Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 14
Re: Uwagi, opinie i zażalenia n/t moderacji
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 17.01.2011 - 22:50:41

[quote]„ Istnieją trzy strony każdej kwestii : twój punkt widzenia , jego punkt widzenia i – do diabła z tym wszystkim” E.M. Forster[/quote]
Nie znałem tego :)

[quote]Więc jeżeli dyskusja przemienia się w pyskówę, to się wolność musi trochę skrócić.[/quote]

To ja jestem przykładem skrócenia wolności ?

Sam sobie odpowiem . TAK !

--
Re: Hyde Park - tu wolno (prawie) wszystko
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 17.01.2011 - 23:21:14

[quote Bartek][color=#FF0000]
Jedyne, co potwierdza ostatni rok, dość burzliwy w porównaniu z poprzednimi kilkoma latami działania ośrodka to potrzeba większej ilości moderatorów - najlepiej przypisanych do konkretnego forum, z jednym globalnym moderatorem, zarządzającym tym zespołem.

Chętnych jak dotąd nigdy nie było - a przynajmniej się nie ujawnili. Mogą to oczywiście zrobić, do czego zachęcam. Jestem gotów podjąć się przeszkolenia i dać szansę kilku osobom - ale muszą bardzo dobrze się zastanowić, czy chcą podjąć się tak podłego działania.[/color][/quote]

Dobrze, ja chętnie spróbuję, o ile wchodzę w pulę osób, które mogą dostać ową szansę :)
Miałbym też chęć jeszcze kogoś zgłosić - zwłaszcza, że za bardzo dobry pomysł uważam przypisanie do konkretnego forum, co może być okolicznością zachęcającą.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 18.01.2011 - 08:49:51

Dobrze, trenerze, to porozmawiamy na PW. Nie masz na koncie żadnych blokad ani przewinień (próby odwołania moderatora za takie nie uznaję ;) ), więc nie widzę przeszkód.

A kto jest drugą propozycją?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 18.01.2011 - 09:18:29

To juz Ci Trenerze podpowiadam , że oprócz mnie , nie możesz liczyć na Zarę i Alicję . Oni tez napiętnowani :( A ja na dodatek konfliktogenny !

--
Re: Posiedzenie komisji BOKiS. 17-12-2011r.
Data: 18.01.2011 - 14:43:14

Po pierwsze spytałem o zgodę zapałkę . Zgodziła sie.
Po drugie równie dobrze mogłes to Ty jako moderator , przenieść to do stosownego watku. Zapemniam Cię że zgodziłbym sie .
Zresztą robiłes tak wielokrotnie. Coś nie miesciło sie w temacie wątku to przenosiłeś bez pytania. Natomiast moja obszerną relację skasowałeś. Staram się sobie wyobrazić wyraz rozkoszy na Twej twarzy kiedy to robiłeś.
[b]Po czwarte ostetntacyjnie , z premedytacja zniszczyłeś moją pracę , olałeś w sposób prymitywny mój czas , mój wysiłek poswiecony na całkowicie bezstronne przedstawienie uzytkownikom tego forum prac komisji , która zajmowała się sprawami szalenie waznymi dla wszystkich. [color=#CC0000]BEZPIECZEŃSTWEM[/color] w miescie choćby.[/b]

Niczego nie obchodzę. Pozwoliłes mi tu pisać , nie obwarowałes tego jakimis szczegolowymi doprecyzowaniami.

[quote=Bartek]Nie będzie śmiecenia i obchodzenia blokady w ten sposób[/quote]

W ten sposób nie . Ale już ten sposób , który Ty proponujesz jest ok !

[quote=Bartek]Takie rzeczy w odpowiednich wątkach. Jeśli nie możesz z nich korzystać, to ktoś inny musi to wrzucić, albo komuś przekaż.[/quote]

Dobry sposób obchodzenia bokady to ten , który Ty za dobry uważasz. Tylko skąd ja mam niby wiedzieć , które kombinacje są według Ciebie słuszne a które nie ?

To było ad vocem .

Reasumując dzięki temu Twemu posunieciu sprawozdania nie będzie.

ps. jak długo trzeba czekać aż Trener zostanie moderatorem ?

