Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 12.12.2006 - 10:20:44

A fuj! osos z rkawa, jeszcze ze sosem?

--
Autor: shell (IP zapamiętane)
Data: 12.12.2006 - 12:49:50

mania z rekawa s tylko delicje chocia czasem moe i jaki AS wyskoczy hihi

--
Data: 12.12.2006 - 12:57:54

ASy to mamy w urzedzie, same ASy

--
Autor: Obserwator2 (IP zapamiętane)
Data: 12.12.2006 - 15:39:16

Z tym ososiem jest ok. A czy kto ma przepis na osia.
Pozdr.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 12.12.2006 - 16:27:03

nooo, ludzie kochane, alez sie rozgadalismy nagle !!
Obserwatorze, Oto przepis na osia: zaozy czerwona czapeczk, zaczai sie za krzakiem ostrokrzewu, yknc cos wybornego i czeka...
BB, czosnek w sosie burbonowo-cytrynowym, to brzmi dumnie !!
Shell, mysle e OSOS Z RKAWA W CZOSNKU - to moe byc przebj sezonu...

[b]hi hi hi hi !!! ho ho ho ho !!! Radosnej obfitosci na wita i nowy rok 2007, ktry oby by lepszy ni 2006, ale zdecydowanie gorszy ni 2008 !!![/b]

Ho, ho, ho !! (tak po amerykansku robi w. Mikoaj)

--
Data: 12.12.2006 - 18:36:12

A jakby co taka saatka z czosnkiem - co jak powszechnie wiadmo dobry jest na wampiry - m.in. takie co ssom krwawic

ananas z puszki - wyj ze soku i pokroi, 20 dag ztego sera utrzec na grubej tarce, ok 5 dag rodzynek, 5 zabkw czosnku (ugnie) 2-3 yzki majonezu i NIC WICEJ. Podawac jak sie pzregryzie (ok 1/2 godz)

postawi zdala od goci bo por natychmiast.

--
Data: 12.12.2006 - 18:39:33

http://www.konstancin.com/forum/list.php?5 tu mozna dodawa przepisy. Polecam doskonay Schab Patrycego - n.b. szefa stronki

--
Autor: janeta (IP zapamiętane)
Data: 12.12.2006 - 19:42:04

Kto co robi 12 grudnia 1981 roku? Ja nie pamietam.Pamitam natomiast poranek 13 grudnia 1981r ,bardzo dokaadnie.Jutro rocznica mojej "pamici"

--
Data: 12.12.2006 - 20:24:39

Czekakam na ma, ktry w akcie desperacji pojechal z koleg gdzies pod Biaystok po wini. Nie do e chop im wrczyl nieszczsne zwierze i kazal osobicie zakatrupi, to w drodze powrotnej widzieli jakies szlabany, zasieki. Jezszce nie zatrzymywali a byby niezy numer bo w bagazniku wieli powiartowanego trupa (znalaz si jaki litociwy wieniak ktry "umiejtnie" wini pozbawi ywota). Pamietacie - mocno dorosli - e wszelki handel misem by zakazany. Gdy po pnocy panowie wrcili i okazao si e ogoszono stan wojenny, wpadlimy w panik i latalismy ze winia po mieszkaniu, eby schowa tak by zwok nie znaleziono, w beznadziejnej gupocie nie pomyslelismy zeby przede wszystkim spali/ zje podziemne wydawnictwa.
Pod oknami sychac byo strzay, jakies okrzyki - mieszkalismy wwczas na Stegnach.
Rano, pokazal sie zamiast teleranka Jaruzel i moje 9 -letnie dziecko wyrno twarozkiem waniliowym w ekran.

Potem by dalszy cig swini - miso nie byo zbadane, a zaufany wet mieszka w K-J, moja mama - juz na emeryturze (emerytw pzrepuszczali) przyjechaa do Wawa, zabraa prbki miesa i do weta, a wet grymasi - za mae prbki, a gdzie schab?
Wic dalismy sobie spokj i zjedlimy nie patrzc na ewentualne wonie i solitery.

--
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 13.12.2006 - 00:03:45

13 grudnia pamitam jak dzi,byem w jednostce wojskowej w Stargardzie .
Okoo 3 rano z ssiedniej jednostki zaczy wyjedac czogi.Wkrtce nas obudzono krzykami :stan wojenny.Wszystko byo dawno przygotowane,wikszoc onierzy pojechaa pod Szczecin i Gdask.Nas niepokornych zostawiono w jednostce.Trzymalimy warty i odniealimy Stargard.Nie byo adnej cznoci.
Jeden program telewizji ,redaktorzy w mundurach .Cige przemwienia Jaruzelskiego ,filmy wojenne i rosyjskie.Co pare dni szkolenia uwiadamiajce nas jakim dobrodziejstwem jest Stan Wojenny.Cakowity brak informacji.W radiu i gazetach:wychodziy trybuna ludu i onie Wolnoci ,nieprawdziwe informacje o zagroeniu imperialistycznym .Koledze ,ze Szczecina zmara mama to nie pucili go na pogrzeb .Rozmowy telefoniczne byy kontrolowane,cenzurowano korespondencj.A zima tego roku bya sroga,nawet w Stargardzie.Patrole na ulicach ,koksowniki,godzina milicyjna .Polska cofna si wtedy o 10 lat.Przeladowani ludzie wyjechali na Zachd ,inni siedzieli w wizieniach i internatach .Dzi brakuje nam tych elit aby wyprowadzic Polsk na prost.

