Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...5556575859606162636465...->|-->
Bieżąca strona: 60 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 09:51:05

[quote trener][quote Klaudiusz]
I proszę nie mącić ludziom w głowie - burmistrz Jańczuk nie może [u]"likwidować placówki" tego typu, szczególnie jeśli [color=#0000CC]należy do innego organu[/color][/u].[/quote]
A jeszcze trochę pomącę, co mi tam. Najwyżej mnie skarcisz ponownie, jakoś postaram się to przeżyć. Jak się ma owa niemożliwość likwidacji do snucia przez burmistrza planów poniższego rodzaju?
[i]"Tutaj po raz pierwszy zdradzę , że [u][color=#000099]rozważałem możliwość przejęcia[/color][/u] tej szkoły przez gminę bowiem uważam , że naszemu miastu należy się kameralne , prestiżowe dobre Liceum o wysokim poziomie nauczania,
a w dalszej ( choć niedalekiej przyszłości) zamierzałem utworzyć tutaj gimnazjum"[/i][/quote]
[b]Naprawdę nie widzisz różnicy ? Wyżej ceniłem (i nadal cenię) Twoją inteligencję ...[/b] :)

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 10:22:44

[quote=bayabongho
Data: [u]04.02.2011[/u] - 07:57:25

... i zbliża się Dzień Świstaka ][/quote]

Błąd - Dzień Świstaka już był 2 lutego. [b]Przed nami 6 tyg [/b](bez 2 dni) [b]srogiej zimy[/b].

PS. Bayabongo - piszący (ze strachu) pod róznymi nickami,

- proszę sie nie wtrącać w moje przekomarzania sie z Babet. Nie wypowiadaj się za nią/ za niego. Ona/on daje sobie doskonale radę. No chyba ze chcesz ją/jego ubezwłasnowolnić

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 11:05:18

[quote BB]
[b]Naprawdę nie widzisz różnicy ? Wyżej ceniłem (i nadal cenię) Twoją inteligencję ...[/b] :)[/quote]

Da tatulo spokój :D

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 13:17:18

[quote mania][quote=bayabongho
Data: [u]04.02.2011[/u] - 07:57:25

... i zbliża się Dzień Świstaka ][/quote]

Błąd - Dzień Świstaka już był 2 lutego. [b]Przed nami 6 tyg [/b](bez 2 dni) [b]srogiej zimy[/b].

PS. Bayabongo - piszący (ze strachu) pod róznymi nickami,

- proszę sie nie wtrącać w moje przekomarzania sie z Babet. Nie wypowiadaj się za nią/ za niego. Ona/on daje sobie doskonale radę. No chyba ze chcesz ją/jego ubezwłasnowolnić[/quote]do mani i bayabongo - proszę nie traktować mnie przedmiotowo .Ja mam [b]duszę.[/b]

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 14:06:58

[quote trener]Da tatulo spokój :D[/quote] Dobrze ... synku ... ;)

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 16:23:48

w nawiązaniu do poniższego
[quote]
subwencje oświatowe w 2005 roku pokrywały średnio 67 % wydatków oświatowych ogółem w gminach miejskich i 93 % w powiatach (takie dane są w artykule 'Subwencja pozwala realizować podstawowe zadania' w Gazecie Prawnej)

jednak na pewno subwencja nie pokryje wydatków infrastrukturalnych!
Jednak to wszystko nie znaczy chyba, że mamy zamknąć szkoły? albo inwestujemy w przyszłość każdego dziecka (!) albo....zamknijmy wszystko na kluczyk bo ciężko policzyć tu 'zwrot z inwestycji'..

[/quote]

[i][url=http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110204&typ=po&id=po01.txt]Artykuł Małe szkoły duży problem z Naszego Dziennika[/url][/i]

[quote]w wyniku przekazania takich szerokich uprawnień jednostkom samorządu terytorialnego tak naprawdę państwo stopniowo pozbywa się odpowiedzialności za oświatę
(...)
Problem bierze się stąd, że rząd, przekazując szersze uprawnienia samorządom i zwiększając ich zadania, tak naprawdę nie zwiększył im środków niezbędnych do realizacji tych zadań
[/quote]
pozostaje wierzyć, że u nas zawsze będziemy mieli do czynienia z włodarzami, dla których oświata stanowić będzie istotny priorytet...

--
Data: 04.02.2011 - 17:40:03

[quote=babet
do mani i bayabongo - proszę nie traktować mnie przedmiotowo .Ja mam duszę.][/quote]

A jednak, czyli mozna się na duszyczkę zaczaić...

