Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 14
Re: Uwagi, opinie i zażalenia n/t moderacji
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 25.01.2011 - 23:05:23

„Nade mną lód i w dole, pod stopami,/ czy wzbić się mam, czy zejść mam do otchłani?”…

--
Autor: gość (IP zapamiętane)
Data: 25.01.2011 - 23:54:09

„Nade mną lód i w dole, pod stopami,/ czy wzbić się mam, czy zejść mam do otchłani?”…

Może wypadałoby podać autora tekstu, zamiast się podszywać

--
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 00:09:09

Z tego samego autora, jedna z moich ulubionych, w nawiązaniu do "atmosferki" :) ;)

Oryginał:
http://www.youtube.com/watch?v=0J15pR__ybw&feature=related
http://www.tekstowo.pl/piosenka,wlodzimierz_wysocki,_1044_1080_1072_1083_1086_1075___1091___1090_1077_1083_1077_1074_1080_1079_1086_1088_1072_.html

Tłumaczenie i muzyka:

http://www.poezja-spiewana.pl/index.php?str=lf&no=5845
http://www.youtube.com/watch?v=VnQcxPZySkk

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2011-01-26 00:16 przez Tomasz Zymer.

--
Data: 26.01.2011 - 00:27:46

Do gościa . Jeśli byś sobie zadał/a trud przeczytania jednego postu więcej niż mój. Jeżeli jeszcze do tego , otworzył/a byś znajdujący sie w nim link. Po czym zagłębił/a się w treść tego co on zawiera czyl postarał/a sie przeczytać - DO KOŃCA co tam napisano . To nie zgłaszał/a byś zadnych pretensji.

Ja wiem , że od czytania bolą oczy. A od bezsensownego stukania w klawisze palce. Gościu ! smatri kakije klauni :):):)

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2011-01-26 00:33 przez Boruta.

--
Autor: gość (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 00:42:58

nie daje się czytać tego co piszesz

--
Data: 26.01.2011 - 01:27:16

A ktoś Ci każe ?

Ja tak własnie piszę , żeby nie kazdy mógł czytać.

--
Data: 26.01.2011 - 02:00:16

To piszę ja "generujący" i konfliktogenny .

Wielce przewielebny Moderatorze ! Ten zamach w Moskwie , to naprawdę nie ja !!!

--
Autor: Dziękuję Moderatorowi (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 07:53:59

Boruto, Moderator jest WIELKI ze Cię pogonił szkoda,że nie na zawsze.
Masz rację jesteś prowokator denerwujący i konfliktogenny

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 14:19:11

Różnica .
Na czym polega różnica ?
Ci , którzy nie zgadzają się z postępowaniem Bartka w sprawie Boruty wpisali się na forum pod swoim nazwiskiem lub nickiem istniejącym na tyle długo ,że wiemy ,że są to konkretne osoby .

Zwolennicy natomiast występują w nieokreślonej liczbowo ilości w prywatnej korespondencji Bartka oraz pod postacią nowych ,przypadkowych nicków , niezalogowanych , świadczących o " dużej odwadze "i mogących pojawiać się w dowolnej ilości .Zapewne cieszy Bartka wpis "Dziękuję Moderatorowi " ,wpisze to na swoją listę poparcia - natomiast te podpisane osoby , przedstawiające argumenty , chcące nawiązać dyskusję ma za wielkie NIC.
Okazujesz nam Bartku po prostu brak szacunku.
I już nie odpisuj, proszę .

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 14:35:45

[quote Boruta]To piszę ja "generujący" i konfliktogenny .

Wielce przewielebny Moderatorze ! Ten zamach w Moskwie , to naprawdę nie ja !!![/quote]

Haniu, szanowne forum, choćby powyższy wpis Boruty obrazuje jak słuszna była decyzja administracji. Dziwię się że po 3 upomnieniach nie ma bana, ale skoro admini są tak łaskawi to już ich sprawa.

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 14:55:19

[quote Klaudiusz][quote Boruta]To piszę ja "generujący" i konfliktogenny .

