Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...5960616263646566676869-->
Bieżąca strona: 68 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 16.05.2011 - 08:27:33

MLECZKO:

- "Szwagra nie było tydzień w domu.
- Osama bin Laden został zabity.
- Trudno nie łączyć tych dwóch faktów".

:P

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 16.05.2011 - 10:01:01

Ola - witaj w klubie ;)

--
Data: 16.05.2011 - 12:47:30

[quote BB] witaj w klubie ;)[/quote]

eeee tam, kluby są passe, teraz bezprizornost jest trendy :P

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 24.05.2011 - 17:38:04

czy może ktoś wie o co chodzi ?http://bloog.pl/komunikat.html?k=blogZablokowany na tu blogu był adres :azamber.blog .pl- został on zblokowany przez administratora . może ktoś wie dlaczego admionistrator go zablokował ?

--
Data: 25.05.2011 - 09:49:57

Długie ręce Bartka ? ;)

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 25.05.2011 - 09:52:25

Aż tak długich rąk, żeby kasować blogi na WP czy gdzie to tam, to nie mam.

Proponuję spytać raczej administratora tamtego serwisu - prędzej coś będzie wiedział.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 25.05.2011 - 10:05:18

Blokowanie tego typu stron odbywa się zazwyczaj w konsekwencji zgłoszenia jakiegoś nadużycia przez osoby zainteresowane. Np. na facebooku stosunkowo łatwo zablokować jakąś stronę, jeśli dysponuje się grupą "żołnierzy" zgłaszających pretensje do niej.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 27.05.2011 - 07:29:51

[url=http://boruta-azamber.blogspot.com/][ODRODZENIE BLOGA][/url]

--
Data: 27.05.2011 - 08:49:38

Mogę powiedzieć tylko jedno - ten sam brak kontaktu z rzeczywistością, co do tej pory. Widzi, ale nie rozumie.

[color=#FF0000]I na przyszłość proszę nie reklamować na tym forum bloga, na którym obraża się jego użytkowników.[/color]

--
Data: 27.05.2011 - 08:58:22

[quote trener]Np. na facebooku stosunkowo łatwo zablokować jakąś stronę, jeśli dysponuje się grupą "żołnierzy" zgłaszających pretensje do niej.[/quote]

Być może na FB. Generalnie sama "armia" to mało, trzeba mieć jeszcze uzasadnienie i wykazać złamanie prawa lub wewnętrznego regulaminu.

--
Data: 27.05.2011 - 09:21:26

[quote Bartek][quote trener]Np. na facebooku stosunkowo łatwo zablokować jakąś stronę, jeśli dysponuje się grupą "żołnierzy" zgłaszających pretensje do niej.[/quote]

Być może na FB. Generalnie sama "armia" to mało, trzeba mieć jeszcze uzasadnienie i wykazać złamanie prawa lub wewnętrznego regulaminu.[/quote]

Nie trzeba. Zgłaszasz nadużycie wykorzystując listę dostępnych kategorii. Jeśli tych zgłoszeń jest odpowiednio dużo, automat blokuje stronę. Wg mojej wiedzy blog Andrzeja został zablokowany ze względu na podawanie przez niego imion i nazwisk osób, które same ujawniały się tu na forum lub na innych stronach. Podawał np. namiary na Ciebie Bartek, linkował do serwisu, w którym publikujesz pod imieniem i nazwiskiem.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-05-27 10:06 przez trener.

--
Data: 27.05.2011 - 11:13:21

[quote trener]Podawał np. namiary na Ciebie Bartek, linkował do serwisu, w którym publikujesz pod imieniem i nazwiskiem.[/quote]

To, że podawał nie przeszkadzało mi w żadnym stopniu. Dziwi mnie jedynie, że się komuś chce w ogóle tracić czas na śledzenie ludzi w sieci.

Przeszkadzał mi za to oszczerczy komentarz i to, że mnie obrażał.

No, ale teraz nie ma o czym mówić, bo tych wpisów nie ma, więc nie przeszkadzają mi. Generalnie taka kultura - można ją popierać, tolerować lub się z nią nie zgadzać. Każdy osobiście w/g własnego wzorca etycznego - co kto lubi.

