Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...4567891011121314-->
Bieżąca strona: 9 z 14
Re: Uwagi, opinie i zażalenia n/t moderacji
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 22.02.2011 - 14:24:37

Tak na marginesie :- konflikt - Boruta/Forum wszystkim forumowiczom jest znany .

Ale co wnosi do tego takie deptanie mu po piętach , śledzenie co i gdzie robi poza forum , czym zajmuje się zawodowo , prywatnie , gdzie działa. Czemu służą sugestie związane z fryzjerstwem czy kebabami ? A nawet jeśli to byłoby prawdą to co - to powód do złośliwostek ? Czy inne osoby piszące na forum także są tak traktowane ? Wchodzimy w ich prywatność ? Ujawniamy każdą znaną nam informację ? Jeśli sam zainteresowany napisze coś o sobie - to jego decyzja .

Bartku - w Hyde Parku pojawiają się różne "nowe "osoby , jednorazowe nicki dla dorażnej potrzeby a te osoby mają także prawdopodobnie swoje konta stałe.Gdzie tu logika Twego regulaminu?

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 22.02.2011 - 14:54:21

Klaudiusz, dziwny to był akurat post 'uważnego' czy jak mu tam z informacją czym to się teraz dawny Boruta zajmuje. I komentarz pod informacją...
Uważny, a może wiesz jeszcze co dzisiaj Boruta jadł na śniadanie? Może ostrego kebaba który też da nam popalić?

Żałosne, czepiacie się że Boruta wraca do tego forum, a sami trzymacie się jego tematu jak rzep psiego ogona.
Ludzie,myślę że większość z was ma więcej niż naście lat, a zachowujecie się jak dzieci! Jeśli wytykacie mu jakieś zachowanie, to wpierw zastanówcie się czy nie postępujecie podobnie.

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 22.02.2011 - 15:14:56

[quote Hanka]Bartku - w Hyde Parku pojawiają się różne "nowe "osoby , jednorazowe nicki dla dorażnej potrzeby a te osoby mają także prawdopodobnie swoje konta stałe.Gdzie tu logika Twego regulaminu?[/quote]
[color=#FF0000]
Tam gdzie to wyłapywane, takie duble są blokowane. Taka logika. Konto "Boruta" nadal istnieje i blokowane są jedynie duble. Jeśli nie chce korzystać z podstawowego, jego wola - ale niech nie zakłada kolejnych.

Zauważ też, że blokuję te zdublowane - na te "jednorazowe" często też przymykam oko, chociaż często intuicyjnie dam sobie rękę uciąć, że to jego. Natomiast te jednorazowe wybryki są tylko tym, czym są, głupimi wybrykami. Zresztą technicznie banowanie ich wszystkich to skórka za wyprawkę.

Mnie jedynie nadal dziwi to, że ktoś nie chce się wypowiadać, ale chce.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 23.02.2011 - 09:04:14

[color=#FF0000]Przeniosłem do Hyde Parku i TAM proszę kontynuować. To temat o moderacji, nie o tym, co kto insynuował o fryzjerach i radach nadzorczych.[/color]

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 15:36:57

[quote=pani]A. Zambrowicz zachował się [b]jak go nauczyli jego mocodawcy za komuny[/b]
Cytat:
A.Zambrowicz
Jest rok 1978. Pracuję w piaseczyńskim - wtedy to się nazywał Miejski Osrodek PROPAGANDY i Kultury.

tam zatrudniano tylko [b]wiernych wyznawców komuny,[/b] którym wpajano jak podejść panie i nie tylko. [/quote]

[quote=mania]- jak pzrystało na [b]dobrze przygotowanego faceta od propagandy,[/b] z poprzedniej epoki
- tak pisze sam o sobie:

Cytat:
Jest rok 1978. Pracuję w piaseczyńskim - wtedy to się nazywał Miejski Osrodek PROPAGANDY i Kultury[/quote]