Wielce przewielebny Moderatorze ! Ten zamach w Moskwie , to naprawdę nie ja !!![/quote]

Haniu, szanowne forum, choćby powyższy wpis Boruty obrazuje jak słuszna była decyzja administracji. Dziwię się że po 3 upomnieniach nie ma bana, ale skoro admini są tak łaskawi to już ich sprawa.[/quote]

Bez przesady. Moderacja w praktyce wywaliła Borutę zostawiając mu tylko forum ogólnodostępne, więc jest dość słusznie rozżalony.

Wiele razy Boruta był podjudzany i prowokowany, głównie przez Manię, która celowała w komentarzach gdzie kto ma iść i jakie węszyć spiski. Niby dlaczego fakt, że ktoś nadal kontestuje decyzję Bartka, ma to uzasadniać tę decyzję - nie dość że niesprawiedliwe, to jeszcze się kupy logicznie nie trzyma....

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 15:02:00

[quote Klaudiusz]
Haniu, szanowne forum, choćby powyższy wpis Boruty obrazuje jak słuszna była decyzja administracji. Dziwię się że po 3 upomnieniach nie ma bana, ale skoro admini są tak łaskawi to już ich sprawa.[/quote]

"Towarzysze! Ze wszystkich wielkich problemów, którymi ludzkość obecnie żyje i które musi rozwiązać, sprawa pokoju jest najważniejsza. Toczymy o nią — w sojuszu z innymi pokojowymi siłami — ogólnoświatową walkę z imperializmem na wielu frontach"

http://ludzie-z-jajami.bloog.pl/id,3362044,title,Edzio-Gierek-przemowienie,index.html?ticaid=6bab8

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 26.01.2011 - 15:16:36

Klaudiusz - no przesadzasz bardzo .
Własnie ten wpis Boruty nawiązuje do propozycji Mani , o której pisze Leki - do historii tego forum przeszła już chyba wyjątkowo arogancka i prowokująca jej propozycja .Mania jest jednocześnie moderatorem , przypominam .

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 16:36:53

nie utkwiła mi w pamięci żadna "wyjątkowo arogancka" wypowiedź Mani - w moim odbiorze obecność Mani na forum kojarzy się z licznymi pożytecznymi i poważnymi [u]informacjami źródłowymi[/u], rzeczowymi komentarzami i inicjatywami.
Jak może pamiętasz, Hanko, właśnie z powodu tej rzeczowości Mani i Twojej spotkałysmy się we trzy dawno temu - przystałam do Waszej dwójki, bo dla mnie - jako dla ówczesnej "nowej" - byłyście sensem tego forum i nadzieją na real.
Nie pojmuję determinacji proborutowego komitetu w walce z "cenzurą", a tak naprawdę ze znanymi wszystkim zasadami. Komitet oburza sie na bezpardonowość moda Bartka - nie przyjmując do wiadomości 3-krotnego wcześniejszego zawieszania Boruty.
O co chodzi temu komitetowi ? Boruta może wypowiadać sie do woli na forum nielogowanym, może inicjować i prowadzić najrozmaitsze dyskusje, może nawiązywać dowolne konwersacje - także na swoim blogu, który na tym forum reklamuje. Kto chce - ten ma nieograniczony kontakt z Borutą, z wyjątkiem tych dwóch logowanych forów. I tyle.

--
Data: 26.01.2011 - 16:50:28

[quote trener]
"Towarzysze! Ze wszystkich wielkich problemów, którymi ludzkość obecnie żyje i które musi rozwiązać, sprawa pokoju jest najważniejsza. Toczymy o nią — w sojuszu z innymi pokojowymi siłami — ogólnoświatową walkę z imperializmem na wielu frontach"

http://ludzie-z-jajami.bloog.pl/id,3362044,title,Edzio-Gierek-przemowienie,index.html?ticaid=6bab8[/quote]

Jak rozumiem pijesz do swego guru, nieomylnego, twierdzącego że Gierek to "opozycję jakoś tam tolerował, a nie zamykał do więzienia",co - jak mówił - było w komunizmie bardzo rzadkie..." - niech powie to w twarz tym pobitym i zgnębionym w Radiomiu i innych miejscowościach.

http://www.youtube.com/watch?v=_GiCK9g8J_k

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-01-26 17:54 przez Klaudiusz.