--
Autor: bayabongho (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 17:46:41

[quote Artek_Bartek] oświata stanowić będzie istotny [b]priorytet[/b]...[/quote]

i z tym może być problem, bo dzis w radio debatowali jacyś tytularnie światli urzędnicy MEN-u i z uporem gwarzyli o [b]prorytetach[/b] No sie czepiam, bo tylko jedną samogłoskę zgubili.., zresztą wczesniej wypowiadali sie o akcji "wolne konopie", więc może sie jakoś praktycznie przysposobili do rozmowy, bo chrzanili całkiem smiesznie, dopiero po paru minutach sie połapałem,że to nie kabaret, tylko urzędnicy w ministerialnych rangach ...
A o "prorytety" można zawalczyć samorządowo - czy raczej wyczekiwać, aż "dadzą z góry" ??

--
Autor: bayabongho-kebabongho (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 18:09:22

Nie moglem wytrzymac :(

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 21:44:23

[quote]A o "prorytety" można zawalczyć samorządowo - czy raczej wyczekiwać, aż "dadzą z góry" ??[/quote]
samorząd jest po to by lokalne priorytety ustalał i jasno je komunikował. A walczyć powinna lokalna społeczność by jej oczekiwania znalazła w tym wszystkim odzwierciedlenie!
a 'góra'? szkoda o tym gadać...

--
Autor: annanguyen (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 00:10:06

[quote=mania]Nie wiedziałam jak ten pan w brązowej, grający pierwsze skrzypce w reportazu TVN sie nazywa - stad takie określenie.

Teraz wiem. Jesli p. Głuszkowskiego obraziłam - przepraszam.[/quote]

Potrafi pani wygrzebać każdą , potrzebną pani informację spod ziemi. Nie potrafi pani zorientować się , jak ma na nazwisko ktoś , kogo wyraźnie przedstawiają jako dyrektora szkoły ! Po prostu rżnie pani głupa !!!

Ale pewnie p.dyr. i z takich żałosnych przeprosin zadowolony będzie.

[quote=mania][b]Batory to chyba był Stefan, czyli MS S.Batory,[/b][/quote]

A tu się pani po prostu kompromituje. Pozostawiam ten blamaż bez komentarza.

Nawet to -chyba- pani nie tłumaczy. Łatwo się czepiac innych. Żenada.

Anna . Uczennica pierwszej klasy LO w Mirkowie.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-02-05 00:24 przez annanguyen.

--
Data: 05.02.2011 - 00:36:21

[quote=mania]Wywaliłam swoje przekomarzania, ale jeszcze daleko do ratusza. Mo ze [b][color=#CC0000]pzreniesmy[/color][/b] dyskusje do Hyde-Parku?[/quote]

No to PZRENIESLIŚMY !!!

--
Autor: Twój Mistrz MS Batory (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 05:34:18

Mało pojemna masz główkę uczennico Aniu. Wielu rzeczy nie pojmujesz. Jeśli w szkole ci nie pójdzie możesz dostać prace w UK Raporcie. Tam takich rozgarnietych potrzebują

--
Data: 05.02.2011 - 07:09:07

[quote Twój Mistrz MS Batory]Mało pojemna masz główkę uczennico Aniu. Wielu rzeczy nie pojmujesz. Jeśli w szkole ci nie pójdzie możesz dostać prace w UK Raporcie. Tam takich rozgarnietych potrzebują[/quote]Jedni lubią UK Raport a drudzy Nasze Miasto .Nic nowego .Ciekawe gdzie potrzebują [b]rozgarniętego[/b] , [b]rozumiejącego wszystko[/b] autora cytowanego tekstu?

--
Data: 05.02.2011 - 07:41:38

[quote annanguyen] Łatwo się czepiac innych. Żenada.
Anna . Uczennica pierwszej klasy LO w Mirkowie.[/quote]

oto głos Niewinnego Pokolenia ! Zażenowane czepialstwem czepia się wzorcowo, nie wnosząc swoim pisaniem nic poza czepialstwem. A na jaki temat chciałas sie, Aniu, wypowiedzieć ? Cóż - poza czepialstwem - chciałas wnieść w meritum tego dyskursu? Potraktuj to pytanie, jako zachętę do pracy nad pisaniem wypracowań.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 08:05:52

[quote annanguyen] (...) Po prostu rżnie pani głupa !!! (...)
[/quote]

nazwisko brzmi cudzoziemsko, ale duch wypowiedzi jakby znajomy :P Zresztą wybór nicka też wskazuje pewne tropy B)-

--
Autor: kebabongho (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 09:44:54

[quote ola][duch wypowiedzi jakby znajomy :P Zresztą wybór nicka też wskazuje pewne tropy B)-[/quote]
mnie też a i pora logowania też cos wskazuje
To niechciany
Spokrewniony z królikiem :P

--
Autor: Podróż do Egiptu (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 10:03:15

Ponad 35 tys przyjaciół Jaroslawa Kaczynskiego złożyło na face bloku chęć ufundowania mu w trybie natychmiastowym wycieczki do Egiptu

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 11:04:03

z przykrością muszę stwierdzić że od jakiegoś czasu wypowiedzi na forum robią się żałosne.
a już szczególnie spod tych 'nowych' nicków,które i tak brzmią jakbym je już kiedyś tu czytał.

