Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 69
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: przyszlyurzednik (IP zapamiętane)
Data: 17.01.2007 - 14:59:27

Nie czytacie dokadnie:

[b]W Obrzycku (Wielkopolskie) z powodu braku owiadcze dotyczcych maonkw mandaty stracili wszyscy radni (15). [color=#FF0000]Sdzili, e musz je zoy 30 dni od lubowania, a nie od wyborw[/color] tumaczy Irena Rakowska, zastpca wjta i sekretarz gminy.[/b]

NIE OD LUBOWANIA!!!

--
Autor: Ciekawy (IP zapamiętane)
Data: 17.01.2007 - 15:04:25

Panie P.Urzdniku, nie ma Pan racji. Owiadczenie naleao zoy do 30 dnia po lubowaniu. Natomiast do 30 dni od wyborw naleao zoy owiadczenie o dziaalnoci gospodarczej wspmaonka, pod warunkiem, e wspmaonek zmieni prac w czasie trwania nowej kadencji. Troch to w kocwce zagmatwane ale tak stonowi prawo.
Nie wiem kiedy byo lubowanie aby odnie si kompetentnie do sprawy.

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 17.01.2007 - 15:06:32

lubowanie byo na 1 sesji 27.11

--
Autor: Ciekawy (IP zapamiętane)
Data: 17.01.2007 - 15:26:47

W ustawie jest "w cigu trzydziestu dni". Wic jeeli je zoyli 27.12.06 to si wyrobili. A jeeli 27 jest dat wypenienia a zoyli pniej to dali ciaa.

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 17.01.2007 - 17:53:04

Szkoda ... Ale byoby miesznie !

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 17.01.2007 - 21:46:39

wyborw tak czy owak nie bzdie, bo w gminach > 20 tys y w razie wywalenia radnego, zchodzi nastepny z listy (partyjnej- jakby to tak nazwa)

--
Autor: janeta (IP zapamiętane)
Data: 19.01.2007 - 20:08:34

Kim jestem? Na szczcie nie jestem ..........Wicej dystansu moderatorze.

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 19.01.2007 - 20:26:20

Wicej treci i sensu, janeto. Dystans? Ja mam. Jakbym nie mia dystansu, to by to odczua :)

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 19.01.2007 - 20:38:28

Ja wiedziaam,wiedziaam, wiedziaam,e tak bdzie.

--
Data: 19.01.2007 - 20:42:26

[quote Bartek]Wicej treci i sensu, janeto. Dystans? Ja mam. Jakbym nie mia dystansu, to by to odczua :)[/quote]I to jest wanie Twj brak dystansu.Przykre tylko ,e o tym nie wiesz

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 20.01.2007 - 11:08:54

[quote janeta]Kim jestem? Na szczcie nie jestem .....[/quote]
Daj spokoj ... wiemy NA PEWNO, ze jestes. Nawet wiemy - kim.

--
Autor: bond (IP zapamiętane)
Data: 20.01.2007 - 12:47:15

BB, moesz zdradzi nam tosamo Janety ?? Jej posty woaj o uwag - i szkoda, eby ta uwaga pozostawaa anonimowo adresowana...

--
Data: 20.01.2007 - 17:48:20

przeczytaem hurtem kilkanascie p[ostw z roznych wtkw i nagle styl janety wyda mi sie dziwnie znajomy spod innej ksywy!!! ha, czyzby wrcia mi wnikliwoc ??

--
Data: 20.01.2007 - 23:13:24

Fakt, czasem Janeta robi si na kompletn "blondynk" ale to chyba taka poza

"Jej posty woaj o uwag" a moe o pomoc?

--
Data: 21.01.2007 - 09:58:47

[quote bond]przeczytaem hurtem kilkanascie p[ostw z roznych wtkw i nagle styl janety wyda mi sie dziwnie znajomy spod innej ksywy!!! ha, czyzby wrcia mi wnikliwoc ??[/quote]

Tu bym si nie rozpdza.

Bya taka ekipa, o to analizowaa wypowiedzi, i wiele rnych "nosio znamiona" wypowiedzi innych osb.

Natomiast dowody empiryczne, czyli np. adres IP (ktre nie kami) potwierdziy zaledwie jeden przypadek z tych "noszcych znamiona". W tym kompletnie skreliy te, w ktrych grupa owa miaa niemal pewno.

Co rzeczonych bynajmniej nie przekonao, bo i tak wiedzieli lepiej.

