Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 14
Re: Uwagi, opinie i zaalenia n/t moderacji
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 16:03:27

Jeden zamknem jako nadmiarowy.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: korek (IP zapamiętane)
Data: 23.09.2010 - 09:06:31

[b]Re: Czy Skowroski zdradzi PiS ?
Autor: Bartek (Moderator)
Data: 22.09.2010 - 21:35:11

Ja zawiesze chyba caly HP do wyborow. Bo potem, ma wrazemie, trolling mocno oslabnie.[/b]

trolling w HP ? jaki trolling ? te anonimowe bzdety (takie jak moje wrzuty ? trolling uprawia troll zalogowany jak najbardziej, skaczy po wszystkich watkach i podkrcany przez sprytniejszych kolesiw i zamkniecie hp mu nie zaszkodzi

--
Data: 23.09.2010 - 21:59:50

Tak, te anonimowe bzdety.

Ten zalogowany jak najbardziej nie klonuje si przynajmniej i jest nad nim jaka kontrola.

--
Autor: Kosiarz (IP zapamiętane)
Data: 09.10.2010 - 13:15:22

Czy ogoszenia o glazurze i oponach nie powinny trafi do Tablicy Ogosze ?
Bo zrobi si cyrk, a nie forum .

--
Data: 10.10.2010 - 16:59:42

Czy moderacja nie moe mie wolnego weekendu?

;)

--
Autor: anma (IP zapamiętane)
Data: 19.10.2010 - 09:20:20

gdzie podzia si wtek o nagrodzie dla burmistrza "Sukces mijajcej kadencji 2006-2010"???

--
Data: 19.10.2010 - 09:24:41

Nie przypominam sobie takiego wtku.

Jeli jednak by, to najprawdopodobniej naley go szuka w forum "politycznym". Ze wzgldu na niski czasem poziom dyskusji na tym otwartym zdarza si, e wtki z niego s przenoszone.

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 02:50:41

Mam pytanie do Sz.P. moderator .

- Prosz wskaza mi obiekty atakw na ktre moge sobie pozwoli . Mam oczywicie te na mysli osoby.Osoby , ktre wedle Pani uznania atakowac nalezy ,bo to atak suszny , a ktrych nie naley "tyka" aby si Pani przychylnoci nie narazi ?

- Czy istnieje szansa , e pozostawi Pani maleki margines na pewna swobod w obieraniu celw ataku ?

- Czy odbiera Pani prawo obiektom/osobom atakowanym , do obrony ?

- Czy wszystko co z Pani pogladami sie nie zgadza , odbiera Pani zawsze jako atak na wszystkich i wszystko ?

-i czy dlatego osobom tak niepokornym zawsze sugeruje Pani , aby przeniosy sie do innego forum ?

Diabelnie pozdrawiam :)

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 10:01:35

O co znowu chodzi, niczego nie kasuj, nikomu nie odbieram prawa do obrony?

Zdaje si, e Bartek wytumaczy Panu na czym polega fakt, e niektre wiadomoci serwer odrzuca (chodzi o du iloc linkw podawanych w treci).
Jak Panu napisaam podobny problem mia kilka miesicy temu Jarek Bielawski.

Mimo to napisa Pan Boruta do mnie:

[b]"A moe po prostu - kto nie z Mieciem , tego zmieciem ?"[/b]

Propozycja przeniesienia si do innego forum, bya odpowiedzi na t wiadomo.

--
Data: 30.10.2010 - 10:50:52

Odpowied od Pani uzyskaem przed wyjasnieniem otrzymanym od Bartka.

A jesli o Mieciu mowa . Tak , takie odniosem wraenie , kiedy w odpowiedzi od Pani przeczytaem cos o jakichs Chiczykach , ktrzy by moe moje posty przechwytuj.

A moje pytania do Pani nawizyway do zarzutu , ktry mi Pani postawia. e ja na tym forum atakuj wszystkich i wszystko.