--
Data: 28.05.2011 - 06:38:28

[quote Bartek] (...) Dziwi mnie jedynie, że się komuś chce w ogóle tracić czas na śledzenie ludzi w sieci. (...)[/quote]

wg niektórych nurtów sf w taką przyszłość zmierzamy - ku bytom wirtualnym. Słyszałam, że wyznawcy wykluczonych blogerów szykują ofensywę parlamentarną :P

--
Autor: uncle_t (IP zapamiętane)
Data: 28.05.2011 - 19:44:13

Witam wszystkich, mam pytanie i za bardzo nie wiedziałem gdzie je zadać - co się wydarzyło dziś na targu, że aż trzy karetki musiały się zjawić?

--
Data: 28.05.2011 - 20:53:22

Podobno była bijatyka na kije do pewnej amerykańskiej gry. Ci "co stoją za tymi, co czasem z rowerami przyjeżdżają" bili się z bliżej nieokreślonymi innymi. Magiel mówi, że poszło o strefy wpływów. Zwykli ludzie ponoć uciekali.

Ale to wszystko wiadomości z drugiej ręki.

--
Autor: uncle_t (IP zapamiętane)
Data: 28.05.2011 - 21:27:31

Kiedyś pracowałem na stdionie dziesięciolecia, to takie rzeczy były tam na porządku dziennym, ale u nas to jeszcze tego chyba nie było :) Ja z drugiej ręki, to coś o nożach i ormianach słyszałem, ale nie wierzę ploteczkom, dlatego pytam tutaj. Jak ktoś wie coś więcej, to piszcie, bo ciekawy jestem...

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-05-28 21:28 przez uncle_t.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 28.05.2011 - 21:43:00

może taniec z szablami był, albo wejście smoka?

--
Data: 30.05.2011 - 09:45:07

Nie ...

To [quote=wyznawcy wykluczonych blogerów] [/quote]

wprawiali się przed

[quote=ofensywą parlamentarną][/quote]

--
Data: 30.05.2011 - 16:49:49

he he he, taki parlamentaryzm ...8-) Łatwiej o kult męczennika-za-sprawę

--
Data: 30.05.2011 - 19:32:31

[quote mania]może taniec z szablami był, albo wejście smoka?[/quote]a mnie to przeraziło i to nie był Ariam Chaczaturian albo bruce Lee , a taniec z metalowymi /profesionalnymi/ pałkami.I mam pytanie do włodarzy Konstancina-Jeziorny ,po tym wydarzeniu jakie przewidują zabezpieczenia ,aby sprzedających jak też nas kupujacych na targu ochronić przed takim bandyctwem .

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-05-30 19:52 przez babet.

--
Data: 30.05.2011 - 21:04:54

myślę że mundurowi powinni częściej bywac, targ to duże skupisko narodu /narodów/, czasem tłum, że trudno sie przepchac.

Ta utarczka skończyła się nienajgorzej, ale to nie zwalnia o troski o bezpieczeństwo

--
Autor: Marek Wysmułek (IP zapamiętane)
Data: 31.05.2011 - 10:43:02

Jako że ten wątek to Hyde Park to chciałem wrzucić temat przeniesiony z innego wątku (tego o rewitalizacji)

[quote Obserwator2][quote Marek Wysmułek]Otóż uważam, że nie ma sensu mnożyć opozycji (patrz przypadek Białorusi).[/quote]
Dając przykład Białorusi zaprzecza Pan idei powstania społeczeństwa obywatelskiego.
[/quote]

100% racji w tym, że społeczeństwo obywatelskie buduje się poprzez prawo do wolności stowarzyszeń oraz uczestniczenie w nich.

Ja nie powiedziałem, że jestem przeciwny tworzeniu stowarzyszeń.

Powiedziałem jedynie, że sam podejmując decyzję o uczestnictwie rozważam siłę wyrazu takowego.

Uważam jednocześnie, że świadome społeczeństwo właśnie między innymi siłą wyrazu kieruje się wybierając uczestnictwo w zorganizowanych grupach.

Przykład Białorusi jest wiec jak najbardziej na miejscu. Wszystkie wyzwolone narody muszą się dopiero nauczyć stowarzyszania i po zachłyśnięciu się wolnością, po latach zaczynają rozumieć, że nie wystarczy mieć stowarzyszenie, partię czy cokolwiek. Trzeba jeszcze mieć siłę wyrazu a ta oparta jest między innymi o mnogość członków.