Wic ja bym si, Jamesie, nie rozpdza ze zgadywaniem, kto jest kto. Bo si mona oszuka :P

--
Data: 21.01.2007 - 10:49:53

Proponuj, aby KKS czyli KONSTANCISKA KOMISJA SLEDCZA, przeanalizowala: teczki, kody genetyczne oraz odciski palcw (na klawiszach) podejrzanych uczestnikw forum.

--
Data: 21.01.2007 - 11:53:20

[quote Bartek][
Bya taka ekipa, o to analizowaa wypowiedzi, i wiele rnych "nosio znamiona" wypowiedzi innych osb.

Natomiast dowody empiryczne, czyli np. adres IP (ktre nie kami) potwierdziy zaledwie jeden przypadek z tych "noszcych znamiona". W tym kompletnie skreliy te, w ktrych grupa owa miaa niemal pewno.

Co rzeczonych bynajmniej nie przekonao, bo i tak wiedzieli lepiej. :P[/quote]

zwykle kumam, o co chodzi, po pierwszym czytaniu, a nawet w trakcie, ale tu nic kompletnie mi nie dzwoni, strasznie to tajemnicze.. ! szczerze mowic niespecjalnie mnie porusza tosamoc janety, a niech tam sobie bryka - w grupie czy solo...

--
Data: 21.01.2007 - 13:06:01

I niech zrobi kolonoskopi podejrzanym :P

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 21.01.2007 - 14:23:37

[quote Bartek]
Natomiast dowody empiryczne, czyli np. adres IP (ktre nie kami) [/quote]

przy odrobinie wprawy mona si tak podszy, e nic nie bdzie wida. Ale janeta nie wyglda nawet na t odrobin :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 21.01.2007 - 15:16:05

[quote trener][quote Bartek]
Natomiast dowody empiryczne, czyli np. adres IP (ktre nie kami) [/quote]

przy odrobinie wprawy mona si tak podszy, e nic nie bdzie wida. Ale janeta nie wyglda nawet na t odrobin :)[/quote]

Przy odrobinie wprawy wida te, e kto si maskowa - chyba, e ma wicej ni t odrobin, ktrej janecie odmwie ;)

Oceniam jednak, e znajdujce si w innym wtku stwierdzenie "nie wiem nawet co to jest spamer" (nie cytat, przywouj z pamici, nie linczowa za uycie cudzysowu), dowodzi albo wysokiej wiedzy i "udawania gupiego" albo potwierdza twoj tez :)

--
Data: 21.01.2007 - 17:56:40

[quote Bartek] Oceniam jednak, e znajdujce si w innym wtku stwierdzenie "nie wiem nawet co to jest spamer" [b]dowodzi albo wysokiej wiedzy[/b] i "udawania gupiego" albo potwierdza twoj tez :)[/quote]

oglny ymyd janety nie wskazuje na wysok wiedze w adnej dziedzinie; najpierw mialem wrazenie, ze to pare osb robi sobie wolne zarty, ale potem pojawia mi sie wizja kobietki po 40-tce, niespecjalnie kumatej, ale pewnej siebie do granic dezynwoltury, zapalczywej zwolenniczki teorii spiskowych, raczej prostodusznej, choc z zadciem (to zwykle idzie w parze), haasliwej "duszy towarzystwa". I mysle sobie, e teraz czytajc te ... domysy janeta ma fun, a moe nawet doznaje miych dreszczy...

--
Data: 23.01.2007 - 22:29:55

RYSZARD KAPUCISKI NIE YJE.

--
Data: 24.01.2007 - 09:42:04

W obliczu mierci gupio mi ci wypomnie netykietowe buractwo.

Ale faktycznie, zmar. Mona natomiast o tym powiedzie, nie KRZYCZE. Na stypie si te wydzierasz?

--
Data: 24.01.2007 - 13:07:01

[quote Bartek]W obliczu mierci gupio mi ci wypomnie netykietowe buractwo.

Ale faktycznie, zmar. Mona natomiast o tym powiedzie, nie KRZYCZE. Na stypie si te wydzierasz?[/quote]Gratuluj wyczucia chwili

--
Data: 24.01.2007 - 13:33:23

A co, powinienem, rozumiem, gow posypa popioem, szaty rozedrze.

Bardzo mi przykro, ale nawet mier kogo Wielkiego nie zmusi mnie do popuszczenia trolowi.