[color=#CC0000]2. Na forum nie wolno publikować wypowiedzi, które obrażają mniejszości, mają charakter rasistowski, seksistowski bądź w inny sposób nietolerancyjny, [b]publikować pomówień i nieprawdy, w złej wierze podawać fałszywychinformacji[/b]

Posty wulgarne, pyskówki, [b]wycieczki osobiste,[/b] posty nie na temat mogą być kasowane bez ostrzeżenia.[/color]

[quote=Bartek]Przepraszam, ale rozmawiać o regulaminie będziemy.[/quote]

No to porozmawiajmy ! Chyba , że jednak prywatny folwark a regulamin to taki pic na wodę ?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-03-10 15:37 przez A.Zambrowicz.

--
Data: 10.03.2011 - 17:50:38

[color=#FF0000]Proszę mi powiedzieć, co z tego jest fałszywą informacją? Nie pracował pan w 1978 w tym miejscu?[/color]

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 18:40:16

[quote Bartek][color=#FF0000]Proszę mi powiedzieć, co z tego jest fałszywą informacją? Nie pracował pan w 1978 w tym miejscu?[/color][/quote]I co ,ze pracował .Wszyscy gdzieś pracowali np: w milicji ,byli tez sekretarzami PZPR w Konsztncinie -Jeziornie .Czy nie mają prawa do funkcjonowania w naszym środowisku ???

--
Data: 10.03.2011 - 18:44:52

[quote babet][quote Bartek][color=#FF0000]Proszę mi powiedzieć, co z tego jest fałszywą informacją? Nie pracował pan w 1978 w tym miejscu?[/color][/quote]I co ,ze pracował .Wszyscy gdzieś pracowali np: w milicji ,byli tez sekretarzami PZPR w Konsztncinie -Jeziornie .Czy nie mają prawa do funkcjonowania w naszym środowisku ???[/quote]

[color=#FF0000]babet, co ma twoja uwaga za związek? A.Zambrowicz zgłasza mi naruszenie, więc pytam: jakie? Co z tego, że pracował? Dla mnie nic, co mnie to obchodzi? Pytam - jakie naruszenie, co z cytowanej wypowiedzi jest naruszeniem regulaminu. Więc proszę nie rób uwag, które nie mają się nijak do meritum. Niech się zainteresowany wypowie.[/color]

--
Data: 10.03.2011 - 19:33:53

Ja też jestem zainteresowany .Forum jest oólnodostępne ,i ponieważ śledzę wypowiedzi na Forom .Konstancin.com uważam ,że mogę wypowiadać swoje zdanie i nawet czasami być stronniczą,i przyznawać rację Panu Zambrowiczowi.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 19:40:05

[quote Bartek][color=#FF0000]Proszę mi powiedzieć, co z tego jest fałszywą informacją? Nie pracował pan w 1978 w tym miejscu?[/color][/quote]

Ja bym bardziej wskazał na te kwiatki:

" jak go nauczyli jego mocodawcy za komuny "
" tam zatrudniano tylko wiernych wyznawców komuny "

niepospolita chamówa, muszę przyznać.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 10.03.2011 - 21:06:16

No cóż , ja wyraźnie wskazałem stosowne zapisy "regulaminu" !

Poza tym Trener mnie jakby już wyręczył. Babet to w jakiś sposób też uzasadnia.

Ale czasem widać trzeba "jak chłop krowie na rowie"

Nie wiem czemu jestem pytany czy pracowałem gdzieś , gdzie sam mówię , że pracowałem.

Nie moją winą jest , że ktoś nie odróżnia pracodawcy od mocodawcy. A zatem nie rozumiem czego niby mieli mnie nauczyć ci drudzy ?

Najwierniejszym wyznawcą komuny w Ośrodku Propagandy i Kultury w Piasecznie był palacz , pan Zdzisio . Jak on kur..ił na komunę :) aż było miło posłuchać.

