Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...5758596061626364656667...->|-->
Bieżąca strona: 62 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: Francuś (IP zapamiętane)
Data: 12.02.2011 - 16:55:27

Posłanka Mucha miała rację takich pierników jak Jarosław Kwawaczyński, facetów w słusznym wieku udających redaktorów, czy taką Kempe(czego, przecie nie stokrotek), albo Meeeeeeeecierewicza leczyć nie ma co bo nic nie pomoże.
Najlepiej windą w Gosirze przewieźć w jedną stronę

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 12.02.2011 - 17:23:12

[quote Frantuś]Zapraszam do siebie na szkolenie.[/quote]

Z udawania dziennikarza też szkolisz?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: dziara (IP zapamiętane)
Data: 12.02.2011 - 20:55:10

Warto zakładać kask a wiecie czemu?.Bo dzisiaj jak jechałem rowerem przez przypadek nie zauważyłem tej tablicy,ale no cóż takie życie i się walnąłem o nią na szczęście kask mnie uratował:)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-02-12 20:57 przez dziara.

--
Autor: and (IP zapamiętane)
Data: 12.02.2011 - 20:55:16

[quote Francuś]Posłanka Mucha miała rację takich pierników jak Jarosław Kwawaczyński, facetów w słusznym wieku udających redaktorów, czy taką Kempe(czego, przecie nie stokrotek), albo Meeeeeeeecierewicza leczyć nie ma co bo nic nie pomoże.
Najlepiej windą w Gosirze przewieźć w jedną stronę[/quote]
a jak to się ma do powiedzenia [i]"miłuj bliźniego swego jak siebie samego"[/i]
jakież to typowe polskie zachowanie Francuś przedstawiasz : wyśmiewanie innych zamiast podać rękę nawet wrogowi i razem zamiast niszczyć coś zbudować .
Może wato wziąśc przykład z tych ktorzy mimo przegranych wojen ciągle mają sie lepiej i myślą o swej przyszłości

--
Autor: Frantuś (IP zapamiętane)
Data: 12.02.2011 - 21:27:26

Szkolę :) Ale nic się Bartku nie bój ! To łatwizna . Dasz radę.

"Dziennikarz – osoba zajmująca się przygotowywaniem i prezentowaniem materiałów w środkach masowego przekazu.
Pierwotnie termin ten oznaczał osobę piszącą teksty w gazetach, wraz z rozwojem środków przekazu objął także osoby zajmujące się przygotowywaniem materiałów w radiu, telewizji [b]i internecie[/b]."

A zatem w żadnym przypadku dziennikarza nie udawałem. Tak trudno zrozumiec ?
Powiedz chłopie co Cie tak naprawdę gryzie . Jakoś wspólnie temu zaradzimy.

Do Bayabongho - czy zastanowiłaś się na czym bardziej zależy niepełnosprawnym ?
Na Twoich "metaforycznych przemyśleniach" do niczego nie prowadzących (co najwyżej do przyśpieszonego zużycia klawiatury :) ), czy na tym aby jednak winda działała ?
Czy sądzisz , że oni tego forum nie czytują ? Czy sądzisz , że są zniesmaczeni sposobem jakim sie posłużono aby doprowadzić do uruchomienia windy ?
Jesli masz nadal jakieś watpliwości , to idź się ich o to zapytaj.

Francuś ( zdrobnienie od francy , czy Franz Ferdinand raczej ?) - o Musze Plujce

bardzo mądrzy ludzie maja takie zdanie. http://www.youtube.com/watch?v=pDRd8BH6aIQ
Ty sie pewnie uważasz za mądrzejszą od generała. Niech Ci będzie.

--
Data: 12.02.2011 - 21:43:56

Pisanie bloga nie wystarczy, aby nagle być dziennikarzem. Gdyby tak było, to mielibyśmy miliony dziennikarzy piszących swoje RuSHoFfe BloGAZkee.

Na szczęście tak nie jest i bycie dziennikarzem konstytuuje coś innego, niż cytat niewiadomego pochodzenia, dość niejasny i dowolnie zinterpretowany.

Odwołuję się tu zresztą do konkretnego przypadku podawania się za reportera konkretnej gazety, którym się nie było.

I na tym tę rozmowę pozwolę sobie zakończyć.

--
Autor: Znienacek (IP zapamiętane)
Data: 12.02.2011 - 23:20:16

To super , że juz zakończyłeś , ponieważ to oznacza , że ostatnie słowo do mie należeć będzie :)

Skąd Twa wiedza o tym , że tylko blog ?

Szkoda że nie rozwinąłeś myśli z tym konstytuowaniem bycia dziennikarzem. Dla mnie jakiś dziwny stworek językowy. Podkreślam - dla mnie .

Zadałeś pytanie jasne i precyzyjne.
-Czy szkolę......?

Odpowiedziałem równie jasno i precyzyjnie.

Czy jesli ja Ciebie spytam :- czy prowadzisz samochód ?
Ty mi odpowiesz - tak , prowadzę.
Czy ja mam prawo później doprecyzowywać pytanie i pisać , że odwołuję sie do przypadku kiedy to prowadziłeś pod wpływem :)

A nie prościej jest zadać pytanie precyzyjnie ?