Ja ci po prostu nie lubi. Nie jako moderator, bo takie emocje byyby ze dla mojej pracy moderacyjnej. Ja ci nie lubi prywatnie, zupenie bezinteresownie.

A teraz nie wycieraj sobie gby mierci Kapuciskiego, kiedy zwracam ci uwag na brak sieciowej kultury.

--
Data: 25.01.2007 - 21:58:36

[quote Bartek]A co, powinienem, rozumiem, gow posypa popioem, szaty rozedrze.

Bardzo mi przykro, ale nawet mier kogo Wielkiego nie zmusi mnie do popuszczenia trolowi.

Ja ci po prostu nie lubi. Nie jako moderator, bo takie emocje byyby ze dla mojej pracy moderacyjnej. Ja ci nie lubi prywatnie, zupenie bezinteresownie.

A teraz nie wycieraj sobie gby mierci Kapuciskiego, kiedy zwracam ci uwag na brak sieciowej kultury.[/quote]Dlaczego mnie nie lubisz?Czy dla dego ,e jestem gupia?Nie wolno by gupi.Czy dlatego ,e zadaj pytania ,na ktre moderatorom nie wolno mie odpowiedzi? I dlatego,e tych co je zadaj musz nazywa "trolami".Tak Ci nauczono?

--
Data: 26.01.2007 - 09:16:06

[quote janeta]Dlaczego mnie nie lubisz?Czy dla dego ,e jestem gupia?Nie wolno by gupi.Czy dlatego ,e zadaj pytania ,na ktre moderatorom nie wolno mie odpowiedzi? I dlatego,e tych co je zadaj musz nazywa "trolami".Tak Ci nauczono?[/quote]

dizus.., a mowilem, ze wszystkiemu winni talibowie i masony, sterowani z ksiyca... Bartek, no przyznaj sie, ze to ze srebrnego globu dostajesz instrukcje - zwlaszcza w sprawie kontaktow z janeta...

--
Data: 26.01.2007 - 09:27:26

[quote janeta]Dlaczego mnie nie lubisz?Czy dla dego ,e jestem gupia?[/quote]

Za gupot to si wsppczuje, a nie odczuwa niech. Nie trafia.

[quote janeta]Czy dlatego ,e zadaj pytania ,na ktre moderatorom nie wolno mie odpowiedzi?[/quote]

Nie zauwayem, eby zadawaa pytania, na ktre nie wolno komu z nas mie odpowiedzi. Wbrew teorii spiskowej i paranoi niektrych nie pracujemy dla NICH i nie podlegamy adnym ograniczeniom prcz adnych.

[quote janeta]I dlatego,e tych co je zadaj musz nazywa "trolami".Tak Ci nauczono?[/quote]

Trolem si jest nie dlatego, e si o co pyta, tylko dlatego, jak si pyta. Ty nie szanujesz podstawowych zasad kultury sieciowej, robisz baagan i zupenie nie stosujesz si si do niczyich uwag. Dlatego wanie sklasyfikowaem ci jako trola. Nie z powodu tego, o co pytasz. Chocia czasami pytasz o bzdury, ale to twoje prawo.

Nie lubi ci, bo jeste jednym z tych uciliwych uytkownikw, z ktrymi trzeba si uera, bo za nic w wiecie nie chc zrobi kilku prostych rzeczy, takich jak wypowiadanie si z sensem, nie powtarzanie si i stosowanie si do obowizujcego na tym forum regulaminu.

A moje wskazwki dostaj od zegarmistrza, bondzie. Mam takiego swojego "faceless minion" ;)

--
Autor: Halina (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2007 - 15:54:24

Czy moesz mi wyjani Bartku dlaczego zarzucajc komu brak kultury robsz to w sposb, ktry nie tylko nie jest kulturalny, ale, co uwaam za znacznie wikszy wystpek, ranicy t osob? Nie jestem ciekawa Twoich sympatii osobistych, ale kryterium ktore stosujesz ("uciliwy uytkownik sieci") jest agodnie rzecz nazywajc dziwaczne. Wsplczuj Twoim bliskim.

--
Data: 26.01.2007 - 16:31:21

bernadetta, halina, janeta... - wida pokrewiestwo dusz, argumentacje poniej pasa (czyli jakie, Drogie Panie ??), pozr ogady i dowalenie z kopa...fuj, nawet jak na hajd park...

--

Idź do strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 69

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.