--
Data: 18.01.2011 - 15:21:09

[color=#FF0000]Wystarczyło zrobić tak, jak wszyscy dotąd, czyli wysłać do mani lub mnie, wtedy zostałoby wklejone. Zapałka nie ma nic niestety do decydowania, czy możesz pisać w nieodpowiednim wątku. A przenosić z automatu twoich źle umieszczonych wypowiedzi nie będę i już tłumaczyłem czemu.

Skoro twojego sprawozdania nie będzie, to poczekamy na sprawozdanie radnego Zymera. Wybacz, mam większe zaufanie do niego, jako kronikarza.

Trener będzie moderatorem, jak z nim wszystko ustalę. Nie martw się, będzie o tym informacja na forum.[/color]

[quote Boruta]Niczego nie obchodzę. Pozwoliłes mi tu pisać , nie obwarowałes tego jakimis szczegolowymi doprecyzowaniami.[/quote]

[color=#FF0000][quote regulamin forum]5. Wypowiedzi należy umieszczać na właściwym forum (...)[/quote]

Coś jeszcze?[/color]

--
Data: 18.01.2011 - 16:29:50

A skąd radny Zymer weżmie materiał do relacji skoro go na tej lkomisji nie było ?

W tym co skasowałes , wyraźnie zaznaczyłem , że nie chcę wchodzić w buty Tomka , i że moja relacja nie jest relacja stricte kronikarską. W kilku jej miejscach dodałem swoje osobiste komentarze.

Tomek Zymer tez zanim wysle sprawozdanie do Was , to wcześniej daje mniej lub bardziej obszerna zajawke na forum. Oczywiscie w stosownym watku.
Niczego nie musisz robic z automatu. Nie musisz tez wykazywac szacunku dla czyjejś pracy. To się ma albo nie .
Niestety to co zrobiłeś po raz kolejny świadczy o "równym" traktowaniu zjawisk identycznych.

Zapis z regulaminu mówi gdzie nalezy umieszczeć wypowiedzi . Nie mówi chyba nic o konsekwencji złegego ich ulokowania. I dlatego raz potrafisz przenieść z własnej inicjatywy taką źle ulokowaną wypowiedź do odpowiedniego watku. A kiedy indziej kasujesz. Wszystko zależy od stopnia satysfakcji osiąganej.

Nie tak dawno usunąłeś moją wypoiedź z watku WOŚP. Przyczyną była duża ilość raportowań. Tak przynajmniej podałes. Nawet nie mruknąłem . Przyjałem , że pewnie te raporty były , chociaz nikt ich na oczy nie widzial. I OK ! Takie sa procedury. Ale w momencie , kiedy po moim zablokowaniu ukazuje sie mnóstwo wypowiedzi te blokadę krytykujących , wypowiedzi jawnych , podpisanych , czyli będących swoistą formą raportowania na korzyść , to masz to głęboko. No cóz , bez komentarza.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2011-01-18 17:11 przez Boruta.

--
Data: 18.01.2011 - 19:29:00

[color=#FF0000]Skoro chcesz być traktowany jak wszyscy, to zachowuj się jak wszyscy. Czyli, jeśli nie możesz gdzieś czegoś umieścić, to wyślij ten materiał do moderatora.

To, że konsekwencje nie są podane niestety nie znaczy, że możesz sobie dowolnie ignorować informację o tym, jak należy postępować.

Raportów nikt nie widzi, bo raporty są tylko dla moderatorów.

Ja naliczyłem więcej cytowanych przez ciebie życzliwych wypowiedzi "do wiadomości adresata" niż jakichkolwiek innych. Zresztą wybacz, ale niczyja opinia nie ma tu znaczenia. A ty zachowujesz się jak więzień, który skarży się, że siedzi za kratami.

Przyjmij do wiadomości, że masz ograniczone prawa i nie próbuj się zachowywać, jakby tego ograniczenia nie było ani obchodzić go.

I skoro bez komentarza, to bądź słowny. Chociaż wiem, że trudno tego oczekiwać.
[/color]

--
Data: 18.01.2011 - 20:38:00

Leki , Trener , AK , pionekAgory , Artek_Bartek, jacekk , Hanka , Beret , Hammer , Johny, Babet . podpisane opinie zyczliwe. + trzy opinie podpisane ale dane nadawcy do mojej wiadomości.

A zatem 11 : 3 ! Oto dowód jak wygląda Twoje "liczenie". Każdy liczy tak jak umie.

Bez komentarza- odnosiło się do konkretnego przykładu zachowania.

