jednak co wikszego zyska a po butach w domu zawsze mona posprzta.[/quote]

W takim wypadku. A nie w zwykych pieniackich utarczkach. :D

--
Data: 15.11.2006 - 16:52:46

Kontynuacja wtku "Chryste Panie", ktry zosta zamknity. Nie spodziewaem si po sobie, e tak sie w to zaangauj, ale jednak ignorancja jednego z modw signa wyyn.

Oto wtek dla przypomnienia:

Chryste Panie!
Autor: trener (IP zapisane w logach)
Data: 15 Nov 2006 - 16:28:53

Niejaki Tomasz Malowaniec napisa posta, ktry koczy si stwierdzeniem "Bdmy czujni i patrzmy na rce radnych i wadzy".

zapytaem - dokadnie tak jak teraz:

"co proponujesz?"

za co mj post zosta przez mani skasowany jako dranicy.
Prosz o wyjanienie, co byo dranicego w moim pytaniu.

pzdr
tren R

Re: Chryste Panie!
Autor: Bartek (IP zapisane w logach)
Data: 15 Nov 2006 - 16:34:30

trener, na boga!

Takie uwagi w wtku, w ktrym to si wydarzyo, a NAJLEPIEJ Prywatna Wiadomo do mani, a nie zakadasz niepotrzebny wtek!

Najpierw jakie grnolotne ideay o forum bez moderacji, a teraz sam robisz mietnik niepotrzebnie!

i nawet nie mog na to odpowiedzie, tak jak nie mogem odpowiedzie Mani - jak to sugeruje Bartek. Nie mogem, bo tak moliwoc mi zablokowano, a potem nawet post Mani znikn.

Chc wyjanie - dlaczego moje pytanie zostao usunite?

Dlaczego ingerencja Mani rwnie zostaa usunita?

I nie robi mietnika niepotrzebnie - nie ycz te sobie, eby pierwszy lepszy mod mg kasowac wszystko, co uzna za mietnik. Prosz o odpowied na moje 2 powysze pytania.

PS. i jeszcze jedna sprawa, bo teraz zauwayem, e znikna mi pewna czc forum, do ktrej miaem dostp w ramach pewnego projektu. Moje stwierdzenie jest tylko takie - jeli si kogo skd wyprasza, wypadaoby go o tym zawiadomi.

aosne to byo.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2006-11-15 17:00 przez trener.

--
Data: 15.11.2006 - 17:05:06

Trenerze, uyj tego: http://www.konstancin.com/forum/pm.php?3 -> Prywatne Wiadomoci, o ktrych mwiem. Napisz do mani z pytaniem, to ci pewnie wyjani, NIE zakadaj wtku w miejsce skasowanego posta - to nie jest wolno ani nic innego, tylko zwyke mieciarstwo.

---

O ile mi wiadomo, zadeklarowae, e na razie w tamtym projekcie "nie wchodzisz" - tamten obszar jest tylko dla tych, co "wchodz". Dlatego go ju nie widzisz. Wczoraj byo spotkanie, trzeba byo wpa - miae dostp do informacji. Ale do tych spraw uywaj PW do mnie, do wikszos nie ma pojcia o cyzm rozmawiamy i bez sensu s takie rozmowy publicznie.

--
Data: 15.11.2006 - 17:11:30

jeli si kogo skd wyprasza, wypadaoby go o tym zawiadomi.

mam podobne odczucie jak mnie jakoby z konspiry usunito, no c jak is okazuje najtrudniej jest rozmawia z drugim czowiekiem a jak temat jest trudny to co najlepiej jak ten stru w reklamie piwa ciach w piach.

--
Data: 15.11.2006 - 17:49:51

[offtopic]
Odbierz PW
[/offtopic]

--
Data: 15.11.2006 - 18:43:56

[quote Bartek]Trenerze, uyj tego: http://www.konstancin.com/forum/pm.php?3 -> Prywatne Wiadomoci, o ktrych mwiem. Napisz do mani z pytaniem, to ci pewnie wyjani, NIE zakadaj wtku w miejsce skasowanego posta - to nie jest wolno ani nic innego, tylko zwyke mieciarstwo.[/quote]

Nie, ja sobie wyobraam forum jako co jawnego. Jeli usuna mojego posta, w ktrym nie byo nic oprcz pytania - i napisaa wyjasnienie, ktre jako dziwnie znikno, to ja nie bd si dopytywa na prv o co chodzi.

