Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...5960616263646566676869-->
Bieżąca strona: 65 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 21.03.2011 - 19:43:39

[quote bogdan]Ja również jestem za .Pod warunkiem,że załatwi Moje sprawy.Ja jestem bardziej prawdziwym mieszkańcem.Gmina to są Oni .I to jest mechanizm panujący w głowach społeczeństwa od lat.Kto go nakręci na dzień wyborów ,ten będzie jego przedstawicielem.I to jest oczywiste.[/quote]To co nie chodzić na wybory ?A tak nawiasem mówiąc : ile jest prawdy w tym ,iż Burmistrz ma pomysł przeniesienia szkoły integracyjnej z ul.Szkolnej do Mirkowa ?

--
Autor: ap (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 09:49:52

[quote Hammer]To zależy o której godzinie będziesz jechała. Zwykle jeżdże po 6 i do Wilanowa zajmuje mi 15 minut. Ale kiedyś (przed remontem) pojechałem po 7 i 30 minut jechałem z Jeziorny na Klarysew (jeden przystanek !!).[/quote]

ja będę musiała dojechać do centrum na 8 dlatego wolę się upewnić ile to może mniej więcej zajmować. dziękuję za odp.

--
Autor: kijek (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 17:52:27

[quote babet] To co nie chodzić na wybory ?[/quote]

chyba tylko wtedy jesli chodzenie ma cel. jaki cel mieli mają ludzie, którzy nie wiedzą, kogo wybrali na radnego ? bo przeciez dogrywki NIE było i p.AZ NIE jest radnym. I ludzie którzy "chodzili na wybory" i wrzucili jakąs kartkę do skrzyneczki, nie pamietają kogo i PO CO wybrali ? nie umieją wykorzystac radnego - tylko zachwalają osobe, która owszem zachowuje się jak radny z prawdziwego zdarzenia, interesuje się, wyraża zrozumienie, słucha, patrzy i nagłaśnia żale, JEST z ludźmi ale czy taka osoba ma jakieś możliwości żeby nie tylko obudzic nadzieję ale tez zrobic czary mary w realu, czy taka osoba moze więcej niz radni

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 18:33:06

[color=#FF0000]Ja skasowałem wszystkie offtopowe wiadomości z tamtego wątku. W związku z tym cytat z usuniętych wątków też skasowałem, bo inaczej to wszystko nie miałoby sensu.

Hyde Park, powtarzam, nie znaczy, że wolno zaniechać używania mózgu. Jeżeli moderator podejmuje jakąś decyzję, to robi to z jakiegoś powodu. Można się z nim nie zgadzać, ale próba obchodzenia tej decyzji jest najgorszym możliwym wyborem.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 18:35:13

szkolenia/ podnoszenie kwalifikacji (nawet tych "domowo-rodzinnych) kosztuje. Ewentualnie można wystąpić z obywatelska inicjatywą, by Szkołę Rodziców współfinansował samorząd, może Unia coś dorzuci, może kuratorium :P Ale oczywiście można też wskoczyć w rynsztok i popluskać się radośnie :D - a potem tę dobrą, he he, energię upłynnić w otoczeniu najbliższych ::o

uuups, mod wykasował tekst o rynsztoku, a taki był nośny ...

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-03-22 18:36 przez ola.

--
Autor: Kijek=Boruta (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 18:37:53

[quote kijek]podsłuchałem w sklepie jak ludzie chwalili [b]nowego radnego[/b], że jest taki obrotny i że się nareszcie ktoś zajmuje prawdziwymi mieszkancami, a nie tylko napływowymi i burżujami i ze nareszcie znalazł się ktos kto zalatwi ich problemy, bo to taki "swój chłop". Mówili o nim "ten Zambrowicz" i sie cieszyli że "nareszcie pogoni do roboty urzędasów". Szkoda że wybory są tylko raz na 4 lata[/quote]

[color=#FF3333]I co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić Panie AZ żebyś tylko zaistniał[/color]

--
Data: 22.03.2011 - 19:16:46

hi hi hi, pudło, Holmesie !!! I to pudło elementarne !!! :P a nawet kicha !!! :P

--
Autor: w HP miało nie być kasowania (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 19:32:22

a jeśli zostało zarządzenie zmienione, to wobec tego zacznę przeglądać i prosić o kasowanie wpisów które mi nie odpowiadaja, bo...