A ja dzięki takiemu Panu Zdzisiowi oraz wielu innym ludziom , zawdzięczam to , że będąc bardzo młodym człowiekiem , miałem okazje poznać wielu wybitnych artystów
, ze wspomnianą p.I.Kwiatkowską na czele. Dziś dzięki komuś , komu obsesja wyżera szare komórki dowiaduję się , że zapewne p.Irena musiała być zagorzała komunistką skoro godziła się występować tam gdzie ja pracowałem. A do tego tacy komuniści jak Emil Karewicz , Tadeusz Drozda i Jan Pietrzak i wielu , wielu innych.
I żeby się troszkę z tego mojego "komunizmu" usprawiedliwić , oświadczam , że w gnieździe os pracowałem zaledwie pół roku. I wcale się tego nie wstydzę.

Szanujmy regulaminy !:)

--
Data: 10.03.2011 - 22:22:37

[color=#FF0000]No to podsumujmy.

Nieprawda jest? W złej wierze nieprawdziwe informacje? Wynika z wypowiedzi powyżej, że nie ma...

Zostają "wycieczki osobiste" jedynie, oczywiście zajmę się tym. Mogą one być kasowane, ale sądzę, że rozmowa ze sprawcą, aby się na przyszłość powstrzymał, będzie lepszym pomysłem.

Zresztą "dobrze przygotowany facet od propagandy" to, pomijając zaszłościowo-historyczne konotacje "propagandy", to może być komplement.

trenerze, to o czym mówisz, to trudno mi ocenić jako cokolwiek innego niż "opinia" i w dodatku taka średnio umocowana. Określenie "chamówa" zresztą równie niestosowne w ustach kogoś, kto w dodatku na zupełnie innym forum niż HP powinien dawać przykład ;)[/color]

--
Data: 11.03.2011 - 09:12:27

Cóż, określiłem to tak, bo innego wyrazu nie znalazłem. Ten pasował idealnie. Jeśli chodzi o mnie i dawanie przykładu, to staram się nikogo nie zaczepiać personalnie, ani nie oceniać jego przeszłości. Nawet dyskusja o tak oczywistych kwestiach sprawia, że czuję się, jakbym musiał zabierać głos w kwestii budowy cepa.

--
Data: 11.03.2011 - 10:43:27

[quote=Bartek]Zresztą "dobrze przygotowany facet od propagandy" to, pomijając zaszłościowo-historyczne konotacje "propagandy", to może być komplement. [/quote]

Być może . Ale jakoś nikt nie zauważa iż był to też Ośrodek Kultury. A ja pracowałem na stanowisku instruktora kulturalno-oświatowego , czyli po ludzku mówiąc byłem kaowcem. A zatem idąc tokiem myślenia Bartka , jestem też "dobrze przygotowanym facetem od kultury i oświaty" :) A od propagandy jakby najgorzej :)

--
Data: 11.03.2011 - 13:08:26

[color=#FF0000]Niestety nie mogę nakazać użytkownikom, żeby obowiązkowo mówiąc o sprawach kojarzących się gorzej, mówili też dla równowagi o skojarzeniach dobrych. Ośrodek zajmował się i tym i tym, zarzut nieprawdy oddalam. Wybiórczość opinii trudno jest mi uznać za podawanie takich informacji.

Kwestię ataku personalnego wyjaśniłem już w odpowiednim trybie.[/color]

--
Data: 13.03.2011 - 13:48:11

W dziale ogłoszeń o posiedzeniach komisji nie ma możliwośći dyskutowania. I bardzo dobrze, to są tylko komunikaty .
W ostatnim ogłoszeniu o komisji uzdrowiskowej jest niedopuszczalny moim zdaniem wpis.
Moderator - Mania - uprawia swoja politykę informacyjną objaśniając co p.M.Skowroński zamierza, dlaczego - i to nie on traktuje mieszkańców jako głupców ale tak nas traktuje moderator przez nieprzestrzeganie regulaminu , wbijanie nam do głowy przy każdej okazji jedynego własnego słusznego poglądu .Wstyd moderatorze choć wiem ,że się boisz,że pomyślimy inaczej niż Ty więc dmuchasz na gorące :)
Bardzo proszę o niezamieszczanie interpretacji punktów posiedzeń komisji i sesji .Inaczej powinno się dopuścić innych forumowiczów do dyskusji.
Do tego służą wątki w innych forach / o ile rozumiem regulamin :) /i tam Maniu rozpocznij dyskusję .
Hanka
-----------------------
wklejam Mani wpis w całości :
Komisja 15 marca - ws. odłaczenia Kawęczyna od uzdrowiska
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 03.03.2011 - 15:10:42