---

[quote Bartek]
O ile mi wiadomo, zadeklarowae, e na razie w tamtym projekcie "nie wchodzisz" - tamten obszar jest tylko dla tych, co "wchodz". Dlatego go ju nie widzisz. Wczoraj byo spotkanie, trzeba byo wpa - miae dostp do informacji. Ale do tych spraw uywaj PW do mnie, do wikszos nie ma pojcia o cyzm rozmawiamy i bez sensu s takie rozmowy publicznie.[/quote]

Zadeklarowaem te sympatyzowanie, o ile Ci wiadomo. Ale chodzi mi tylko o sposb rozstania si - w takim stylu, e a rce opadaj. Jeli chciae mi to powiedzie, to te moge uy PW, eby ju nie mnoyc baaganu. Ale nie - rwnie postanowies uy forum. Wic odpowiadam Ci t sam drog. A to e wikszo nie ma pojcia o czym rozmawiamy? Moe w tym sk?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2006-11-15 18:44 przez trener.

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 18:46:50

Pax !

--
Data: 15.11.2006 - 18:48:31

[quote BB]Pax ![/quote]

zasypa gwienko piaskiem?

--
Data: 15.11.2006 - 19:00:30

oj zrobio si trochu niemio ale chyba co jest jednak na rzeczy z tym kasowaniem postw etc. te kilka razy miaem uczucie e ten gorset wolnoci jakim powinno by forum na moj szyj jest trochu przy ciasny a przecie starm si w swoich wypowiedziach by kulturalny tak jakbym rozmawia z kim kto stoi obok, mam wiadomo e internet to nie jest czarna dziura gdzie moe z czowieka ulatnia si najmroczniejszy kawaek osbowoci - tylko po co ?

--
Autor: bond (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 19:05:47

ja mam sprawdzone wiadomosci, ze moderatorzy - to tak naprawde te taliby, co sie przeniesli z Klewek na to forum, zeby w glowach namieszac nam prawdziwym polakom !
UWAGA: znak rozpoznawczy taliba - KAPCIE !!!

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 19:08:55

Ale my nie som te taliby co od Leppera, tylko insze

--
Data: 15.11.2006 - 19:09:00

No niestety, jak jestem cyklist (oni s wszystkiemu winni), koo Klewek nawet nie byem nigdy. Saby strza, kolego "agent".

--
Data: 15.11.2006 - 19:18:22

[quote Bartek]No niestety, jak jestem cyklist (oni s wszystkiemu winni), koo Klewek nawet nie byem nigdy. Saby strza, kolego "agent".[/quote]

najatwiej sobie poartowa, prawda pastwo modzi? :)

--
Data: 15.11.2006 - 19:26:09

podobao mi si wejcie waciciela na forum:

Witam ....... :-)

No c, konstancin.com jest moje, przyznaj si.

Miej konwersacji :-)

serdecznie witam moe uda si Pana jak sdz kiedy spotka osobicie, to dziki Panu ( Pani ) moemy si udziela i konwersowa, mio byoby osobicie podzikowa za takow moliwo - pomys dobry tylko czemu jako waciciel tak mao interesuje si Pan ( Pani ) swoim dzieckiem ?????

--
Data: 15.11.2006 - 19:27:40

Mwi, e miech, to zdrowie.

Wybacz trenerze, ale niektre zarzutu s takie wanie - odrobin mieszne. Zarzucane jest moderatorom, to e... moderuj.

No to co robi mam? Publicznie si ubiczowa? Mamy odmienne pogldy, ja uwaam, e forum wymaga moderacji - takie mam dowiadczenia, zawodowe w moim przypadku, bo yj midzy innymi z robienia takich rzeczy (tu akurat ochotniczo - bo kto musia to robi). I co, w zwizku z tym, e niektrzy uwaaj, e powinno si tego nie robi, to co mam zrobi? Zacz nagle uwaa inaczej? Nabra innych dowiadcze? Przesta robi, to co robi?

Nie mona mie pretensji do policjanta, ze sprawdza ci dokumenty. Mona mie pretensj, jak ci spauje bez powodu. Ale ja nie widz, ebym kogo "bez powodu spaowa". Dziaania mieszcz si w ramach opisanych w Zasadach - a te s integraln czci tego forum - nie akceptujesz / nie korzystaj.

Mwi za siebie, nie za cay zesp.

A miech? Wyzwala w ludziach dobre emocje, agodzi stresy i napicia, rozlunia. Duo z niego poytku. Wicej ni z zacietrzewiania si i sporw. Zamiast prowadzi t dyskusj (w/g mnie nie prowadzc donikd) lepiej dyskutujmy o miecie, remontowanych ulicach, wiach w bajorku, remoncie figury, pomniku Karola Wojtyy, kanalizacji dla zajcy. Ale bez skakanie do oczu i w sposb niechaotyczny - wtedy moderatorzy nie bd interweniowa.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 19:36:24

te sie podpisuj pod "zeznaniem" (wyznaniem) Bartka.