--
Autor: Kijek Boruta AZ Skik skik (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 19:46:18

[color=#33CC33]Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko Autor: kijek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22.03.2011 - 19:16:46

hi hi hi, pudło, Holmesie !!! I to pudło elementarne !!! a nawet kicha !!![/color]

[color=#996633]Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko Autor: w HP miało nie być kasowania (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22.03.2011 - 19:32:22

a jeśli zostało zarządzenie zmienione, to wobec tego zacznę przeglądać i prosić o kasowanie wpisów które mi nie odpowiadaja, bo...[/color]

[color=#FF3333]Wazelinka cieknie , a milo[/color]

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 20:03:44

[color=#00CCFF]A nie kusi Cię Bartek, żeby HP zostało HP, ale tylko dla zarejestrowanych? :)[/color]

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 22.03.2011 - 20:31:44

Nie kusi. Kusi mnie rezygnacja z forum nierejestrowanego. Ale sam zaproponowałeś utrzymywanie tego skansenu, więc wiesz, że ma swój urok. I ja ten urok cenię i staram się czasem go jeszcze dostrzegać pod trollingiem, jaki tu zachodzi. Więc jak długo się da, tak długo będę utrzymywał istnienie tego miejsca.

[color=#FF0000]Natomiast jeśli coś zostało skasowane, to cytowanie tego w HP jest skazane na kasację. Brak moderacji nie oznacza, że nic nie zostanie skasowane. Oznacza jedynie, że ja tu nie interweniuję w wypowiedzi w tym wątku. Mam nadzieję, że wszyscy widzą, co mam na myśli.[/color]

--
Autor: Dociekliwy (IP zapamiętane)
Data: 22.03.2011 - 20:42:34

Komu dokuczaly wpisy usunięte przez trenera w wątku szkoła, bo nie były związane tematem wątku, ale dlaczego zostały natychmiast po przekopiowaniu usuniete z wątku choć tu z tematem się nie klocily. Coś tu śmierdzi zjelczala wazelina albo masłem

--
Data: 22.03.2011 - 20:55:39

To proponuję wstrzymać oddech. Najlepiej w oczekiwaniu na cud :D

--
Data: 22.03.2011 - 20:58:49

[quote Bartek] utrzymywanie tego skansenu[/quote]

znam kilka forów i są na nich możliwości dla gości bez logowania - nawet dla takich słabo dociekających "dociekliwych" ;) który w dodatku pisze na czerwono, jak mod

--
Data: 23.03.2011 - 09:22:33

Znam kilkadziesiąt forów, na których nie ma logowania i pięć razy tyle TYLKO dla zarejestrowanych.

Ale co z tego wynika, bo nie widzę?

--
Data: 23.03.2011 - 10:15:11

nooo, że to nie jest skansen, tylko rutyna

--
Data: 23.03.2011 - 10:21:11

Absolutnie nie. Standardem są fora wymagające pełnego zalogowania. Statystyka prosta wykazuje tę przewagę.

Chyba, że jako "forum" policzymy komentarze na onecie czy gazecie, to wtedy sama masa wyrównuje te dysproporcje. Ale to nie są fora jako takie.

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 27.03.2011 - 12:46:14

warto posłuchaćhttp://www.wpolityce.pl/view/9176/Nasz_wywiad__Krzysztof_Skowronski_o_nowej_odslonie_Radia_Wnet___Nie_scigamy_sie_na_newsy__to_nie_nasz_wyscig_.html

--
Data: 27.03.2011 - 13:03:14

No, własnie założyłem sobie eter :)

--
Autor: mix (IP zapamiętane)
Data: 28.03.2011 - 07:01:46

Zapomniałeś o śmieciach? Dostaniesz 10 tys. kary!

Wirtualna Polska | 25.03.2011 | 10:39

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 28.03.2011 - 13:33:41

Zwykle jak kupuje cukier to szukam polskiego, czyli z napisem "Polski Cukier" Krajowej Spółki Cukrowej. Ale rzadko znajduję, więc muszę kupować niemiecki.

