Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: shell (IP zapamiętane)
Data: 29.11.2006 - 21:33:19

faktem jest e, magiel to niekoniecznie grupa starych guchych Pa, ktre yja pamici w latach gierkowskich ale to osoby ktrych zdanie warto wzi pod uwag bo jak na razie czsto maj racj
sesja rady to potweirdzia cho zobaczyem czarnego konia ktrego nigdy bym sie nie spodziewa na tym torze wycigw konnych - no c zobaczymy jak pogalopuje na rzecz gminy.
A jeli chodzi o radnych to sdz, ale moe si myl e wypadaoby zaprosi ich oficjalnie do korzystania ze strony jako platformy do dyskusji, ale nie moja strona nie ja mog zaprasza.

festina lente - piesz si powoli

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.11.2006 - 10:22:50

Masz racj, e trzeba zaprosi, cho czy to odniesie skutek - proponowaam udzial w dyskusji na forum radnym poprzedniej kadencji i tylko znalaz si jeden "odwany" - Bartosz Weiss

Na forum wisi zajawka - [b]"Okienka" dla radnych na forum[/b], czy trzeba wysyac umyslnego na biaym koniu?

--
Autor: bond (IP zapamiętane)
Data: 30.11.2006 - 10:36:45

Maniu, umyslny by sie znalazl, ale skad wziac konia... ?
i czy radny, zwlaszcza opozycyjny moze miec wplyw na prace konkretnej urzedniczki ??

--
Data: 30.11.2006 - 10:59:25

Nie moe, bo angauje burmistrz i to on odpowiada za (nie)wydolno urzdu.

By moe rada moe mie wpyw na wydatki na administracj?

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 30.11.2006 - 11:01:22

[quote mania]Nie moe, bo angauje burmistrz i to on odpowiada za (nie)wydolno urzdu.

By moe rada moe mie wpyw na wydatki na administracj?[/quote]

To na pewno. Tylko e w gosowaniach budetowych decyduje bezporednia wikszo - wystarczy jeden radny przewagi i mona przegosowa kas na budow przystanku metra na ksiycu...

--
Autor: janeta (IP zapamiętane)
Data: 30.11.2006 - 18:01:31

[quote mania]Masz racj, e trzeba zaprosi, cho czy to odniesie skutek - proponowaam udzial w dyskusji na forum radnym poprzedniej kadencji i tylko znalaz si jeden "odwany" - Bartosz Weiss

Na forum wisi zajawka - [b]"Okienka" dla radnych na forum[/b], czy trzeba wysyac umyslnego na biaym koniu?[/quote] Przepraszam, ale jak do tej pory Pan Bartosz Weiss nie wiele udzieli odpowiedzi na zadawane mu pytania/nie czepiam si bo oddaam na niego gos /.No ,ale moe nie chce gada po prnicy ?

--
Data: 30.11.2006 - 18:05:08

Myl e radni czekaja na "przydzia" do komisji rady. Wtedy bda wiedzieli konkretnie za jak dziak odpowiadaj

--
Autor: funny (IP zapamiętane)
Data: 01.12.2006 - 00:10:04

za jak dziak odpowiadaj
przecie nie ma wszytskich mpzp ???

--
Data: 01.12.2006 - 19:26:24

Kto jutro rano o godzinie 7 bdzie oglda naszych siatkarzy?Ja tak. Podaje typy: 3:1 dla Polski.

--
Data: 02.12.2006 - 09:10:46

Polska WICEMISTRZEM SWIATA. Polska "Biao-Czerwoni" .

--
Data: 02.12.2006 - 09:19:37

[quote janeta]Polska WICEMISTRZEM SWIATA. Polska "Biao-Czerwoni" .[/quote]

jeszcze mecz z brazylia

--
Data: 02.12.2006 - 09:25:51

jeszcze mecz z brazylia- Ale srebro ju pewne.

--
Data: 02.12.2006 - 09:53:52

Nasze pytani do niektrych radnych/z maej litery radnych/ -"mwi dziad do obrazu, a obraz ani razu." Przykre.

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 02.12.2006 - 15:26:39

[u][b]Bawi dzi na weselu ![/b] Prawdziwym ! Tak ze 200 osb, a co ...[/u]

Postanowiem, e [b]wypij[/b] (moe nawet wicej ni raz ...) za pomylno nowej wadzy naszej gminy, [b]Zyczc czonkom rady i burmistrzowi, by pamitajc, co obiecywali, pamitali te, e my pamitamy ![/b]
I by - rzdzc gmin - pamitali o interesie [color=#660033][b]NASZ WSZYSTKICH[/b][/color] a nie tylko [color=#0000FF][b]SWOIM I swoich RODZIN ![/b][/color]

[b]Wypij te za wyborcw ...[/b] ktrzy wybrali jak wybrali. Moe za 4 lata przybdzie narodowi wicej rozumu ... bo ja nie chciabym jednak tego narodu wymienia na inny.

--
Data: 02.12.2006 - 19:02:07

A to wesele Burmistrza z Rad, nie kumam ?

--
Data: 03.12.2006 - 17:58:51

Polacy WICEMISTRZAMI SWIATA w Siatkwce HURA, HURA,HURA!!! Moje Gratulacje.

--
Autor: Obserwator2 (IP zapamiętane)
Data: 03.12.2006 - 20:53:18

Jak tu wolno prawie wszystko, to ja powiem , ze juz Cie lubie Janetu, tylko powiedz mi skad wiedzialas , ze z Bulgaria bedzie 3:1?
No i pytanie do BB, glowa Cie nie boli?.....