Trzeba si mia, lubi ludzi z poczuciem humoru, a smutasw nie znosz, to moje wyznanie(zeznanie)

--
Autor: janeta (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 19:47:43

Nie mona mie pretensji do policjanta, ze sprawdza ci dokumenty. Mona mie pretensj, jak ci spauje bez powodu. Ale ja nie widz, ebym kogo "bez powodu spaowa". Dziaania mieszcz si w ramach opisanych w Zasadach - a te s integraln czci tego forum - nie akceptujesz / nie korzystaj.- teraz Ja -jako Ci Nie wierz Bartku.Nie wiem czemu, smy zmys? ,a moe tylko kobieca intuicja.Maniu ,czy Ty i Bartek to jedno ciao czy dusza.

--
Data: 15.11.2006 - 19:50:31

[quote janeta]Maniu ,czy Ty i Bartek to jedno ciao czy dusza.[/quote]

Rni nas wszystko - pe, wiek, wygld. To dopiero jest zabawna propozycja :)

Odpowiem za siebie, Mania, jeli bdzie chciaa, odpowie sama - nie, nie jestemy ani jednym ciaem, ani jedn dusz.

A jednak ten Hyde Park, to chyba ciekawy pomys. :D

---

[quote janeta]jako Ci Nie wierz Bartku[/quote]

W co nie wierzysz Janeto? W to, e s Zasady Forum? Czy w to, e ja uwaam, e ich nie przekraczam? Czy w co jeszcze innego? Nie raczya sprecyzowa.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2006-11-15 19:52 przez Bartek.

--
Autor: bond (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 19:56:32

[quote janeta] -jako Ci Nie wierz Bartku.Nie wiem czemu, smy zmys? ,a moe tylko kobieca intuicja.Maniu ,czy Ty i Bartek to jedno ciao czy dusza.[/quote]

no pewnie, e to jest BARTKOMANIA !! Nie wiesz, janeta, jak to jest z talibami ? niby chlop - a baba, niby milczy - a gada, niby ma 4 wymiary - a tak naprawde 6, no mowie ci, janeta, z talibami to nie przelewki...ani klewki... Noooo, chyba ze masz smy zmys - kto wie, co on jeszcze pozwoli ci odkryc i kogo na czym nakry...Ale na wszelki wypadek nie wierz ni-ko-mu !!! Nawet sobie... A po napisaniu zniszcz zanim ci sie wczy 9 zmys...

--
Data: 15.11.2006 - 19:58:09

[quote mania]te sie podpisuj pod "zeznaniem" (wyznaniem) Bartka.

Trzeba si mia, lubi ludzi z poczuciem humoru, a smutasw nie znosz, to moje wyznanie(zeznanie)[/quote]

Ale najtrudniej miac si z siebie i najtrudniej przyznac si do swoich bdw Maniu.

Janeto - Mania i Bartek to 2 odrbne osoby, znam je osobicie. Co nie znaczy, e znam dobrze.

--
Data: 15.11.2006 - 19:59:16

[quote bond]

no pewnie, e to jest BARTKOMANIA !! Nie wiesz, janeta, jak to jest z talibami ? niby chlop - a baba, niby milczy - a gada, niby ma 4 wymiary - a tak naprawde 6, no mowie ci, janeta, z talibami to nie przelewki...ani klewki... Noooo, chyba ze masz smy zmys - kto wie, co on jeszcze pozwoli ci odkryc i kogo na czym nakry...Ale na wszelki wypadek nie wierz ni-ko-mu !!! Nawet sobie... A po napisaniu zniszcz zanim ci sie wczy 9 zmys...[/quote]

widzicie - w jednym wtku wszystko si miesza. W osobnym forum byoby miejsce i dla trolli :)

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 20:04:31

jakos nieodparcie przychodzi mi na mysl "Imi ry" niejakiego Eco... To tak a propos miechu vs solenna powaga... Kto czyta ksik lub obejrza film - zna opakane skutki zacietrzewionego ponuractwa...

--
Autor: janeta (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 20:05:42

W co nie wierzysz Janeto? W to, e s Zasady Forum? Czy w to, e ja uwaam, e ich nie przekraczam? Czy w co jeszcze innego? Nie raczya sprecyzowa.-- Bartku w jedn minut nastawiam z zegarek. z 17 na prawie 20 ..Bartku wszystko jest wzgldne ja uwaam ,e Ty nie przekraczasz zasad Forum w sobie tylko wygodnych sytuacjach.To wida cho mylisz ,e jeste bardzo sprawiedliwy.

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 15.11.2006 - 20:06:54

[b]Te mi si wydaje, e lepiej byoby ulokowa HP w oddzielnym forum.[/b] Chocia i wtedy "bond" mgby swoje zote myli lokowa/kopiowa do kadego wtku, podobnie, jako robi to "janeta" ... swoj drog ta metoda zadawania niedokoczonych pyta i ich powtarzania w rnych wtkach dziwnie przypomina mi kogo. Kogo, kto na tym forum si ju wielokrotnie multi - za przeproszeniem - plikowa.

--

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.