[quote] Zresztą wybacz, ale niczyja opinia nie ma tu znaczenia[/quote]

Wiedzą już o tym użytkownicy , że ich zdanie nic nie znaczy. Nie musisz tego
podkreslać.

[quote]zachowujesz się jak więzień, który skarży się, że siedzi za kratami.[/quote]

No to mnie teraz zdemaskowałeś. Każdy przecież wie , że standardowym zachowaniem więźnia jest to że wychwala swój los pod niebiosa. I ja w tym względzie odbiegam od normy. Musiałes o tym mówić publicznie i mnie kompromitować ? Idę się oparzyć zapałką , chcę się nawrócić.

[quote] i nie próbuj się zachowywać, jakby tego ograniczenia nie było ani obchodzić go.[/quote]

Troszke wczesniej wskazujesz mi scieżkę obejścia , a teraz już obchodzić nie wolno ? Nawet Twoja metodą ? Jakas decyzja ostateczna w tym względzie , żeby później znów nie było , że się nie stosuję do zaleceń. Ale nie mogę się stosować do dwóch zaleceń wzajemnie sie wykluczających. Się przeciez nie rozdwoję .

Ale czy przyznasz , że nie uszanowałeś mojej pracy ?

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2011-01-18 21:36 przez Boruta.

--
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 18.01.2011 - 22:25:09

Tak śledzę te spory i chyba końca nie widać, pozostaje tylko uchwalić

1. Obrady Okrągłego Stołu

2. Oddzielić wszystko grubą kreską

Albo wprowadzić Stan Wojenny

Ogłaszam powołanie -Społecznego Zarządcy Ocalenia Konstancina - SZOK

--
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 18.01.2011 - 22:27:05

Nie jest to uwaga ani do Boruty ani do Bartka tylko do całości

--
Autor: magi (IP zapamiętane)
Data: 19.01.2011 - 08:36:53

[quote jacekkk]Tak śledzę [b]te spory[/b] i chyba końca nie widać, pozostaje tylko uchwalić
1. Obrady Okrągłego Stołu
2. Oddzielić wszystko grubą kreską
Albo wprowadzić Stan Wojenny
Ogłaszam powołanie -Społecznego Zarządcy Ocalenia Konstancina - SZOK[/quote]

i to wszystko w sprawie jednego użytkownika prywatnej własności ..?? w dodatku niedowidzisz pisząc, że "końca nie widać", bo ten koniec na logowanych forumach jest widzialny jak najbardziej

--
Data: 19.01.2011 - 09:04:02

[quote Boruta]Troszke wczesniej wskazujesz mi scieżkę obejścia , a teraz już obchodzić nie wolno ? Nawet Twoja metodą ? Jakas decyzja ostateczna w tym względzie , żeby później znów nie było , że się nie stosuję do zaleceń. Ale nie mogę się stosować do dwóch zaleceń wzajemnie sie wykluczających. Się przeciez nie rozdwoję .[/quote]

[color=#FF0000]
Mówiłem o konkretnej sytuacji przysyłania materiałów, takich, jak wklejone w wątku o Miłośnikach Historii czy sprawozdaniach nadsyłanych od lat przez radnych.

Zakaz obejścia dotyczy umieszczania zwykłych wypowiedzi za tym pośrednictwem. Naprawdę nie widzisz różnicy? To nie są dwa sprzeczne zalecenia, to jest udzielenie wyjątku od zakazu. Tylko trzeba chcieć a) zrozumieć, b) zaakceptować zakres tego wyjątku.[/color]

