Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...4567891011121314-->
Bieżąca strona: 13 z 14
Re: Uwagi, opinie i zażalenia n/t moderacji
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 27.04.2011 - 20:51:34

[color=#FF0000]To nie jest blokada, lecz kasacja. Rozważałem całkowite usunięcie śladów bytności, w tym kasację wszystkich napisanych wiadomości, uznałem jednak, że to posunięcie zbyt radykalne i jedynie skasowałem konto. Cytowanych wiadomości na forum już nie ma, bo je usunąłem. Nie podpisał się oczywiście nazwiskiem, lecz kolejnym "anonimowym" nickiem. Nie oczekiwałem zresztą tego i nie jest to niezbędne do ustalenia autora - inne mechanizmy są wystarczająco precyzyjne.

Co do zachowania, to z całym szacunkiem, ale o moderacji decydują moderatorzy, nie użytkownicy. Zachowanie p. Zambrowicza nie odbiegało znacząco od jego zachowania pod nickiem "Boruta". Są to zresztą sprawy między zainteresowanym i mną, głównie jedynie.

I to jest w zasadzie wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie. Hanko, przeczytaj proszę mojego maila, jeżeli masz chęć kontynuować tę dyskusję - ja jej tu już podejmować nie chcę i nie będę - nie ma zresztą takiej potrzeby. Jak poprzednia - może się okazać jedynie jałowa.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 27.04.2011 - 23:57:52

[quote ola][quote Bartek][color=#FF0000]
Przy okazji przypominaj, także wypowiedzi w stylu [b]"chory debilu moderatorze" i "ktoś cię hołoto kultury nauczy".[/b]
[/color][/quote]

trzeba było nie kasować tych "kulturalnych inaczej" wypowiedzi - w końcu one nie tylko wyrażają przynależność autora do kulturowej niszy, ale też naruszają dobra osobiste adresata.[/quote]

I twierdzicie, że to napisał Boruta vel AZambrowicz?

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 30.04.2011 - 15:45:54

Trenerze –też myślę ,że przypuszczenie to nie jest pewność . Na tej podstawie wyroku wydawać się nie powinno .Wyrok wydany w dodatku zaocznie więc uważam, że dla zachowania równowagi w możliwości wypowiadania się w tej sprawie http://azamber.bloog.pl/?podglad&ticaid=6c37a będzie jej zamknięciem.

Na marginesie dodam ,że tak jak nie zawsze zgadzam się z poglądami i stylem wypowiedzi Bartka , tak samo nie zawsze z poglądami i stylem A.Zambrowicza – ale prawo do wypowiedzi równo wszystkim daję .

--
Data: 30.04.2011 - 19:32:33

"Wyrok"? "Zaocznie"? A może w ogóle "zamach o świcie" i "zdrada" czy coś.

Rzeczony użytkownik został o decyzji poinformowany z wyprzedzeniem - żadnego "zaocznie" nie było. Nazywanie bana na forum "wyrokiem" to mówiąc delikatnie melodramatyczna przesada.

A to, że uważam, że wysyp klonów po banie to ten sam osobnik - cóż, mam podstawy tak uważać. Bardzo twarde podstawy, nie oparte o sympatie, antypatie czy to, co mi się zdaje, albo kto jakie na mnie wrażenie sprawia. Inaczej nie pozwalałbym sobie na takie uwagi. Oczywiście, 100% pewności nikt nie ma - ani ja, ani tym bardziej wy.

Ale naprawdę nalegam, żeby zakończyć tę jałową dyskusję, bo widzę, że niektórzy jednak nie potrafią dać sobie spokoju.

--
Data: 30.04.2011 - 21:08:14

Niektórzy nie potrafią dać sobie spokoju, kiedy stosuje się "ad hoc" stworzony regulamin w stosunku do jednego z użytkowników, a innym użytkownikom na sucho uchodzi zwykłe i bezpardonowe chamstwo, które powinno być kastrowane legalnie i regulaminowo.

--
Data: 01.05.2011 - 16:59:22

Możliwe. Natomiast ja nie będę ani tu, ani gdzie indziej biegał i dyskutował. Ja nie mam w zwyczaju szukać po internecie różnych ludzi i się na nich wyżywać, bo głoszą jakie poglądy, których nie podzielam.

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 03.05.2011 - 20:33:50

[quote Bartek]Możliwe. Natomiast ja nie będę ani tu, ani gdzie indziej biegał i dyskutował. Ja nie mam w zwyczaju szukać po internecie różnych ludzi i się na nich wyżywać, bo głoszą jakie poglądy, których nie podzielam.[/quote]zastanawiam się czy nie powinnam się zacząć bać takich ludzi i ich poglądów ,którzy uważają ,że zostali wychowani na demokratów i wiedzą na czy polega demokracja.

--
Data: 03.05.2011 - 20:45:44

Nie wiem, nie potrafię ci odpowiedzieć: ani nie uważam, żebym był kiedyś wychowywany na demokratę (tak się składa, że edukację zacząłem jeszcze w PRL), ani nie roszczę sobie prawa do definiowania demokracji. Nie wiem, więc, czy się ich powinieneś / powinnaś bać - zapytaj samych zainteresowanych.

