Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...5960616263646566676869-->
Bieżąca strona: 67 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 06.05.2011 - 21:52:14

może powinno być " pisz dopóki nie zabronię " .

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-05-06 21:52 przez Hanka.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 07.05.2011 - 08:01:43

faktycznie, zastój jakiś, ale niech no tylko Bartek zniesie embargo na nielogowalnych B)- Na razie widać, że sporo uczestników opuściło forum po angielsku. Zajrzałam do Konstancin24 - tam też cicho

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 07.05.2011 - 13:27:11

wiem ,że można w tym wątku http://azamber.bloog.pl/?ticaid=6c42d

--
Data: 12.05.2011 - 21:12:06

wiem ,że niektórzy moderatorzy ,myślący że są [b]twórcami/[/b]np.komiksów,których nikt nie czyta/ zjedli wszystkie rozumy, a oni tylko zjedli swój ogon.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2011-05-12 21:24 przez babet.

--
Data: 12.05.2011 - 21:13:18

,pomyłka

Zmieniany 6 raz/y. Ostatnio 2011-05-12 21:25 przez babet.

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 12.05.2011 - 21:28:03

Jakieś echo? Może niektórzy osobnicy myślący, że są dowcipni, nie potrafią nawet forum obsłużyć? ;)

Nie wiem, co jedzą nieczytani twórcy, nie miałem wątpliwej przyjemności takim być. Natomiast pod względem złośliwości i upodobania do poszukiwań sieciowych blisko ci do pewnego "anonima" mnożącego nicki. I nie traktuje tego jako komplement.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 12.05.2011 - 21:48:34

jak zwyklke przemawia za tobą tz odwracanie kota ogonem ,no ale co wymagać od sponsorowanych przez nowe media .blisko mi do anonima w wielu jego poczynaniach ,ale jak wiesz nigdy nie byłam nikim tylko babet

--
Data: 12.05.2011 - 21:53:11

Powiem ci tak, bo tu Hyde Park i wolno prawie wszystko. Wolno ci gadać niezrozumiałym bełkotem, i wolno też próbować nieudolnie i nieudanie mnie obrażać (podziwiam trzymanie na wodzy instynktu), czy też powtarzać wytarte slogany innych użytkowników. I pewnie mógłbym nawet jakoś zareagować wesoło na te fikołki, ale pozwolę sobie tylko na stwierdzenie, że z twoim doświadczeniem szans nie mam, więc się zniżał nadaremno nie będę.

Poszukaj, może znów źle trafisz, co mi jeszcze się nie udaje. Robię bardzo dużo rzeczy, poświęcając czas na inne przedsięwzięcia niż stalkerstwo, więc przynajmniej się czymś na jakiś czas zajmiesz. Czy coś. Bo widzę, że potrzebne ci zajęcie.

I pamiętaj, że w HP wolno tylko "prawie wszystko".

--
Autor: Roma (IP zapamiętane)
Data: 12.05.2011 - 23:51:35

HP to niekoniecznie bełkot. Tym bardziej , że tak pejoratywne określenie czyjegoś pisania na forum , nie wystawia pochlebnego swiadectwa "określantowi". Jeśli nie rozumiemy tego co inni piszą , to nie znaczy , że oni ,ci inni, bełkoczą. A "prawie wszystko" to dokładnie tyle samo co "prawie nic" ! Kim jest "anonim" ?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-05-12 23:53 przez Roma.

--
Data: 13.05.2011 - 07:30:56

kryptograficznie: jakąś szczególną, a tajemniczą rolę zaczyna tu odgrywać hasło "koci ogon". Machanie kocim ogonem, odwracanie kota ogonem etc. Hm ... 8-)
Babecie płci niewiadomej, choć 6 razy zmieniasz swój jeden post kończąc na "pomyłce", to i tak nietrudno sie domyślić, co jest na rzeczy :)

--
Data: 13.05.2011 - 09:43:39

[quote Roma]Jeśli nie rozumiemy tego co inni piszą , to nie znaczy , że oni ,ci inni, bełkoczą.[/quote]

No cóż, niektórzy lubią się podpierać definicjami, więc i ja się podeprę:

[quote=Słownik Języka Polskiego]bełkot: 2. pozbawiony sensu, niezrozumiały tekst lub zawiła wypowiedź[/quote]

A o tym, czy tekst jest zrozumiały, czy nie, to decyduje odbiorca, który musi przekaz rozkodować. Jeśli więc dla odbiorcy przekaz po rozkodowaniu nie ma sensu, to jest bełkotem.

No i kto ma określić, kto ma rację? Odbiorca, czy postronny obserwator? I czyj punkt widzenia jest jedynie słuszny? Ot, i już nie wiadomo...

babet tak często mota w się jakichś dziwacznych niedopowiedzeniach, enigmatycznych półsłówkach i pseudosugestiach, że się tego zrozumieć nie da. No, chyba, że jakaś pokrewna dusza, co w niej (tej duszy), grają te same uczucia, to może intuicyjnie wie, o co chodzi.

