Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...5657585960616263646566...->|-->
Bieżąca strona: 61 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 08.02.2011 - 20:56:36

Z tego co ja słyszałem w ubiegłym tygodniu już po "aferze" rodzice poprosili p.burmistrza o spotkanie, które ma się odbyć w tym tygodniu. Mam nadzieję na rozwiązanie z korzyścią dla wszystkich stron.

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 08.02.2011 - 21:06:18

Mam też taką samą nadzieję.

--
Autor: bogdan (IP zapamiętane)
Data: 09.02.2011 - 10:02:38

Co rodzice chcą usłyszeć ,na temat szkoły powiatowej,od burmistrza.

--
Re: Uwagi, opinie i zażalenia n/t moderacji
Autor: Autobus do CKiR (IP zapamiętane)
Data: 09.02.2011 - 15:45:55

Wielokrotnie sprawa była poruszana w ub kadencji - autobusami zajmowal się vicek Rutkowski - młody, dziarski, sprawny.
Najpierw był wykręt - podobno ztm że droga za wąska, a żeby puścić busiki to za mało było rozumu w głowie żeby dyr Rutę zapytać.

Teraz juz po remoncie powinna RM wrócić do tego i zapędzić urzędników żeby pomysleli konstruktywnie

--
Re: Uwagi, opinie i zażalenia n/t moderacji
Autor: CKiR już nie ma (IP zapamiętane)
Data: 09.02.2011 - 22:15:05

[quote Autobus do CKiR]Wielokrotnie sprawa była poruszana w ub kadencji - autobusami zajmowal się vicek Rutkowski - młody, dziarski, sprawny.
Najpierw był wykręt - podobno ztm że droga za wąska, a żeby puścić busiki to za mało było rozumu w głowie żeby dyr Rutę zapytać.

Teraz juz po remoncie powinna RM wrócić do tego i zapędzić urzędników żeby pomysleli konstruktywnie[/quote]

Przyjaciel się odezwał
Autor: trener (---.152.136.213.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 09.02.2011 - 14:59:16

A propos - Boruta wysmarował na blogu kilka zdań o Stocerze i CKRze. Dość interesujące absurdy wyłapał.

[azamber.bloog.pl]

Np o tym, że do CKR nie podjeżdża żaden awtabus. Niezłe.

Fuj, nie tu miało być, tylko w HP. Poproszę moda o przenosiny

Fajna ksywka [b]Autobus do CKiR[/b]

Buśka jak autobus - czerwoniak do Warszawy >:D<

--
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 09.02.2011 - 22:29:57

Dojście do CKR jest rzeczywiście kpiną. Dziś musiałem jechać na zdjęcie płuc, wejście od Jasiowej. Na szlabanie napis, że miejsc parkingowych płatnych brak. Po obu stronach wąskiej uliczki i sąsiednich gruntowych parkują samochody, zostawiając dla pacjentów wąski pasek szerokości jednego samochodu. Na tym pasie piesi muszą minąć się z jadącymi samochodami, wciskając się między zaparkowane pojazdy, co powoduje nierzadko... uruchomienie alarmu. Dookoła niebywały śmietnik - butelki, torby ze śmieciami wyrzucone przez jakichś przedsiębiorczych klientów, żelastwo, na którym można przebić oponę, na działkach naprzeciwko dzikie śmietniska. Okolica przedstawia obraz nędzy i rozpaczy - a jest to podobno najatrakcyjniejsza część polskiego Beverly Hills.

--
Parking dla CKR
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 09.02.2011 - 23:03:53

Obok CKR są zdaje się gminne działki, nie zagospodarowane, porośnięte badylami i butelkami. Może warto by gmina wygrabiła szkło i zrobiła parkingi. Cieć by sobie zarobił i do kasy gminnej by skapneło.

Dobrze że mamy taki świetny ośrodek, nie ważne czyj. Ważne że wiele osób z niego korzysta w ramach kontraktu z NFZ i że rehabilitacja w CKR to niebo w porównaniu ze stocerowa. Zaliczyłam kilkakrotnie w obu miejscach i słuchałam opinii.

Na jednej z komisji RM naszemu byłemu zadano pytanie, czy nie wstyd, że ludziska nie mają gdzie parkować przy CKR?
Odpowiedź była typowa: - a o to niech sie martwi Karwowski - [u]po co się rozbudowywał?[/u]

Jasne, pomyslałam - jakby deweloper postawił bloczki, to by byli wszyscy usatysfakcjonowani...