Ostatnio trafiłem do Lidla, gdzie polskich marek jak na lekarstwo bo większość z Niemiec przyjeżdża. Oprócz... cukru, bo był "Polski cukier" :)

Bo to Polska właśnie. :)

--
Reklamacja
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 29.03.2011 - 15:42:10

[URL=http://img846.imageshack.us/i/reklamacja.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1056/reklamacja.jpg[/IMG][/URL]

--
Autor: blizniak (IP zapamiętane)
Data: 31.03.2011 - 10:36:23

jak trzeba dyskutowaćhttp://www.smog.pl/wideo/43609/rozmowa_blizniakow_no_to_sobie_pogadali/

--
Data: 31.03.2011 - 12:56:14

albo tak: http://www.youtube.com/watch?v=qdLmE3_sniQ

jedno i drugie nagranie ze skutkiem podobnym jak na komisji uzdrowiskowej

--
Autor: NIE DLA TAKIEGO KRAJOBRAZU (IP zapamiętane)
Data: 03.04.2011 - 14:36:21

Panująca nam Pani Burmistrz Dorota Gadomska jest podobno Architektem krajobrazu
Ponizej osiągnięcia Pani Doroty Gadomskiej w Łomiankach
[color=#FF3300]KONSTANCINIANIE MÓWIĄ NIE TAKIEMU KRAJOBRAZOWI[/color]

RPŁ.7331-2/73/06-07-08 - budowa stacji bazowej UMTS W Dziekanowie Leśnym ul. Bolka i Lolka
RGP.7331-2/44/08 budowa sieci gazowej średniego ciśnienia w części ul. Warszawskiej
RGP.7331-2/45/08 budowa linii kablowej niskiego napięcia w części ul. Wiklinowej
RGP.7331-2/17/08 budowa sieci wod.-kan. ul. Wiślana, Łomianki Dolne
RGP.7331-2/40/08 budowa linii napowietrznej w części ul.Szerokiej, Łomianki
RGP.7331-2/41/08 budowa linii napowietrznej w części ul.Podleśnej, Łomianki
RGP.7331-2/42/08 budowa linii niskiego napięcia w części ul Dolnej, Łomianki
RGP.7331-2/43/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia w części ul Szymanowskiego, Łomianki Dolne
RGP.7331-2/30/08 budowa linii napowietrznej niskiego napięcia u. Brukowa
RGP.7331-2/35/08 budowasieci gazowej śrwedniego ciśnienia w cześci ul. Rolniczej, Kiełpin
RGP.7331-2/36/08 budowa linii kablowej niskiego napięcia, działki 341/12, 95/23...Sadowa
RGP.7331-2/37/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia w cześci ul. Chopina
RGP.7331-2/39/08 budowa linii kablowej niskiego napięciaw cześci ul. Chopina, Wiśniowej
RGP.7331-2/12/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia w ul. Szymanowskiego
RGP.7331-2/13/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia w części prywatnej drogi wew. w Łomiankach Dolnych
RGP.7331-2/25/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia w części ul. Aleji Lip
RGP.7331-2/32/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia ul. Wrzosowa
RGP.7331-2/33/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia w częsci ul. Zachodniej
RGP.7331-2/34/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia w częsci ul. Zachodniej
RGP.7331-2/73/06-07-08 budowa stacji bazowej UMTS przy ul. Bolka i Loka
Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło.....
RGP.7331-2/31/08 budowa sieci gazowej średniego ciśnienia w Kiełpinie ul. Leszczynowa
RGP.7331-2/1/08 budowa linii energetycznej kablowej niskiego napięcia ul. Działkowa, Łomianki
RGP.7331-2/2/08 budowa gazociagu średniego ciśnienia ul. Szymczaka, Dziekanów Polski
RGP.7331-2/3/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia Łomianki Dolne działka 76/3
RGP.7331-2/4/08 budowa linii energetycznej kablowej niskiego napięcia ul. Grzybowa, Łomianki
RGP.7331-2/5/08 budowa linii energetycznej kablowej niskiego napięcia ul. Rolinicz, ul. Cienista , Kiełpin
RGP.7331-2/7/08 budowa kolektora deszczowego - część ul. Brukowej, ul Warszawskiej, ul. Kolejowej
RGP.7331-2/8/08 (pdf) budowa linii energetycznej kablowej niskiego napięcia Łomianki Dolne działka 474/6
RGP.7331-2/9/08 budowa gazociągu średniego ciśnienia Łomianki Dolne działka 426