[quote Roma]Kim jest "anonim" ?[/quote]

Anonim jest osobą, która najwyraźniej ma ważne powody, aby nie wystąpić pod swoim prawdziwym nazwiskiem, więc je ukrywa. Kim jest? Ach, osoba ta sama najlepiej wie, kim jest.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 13.05.2011 - 11:51:24

[quote=Babecie płci niewiadomej, choć 6 razy zmieniasz swój jeden post kończąc na "pomyłce", to i tak nietrudno sie domyślić, co jest na rzeczy][/quote]

Babecie umie pisać z sensem i bez błędów, niestety stara się je robić i poprawia, przeprawia, i wychodzi zamierzony beł KOT

--
Data: 13.05.2011 - 18:13:06

lepszy beł KOT ,niż pali KOT ,albo jakiś inny hrabia , tak uważam

--
Data: 13.05.2011 - 22:32:15

[b]Jakieś echo? Może niektórzy osobnicy myślący, że są dowcipni, nie potrafią nawet forum obsłużyć?[/b] [i][/i] a jesli nie umieją obsłużyć to oczywiście są głupsi od tych co umieją obsłużyć forum . obsługa forum to jest sama istota istnienia Świata

--
Data: 13.05.2011 - 23:23:16

ALE O CO CHODZI?

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 13.05.2011 - 23:24:46

[quote babet][b]Jakieś echo? Może niektórzy osobnicy myślący, że są dowcipni, nie potrafią nawet forum obsłużyć?[/b] [i][/i] a jesli nie umieją obsłużyć to oczywiście są głupsi od tych co umieją obsłużyć forum . obsługa forum to jest sama istota istnienia Świata[/quote]

To nie jest istota świata, ale po prostu wprowadza porządek w dyskusji. Albo bałagan, jeśli ktoś nie chce nauczyć się poprawnie cytować.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 14.05.2011 - 14:47:13

Odnosnie bełkotu. Mój nauczyciel fizyki strasznie belkotał.Ja z całą pewnością niewiele rozumiałam z tego co on do mnie przemawiał. Ale to nie jego bełkot był oceniany , tylko moje rozumienie tego bełkotu ,lub jego brak był oceniany. I w skali od 1 do 5 nie wyglądało to za ciekawie.I od tamtej pory nawet jesli mi się wydaje , że ktoś bełkocze , to nie staram się tego ogłaszać , ponieważ może się okazać iż to ja mam pewną ułomność umysłową.A poza tym ...grzeczność i kulturę "osobistom" wynosi sie z domu. Lub wysysa z mlekiem matki. A Trenera pozwolę sie spytać: - porządek w dyskusji ? To znaczy żeby co ? Żeby cytować poprawnie wtedy porządek będzie ?

--
Data: 14.05.2011 - 14:49:51

Tak, poprawne cytowanie, pomaga uczniom rozumieć to, co nauczyciel do nich mówi. To jest porządek przekazu, ogromna wartość, jeśli chodzi o komunikację międzyludzką.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-05-14 14:51 przez trener.

--
Data: 14.05.2011 - 15:27:46

P.Trenerze, pełna zgoda co do zasady. Natomiast pomiędzy przekazywaniem wiedzy a dyskusją , szczególnie dyskusją na forum internetowym , brak pewnej koherentności. To jakby dwa inne zagadnienia. Mój nauczyciel fizyki prawdopodobnie cytował doskonale i zapewne z pamięci. Natomiast nie pamietam aby dopuszczał dyskusję . Bo i niby o czym ta dyskusja miałaby byc ? O tym czy Isaak Newton lub Archimedes mieli rację ?

--
Data: 14.05.2011 - 15:45:35

P.Trenerze , zgoda pełna co do zasady. Natomiast poniedzy dyskusją a przekazywaniem wiedzy brak mi pewnej koherentności. Otóż mój nauczyciel z całą pewnością doskonale cytował , natomiast jakby do dyskusji nie dopuszczał. Bo i niby czego miałaby ona dotyczyć ? Tego czy Isaak Newton lub inny Archmedes mieli rację ? Mnie pewna ułomność w cytowaniu , jesli wogóle tak to mozna nazwać , absolutnie nie przeszkadza. Podkreślam - mnie ! Bo innym oczywiście może jak najbardziej. Dla niektórych jasność i klarowność przekazu , coby nie rzec jego prostota jest szalenie ważna i pomagająca w jego zrozumieniu. Ale chyba nie należy tej prostoty demonizować , i domagać się jej od każdego ?