Fakt, czasem atakuj to czego nie atakuje Pani i wtedy jestem ten zy BOruta . Ale kiedy atakuj M.Skowroskiego (a zdarzyo mi si to nie raz) to Boruta cacy wtedy jest.
Ot i wszystko.

ps. nie moge wykluczy , e forum opuszcz . Ale na pewno nie nastapi to na skutek Pani sugestii , tylko wtedy gdy osoby z tego forum , ktre cenie i szanuj uznaja i nie zycz sobie przebywac w moim towarzystwie.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-10-30 10:54 przez Boruta.

--
Re: Uwagi, opinie i zażalenia n/t moderacji
Autor: ale, ale (IP zapamiętane)
Data: 02.12.2010 - 11:15:50

Nie rozumiem, zaczyna się temat na forum ogólnodostępnym, po czym jest on na tym forum zamykany i przenoszony na forum tylko dla zarejestrowanych.

Skoro autor tematu zaczął pisać na forum ogólnym to chyba zrobił to świadomie, jaki jest, więc powód do zmiany lokalizacji tematu.

Zamknąć forum ogólnodostępne, skoro można taką żonglerkę uprawiać i przenosić temat tylko dla zarejestrowanych. Ktoś powie można się zarejestrować – wiem, ale to inna bajka….

Pozdrawiam.

--
Data: 02.12.2010 - 11:57:42

[color=#FF0000]Chodzi raczej o to, że póki temat toczy się normalnie, to jest OK. Ale jak się pojawiają "anonimy" z rozdwojeniem jaźni, to wtedy trzeba zrobić porządek. Są dwie opcje - odciąć komuś dostęp do całego forum / odciąć grupie osób z węzła tego szkodnika dostęp, lub uniemożliwić anonimowym klonom wypowiadanie się bez szkody dla normalnych użytkowników.

Wybieram zawsze mniejsze zło.

Tak, można się zarejestrować. Nic nie kosztuje ani czasu ani pieniędzy. Tylko traci się tę iluzję "anonimowości" wtedy i trzeba dokładniej zwracać uwagę na to, co się pisze, a nie wypisywać bzdury pod kilkoma różnymi nickami - więc rozumiem, że niektórzy nie chcą. Szanuję to. Ale nie na tyle, że pozwalać na śmietnisko w wątkach. Te, które są ważne i ciekawe powinny się toczyć komfortowo przede wszystkim dla tych, którzy chcą tu dyskutować i nie boją się robić tego publicznie.

moderator
[/color]

--
Data: 02.12.2010 - 14:42:24

Panie Bartoszu

Anonimowość w necie to iluzja Pan o tym wie.

Jak ktoś jest chamem niech pisze po chamsku i jak ktoś się poczuje urażony skieruje sprawę na odpowiednie tory prawne a Pan udostępni adres IP etc. odpowiednim organom a my poznamy kto pluje na forum czy to pod nickiem czy też w " ukryciu "

Jest wyraźnie napisane - bierzesz odpowiedzialność za słowa - to dotyczy wszystkich.

A poza tym anonimowo można przeglądać forum i być w jeszcze "lepszej" sytuacji - ja nic nie mówiłem, ja tylko sprzątam i nasłuchuje.

I co by było - forum dla nasłuchujących 0 tematów, 0 postów.

Pozdrawiam

--
Data: 02.12.2010 - 20:34:25

[color=#FF0000]Nikt nikomu nasłuchiwać nie broni. Słuchacze nie robią bałaganu. Jak zresztą widać, można się wypowiadać i bez dostawania rozdwojenia jaźni, do czego zachęcam. Zawsze jest tak, że ktoś musi mieć lepiej. To, wiadomości prywatne, wskaźnik ilości nowych wypowiedzi, oznaczone wątki, gdzie są nowe wypowiedzi - to są przywileje osób zarejestrowanych.

I tyle.[/color]

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 02.12.2010 - 20:53:25

[quote Bartek][color=#FF0000]Nikt nikomu nasłuchiwać nie broni. Słuchacze nie robią bałaganu. Jak zresztą widać, można się wypowiadać i bez dostawania rozdwojenia jaźni, do czego zachęcam. Zawsze jest tak, że ktoś musi mieć lepiej. To, wiadomości prywatne, wskaźnik ilości nowych wypowiedzi, oznaczone wątki, gdzie są nowe wypowiedzi - to są przywileje osób zarejestrowanych.