--
Autor: kicia (IP zapamiętane)
Data: 10.02.2011 - 08:31:53

[quote Tomasz Zymer]Okolica przedstawia obraz nędzy i rozpaczy - a jest to podobno [b]najatrakcyjniejsza[/b] część polskiego Beverly Hills.[/quote]

no wlaśnie, gdzieindziej jest gorzej :( Na tym forum juz od lat ględzimy o tym, jaki ma byc ten nasz KJ, radni tez ględza ale tylko przed wyborami, a potem gledzenie znow wraca tylko na forum. Przed 10 laty powstala "Strategia dla Kcina", jest nawet (była ?) gdzies w BIPie - i poza BIP nie wyszla, a ględzenie ma wystarczyc za np parkingi przy sztandarowym CKRze

--
Autor: Frantuś (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 12:58:31

Niektórzy ględzą a niektórzy działaja. Dziś ruszyła winda dla niepełnosprawnych w GOSiR.

--
Autor: bayabongho (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 13:26:49

1 (jedna) winda, jako wskaźnik realizowania [u]strategii rozwoju[/u] kcina ?? he he he :P

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 13:29:04

http://azamber.bloog.pl/?podglad&ticaid=6bc36
Jak widać - aby coś działało - to trzeba działać .

--
Data: 11.02.2011 - 14:23:56

chodzi Ci o to, że podszywanie się pod dziennikarzy jest fajnym sposobem na uruchamianie windy ? ja w tym widzę Twoją pochwałę posłannictwa boruty - nareszcie pokazał leniwym tzw. "prawdziwym dziennikarzom", do czego powinna służyć ta profesja :P Czekamy na dalsze telefoniczne osiągi "azambera", o których zapewne dowiemy się od jego wiernych fanów - ku zawstydzeniu "polskojęzycznych modów", którzy sie na tym posłannictwie nie poznali :D
Panie azamber ! Liczymy na Pana ! Tyle spraw leży odłogiem i czeka na Pański telefonik !!! :) Dzyń dzyń !!! :)

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 14:43:51

to dziwne, ale styl niektórych wpisów bardzo przypomina styl wypowiedzi użytkowników forum, występujących pod innymi nick'ami...

a może tylko mi się wydaje

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 15:09:47

Leki, też odnoszę takie wrażenie.
niestety! Mam nadzieję że się mylę bo osoba ta straciłaby mocno w moich oczach.

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 15:11:49

aha, i mimo mojego nieprzychylnego zdania co do podszywania się pod dziennikarzy... Panie azamber, liczymy na Pana!!!

--
Data: 11.02.2011 - 15:12:40

eee, nic w tym dziwnego i na pewno Ci się nie wydaje :P johny-ho, boruta, magi, angel, smuggler, menel - jakże smutno bez tych postów, a raczej postuff :( Ale shell'a żal, serio :)

--
Data: 11.02.2011 - 15:16:22

Sprawa windy została nagłośniona - na forum , wśród radnych , dotarła do burmistrza- efekt widoczny , chyba to nie przypadek . Metody każdy ma jakieś , Boruta pisze o nich publicznie ,wnioski inni sobie wyciągną wedle uznania .

--
Data: 11.02.2011 - 15:56:11

Poszła Ola do przedszkola ...a tam bayabonho !

[quote=bayabongho]Dzyń dzyń !!![/quote]

A moze "podzyniasz" razem ze mna ? Więcej sie uda zdziałać , a ja na telefonach zaoszczędzę. Chyba że Cię na "dzynianie" nie stać , nie tylko ze względów finansowych , forumowa malkontentko.:(

--
Autor: forumowa malkontentka (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 18:01:05

wielce-m kontenta z powodu niniejszej ożywionej dyskusji :) Dzyń ;) Frantusiu, serce Ty moje :)

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 19:09:03

[quote bayabongho]eee, nic w tym dziwnego i na pewno Ci się nie wydaje :P johny-ho, boruta, magi, angel, smuggler, menel - jakże smutno bez tych postów, a raczej postuff :( Ale shell'a żal, serio :)[/quote]

a ja akurat o innych...

trochę smutne, trochę żenujące - zakładając oczywiście, że moja paranoja ma uzasadnienie

ale jak to mówią: to że masz paranoję nie oznacza jeszcze, że nikt nie chce cię zabić ;-))

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 19:22:42

Najbardziej mi żal młodości .

--
Data: 11.02.2011 - 19:24:50

[quote Leki] trochę smutne, trochę żenujące [/quote]

ale też zabawne i kształcące, czyli zwykłe życie towarzyskie (forumowe) :)-D

--
Data: 11.02.2011 - 19:30:36

[quote babet]Najbardziej mi żal młodości .[/quote]

no co Ty, babet, te pryszcze, te męki hormonalnych burz, ta katorga buntu wobec nieposiężnych "autorytetów", ta mordęga 3 x Z (zakuć, zdać, zapomnieć) - uff, wesołe jest życie staruszka !! :) Serio !