Game is over.

--
Autor: od rzemyczka do koniczka (IP zapamiętane)
Data: 13.02.2011 - 00:03:10

Łukasz G. podając się za Pawła B. i dziennikarza jednej ze stacji telewizyjnych zameldował się w olsztyńskim hotelu. Twierdził, że przygotowuje materiał dla porannego programu.
Niestety po kilku dniach gość hotelowy zniknął nie uiszczając rachunku na ponad 2 tysiące złotych.

http://olsztyn.naszemiasto.pl/

każdemu znienacka taka przygoda może się przytrafić

--
Data: 13.02.2011 - 08:17:15

[quote Znienacek]Game is over.[/quote]

Gdybyś faktycznie to przyjął do wiadomości i zastosował się do swojej deklaracji... Ale to nie jest możliwe, jak widzę.

Niektórzy jak wywalisz ich drzwiami i oknem, to kominem się będą pchali, tym bardziej uporczywie, im bardziej gospodarz wyprasza. Widać lubią czuć się niemile widziani.

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 13.02.2011 - 08:33:13

niedawno sejm wydal ustawe w ktorej wg. niektorych interpretacji posiadacz bloga lub strony internetowej aktualizowanej cyklicznie powinien sie zarejestrowac jako prowadzacy prase. Nie wiem czy to zmienili, czy po prostu stalo sie martwym przepisem.

--
Autor: szybkosik (IP zapamiętane)
Data: 13.02.2011 - 09:00:26

[quote od rzemyczka do koniczka]Łukasz G. podając się za Pawła B. i dziennikarza jednej ze stacji telewizyjnych zameldował się w olsztyńskim hotelu. Twierdził, że przygotowuje materiał dla porannego programu.
Niestety po kilku dniach gość hotelowy zniknął nie uiszczając rachunku na ponad 2 tysiące złotych.

http://olsztyn.naszemiasto.pl/

każdemu znienacka taka przygoda może się przytrafić[/quote]

[color=#FF3300]A może i taka[/color]http://olsztyn.naszemiasto.pl/artykul/770772,ustalono-tozsamosc-mezczyzny-znalezionego-przy-wodociagach,id,t.html?kategoria=684#9fc9d0d4f43f09e6,1,3,60
:) :) :)

--
Autor: akuku (IP zapamiętane)
Data: 13.02.2011 - 10:47:52

[quote Hammer]niedawno sejm wydal ustawe w ktorej wg. niektorych interpretacji posiadacz bloga lub strony internetowej aktualizowanej cyklicznie powinien sie zarejestrowac jako prowadzacy prase. Nie wiem czy to zmienili, czy po prostu stalo sie martwym przepisem.[/quote]

podobnie jak astrolog, wrożka i zielarz bedzie mogl sie zarejestrowac jako prowadzacy uslugi medyczne i lub duchowe, czyli bedzie duchowny

--
Data: 13.02.2011 - 10:49:48

[quote Znienacek]
Game is over.[/quote]

a jak sie gra toczy mimo takiej komendy, to wtyczke trzeba wyciagnąć

--
Data: 13.02.2011 - 13:50:02

[quote Hammer]niedawno sejm wydal ustawe w ktorej wg. niektorych interpretacji posiadacz bloga lub strony internetowej aktualizowanej cyklicznie powinien sie zarejestrowac jako prowadzacy prase. Nie wiem czy to zmienili, czy po prostu stalo sie martwym przepisem.[/quote]

Zasadniczo martwy przepis. Oczywicie portale typu magazynowo-gazetowego mają teraz ISBN i faktycznie stały się elektronicznymi gazetami, ale znam jeden blog, który się dostosował do tego przepisu i to raczej ze snobizmu, "ha, patrzcie, mamy ISBN", niż z faktycznej potrzeby.

Dla mnie nadal dziennikarzem jest ktoś, kto np. pracuje w ramach jakiejś redakcji (nawet zdalnej), jest w stanie okazać jakieś dokumenty (niekoniecznie sam je sobie zrobił) potwierdzające tę pracę, a także, a może przede wszystkim, faktycznie jest reporterem, a nie na przykład recenzentem książek Stiega Larsona (bo o ile recenzent w gazecie bywa dziennikarzem, to bloger piszący o książkach już dla mnie mniej; no chyba, że sięgniemy do tak egzotycznego określenia jak np. "dziennikarz muzyczny" - cokolwiek to znaczy - to wtedy będzie "dziennikarz literacki" ;) ).

Tak czy siak, ja prowadzę bloga i dwa podcasty, ale to nie robi ze mnie dziennikarza. Ani teksty na Wiadomości24 nie robią jeszcze ze mnie dziennikarza (dziennikarstwo obywatelskie, światła idea, godna czasem stosu całopalnego, a w dodatku brak też definicji.

Dziennikarza robi ze mnie dopiero praca w redakcji Kultury Liberalnej. Przynajmniej w moim odczuciu.