--
powrót do lepianek?
Data: 03.04.2011 - 20:04:34

A to wod/ kan ma nie być, wracamy do szamb czy sławojek?
Co zamiast linii gazowej - palenie w piecach (m.in.butelkami plastikowymi)?
Linie energetycznei urządzenia (np. transformatory) mają w uzdrowisku zostać schowane pod ziemię - chyba coś nt. jest w ustawie uzdrowiskowej
Stacje bazowe - chyba nie ma rady, alternatywa - nie do pomyslenia - rezygnacja z tel komórkowych. Może nie taka jak ma powstać w Bielawie, ale to chyba nie jest zasługa p. Burmistrz.

--
Re: powrót do lepianek?
Autor: Co dalej z MPZP (IP zapamiętane)
Data: 04.04.2011 - 07:55:40

[quote mania]A to wod/ kan ma nie być, wracamy do szamb czy sławojek?
Co zamiast linii gazowej - palenie w piecach (m.in.butelkami plastikowymi)?
Linie energetycznei urządzenia (np. transformatory) mają w uzdrowisku zostać schowane pod ziemię - chyba coś nt. jest w ustawie uzdrowiskowej
Stacje bazowe - chyba nie ma rady, alternatywa - nie do pomyslenia - rezygnacja z tel komórkowych. Może nie taka jak ma powstać w Bielawie, ale to chyba nie jest zasługa p. Burmistrz.[/quote]
Maniu, OK to co pod ziemią bardzo ważne.
No ale doświadczenie w sprawie MPZP, jak obiecywano ,to ma p.Burmistrz niewielkie. A i znajomość naszego terenu niewielka.
A jeśli to co przedstawił " nie dla takiego krajobrazu" to architektura krajobrazu uzdrowiskowego to raczej architektura podziemna a co z nadziemną.
Skoro wyszukano taki skarb w Łomiankach , a p Burmistrz codziennie 2 godz stoi w korku , a pracowała za przysłowiowym płotem,to co ma tu do załatwienia
My nie mamy MPZP od lat i czekamy , a życie nam ucieka. :( :(

--
Autor: karuzel (IP zapamiętane)
Data: 04.04.2011 - 12:18:49

my mamy skarb z Lomianek, a Ursynow dostał naszego skarba - nowi pracodawcy napewno zapoznali sie z rewelacyjnymi osiagnięciami konstancinskiego szefa RiOŚ

--
Re: powrót do lepianek?
Data: 11.04.2011 - 13:58:06

[quote Co dalej z MPZP]
My nie mamy MPZP od lat i czekamy , a życie nam ucieka. :( :([/quote]

[b]radny paru kadencji[/b] B.Komosa własnie sie przebudził do życia i założył (słusznie zaraz zamknięty przez moda) wątek o potrzebie mpzp i zawolal zeby ktos sie tym zajął. KTOŚ ! no bo przecież nie on. Może jakies obowiazkowe szkolenie dla radnych, zakonczone egzaminem ? Jak obleje, powiadomi sie wyborców o kosztownej niekompetencji i do rady wchodzi nastepny z listy (po zaliczeniu kursu bycia radnym i zdaniu egzaminu). Normalnie sa jakies sprawdziany, kastingi, konkursy - a na radnego tylko wola wyborcow i potem taki Pan Radny kiwa paluszkiem, żeby jakis Ktosiek odwalił za niego robote. A przew RM tez nie wie, po co sa radni ? no to alleluja

--
Data: 15.04.2011 - 23:03:11

Bożesz Ty mój, ale ten apel BB jest skuteczny! Wykosił wszystkich użytkowników!

--

Idź do strony: <--|<-...5960616263646566676869-->
Bieżąca strona: 65 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.