--
Data: 13.12.2006 - 00:22:28

Ojojoj, wezta mnie na wodke, to wam opowiem co robilem 12.12. i 13. byl taki moment,ze mi sie portki trzesly, a do bojacyh sie nie naleze. A po swinie tez jezdzilem ino za Wisle. A jak ja zarzynali to w pola ucieklem. Jesc to jeszcze jesc, ale zabijac, kto to slyszal.
A najwazniesze, ze w Konstancinie nikomu nie zrobili krzywdy.
Olka a zebys wiedziala, ze bez czapeczaki widzialem losia, we wtorek bylem nad Biebrza oooooooo.
Buziaki.

--
Autor: bond (IP zapamiętane)
Data: 13.12.2006 - 07:52:00

juz sie nastrajaem wiatecznie, a tu ubudu, cig dalszy cyklu "Przeyjmy to jeszcze raz", na szczcie zeszo na winie... e te tak dobrze nam wychodzi witowanie (?), celebrowanie klsk i palenie zniczy, dla rownowagi przydaaby sie jakas fiesta ku chwale, jakis may radosny akcencik...e sie udao, e jest ok, a tu w tak solenn rocznic hucpa z ustalaniem ojcostwa i zdrowe chopskie zadowolenie "e chop jeszcze moe"...

--
Data: 13.12.2006 - 08:56:42

[quote Obserwator2]OjojojOlka a zebys wiedziala, ze bez czapeczaki widzialem losia, we wtorek bylem nad Biebrza oooooooo.
Buziaki.[/quote]

czy osie nad Biebrz ukazuj sie tylko wybranym ?? czy trzeba wypowiedzie jakies zaklcie ?? czatowa z czarnym kotem ?? Darz br !!

--
Data: 13.12.2006 - 15:46:18

No dobra powiem Ci jak to bylo. Wybrancem nie jestem, bo osi nad Biebrza dostatek. Wyjatkowosc tego spotkania polegaa na tym, ze byy to dwa osie a dokadnie o i osiczka tzn. klempa i tak, o jak o, duy z ogromnymi opatami czyli rogami, klempa znacznie mniejsza, ale zgrabniutka - chyba znacznie modsza. I tu zaczyna sie zjawisko. os mia na sobie jedynie pikn du bia much pod szyj a klempa miaa na rkach co w rodzaju welonika- stroiku. Jak ich zobaczyem, zamarem a oni przeszli niedaleko mnie dumnie. Ona ocieraa sie niemiao o jego potna szyje. Byli jak zjawisko. Szli po kpach mokradel do niedalekiego zagajnika. Moze i masz racje, ze byem w tym momencie wybracem. Ju sam nie wiem co o tym myslec. Ale jak znam Ciebie, Ty napewno znajdziesz odpowied.
Pozdr.

--
Data: 13.12.2006 - 17:20:14

[quote bond]juz sie nastrajaem wiatecznie, a tu ubudu, cig dalszy cyklu "Przeyjmy to jeszcze raz", na szczcie zeszo na winie... e te tak dobrze nam wychodzi witowanie (?), celebrowanie klsk i palenie zniczy, dla rownowagi przydaaby sie jakas fiesta ku chwale, jakis may radosny akcencik...e sie udao, e jest ok, a tu w tak solenn rocznic hucpa z ustalaniem ojcostwa i zdrowe chopskie zadowolenie "e chop jeszcze moe"...[/quote] ty nie jeste "bond" ,ty jeste "07 zgo si"

--
Data: 13.12.2006 - 18:22:41

[quote Obserwator2] os mia na sobie jedynie pikn du bia much pod szyj a klempa miaa na rkach co w rodzaju welonika- stroiku. Jak ich zobaczyem, zamarem a oni przeszli niedaleko mnie dumnie. Ona ocieraa sie niemiao o jego potna szyje. Byli jak zjawisko. Szli po kpach mokradel do niedalekiego zagajnika. [/quote]

Obserwatorze, takie rzeczy widz TYLKO poeci w adwencie... Rozumiem, e zmierzali na swj lub (kto w zagajniku czekal na nich, ah, kto ...??) - jesli znw dostapisz takiego zaszczytu, zgaszam sie niemiao na drugiego wiadka/druhn...

--
Data: 13.12.2006 - 18:29:56

[quote janeta][ ty nie jeste "bond" ,ty jeste "07 zgo si"[/quote]

janeta, juz kiedys wyrazilem podziw dla Twojej przenikliwosci, masz racje i tym razem, ale jesli zamierzasz podwazyc take sidemk, to od razu Ci j odstepuj - zostawi sobie zero, ktore z jedynki czyni milion albo i dwa... cza cza cza... !!!