Schodząc więc na grunt naszej gminy uważam, że mnogość stowarzyszeń w gminie jest oczywiście wspaniałym przejawem wolności jaką mamy w Polsce, ale jednocześnie brak w nas zrozumienia, że mnogość stowarzyszeń rozmydla głos.

Uważam, ze należałoby starać się (i tego oczekiwałbym od TMPiZK gdybym był jego członkiem) rozpowszechniać informację o stowarzyszeniu, wskazując jego osiągnięcia.

Jednocześnie dla samego stowarzyszenia byłby to impuls do unikania działań szkodzących wizerunkowi lub - jeżeli się już uczestniczy w pewnych działaniach - należy być maksymalnie transparentnym i drobiazgowym aby tego wizerunku nie narażać.

Konstancin mój widzę piękny i bogaty.

Tak to jest możliwe !

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 01.06.2011 - 10:19:21

[offtopic]
stowarzyszeń w KJ wiele...stowarzyszonych również...szkoda, że nie idą one (co pokazały ostatnie wybory samorządowe) wspólnym frontem...
[/offtopic]

--
Data: 03.06.2011 - 14:29:47

Uważajcie lokalni włodarze - jak komuś zbytnio uprzykrzycie życie, może się po Was nieźle przejechać...

http://youtu.be/PZbG9i1oGPA

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marvin_Heemeyer

--
Autor: Marek Wysmułek (IP zapamiętane)
Data: 04.06.2011 - 09:19:47

[quote Artek_Bartek][offtopic]
stowarzyszeń w KJ wiele...stowarzyszonych również...szkoda, że nie idą one (co pokazały ostatnie wybory samorządowe) wspólnym frontem...
[/offtopic][/quote]

Ano !

O tym mówię.

Ilość nie znaczy jakość.

W demokracji oprócz samego faktu istnienia najważniejsza jest masa krytyczna określająca bezpośrednio siłę oddziaływania.

Druga najważniejsza rzecz to lider.

Więc może stowarzyszenie stowarzyszeń ? Tylko czy w Polsce jest możliwe wyłonienie wspólnego lidera ? Ehhh ...

Nawiązując do powyższego: rozwinął bym tą myśl do takiej zasłyszanej kiedyś na jakiejś gorącej sesji.

"Włodarze liczcie się z nami, bo radnym/włodarzem się bywa a pamiętliwym się jest !"

Konstancin mój widzę piękny i bogaty.

Tak to jest możliwe !

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-06-04 09:23 przez Marek Wysmułek.

--
Data: 14.06.2011 - 15:22:09

[color=#FF0000]Usuwam link, ponieważ prócz uwag stricte merytorycznych cały ten tekst jest jednym wielkim atakiem na użytkowniczkę.

Proszę ponownie - nie umieszczać linków do materiałów, w których atakowani są użytkownicy forum.[/color] do moderatora Bartka : szkoda mi ciebie, sam siebie nie widzisz,albo widzisz i dobrze ci tak . . dla informacji jestem rodzaju : on,[b]ona,[/b]ono

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2011-06-21 19:27 przez babet.

--
Data: 21.06.2011 - 19:26:22

do moderatora Bartka : szkoda mi ciebie, sam siebie nie widzisz,albo widzisz i dobrze ci tak . dla informacji jestem rodzaju : on[b],ona,[/b]ono

--
Data: 21.06.2011 - 20:03:55

No to wreszcie wiadomo, bo do tej pory rodzaj gramatyczny w swoich wypowiedziach traktowałaś dosyć dowolnie. Dziękuję za tę informację, zapamiętam.

--
Data: 22.06.2011 - 07:17:32

[quote babet] dla informacji jestem rodzaju : on[b],ona,[/b]ono[/quote]

ufff, nareszcie będę mogła spokojnie zasnąć B)-

--
Data: 22.06.2011 - 09:55:59

o 07:17:32 zasnąć ? No ładnie, A kto pojedzie na targ?

--

Idź do strony: <--|<-...5960616263646566676869-->
Bieżąca strona: 68 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.