I tyle.[/color][/quote] Baczność ! Wyrównać ! Pozazdrościć. Co władza to władza.

--
Data: 02.12.2010 - 21:42:12

Jeżeli to dla ciebie "władza", to możesz pozazdrościć do woli. :)

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 02.12.2010 - 21:49:32

[quote Bartek]Jeżeli to dla ciebie "władza", to możesz pozazdrościć do woli. :)[/quote]Oczywiście,oczywiście moderator ma ostatnie zdanie.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 03.12.2010 - 01:08:53

Ale nawiązując do mojego skasowanego posta ostatnio - to chętnie pogadałbym o kwestii zamykania foruma na czas tzw. ciszy wyborczej. Bo po co?

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 03.12.2010 - 08:52:38

To tzw. rozdwojenie jaźni jak Pan pisze to powszechnie wiadomo, że jest to jednostka chorobowa, czyli coś, co odbiega od tzw. normy od zdrowia od etalonu, wzorca.

Skoro coś lub ktoś jest chory podejmuje się stosowne leczenie – leczenie powtarzam a nie wykluczenie pacjenta np. z miasta, osiedla, gminy, powiatu.

Wykluczenie, wywiezienie poza obręb naszego bytowania nie spowoduje likwidacji choroby. To, że zamiotłem śmieci pod dywan nie powoduje, że ich nie ma.

Pan pisze:

Jak zresztą widać, można się wypowiadać i bez dostawania rozdwojenia jaźni, do czego zachęcam.

Otóż na wstępie napisałem, że poprzez przeniesienie tematu z forum ogólnego do forum zastrzeżonego ta możliwość została mi i podobnym anonimom zabrana.
Piszę o anonimach, ponieważ nie ma nic złego w tym, że tak uczestniczę w dyskusji – biorę odpowiedzialność za słowa i nie atakuję, bo niby, po co?

Świadomie jestem anonimem i chciałbym uczestniczyć w forum ogólnym – jest to jasne. Tylko jak zmieniają się reguły w czasie gry to trudno grać.

Nie chcę oceniać moda, nie jestem od tego, ale mam jedno pytanie?

Czy przyznał Pan przez te kilka lat pracy na forum rację jakiemuś użytkownikowi i napisał – tak sorry myliłem się byłem w błędzie w tej czy innej kwestii – zmieniam swój pogląd na tę sprawę, przekonałeś mnie kolego lub koleżanko?

Pozdrawiam.

--
Data: 03.12.2010 - 09:12:57

[quote ale, ale]Otóż na wstępie napisałem, że poprzez przeniesienie tematu z forum ogólnego do forum zastrzeżonego ta możliwość została mi i podobnym anonimom zabrana.
Piszę o anonimach, ponieważ nie ma nic złego w tym, że tak uczestniczę w dyskusji – biorę odpowiedzialność za słowa i nie atakuję, bo niby, po co?[/quote]

[color=#FF0000]Niestety, inne "anonimy" nie mają takiego podejścia i z powodu niemożności rozdzielenia tej masy, cierpi całość.

Szanuję wolę anonimowości, ale użytkownicy anonimowi mają tu po prostu mniejsze możliwości. Można nawet powiedzieć - mniejsze prawa. Z wielu różnych względów, ale przede wszystkim technicznych oraz "statystyczno-merytorycznych". To się zmieniać nie będzie, bo technologii nie przeskoczę, a "anonimowość" ma swoje cechy, w których zanik nie wierzę.[/color]

[quote ale, ale]Świadomie jestem anonimem i chciałbym uczestniczyć w forum ogólnym – jest to jasne. Tylko jak zmieniają się reguły w czasie gry to trudno grać.[/quote]

[color=#FF0000]Reguły się nie zmieniają. Anonimowo wolno się wypowiadać tylko w HP. Wątki były wynoszone z HP na forum rejestrowane od dawna (najgłośniejszy był z katastrofą smoleńska), dokładnie z powyższych powodów.[/color]