15.03.2011r. (wtorek) godz. 18-ta Komisja Uzdrowiskowa, Zdrowia i Opieki
Społecznej.

Temat:
1. Omówienie Statutu Uzdrowiska Gminy Konstancin-Jeziorna.
2. Korespondencja.
3. Sprawy różne.

---------------------------------------------
Statut Uzdrowiska już jest - przyjęty przez RM uchwałą z września 2008r,
wisi w BIP [www.konstancin.eobip.pl]
- dlaczego teraz p. Skowroński chce omawiać, mozna się domyslać...
A może uważa mieszkańców za niekumatych debili, którym należy pzretłumaczyć z polskiego na nasze?

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2011-03-13 13:59 przez Hanka.

--
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 13.03.2011 - 16:07:31

"15.03.2011r. (wtorek) godz. 18-ta Komisja Uzdrowiskowa, Zdrowia i Opieki Społecznej.

Temat:
1. Omówienie Statutu Uzdrowiska Gminy Konstancin-Jeziorna."

[i]TEN TEMAT JEST PO PROSTU NIEFORTUNNIE SFORMUŁOWANY. Chodzi o rozpatrzenie wniosku mieszkańców sołectwa Kawęczyn i sąsiednich sołectw w sprawie wyłączenia ich ze strefy C uzdrowiska, co oczywiście wiązałoby się ze zmianą statutu.[/i]

--
Autor: Przytomny (IP zapamiętane)
Data: 13.03.2011 - 17:30:51

Fakt, ze Skowrnski przew komisji podał zakamuflowany, klamliwy temat nie budzilo kontrowersji Pani Hanki ale jakiś dopisek tak.

Jeśli chce Pani pełnić tu role zandarma to może trzeba wszystko dostrzegać

pastoraly wszystkie się świecą, ławki do parku powróciły, rzeka nie wylala?

--
Data: 13.03.2011 - 17:47:03

[quote Przytomny]Fakt, ze Skowrnski przew komisji podał zakamuflowany, klamliwy temat nie budzilo kontrowersji Pani Hanki ale jakiś dopisek tak.

Jeśli chce Pani pełnić tu role zandarma to może trzeba wszystko dostrzegać

pastoraly wszystkie się świecą, ławki do parku powróciły, rzeka nie wylala?[/quote] Przytomny ,czy kto ty jesteś ,ale mam nadzieję ,że zastosuje moderator do twojego [b]pierwszego[/b] wpisu ,te same kryteria co do moich wypowiedzi i do [b]niejakjego ?[/b] kijka.

--
Data: 13.03.2011 - 19:39:36

Pytanie Hanki jest najzwyczajniej pytaniem o pewną zasadę .

Czemu służą takie "uprzejme" i "grzeczne" jakże określania osoby pytającej mianem żandarma ?

I czemu odpowiada osoba do której to pytanie nie było skierowane ? Że co , że niby "przytomna" taka ? I "odważna" , nielogowana !