--
Autor: alicja (IP zapamiętane)
Data: 14.05.2011 - 15:52:08

[quote]Odnosnie bełkotu. Mój nauczyciel fizyki strasznie belkotał.Ja z całą pewnością niewiele rozumiałam z tego co on do mnie przemawiał. Ale to nie jego bełkot był oceniany , tylko moje rozumienie tego bełkotu ,lub jego brak był oceniany. I w skali od 1 do 5 nie wyglądało to za ciekawie.[/quote]

i dlatego edukacja się skończyła na szkole średniej, chociaż oprocz nauczyciela są do fizyki podręczniki

--
Data: 14.05.2011 - 15:56:38

P.Trenerze , zgoda pełna co do zasady. Natomiast mnie pomiędzy przekazywaniem wiedzy a dyskusją brakuje pewnej koherentności. Otóż mój nauczyciel od fizyki z całą pewnością doskonale cytowal, lecz do dydkusji raczej nie dopuszczał. Bo i niby o czym ona być miała ? Czy Isaak Newton lub inny Archimedes miał rację ? Mnie pewna ułomność w cytowaniu , jeśli wogóle można tak powiedzieć , nie preszkadza. Podkreslam-mnie ! Dla innych jasność/klarowność, coby nie rzec prostota przekazu jest niezbędna dla jego zrozumienia. Ale czy należy tę prostotę demonizować ? Czy koniecznie wszytko musi być tak proste jak budowa cepa ?
P.Alicjo - niech się Pani tak bardzo nie przejmuje swym niedoskonałym wykształceniem :)

--
Data: 14.05.2011 - 21:03:21

do Trenera : przekazywanie informaji miedzy ludzimi to wielka wartość tylko dlaczego tyle dramatów i podłosci ciągle ?

--
Data: 14.05.2011 - 21:42:07

Każdy widzi to, co chce zobaczyć, odpowiem nieco psychologicznie :)

--
Data: 14.05.2011 - 23:34:36

P.Trenerze , zgoda pełna co do zasady. Natomiast mnie pomiędzy przekazywaniem wiedzy a dyskusją brakuje pewnej koherentności. Otóż mój nauczyciel od fizyki z całą pewnością doskonale cytowal, lecz do dyskusji raczej nie dopuszczał. Bo i niby o czym ona być miała ? Czy Isaak Newton lub inny Archimedes mieli rację ? Mnie pewna ułomność w cytowaniu , jeśli wogóle można tak powiedzieć , nie preszkadza. Podkreślam-mnie ! Dla innych, jasność/klarowność, coby nie rzec prostota przekazu jest niezbędna dla jego zrozumienia. Ale czy należy tę prostotę demonizować ? Czy koniecznie wszystko musi być tak proste jak budowa cepa ?
P.Alicjo - niech się Pani tak bardzo nie przejmuje swym niedoskonałym wykształceniem :)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-05-14 23:36 przez Roma.

--
Autor: maryla (IP zapamiętane)
Data: 14.05.2011 - 23:53:26

[quote Roma] Kim jest "anonim" ?[/quote]

Ogólnie rzecz biorąc, Anonim to taki raczej nieciekawy gość i do tego Bolek... no ale za to szalenie patriotyczny i zaangażowany.

W szczegóły nie chcę się zagłębiać, ale powiem Ci tylko, że lubuje się on w opluwaniu innych na swoim blogu, nie mowiąc juz o kopiowaniu ich postów z tego forum i straszeniu, że może zrobic z nich użytek. Natomiast w moim przypadku, kłamliwie zasugerował (a innych oskarża o łgarstwo), że w moich postach komentowałam na temat zajmowania przez niego mieszkania komunalnego. Nigdy takiego komentarza nie zrobiłam. Niech pokaże chociaż jeden mój komentarz na ten temat. Osobiście uważam, że jeśli jest on w sytuacji, która przy pomocy jakiegoś "archaicznego" prawa pozwala mu na wycyckiwanie gminy,to jego sprawa. W koncu "każdy zając musi miec swoją dziuplę". No tak?;)

--
Data: 15.05.2011 - 00:14:44

A mogę prosić o adres tego blooga ? Chętnie przeczytam aby mieć obraz całości. Skąd wiadomo , że anonim to gość , skoro anonim ?

--
Data: 15.05.2011 - 00:30:12

[quote=A mogę prosić o adres tego blooga ? Chętnie przeczytam aby mieć obraz całości. Skąd wiadomo , że anonim to gość , skoro anonim ?][/quote]

Romie mieszają się osobowości (własne), dopiero co podawałaś/eś link do filmu, który jest na "szukanym" blogu

[b]nowe mieszkania komunalne (Mieszk. Mirkowskiej 51 do RM s.18)[/b]

Autor: [b]Roma[/b] (IP zapamiętane)
Data: 13.05.2011 - 00:48:43

To też warto obejrzeć i posłuchać co nam mówi Pan Burmistrz. [www.youtube.com]

-------------------------------------------------
anonim to nie gość, to klon

--
Data: 15.05.2011 - 01:02:52

Ja juz niczego nie rozumiem ! Jakie osobowości ? Podawałam link z YT , co to ma wspolnego z anonimem ? Maryla pisze , że gość . Mania , że klon . Czyj klon na Boga ? Czy można jaśniej prosić . Nie mozna wrzucać linków z YT ?

--
Data: 15.05.2011 - 07:55:37

widzę, że robi się znajomo ... !!! Miał rację Bartek pisząc, że żaden ban nie jest tak skuteczny, jak zwyczajne ignorowanie pieniactwa B)- To trochę tak, jak w reklamie "metoda na głoda"

--

Idź do strony: <--|<-...5960616263646566676869-->
Bieżąca strona: 67 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.