[quote ale, ale]Czy przyznał Pan przez te kilka lat pracy na forum rację jakiemuś użytkownikowi i napisał – tak sorry myliłem się byłem w błędzie w tej czy innej kwestii – zmieniam swój pogląd na tę sprawę, przekonałeś mnie kolego lub koleżanko?[/quote]

[color=#FF0000]Ostatnio na przykład przepraszałem latem za "polactwo" i takie wypadki się zdarzały i wcześniej.[/color]

[color=#FF0000]trenerze: dla świętego spokoju. Nie potrzebujemy potem pomówień o łamanie ciszy wyborczej i tak, jak wierzę w ludzi, to wiem też, że bywają zwyczajnie złośliwi. A ja nie mam czasu siedzieć na forum na okrągło. Jeden weekend nie wyrządzi aż takiej szkody.[/color]

A co, babet, nie mogłaś wytrzymać i ty musiałaś mieć ostatnie? ;)

--
Autor: menel (IP zapamiętane)
Data: 03.12.2010 - 10:48:02

[quote Bartek]A co, babet, nie mogłaś wytrzymać i ty musiałaś mieć ostatnie? ;)[/quote]

ja tam lubie wpisy babeta, bo sie wtedy taki mondry czuje i kumaty

--
Autor: johny (IP zapamiętane)
Data: 15.12.2010 - 16:03:04

upss, Bartku maja prosba zostala wyslana na forum ogolne za co przepraszam. Miala sie oczywiscie znalezc tutaj.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 15.12.2010 - 21:08:04

[quote Bartek]
[color=#FF0000]trenerze: dla świętego spokoju. Nie potrzebujemy potem pomówień o łamanie ciszy wyborczej i tak, jak wierzę w ludzi, to wiem też, że bywają zwyczajnie złośliwi. A ja nie mam czasu siedzieć na forum na okrągło. Jeden weekend nie wyrządzi aż takiej szkody.[/color]
[/quote]

Niezbyt mi się podoba takie podejście do tematu. Jak wiesz, jestem zwolennikiem koncepcji, w której obdarzam ludzi zdolnością do prowadzenia się własnym rozumem i wg mnie każda jednostka jest odpowiedzialna za swoje decyzje i wynikające z nich konsekwencje. Przerabialiśmy to podczas dyskusji o pasach :)
Czy każdy użytkownik tutaj odpowiada za włąsne słowa?
Wg mnie tak. Nie widzę powodu, by traktować użytkowników ogólnie jako masę baranków bożych, którym trzeba prewencyjnie zabierać zabawki, żeby broń boże nie uderzyli nimi zbliżającego się kolegi.
Rozumiem obawy o ciąganie się po sądach itepe itede, ale mam wrażenie, że to raczej usprawiedliwienie nawyku, niż racjonalna argumentacja. Możliwe, że źle to oceniam, ale jeśli są jakieś precedensy związane z ciąganiem właścicieli forumów po sądach, w ramach łamania ciszy wyborczej, to chętnie zapoznam się z literaturą.
No. :)

pzdr

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 15.12.2010 - 22:33:16

[color=#FF0000]Trenerze, przyczyna jest prosta - nawet jeśli nie ma precedensów, to ja się takim stać nie mam zamiaru.[/color]

A poza tym, ja też czasem musiałem odpocząć od wzajemnej rąbanki wszystkich z wszystkimi.

A co do pasów, to nadal uważam, że zezwalanie ludziom na bycie żywymi torpedami byłoby nazbyt liberalne ;)

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 21.12.2010 - 07:34:42

[url=http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,8845422,Niespodziewana_pomoc_w_walce_z_forumowymi_trolami.html][ pomoc dla moderatorów :) ][/url]

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2010-12-21 09:43 przez Hammer.

--
Data: 21.12.2010 - 09:29:55

Hehe, dobre. Ale u nas zdechłby z głodu, trolli mamy mało, jedynie użytkowników zajadłych ;)

--
Data: 12.01.2011 - 13:49:27

[quote=alicja]Re: BUDŻET 2011 - projekt. Propozycje i dyskusja.
Autor: alicja (IP zapamiętane)
Data: 10.01.2011 - 19:18:55

Cytat:
Dziś odbędzie się rozmowa grupy radnych , dotycząca mozliwie dokładnemu przeanalizowaniu propozycji Czaka. Być może będzie to ta grupa - zdroworozsądkowa.
Z całą pewnością uwagi Hesi-Meli też nie zostana pominięte.
A o to , o czym pisał Johny spytam osobiście kogo trzeba.