[color=#FF0000]A teraz może jakoś do rzeczy, czy coś.[/color]

--
Data: 03.05.2011 - 20:54:17

a ja nie o Tobie Panie Bartku ,jedynie do tereści wypowidzi.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 04.05.2011 - 07:51:16

[quote babet] [u]zastanawiam się czy nie powinnam się zacząć bać[/u] takich ludzi i ich poglądów ,którzy uważają ,że zostali wychowani na demokratów i wiedzą na czy polega demokracja.[/quote]

nie ma co się zastanawiać, tylko słuchać własnego organizmu - strach jest narzędziem instynktu samozachowawczego ::o

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 07.05.2011 - 18:00:46

ciekawy artykuł, polecam
http://biz.blox.pl/2011/05/Terrorysta-spoleczny.html

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 07.05.2011 - 21:29:07

Skoro odsyłasz - to tu jestem .
Okazji nie szukam , no bez przesady :)
Każdy jest omylny , czasami czegoś nie dopatrzy ..ale ...
gdybyś był napisał od razu takie szczere wyjaśnienie tego co się stało ...
a nie machał kocim ogonem :)

--
Data: 07.05.2011 - 22:14:01

[color=#FF0000]Ale jakim ogonem? Obie wypowiedzi się uzupełniają: jedna podaje przyczynę wymazania, w którym babet szuka jakiejś niezdrowej sensacji, druga uzupełnia ją o detale. To jaki ogon? Gdzie? No proszę...[/color]

--
Data: 08.05.2011 - 09:38:56

z tym ogonem jest tak, jak z tymi uśmiechniętymi buźkami - nijak mi nie pasują do treści postów Hanki. No, ale to jest mój problem, nie - moderacji :)o

--
Autor: Roma (IP zapamiętane)
Data: 13.05.2011 - 00:01:29

Pani Olu, czy ktos wymyslił takiego emotikona pt. " smiech przez łzy" ?

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 13.05.2011 - 00:08:19

jakoś często ostatnio zmiany na forum...co było teraz powodem wyłączenia nielogów z ogólnych dyskusji?

--
Data: 13.05.2011 - 15:20:35

[color=#FF0000]Artku: nagły atak agresywnych klonów-trolli, co do których mam pewność, że nie pozwoliłyby na normalne korzystanie z forum nielogowanego. Możesz podziękować "anonimom". Uznaliśmy, że nie będziemy w stanie utrzymać na takim forum porządku przy obecnym stanie rzeczy.[/color]

--
Data: 13.05.2011 - 15:28:21

[quote Roma]Pani Olu, czy ktos wymyslił takiego emotikona pt. " smiech przez łzy" ?[/quote]

oh, ktos na pewno wymyślił i mam nadzieję, że się z nami podzieli swoim wymysłem B)-

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 13.05.2011 - 15:31:03

[quote=nagły atak agresywnych klonów-trolli][/quote] a niektóre, chociaż - wydawałoby się - płci żeńskiej, wąsy nawet miały ... ;)

--
Data: 13.05.2011 - 15:40:00

E tam, insynuacja.

--
Data: 13.05.2011 - 21:03:29

jestem pełna uznania dla zamknięcia wątku o Parku Zrojowym .to mi się śniło po nocach ,te chodniki ,ścieżki, na których panie na szpilkach łamią sobie nogi , a poruszający się na wózkach nie mogą sie przemieszczać ...powiem tak bzdety .kropka.

--
Data: 13.05.2011 - 22:04:12

[quote=
babet
jestem pełna uznania dla zamknięcia wątku o Parku Zrojowym .to mi się śniło po nocach][/quote]

a kto zamknął, coś się przysniło ???????????

http://www.konstancin.com/forum/read.php?3,66957,page=9

--
Data: 13.05.2011 - 23:21:38

przeciez wątek o parku zdrojowym jest otwarty i dobrze sie nma, otwórz link który podałam i podaję jeszce raz: http://www.konstancin.com/forum/read.php?3,66957,page=9

--
Data: 14.05.2011 - 11:26:12

To jest wątek dot. uwag na temat moderacji. Proszę nie wchodzić w nim w jakiekolwiek dywagacje i dygresje, a zwłaszcza personalne.

--
Data: 15.05.2011 - 16:48:21

[color=#FF0000]Offtopy to proszę sobie w Hyde Parku urządzać. Wszystko, co było nie w temacie wyleciało.[/color]

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 15.05.2011 - 17:21:08

ciekaw jestem jak sady podejda do odpowiedzialnosci wlascicieli for internetowych (pulsu biznesu i faktu) ktore zostana/zostaly pozwane przez Sikorskiego za pomoca mec. Giertycha.

Bo nie zaskarzyli przeciez oni poszczegolnych internautow a wlasnie wlascicieli for.

--
Data: 15.05.2011 - 17:33:14

Nie chcę teraz wyrokować. Są dwie opcje tak naprawdę, znając życie, sądy wybiorą gorszą czyli łatwiejszą ;)

--
Data: 16.05.2011 - 16:29:15

czyli taką ,która jest zgodna z wytycznymi

--
Data: 16.05.2011 - 20:16:37

[offtopic]
Chciałbym też wierzyć w jakąkolwiek teorię spiskową. Mógłbym sobie tym tłumaczyć cały świat. Do rzeczy. Albo można wynieść tę dyskusję do HP.
[/offtopic]

--
Data: 16.05.2011 - 22:55:10

[color=#9900FF]tu piszemy uwagi o moderacji na naszym forum,Sikorskiemu chyba tu nie dokładano, więc proszę ogólne uwagi do działu Polityka ponadlokalna
m[/color]

--

Idź do strony: <--|<-...4567891011121314-->
Bieżąca strona: 13 z 14

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.