--
Data: 19.01.2011 - 10:39:31

Z powyzszego najzwyczajniej wynika , że nawet nie czytałeś tego co kasowałeś.
Napisałem już ze dwa razy , że "nie chcę wchodzić w buty Tomasza Zymera , jesli chodzi o pisanie sprawozdań " czyli mówiąc prościej. Między moja relacja a sprzawozdaniem Tomka jest kolosalna różnica. On się trzyma konwencji stricte kronikarskiej w swych sprawozdaniach i w takim kształacie wysyła je do moderatora.
Natomiast moja relacja miała bardziej osobisty charakter, szła raczej w stronę felietonu , zawierała moje osobiste komentarze przy w miarę starannym opisaniu spectrum poruszanych tematów. Nikogo w tej skasowanej relacji nie krytykowałem , nikogo nie "szczypałem" , nikt po przeczytaniu tej relacji nie miał prawa poczuć się urazonym. A taka relacja , relacja w takim kształcie bardziej nadawała się do wątku o uwagach dotyczących pracy RM.
Mając swiadomość tego , że założyłeś mi nieuzasadniną merytorycznie blokadę , mając na względzie fakt iż Tomka na tej komisji nie było i nie będzie można liczyć na jego sprawozdanie , uznałem , że ze względu na ważność zagadnień poruszanych na tej komisji BOKiS , waznych dla wszystkich mieszkańców , Ciebie i Twojej rodziny też , warto się tą wiedzą podzielić . Ty nie czytając tego uznałeś z góry inaczej i skasowałeś ten materiał. Mówi sie trudno.
Zadam sobie trud napisania tego jeszcze raz , i porozsyłania osobom zainteresowanym na pocztę priv. Aczkolwiek , w momencie kiedy o tym piszę przychodzi mi na mysl , że mozesz za chwilę uznać , że i ta forma komunikowania sie z użytkownikami powinna być mi odebrana.

I taka prośba na przyszłość . Nie staraj się mówić mi co ja powinienem starać się rozumieć z tego co napisałeś , z tego czego nie napisałeś.A skoro nie zrozumiałem , to tym bardziej mi trudno zaakceptować Możesz przyjąć tezę , iż jestem głąbem bez szkoły i do mnie trzeba jasno , precyzyjnie i głośno .
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam nadprzyrodzonych zdolności czytania w myslach , ani między wierszami.

Na koniec . Czy jesli jest tak jak piszesz wyżej , że zakazujesz mi wysyłania , w celu obejścia blokady wiadomości do innych z prośbą o jej zamieszczenie , to jednocześnie zabraniasz użytkownikom tego forum cytowania mych wypowiedzi , z obojętnie jakiego źródła ta cytowana wypowiedź by nie pochodziła ?
Na odpowiedzi na to pytanie bardzo mi zalezy. Jej brak potraktuję jako odpowiedź przytakującą mym domniemaniom.

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2011-01-19 11:13 przez Boruta.

--
Data: 19.01.2011 - 10:57:19

[color=#FF0000]Cytowanie ma sens w tym samy wątku, jeżeli ktoś się do cytatu odnosi.

Jeżeli faktycznie będzie to cytat i ktoś będzie obierał go za punkt wyjścia do tezy, to wtedy, zależnie od sytuacji, będzie można uznać jego zasadność i zostawić.

Materiały typu rzeczony raport czy materiał z Miłośników Historii możesz wysyłać do moderatorów. Np. do mnie.

Ale jeżeli to będzie cytowanie, mniej lub bardziej służące umieszczeniu twojej wypowiedzi w miejscu, w którym nie masz do tego uprawnień, wtedy będzie kasowane. Nawet, jeśli zostanie zgrabnie skomentowane.

Zalecam więc raczej wstrzymywanie się od takich cytatów, niż próbę wykorzystania tej potencjalnej luki. Nie możesz wypowiadać się na niektórych forach, więc ludzie niestety zostali pozbawieni możliwości interakcji z tobą w tamtych obszarach.

I tak sądzę, że to lepsze wyjście, niż kasacja konta i wszystkich wypowiedzi, prawda?

Pytanie retoryczne.[/color]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-01-19 12:42 przez Bartek.

--
Autor: Obserwator2 (IP zapamiętane)
Data: 20.01.2011 - 01:04:24

I pozwolicie, że ja trzy grosze dorzucę.
Nie śledziłem wcześniejszych dysput Boruty i reszty świata, ale pozwolisz Bartku, że poproszę Cię o / chociażby / pozwolenie pisania prze Borutę takich tekstów o których nie dowiemy się od Tomka Zymera, a które interesują znaczny ogół czytających Forum.
Istotnie sprawy bezpieczeństwa chyba nas by zainteresowały a jak czytam wyciąłeś je.
I jeszcze zdanie. Toż ten Boruta / nie znam go osobiście / jest solą / może trochę za słoną / tegoż Forum.
Bartku daj mu jak dobry Ojciec jeszcze jedną szansę, a nuż się poprawi.