--
Data: 05.02.2011 - 12:16:24

[quote pionek AGORY]z przykrością muszę stwierdzić że od jakiegoś czasu wypowiedzi [b]na forum[/b] robią się żałosne.
[/quote]

racja, ale czemu o tym piszesz na HP ? mi sie podoba na HP i sie zgadzam z Toba, pionku, że "na forum" jest ... może nie żałosnie, ale nudnawo :(

--
Autor: kebabongho (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 12:28:44

[quote bayabongho] mi sie podoba na HP i sie zgadzam z Toba, pionku, że "na forum" jest ... może nie żałosnie, ale nudnawo :([/quote]
To pisz na blogu żałosne wypociny
A inni będą cytować tak ciekawiej i wiarygodniej

--
Data: 05.02.2011 - 14:36:26

Kebab-ongo, mój dobry człowieku !
Moje tutejsze wypociny sa przynajmniej jakieś (choćby i żałosne), podczas gdy Twoje wy..powiedzi są zaledwie ich echem lub papuzią czkawką :)

...a na swoim blogu pisuję wyłącznie analityczne teksty o polityce millennijnej :P

--
Autor: avanti (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 15:15:20

A to ja poproszę adres bloga. Uwielbiam milenijnośc w każdej postaci. No może w prawie kazdej. Nie lubię milenijnych kobitek. :) A tu sie zdaje mi roi od takich.

--
Data: 05.02.2011 - 16:38:54

[quote avanti]. Nie lubię milenijnych kobitek. [/quote]

no no..., hm ... :S

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 17:10:04

[color=#FF0000]Widzę, że jak mnie dobę nie było, to się ludzie wyzywać niemal zaczęli. Hyde Park, Hyde Parkiem i moderowania tu raczej nie ma. Ale zasady kultury itp. obowiązują. I bany także. Więc spokojnie tu proszę.

A ci, co tu wpadają z rozdwojeniem jaźni niech będą WYJĄTKOWO ostrożni.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 06.02.2011 - 18:20:50

[quote] Mało pojemna masz główkę uczennico Aniu. Wielu rzeczy nie pojmujesz. Jeśli w szkole ci nie pójdzie możesz dostać prace w UK Raporcie. Tam takich rozgarnietych potrzebują[/quote]

Główkę mam pojemną standardowo. I w przeciwieństwie do autora powyższej wypowiedzi jest w niej kilka szarych komórek. Dokładnie tyle ile potrzeba aby móc pracować w UK Raporcie. Duzo za duzo zaś, aby tu poprzebywac dłużej niż nakazawała mi konieczność.

--
Data: 06.02.2011 - 21:12:47

a ja o Kubicyhttp://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80369,9063177,Wypadek_Kubicy__Operacja_trwa__Nieoficjalnie__sprawnosc.html

--
Data: 06.02.2011 - 21:37:01

strasznie smutne

--
Data: 07.02.2011 - 19:11:34

Nowy tygodnikhttp://jankepost.salon24.pl/

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 08.02.2011 - 20:50:24

[quote Klaudiusz]Cytujesz dyrektora Głuszkowskiego, ja miałem na myśli pozostałą część społeczności która również na tym forum okazała niechęć przeprowadzce urzędu do szkoły. Również w świetle informacji od burmistrza powieszonej na forum. Można IMO wyciągnąć wnioski, że podczas spotkań (na które Jańczuka podobno nie zaproszono) społeczność powiedziała krótkie, żołnierskie NIE. Ale może się mylę.

edit: to było do Lekiego oczywiście.[/quote]

Z tego co mi wiadomo - Pan Jańczuk był zapraszany (np. na spotkanie z rodzicami)przed całą aferą z mediami. O całej sprawie zaczęto "szeptać" wśród uczniów. Wobec powyższego zdecydowano, że należy oficjalnie poinformować rodziców o krążącej wtedy niesprawdzonej informacji odnośnie ewentualnych przenosin. Rodzice zareagowali "medialnie" (TVN). Wizyta ekipy była niespodzianką dla pracowników szkoły. Proszę popytać pracowników szkoły, rodziców, Pana Burmistrza i wtedy dopiero wydawać opinie. Nie oceniając nikogo podaję informacje, które są w moim posiadaniu.
PS
Była również oferta pewnej szkoły ws wynajęcia budynku C (oferowali się go wyremontować). Oferta została odrzucona. Oferta ta nie była złożona za urzędowania obecnego po dyrektora.

--

Idź do strony: <--|<-...5556575859606162636465...->|-->
Bieżąca strona: 60 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.