--
Data: 15.12.2006 - 20:15:31

Kto si wpisuje za tym aby w kocu troch /naprawd tylko troch/ przymrozio ? Ja jestem za,za ,za!!!

--
Data: 16.12.2006 - 08:05:41

[quote janeta]Kto si wpisuje za tym aby w kocu troch /naprawd tylko troch/ przymrozio ? Ja jestem za,za ,za!!![/quote]

ja !! tak do minus 5 i ze sniegiem (ale bez przesady, jeszcze nie mam nowej lopaty do odsniezania, a stara sie polamala w ub roku...)

--
Autor: tutejsza (IP zapamiętane)
Data: 16.12.2006 - 08:21:33

... niech przymrozi, bo mi roze i bzy zakwitna przed wigilia

--
Data: 16.12.2006 - 12:42:58

[quote tutejsza]... niech przymrozi, bo mi roze i bzy zakwitna przed wigilia[/quote]Kocham bzy i nie chce aby wymarzy na skutek globalnego ocieplenia. Ma by mrz!!!Powiedziaam.

--
Data: 16.12.2006 - 13:05:57

Spotka sie Kardyna Dziwisz z Ks.Zaleskim.Dlaczego wierz Ksidzu? Dlaczego mam wtpliwoci do wypowiedzi Kardynaa Dziwisza? Dlaczego?

--
Autor: tutejsza (IP zapamiętane)
Data: 16.12.2006 - 18:36:42

[quote janeta]Spotka sie Kardyna Dziwisz z Ks.Zaleskim.Dlaczego wierz Ksidzu? Dlaczego mam wtpliwoci do wypowiedzi Kardynaa Dziwisza? Dlaczego?[/quote]

janeta, te pytania chyba do psychologa...

--
Data: 16.12.2006 - 19:47:08

WESOYCH WIT !! I NIECH WIGILIJNA GWIAZDKA OWIETLA NASZE DROGI PRZEZ OKRGY ROK !!

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 16.12.2006 - 19:52:50

[quote ola]WESOYCH WIT !! I NIECH WIGILIJNA GWIAZDKA OWIETLA NASZE DROGI PRZEZ OKRGY ROK !![/quote]

Aha, siedzisz tam przed komputerkiem i smarujesz, a do Czarnowa na koncert sie nie chciao przyjecha :)

Leniuszek Ola, leniuszek... :)

--
Data: 16.12.2006 - 20:02:10

[quote Klaudiusz]Aha, siedzisz tam przed komputerkiem i smarujesz, a do Czarnowa na koncert sie nie chciao przyjecha :)

Leniuszek Ola, leniuszek... :)[/quote]

oj, chciao si, chciao, ale sie nie miao jak, na rowerze strach, a auto zabra Mikoaj (bo renifery maj wolny week end)...

--
Data: 16.12.2006 - 21:27:42

[quote tutejsza][quote janeta]Spotka sie Kardyna Dziwisz z Ks.Zaleskim.Dlaczego wierz Ksidzu? Dlaczego mam wtpliwoci do wypowiedzi Kardynaa Dziwisza? Dlaczego?[/quote]

janeta, te pytania chyba do psychologa...[/quote]Dlaczego do psychologa?

--
Data: 21.12.2006 - 16:51:41

Shell, oso raz jeszcze:
przygotuj:
1.p metra folii spoywczej, plastic
2. 1 wielki lub kilka maych plastrw ososia wdzonego
3. twaroek z chrzanem typu rama lub almette

* na folii roz plastry ososia (na zakadk)
* posmaruj twarokiem
* zroluj ososia (folii nie roluj !) dokadnie
* teraz owi BARDZO CILE foli, pamietaj o bokach
* wstaw do lodwki na min. 2 h (moe byc tez na dob)
* przed podaniem rozwi z folii i rulon pokroj na skos - bardzo dekoracyjna przystawka ! mona przybrac dowoln zielenin, odrobinke skropic cytryn

MNIAM !!!

--
Autor: shell (IP zapamiętane)
Data: 21.12.2006 - 18:10:27

Ola przeczytaem Twj przepis i czuj nadmiar liny w ustach, poniewa moj wsk specjalnoci s zupy chiskie, poprosz grzecznie on aby to co napisaa Olu zmtarializowao si do wit. Tylko co mam teraz ze lin zrobi.

Przed takimi postami Bartek mgby da info, uwaga tre moe oddziaywa na zmysy smaku, powonienia etc...

Czy na pewno chcesz przeczyta post hihihihi...

festina lente - piesz si powoli

--
Data: 21.12.2006 - 18:45:02

[quote shell] poniewa moj wsk specjalnoci s zupy chiskie, poprosz grzecznie on aby to co napisaa Olu zmtarializowao si do wit. Tylko co mam teraz ze lin zrobi.quote]

shellu drogi, wczytaj sie w ten przepis, on jest nawet latwiejszy od tych chinskich zup (domyslam sie, ze specjalizujesz sie w tych do zalania wrztkiem) - mwie Ci, sukces murowany ! a jaka frajda ! smacznego !

--

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.