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 11.02.2011 - 21:05:11

niestety ,żal.wesołe acz krótkie jest życie .

--
Data: 11.02.2011 - 21:47:52

olabayabongho :) - widzisz co chcesz :)

jednym takie metody się podobają - innym nie - nie chcę tutaj o tym dyskutować .

Tak sobię myślę jednak ,co by się działo , gdybym zadzwoniła do Gosiru i powiedziała ,że nazywam się Hanka B .i bardzo proszę naprawić windę :) .

Na marginesie - widać ,że mieszkańcy zaczynają brać sprawy w swoje ręce bo machina urzędnicza się po prostu zacięła - i to na wszystkich frontach - akcja " dziura na drodze " oraz 'Habdzin tonie" wskazują ,że serdecznie mamy dosyć okrągłych szablonowych formułek wyjaśniających ,że nie można było albo ,że z troską się pochylamy nad tematem / to ostatnie rodem z dawnej epoki , dla wtajemniczonych :)/ . Telewizja ,internet i prasa robią teraz niestety za jedyny bat . Pisemka i podania mogą leżeć w szufladzie na stercie .

--
Data: 12.02.2011 - 08:24:12

[quote Hanka]
jednym [u]takie metody[/u] się podobają - innym nie - nie chcę tutaj o tym dyskutować .
Tak sobię myślę jednak ,co by się działo , gdybym zadzwoniła do Gosiru i powiedziała ,że nazywam się Hanka B .i bardzo proszę naprawić windę :) .
[/quote]

jakie metody ..?? najnormalniej by było, gdyby zarząd gosir-u zatrudniał obsługę techniczną, która sama zauważyłaby niedziałającą windę i ją naprawiła. "Branie spraw w swoje ręce" rozumiem raczej w metaforycznych kategoriach samorządności niż w sensie dosłownym (branie w rękę telefonu) B)-

--
Autor: Francuś (IP zapamiętane)
Data: 12.02.2011 - 11:55:10

GOSiR w rozsypce, nie ma dyrektora i już go na szczeście nie będzie.
Miał inne priorytety niz sprawy techniczne i sportowe (choć sportem wszystko można określić). Razem z dyrektorem odeszła księgowa, też dobrze. Może techniczny od windy też odszedł.

--
Data: 12.02.2011 - 12:00:00

no to jest sporo numerków do obdzwonienia 8-)

--
Data: 12.02.2011 - 14:15:07

[quote=bayabongho-ole,ola !]najnormalniej by było, gdyby zarząd gosir-u zatrudniał obsługę techniczną, która sama zauważyłaby niedziałającą windę i ją naprawiła.[/quote]
Czy moge prosić o wyjaśnienie : - od kiedy w GOSiR jest zarząd ?
Pewnie w KDK-u iZGK-u też są zarządy ? To po pierwsze.
Po drugie - jest w GOSiR taki ktoś jak konserwator windy. Nie wiem na jakich zasadach zatrudniony. Wiem natomiast , że on wiedział o awarii i zgłaszał ją kierownictwu obiektu. Czy mam powiedzieć gdzie to zgłoszenie kierownictwo przez dwa miesiące miało ?

[quote] "Branie spraw w swoje ręce" rozumiem raczej w metaforycznych kategoriach samorządności niż w sensie dosłownym (branie w rękę telefonu)[/quote]

A nawet więcej niz metaforycznych kategoriach. W kategoriach porażki chyba ? Czy mogę spytać - jakimś sukcesem zakończyła się akcja smieciowa , prowadzona z Twoim udziałem ? Telefon w łapkę parzył . czy może nie dzwoniło się tam gdzie trzeba ? Zapraszam do siebie na szkolenie.

Czasem tak sobie (nie metaforycznie ) myslę . Czy posłanka Mucha Plujka z PO nie miała aby racji ? Czy rzeczywiście warto leczyć starszych ludzi ? Wydaje mi sie , że niektórych jednak nie :(

[quote=bayabongho-ole ! Ola .]uff, wesołe jest życie staruszka !! Serio ![/quote]

--
Data: 12.02.2011 - 15:23:36

[quote Frantuś] Czy rzeczywiście warto leczyć starszych ludzi ? Wydaje mi sie , że niektórych jednak nie :( [/quote]

Twoje na wierzchu, Frantusiu ;) Wyglądam Twojej nowej telefonicznej inicjatywy ustawodawczej w tym temacie :)o

--

Idź do strony: <--|<-...5657585960616263646566...->|-->
Bieżąca strona: 61 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.