@akuku: eutanazji nie praktykujemy ;) A wiesz, jak się skończyło, jak ludzie chcieli Skynetowi wtyczkę wyciągnąć.

--
Data: 13.02.2011 - 14:35:07

[quote Bartek] A wiesz, jak się skończyło, jak ludzie chcieli Skynetowi wtyczkę wyciągnąć.[/quote]

no nie wiem, ale zawsze tak robie jak mi sie cos zawiesi, nawet z pralka i telewizorem, no i jeszcze rure umię przepchac nawet u sąsiadów i korki wymienic tez, czyli wykonuje prace inzynierskie ? jestem inżynier ! jutro zamowie pieczatke

--
Autor: historia uczy (IP zapamiętane)
Data: 13.02.2011 - 16:08:10

[b]"a jak sie gra toczy mimo takiej komendy, to wtyczke trzeba wyciagnąć"[/b]

Z niektórymi sie nie da. Jak ktoś był wtyczką, to wtyczką pozostanie - taki człowiek choć dla niepoznaki zapuści wąsy, ufarbuje się na rudo, zmieni nazwisko, profesję, do końca zycia zostanie tym czym był.

--
Autor: Ludek (IP zapamiętane)
Data: 13.02.2011 - 17:35:03

Jakie wtyczki czy ja trafilem przypadkowo na strone IPN powoli dostaje świra jak czytam forum

--
Data: 13.02.2011 - 17:46:47

[quote=Bartek] eutanazji nie praktykujemy[/quote]

Praktykujecie , praktykujecie . Mucha Was wydała .

--
Data: 13.02.2011 - 21:05:29

Materiał o dziennikarzach dobrze ukonstytuowanych :)

http://www.youtube.com/watch?v=JEVjn4roNs0

--
Data: 13.02.2011 - 21:19:39

Moderator pouczający !

[quote=Bartek]Gdybyś faktycznie to przyjął do wiadomości i zastosował się do swojej deklaracji... Ale to nie jest możliwe, jak widzę.[/quote]

A jeszcze nie tak dawno twierdził tak ! Wypowiedx moda z dn.12-01-2011r. Wątek zażalenia.

[quote=Bartek][b][color=#CC0000]Deklaracja natomiast nie jest równoznaczna z "daniem słowa".[/color][/b][/quote]

A zatem , żeby móc wymagać od innych , trzeba zacząć od siebie.

--
Autor: historia nie nauczyła (IP zapamiętane)
Data: 13.02.2011 - 21:43:14

wtyczki znienacka wyłączyć się nie da.

--
Autor: ufoRoswell (IP zapamiętane)
Data: 14.02.2011 - 07:04:53

bo nasze wtyczki są niewyciągalne :P

--
Data: 14.02.2011 - 08:47:52

Bartek musi odejsc wolnosc dla Boruty avanti .... Wolny Konstancin . Moze protest na placu przed Starą Papiernią . Bartek podzieli los Mubaraka , Lukaszenki , Fidela . Był Egipt, Tunezja czas na Konstancin

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 14.02.2011 - 09:02:30

[quote Ludek] Bartek podzieli los Mubaraka , Lukaszenki , Fidela [/quote]

ależ Fidel i Łukaszenka mają się dobrze, a i "Chińczyki trzymają się mocno" :P Więc raczej bym stawiała na "wzorzec Dubaju" B)- (sułtanat oświecony)

--
Data: 14.02.2011 - 09:08:46

Och dobry panie w niebiesiech, Ludku, dziękuję ci za uratowanie poniedziałku. Serdeczny śmiech, prosto z serca, nastraja doskonale do walki ze światem.

Pamiętaj też, że po Mubaraku władzę przejęło wojsko ;)

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 14.02.2011 - 09:37:43

Wojsko może nie ... ale [b]księdza z wodą święconą[/b] - jak najbardziej :)
Bo ci, co spać nie mogą i piszą niemal 24h/dobę to nie mogą być z tego świata :)
Albo - niech mody uznają, że popełnili błąd wprowdzając mozliwość pisania bez logowania ...

--
Data: 14.02.2011 - 09:42:48

Czyli od dzis rana wolny Konstancin , a co z więżniami politycznymi moźe zaprosić do władzy

--
Data: 14.02.2011 - 10:18:29

Wolny, wolny, bo korki jednak są. Szybki będzie, jak skończą dwupasmówkę. Do władzy zaprasza się ludzi sensownych, a nie tych, którzy czuli się uciskani przez jakiś w ich odczuciu reżim.

--
Data: 14.02.2011 - 11:24:51

[quote Bartek][color=#FF9933][b]Do władzy zaprasza się ludzi sensownych[/b][/color][/quote]

gdzie ??! gdzie ??!! ::o

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 14.02.2011 - 14:16:43

[quote Bartek]Wolny, wolny, bo korki jednak są. Szybki będzie, jak skończą dwupasmówkę. [/quote]

Raczej dalej wolny - nadal pozostaną wąskie gardła (ufff, ale to "zabrzmiało" :-)), korki

--

Idź do strony: <--|<-...5758596061626364656667...->|-->
Bieżąca strona: 62 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.