--
Data: 03.12.2006 - 21:35:56

Gowa bole przestaa. I bardzo auj, ale wadz na nim nie byo (pewnie dlatego, e nikt ich nie zaprosi ... jako tak brak szacunku dla wybracw narodu Bartkowego). Niemniej jednak wypiem w intencji.

--
Data: 04.12.2006 - 07:49:50

[quote BB]Gowa bole przestaa. I bardzo auj, ale wadz na nim nie byo (pewnie dlatego, e nikt ich nie zaprosi ... jako tak brak szacunku dla wybracw narodu Bartkowego). Niemniej jednak wypiem w intencji.[/quote]

... to teraz trzeba tylko poczekac na efekty....

--
Data: 05.12.2006 - 19:06:24

[quote Obserwator2]Jak tu wolno prawie wszystko, to ja powiem , ze juz Cie lubie Janetu, tylko powiedz mi skad wiedzialas , ze z Bulgaria bedzie 3:1?
No i pytanie do BB, glowa Cie nie boli?.....[/quote]Tak sobie obserwuj i wycigam wnioski.

--
Data: 06.12.2006 - 08:17:34

moze wszyscy to wiedz, ale ja nie wiem: czy w K-J jest jakie miejsce, gdzie mieszkancy moga sie spotykac (takze w zimie) ? to tak a propos posta Oli w wtku o poszerzeniu zasiegu forum (klub mieszkancow - miejsce integracji)

--
Data: 06.12.2006 - 10:20:15

Na podwrku w Papierni, bo chociaz nie wieje tak jak nad rzek. Innych salooooonw nie ma. Za pozostale trza placi - nic za darmo !

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 06.12.2006 - 10:26:04

a dom kultury ?? wlasnie go odkrylam na stronie glownej, choc info jakos malo komunikatywna, nie ma calosciowego opisu KDK, tylko zawiadomienia (takze o sesjach rady..), po paru minutach prob zniechecilam sie..., przydalaby sie strona glowna KDK z wszystkim waznymi info, bo teraz mam wrazenie, ze te zawiadomienia sa dla tych, ktorzy doskonale sie orientuja w profilu kdk ... Moze tam daloby sie spotkac w realu ??

--
Data: 06.12.2006 - 10:33:00

Jest strona KDK , ale podejrzewam ze spotkanie razcej nierealne, poniewa salka jest niewielka i stale odbywaj si zajcia (platne dla dzieci) lub seniorw chyba bezpatne

--
Data: 07.12.2006 - 08:45:48

kliknaem na KDK (na stronie glownej) i pokazaly sie zawiadomienia o sesjach rady i spotkaniach dla kobiet - zadnych info opisujacych dzialalnosc i calosciowa oferte kdk

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 07.12.2006 - 10:20:40

[quote bond]kliknaem na KDK (na stronie glownej) i pokazaly sie zawiadomienia o sesjach rady i spotkaniach dla kobiet - zadnych info opisujacych dzialalnosc i calosciowa oferte kdk[/quote]

http://www.kdk-info.pl/

Prosz :)

--
Data: 07.12.2006 - 18:52:44

[quote Klaudiusz][quote bond]kliknaem na KDK (na stronie glownej) i pokazaly sie zawiadomienia o sesjach rady i spotkaniach dla kobiet - zadnych info opisujacych dzialalnosc i calosciowa oferte kdk[/quote]

http://www.kdk-info.pl/

Prosz :)[/quote]

WAW..... (CZYT. a..., zero zwiazku z wawa...), senkju

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 11.12.2006 - 18:54:22

..aaaaa c to za martwa cisza zapada na forum, czyzby wszyscy rzucili sie do okien (eby je umyc na wita) i std taakiii zaaamieeerajcyyy strumyyyczek postw... ??? Gdzie sie podziay wtki nowe, wiee i chrupice ?? Gdzie, ach, gdzie te skrzce si dowcipem riposty i puenty ? Gdzie pomysy ruszajce z posad bry wiata (konstancinskiego) ?? Gdzie w zapa polemiczny - i w koa, i w gwizdek ? Moe chociaz jakis przepis na piernik ?? Moe kolda jakas nowa, dla biecych czasw stosowna ??

Su pomysem na [b]przystawke z ososia[/b] (moe by wigilijna ta przystawka):

10 cieniutkich patkw ososia wdzonego
pczek wieego koperku

SOS (skdniki sosu porzdnie wymiesza/utrze):
1/3 szklanki dobrej oliwy
2 yki brandy lub bourbona
2 yki soku cytrynowego
spora szczypta wieo zmielonego pieprzu biaego i/lub zielonego
2-5 zgniecionych ziaren gorczycy

patki ososia pdzlowa szczodrze sosem i przekada gazkami koperku, przykryc plasterkami cytryny, owin foli, wstawic do lodwki na min. 1 h. Mniam !!! Wesoych wit !!!

--
Autor: shell (IP zapamiętane)
Data: 11.12.2006 - 20:51:30

ola dla mnie pomys z przepsiem to bomba, nie wiem czy uda mi si to wykona, ale jeli wszystko zakoczy si sukcesem to bd mg dziki Tobie powiedzie e oprcz zupki chiskiej mam w rekawie co ekstra i wyjmuje piknego ososia na st po czym nastpuje chwila jake wymownego milczenia, e jak to to ja takie cu zrobiem hihihihihi.

--
Data: 12.12.2006 - 10:16:32

Przepis bomba. [b]Do sosu dodabym dokadnie roztarty czosnek ...[/b]
Shell - jestem pod wraeniem ! Bdziesz autorem kolacji wigilijnej ? Ja si nigdy nie odwayem !

--

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.