--
Autor: Aleksandra Polaczek (IP zapamiętane)
Data: 20.01.2011 - 08:33:48

TO i ja dorzucę się do apelu Obserwatora2 choc trudno mnie do fanek Boruty zaliczyć:).Wręcz przeciwnie:) ale na tym polega też urok dyskusji

--
Data: 20.01.2011 - 09:10:26

[quote Obserwator2]pozwolenie pisania prze Borutę takich tekstów o których nie dowiemy się od Tomka Zymera, a które interesują znaczny ogół czytających Forum.[/quote]

[color=#FF0000]Ależ jest na to zgoda. Każdy taki materiał niech przysyła do mnie, ja go umieszczę w odpowiednim wątku, aby każdy łatwo mógł to znaleźć, a nie śledzić jego przypadkowe wypowiedzi gdzie popadnie.[/color]

[quote Obserwator2]Bartku daj mu jak dobry Ojciec jeszcze jedną szansę, a nuż się poprawi.[/quote]

[color=#FF0000]Wybacz, ale nie wierzę. Po 2-3 obsuwach, tak. Ale obecnie jedyna szansa, jaką ma Boruta, to pisać w dozwolonym zakresie i nie toczyć dalej ze mną wojny. Dopóki nie zaakceptuje obecnego stanu, nie widzę podstaw do nawet rozważania zmiany jego sytuacji.[/color]

--
Data: 23.01.2011 - 14:50:13

Jeśli ktoś się rozgląda za wątkiem Zapałki- [b]Total skandal[/b]- , to znajdzie go sklejonego z -Ratusz mój widzę ogromny - w dziale UMiG i reszta polityki.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-01-23 14:51 przez Boruta.

--
Data: 23.01.2011 - 17:25:32

Czemu z watku Zapałki , zostały wyciete wypowiedzi moje i hubki&krzesiwa > Dodam , wypowiedzi polemiczne ale całkowicie w temacie watku ?

Moderatorze , którego tak uwiera słowo cenzura . Czy wiesz na czym między innymi ta haniebna cenzura polegała ? Właśnie na wycinaniu tekstów.

--
Autor: jeszcze starsza metoda rozpalania ogn (IP zapamiętane)
Data: 23.01.2011 - 17:45:36

Wyciete w zgodzie z regulaminem: punkt 2 (sam pisales, ze H&K mija sie z prawda), 5 (wycieczki osobiste). Z chwila przeniesienia dyskusji na forum dla mieszkancow (scalenia watkow) te reguly zaczely obowiazywac. Bartek je zastosowal - kasujac wycieczki pod twoim adresem. A ty sie martwisz ze nie dokonczyles partyjki slownej z H&K.

--
Data: 23.01.2011 - 18:40:49

Jeśli wszystko ma być w zgodzie z regulaminem , to trzeba wyciąć ...tak na oko połowę postów. A zatem nie przesadzaj . W mojej partyjce słownej z h&k dużo było na temat ratusza a zero agresji.
Zreszta o czym my mówimy , w tamtych działach do dzis wiszą wpisy , które są jedną wielką "wycieczką osobistą"pod moim adresem. O mijących się z prawdą ,mimo że zostało to w sposób bezdyskusyjny udowodnione , nawet nie wspominam.
To co w tamtych przypadkach regulamin spi ?
I jeszcze jedno - pytanie zadałem moderatorowii , a tu proszę, moderator ma adwokata !

--
Autor: koszalek w opalach (IP zapamiętane)
Data: 23.01.2011 - 18:43:08

Szkoda Moderatorze, ze wyciales wpisy H&K. Byly chociaz smieszne. A tak, zostaja same smutne rzeczy. Czy na forum mozna pisac tylko w stylu "Bog, honor, ojczyzna" i szukac afer, a jak ktos napisze cos wesolego to sie go wyrzuca...

--
Data: 23.01.2011 - 18:57:30

[quote Boruta]Czemu z watku Zapałki , zostały wyciete wypowiedzi moje i hubki&krzesiwa > Dodam , wypowiedzi polemiczne ale całkowicie w temacie watku ? [/quote]
[color=#FF0000]
Bo były nie na temat.[/color]

[quote Boruta]Moderatorze , którego tak uwiera słowo cenzura . Czy wiesz na czym między innymi ta haniebna cenzura polegała ? Właśnie na wycinaniu tekstów.[/quote]
[color=#FF0000]
Oświeć mnie jeszcze. Może wytłumacz mi, co znaczą słowa "forum" i "komunizm".