--
Data: 26.01.2011 - 17:55:13

[quote Leki]
Bez przesady. Moderacja w praktyce wywaliła Borutę zostawiając mu tylko forum ogólnodostępne, więc jest dość słusznie rozżalony.
[/quote]

Zapomniałeś że może wypowiadać się również na forum dla radnych.

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 18:06:10

[quote Klaudiusz][quote Leki]
[/quote]

Zapomniałeś że może wypowiadać się również na forum dla radnych.[/quote]

Klaudio, fakt jest taki że został wycięty z najistotniejszych forów gdzie są najżywsze wątki, dotyczące spraw lokalnych, w tym lokalnej polityki. W wątkach na tych forach niejednokrotnie wypowiadał się emocjonalnie, a nierzadko wszystko kojarzyło mu się z PO i jej błędami. Ale niejednokrotnie bywał prowokowany i to w niewybredny sposób.

Nie udawajmy, że pozostawienie mu możności wypowiedzi na mniej istotnych forach powoduje, że ta sankcja jest niedolegliwa. Nadal uważam, że to jest niesprawiedliwe - Twój ostatni przedostatni post dowodzi równie dobrze, że Tobie wszystko kojarzy się z Kaczyńskim (podobnie jak Borucie wszystko z PO), ale nikt Cię nie wycina...

To też informacja dla Oli, która nie rozumie lub udaje niezrozumienie. Sankcja moderatorska nie uderza w nas, blokując nam dostęp do Boruty ale uderza w niego samego, blokując mu możliwość wypowiedzi na najistotniejszych forach i najżywszych wątkach.

Podtrzymuję opinię, że decyzja jest niesłuszna, stronnicza i niesprawiedliwa.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 18:45:28

[quote Klaudiusz]
Jak rozumiem pijesz do swego guru (...)
[/quote]

Nie rozumiesz :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 26.01.2011 - 21:53:12

Hanko , czy masz na mysli ten wpis ?

[quote=mania]Cytat:
mania
i przestań Boruto wreszcie szukać dzioury w całym, zajmij się katastrofą smoleńską - po co gen Błasik pod wpływem był w kabinie pilotów - skoro na Tutkach 158 nie latał. To dopiero jest zagadka, a Ty miałeś spore osiągniecia w jej wyjasnianiu[/quote]

[quote=Ola] Komitet oburza sie na bezpardonowość moda Bartka - nie przyjmując do wiadomości 3-krotnego wcześniejszego zawieszania Boruty.[/quote]

OLu ! Dwa razy byłem banowany, krótkoterminowo. Dwa razy dałem się sprowokować . To mnie nie usprawiedliwia. Mea culpa .
Ale trzeba miec nerwy z Żelazowej Woli , zeby wytrzymac wszystkie obelgi , wciąganie mojej rodziny w brudne zagrywki niektórych użytkowników. Jakies tam steki kłamst dotyczące mojej działalności zawodowej i mojego wykształcenia , to już tzw. Pikuś ...mały Pikuś :)

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2011-01-27 17:41 przez Boruta.

--
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 26.01.2011 - 22:14:14

Dzięki p. Tomaszowi za link takiego Pietraszaka nie znałem kapitalny

--
Data: 26.01.2011 - 23:31:26

Olu - nie podsumowuję tutaj całej działalności Mani -liczne pozytywne itd- nie neguję tego wcale .
Nie rozumiesz determinacji proborutowego komitetu - przeczytaj jeszcze raz Lekiego.
Przeciwko wycinaniu Orła też byłam .
Nie lubię jak ktoś zapędza mnie do stada bezgłośnych baranów .
Może uważasz .że wchodząc na forum podpisuję jakiś cyrograf .A w życiu :)
Bartek ma ostatnie słowo ,ale do wyrażania opinii mam prawo .