Widze ze Boruta obrosl w pióra i puszy się jak paw. Skąd wiesz o czym bedą rozmawiali radni. Zapomniales ze Cię wyborcy nie uznali za swego reprezentanta? Olali Cię poraz któryś z rzedu. Jesteś mitomanem, albo[/quote]

Zwracam sie do Bartka ! Czemu to moje odpowiedzi na konkretne pytania skierowane do mnie z takim upodobaniem kasujesz mimo że w odpowiedziach tych absolutnie nikogo nie obrażam i nic nikomu nie sugeruję . Po prostu UDZIELAM ODPOWIEDZI.

Ostatni taki przypadek miał miejsce kiedy to Jarema spytał mnie
[quote=jarema]Na czyje polecenie dzialasz boruto?[/quote]

Moja odpowiedź , że na polecenie Królowej Śniegu , Sierotki Marysi i krasnoludków oraz Gargamela i Smurfów została natychmiastowo usunieta.

Natomiast kiedy alicja po powrocie z banicji pierwszego posta umieszcza takiego gdzie pozwala sobie na ciąg dalszy obrażania mnie , w oczach moderatora Bartka spotyka się z pełna tolerancja. Mimo iz wcześniej ostrzegał alicje , że kazda kolejna próba zaczepki Boruty będzie się kończyła banem dla niej.
Ja z taką alicja poradziłbym sobie sam , ale mi nie wolno. [b]I [color=#CC0000]dlatego pytam czemu , mimo iż post alicji w wątku BUDŻET 2011 jest kompletnie nie na temat , mimo że jest niezgodny z regulaminem forum , mimo iż był raportowany juz dosyć dawno temu , mimo deklaracji składanych przez moderatora Bartka (gdzie indziej nazywa sie to daniem słowa) ten post jeszcze widnieje na forum ?[/color][/b]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-01-12 13:50 przez Boruta.

--
Data: 12.01.2011 - 14:51:03

[color=#FF0000]Dlatego, Boruto, że ja sam oceniam wagę i ja decyduję, co było zaczepką, a co nie.

Posty z raportów są usuwane po przekroczeniu pewnego progu zgłoszeń. Niektóre, wyjątkowo, są kasowane szybciej (sam kilka takich zgłoszeń poczyniłeś i były rozpatrywane nadzwyczajnie).

Dlatego także, że masz tendencje do antagonizowania rozmówców, więc prosiłem, abyś nie podejmował zaczepek.

Również dlatego, że jesteś forumowym "recydywistą" i to, co przechodzi z przymknięciem oka ludziom z czystym kontem, użytkownikom po dwóch banach już nie przechodzi.

Deklaracja natomiast nie jest równoznaczna z "daniem słowa".[/color]

--
Data: 12.01.2011 - 15:01:06

Tam gdzie nie ma jasnosci , tam panuje dowolność , uznaniowość. Przyjąłem . Amen.

Jednego tylko za mnie nie jesteś w stanie rozstrzygać. Kiedy mianowicie mam mieć prawo do odczucia bycia obrażanym a kiedy nie ! A zatem jedziemy z @ na privie :)

--
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Data: 13.01.2011 - 22:35:09

[color=#FF0000]Widzę, że nawet jej nie przeczytałeś - napisałem w niej, że cię nie blokuję, lecz jedynie odbieram ci prawo wypowiedzi na forach rejestrowanych. Z powodu zbytniej konfliktogenności.

Ale skoro nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem (bo gdybyś raczył, to skorzystał byś z aktywnego konta, mającego możliwość wypowiedzi na tym forum), to nie mam nic do dodania.

Możesz zrobić, co zechcesz. Tajemnicę korespondencji złamać również. Widzę, że próba dania ci szansy była głupia i niepotrzebna.[/color]

--

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 14

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.