A teraz ja cię oświecę - to, czy coś jest na temat, czy nie, nie zależy od twojego stwierdzenia, tylko od merytorycznej zawartości wypowiedzi.[/color]

--
Data: 23.01.2011 - 19:54:59

[quote]Szkoda Moderatorze, ze wyciales wpisy H&K. Byly chociaz smieszne.[/quote]

Wyjątkowo zgadzam sie z "nielogiem" :

--
Data: 23.01.2011 - 23:32:01

[quote=Bartek]A teraz ja cię oświecę - to, czy coś jest na temat, czy nie, nie zależy od twojego stwierdzenia, tylko od merytorycznej zawartości wypowiedzi.[/quote]
I jedynym , który umie prawidłowo ocenić tę merytoryczność , jesteś Ty.(przy okazji zwracam uwagę , że jest taki klawisz na klawiaturze-caps lock sie nazywa , stosuj go czasem dla wyrażenia szacunku dla zasad jesli nie gramatyki i dobrego wychowania , to prznajmniej szacunku dla kogoś , kto ma byc może lat sporo więcej niż [b]T[/b]y)

[quote=Bartek]Oświeć mnie jeszcze. Może wytłumacz mi, co znaczą słowa "forum" i "komunizm".[/quote]

I jeden i drugi termin , mają znaczeń wiele . Jakiś obszerny wykład mam tu przeprowadzić ? Specjalnie dla [b]C[/b]iebie ?

Ale jakos tak skrótowo postaram [b]C[/b]i się pomóc

FORUM

1. «miejsce publicznych wystąpień»
2. «spotkanie poświęcone omawianiu spraw z określonej dziedziny; też: grupa ludzi biorących udział w takim spotkaniu»
3. «stowarzyszenie skupiające organizacje, państwa lub osoby na zasadzie dużej autonomii organizacyjnej i odrębności poglądów»
4. «plac w miastach starożytnego Rzymu, na którym odbywały się zebrania ludowe, targi, sądy»
5. «w dawnej Polsce: sąd właściwy dla rozstrzygania danej sprawy»

KOMUNIZM

ideologia i doktryna społeczna stworzona przez K. Marksa i F. Engelsa postulująca zniesienie prywatnej własności, społeczną własność środków produkcji, zbudowanie społeczeństwa bezklasowego i dyktaturę proletariatu
[color=#CC0000]totalitarny, zbrodniczy ustrój społeczno- polityczny[/color] wprowadzony najpierw w ZSRR, a po drugiej wojnie światowej narzucony siłą krajom Europy Środkowej i Wschodniej; wprowadzony także w innych krajach (np. Chiny, Korea Płn., Kuba), oparty na rządach jednej partii, centralnym planowaniu i państwowej własności środków produkcji

To juz tak za jednym zamachem polećmy z cenzurą

1. urzędowa kontrola widowisk teatralnych, filmów, audycji, publikacji itp. przed wprowadzeniem ich w obieg społeczny; urząd pełniący taką kontrolę, 2. świadectwo szkolne, 3. rodzaj kary w Kościele katolickim, 4. termin w psychoanalizie

Jesli mogłem być pozyteczny to się cieszę :) Aczkolwiek wiele mnie to wysiłku nie kosztowało :) sam sobie mogłes to znaleźć w sieci. Ale skoro prosiłes !

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-01-23 23:40 przez Boruta.

--
Data: 24.01.2011 - 08:44:43

[color=#FF0000]To jeszcze, z rozpędu, proszę o termin "pytanie retoryczne".[/color]

--
Data: 24.01.2011 - 09:13:13

A tu już polecam lekturę mych wczesniejszych wpisów. Pisałem na ten temat. Być może odnalezienie nie będzie możliwe ponieważ zostało to wycięte .:)
Ale to nie ja wycinałem :)

--
Autor: korek (IP zapamiętane)
Data: 25.01.2011 - 07:44:22

fajnie, ze caly ten belkot jjest tylko tu - mozna olać tak samo jak bloga

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 25.01.2011 - 22:55:01

Tesknota za wolnością .Co to jest moderatorze ?http://bezwodkinierazbieriosz.salon24.pl/272381,consolamentum-epitafium-na-dzien-urodzin-wlodzimierz-dzien-urodzin-wlodzimierz-wysocki

--

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 14

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.