--
Data: 27.01.2011 - 17:17:33

[quote Hanka] (...) Przeciwko wycinaniu Orła też byłam (...)
[/quote]

no cóż.., Boruta może być dumny z takiego towarzystwa

--
Data: 27.01.2011 - 17:38:14

jestem !

--
Autor: magi (IP zapamiętane)
Data: 27.01.2011 - 19:31:49

no to po co sie upierasz przy jakims bylejakim forumie, jak mozesz szybowac w Otwartych Ogrodach i innych hajlajfach ?

--
Data: 27.01.2011 - 19:57:49

"nielog"

Ale niech tam ! Dlatego , że poznałem tu bardzo mądrych ludzi.
Niestety , to po trosze jak z magnesem. Czasem przyciąga , a czasem odpycha :)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-01-27 20:00 przez Boruta.

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 27.01.2011 - 22:02:38

[quote magi]no to po co sie upierasz przy jakims bylejakim forumie, jak mozesz szybowac w Otwartych Ogrodach i innych hajlajfach ?[/quote]

magi,a byłaś/łeś kiedyś na Otwartych Ogrodach? ja,przeciętna osoba z blokowiska dzięki tej wspaniałej imprezie miałem wystawę zdjęć; znajoma malarka, mieszkanka blokowiska, prowadziła warsztaty plastyczne dla dzieci... znajomi mieszkający w blokach i okolicznych wsiach z ogromną przyjemnością zwiedzali ogrody i brali udział w tych wszystkich wspaniałych wydarzeniach.
To nie hajlajf, to działania kulturalne które Hanka organizuje dla wszystkich chętnych! No ale jeśli ktoś woli koncerty Golców, to może faktycznie to hajlajf.

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 27.01.2011 - 23:17:08

[quote Hanka]Okazujesz nam Bartku po prostu brak szacunku.[/quote]

[color=#FF0000]Nie Hanko, nie okazuję. Przyjąłem do wiadomości wasze wypowiedzi, a także powiedziałem, że one mnie nie przekonują i że nie tędy droga. Nie wasze wypowiedzi mają mnie przekonać, tylko postępowanie jednego użytkownika.

Jeżeli to jest brak szacunku, to tak samo brakiem szacunku jest wasz upór w nieakceptowaniu tego, co napisałem.

Nie bądźmy śmieszni z tymi zarzutami, proszę - jak mam wam okazać szacunek? Przyjąć wasz punkt widzenia, zgodzić się z nim i postąpić tak, jak sobie życzycie? To byłoby oczekiwanie tego, co mi zarzucacie (niesłusznie zresztą), że Boruta "poleciał" za różnicę poglądów.

Brak zrozumienia, że nie za to poleciał też mógłbym uznać za "brak szacunku" gdyby to nie było po prostu niemądre założenie.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 27.01.2011 - 23:21:23

Siada mi percepcja jak czytam wpisy magiowe. Gubię się w ocenach. Co high live jest , a co dla plebsu przeznaczone.

Magi wysyła mnie do -Otwartych Ogrodów- czyli między high live. Czy mam przez to rozumieć żem awansowan ? Kiedyś odbyło się wygnanie . Ale raczej w odwrotnym kierunku.

Byłem w Ogrodach - bajka ! Byłem na koncercie braci Golców - porazka dla parku.
Jestem na forum - bez komentarza .

--
Data: 28.01.2011 - 10:30:39

[quote Boruta]Co [color=#CC0000]high live[/color] jest , a co dla plebsu przeznaczone.
[/quote]

:P uważam, że moderatorzy powinni pilnować nie tylko meritum, ale także ortografii wszelkich pojawiających się tu języków :D

--
Data: 28.01.2011 - 13:13:55

Ola ma "słuszność" ! Powinno być hajlajf :)

--

Idź do strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 14

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.