--
Autor: kijek (IP zapamiętane)
Data: 13.03.2011 - 19:45:41

Wiosna przyszła !!! :) W odróżnieniu od logowanych nie zgłaszam żadnych pretensji, Wysoka Moderacjo, a jak mi sie nie podoba, to wypad

--
Data: 13.03.2011 - 23:19:32

Maniu - czy Ty nie rozumiesz ? uważam,że w wątku informacyjnym NIE powinny być zamieszczane niczyje interpretacje .To jest po prostu nadużycie z Twojej strony , wykorzystujące fakt ,że tam może pisać tylko moderator Poproszę w związku z tym faktem o wyjaśnienie , jak ma wyglądać ten dział forum - czy mają to być komunikaty czy komunikaty z przemyśleniami i przypisami moderatora .
I bez złośliwości i pastorałów poproszę o rzeczową odpowiedż.

Jak można oceniać po podanym punkcie regulaminu ,że jest to fakt kłamliwy i zakamuflowany ?
Opinię masz inną , wiedzę tajemną - podyskutować można na forum i chętnie się dowiem o co chodzi . Mam nadzieję ,że zresztą przyjdziesz na tę komisję i opowiesz nam potem jakim to manipulacjom jesteśmy poddawani .

Maniu- czy wytłuszczonym drukiem - to są słowa p.M.Skowrońskiego czy Twoje przypuszczenie " a może uważa mieszkańców za niekumatych debili " .A może ja z gramatyką i składnią zdania po polsku nie daję sobie rady ?:)

Przecież stosuję się do regulaminu - o pastorałach podyskutowałam i ich nie chciałam , nawet wątek otworzyłam :) , o rzece co wylewa też posłusznie czytam i martwię się ,że spacerować po wałach legalnie nie można i dlatego ścieżka mnie obchodziła , martwiłam się o ławki w parku - też wątek założyłam - więc ten Przytomny jest po prostu Nieprzytomny bo ja w wątkach się udzielam - ale NIE w dziale komunikatów :) , no i mów mi Przytomny Haniu bo się znamy
Żandarm Hanka:)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-03-13 23:21 przez Hanka.

--
Data: 13.03.2011 - 23:27:42

Ponieważ Mania sobie nie radzi z regulaminem forum zawierającym komunikaty i nie uzyskałam od niej rzeczowej informacji - poproszę o opinie pozostałych moderatorów , mam nadzieję ,że przy okazji nie dostanę pastorałem po łbie :)

--
Data: 13.03.2011 - 23:45:42

Pkt . 5 regulaminu forum:
"Posty wulgarne, pyskówki, wycieczki osobiste, posty nie na temat mogą być kasowane bez ostrzeżenia"

Wg mnie, komentarz "- dlaczego teraz p. Skowroński chce omawiać, mozna się domyslać... A może uważa mieszkańców za niekumatych debili, którym należy pzretłumaczyć z polskiego na nasze?" jest pyskówką. Do skasowania.

--
Data: 14.03.2011 - 00:05:19

dzięki za odpowiedż.
Chcę wyjaśnić ,że " Pozostałych moderatorów " nie posądzam o chęć zdzielenia mnie pastorałem - żle w zdaniu to wypadło ; chodziło mi o inne osoby bardzo zainteresowane tym tematem a mające ochotę wychylić się zza węgła ...

--
Data: 14.03.2011 - 00:08:38

Ale . ale - jeszcze kwestia została :
czy to jest forum tylko dla komunikatów czy komunikatów opatrzonych interpretacją i komentarzem moderatora .
Bo zwykły forumowicz i tak nie ma tam szansy.

--
Data: 14.03.2011 - 00:49:53

Zmiany Mani :

komentarz mania (teraz pasuje?)
Statut Uzdrowiska już jest - przyjęty przez RM uchwałą z września 2008r,
wisi w BIP [www.konstancin.eobip.pl]
- dlaczego teraz p. Skowroński chce go omawiać, mozna się domyslać...
A może uważa mieszkańców - za mało zorientowanych i należy pzretłumaczyć statut uzdrowiska z polskiego na nasze?
------------------------------------
Maniu !
NIE rozumiesz problemu jaki tu stawiam.
NIE pasuje .NIC mi tu nie będzie pasowało i nie pisz pode mnie czy kogokolwiek .
Nie powinno go / komentarza /być WCALE , tak widzę rolę tego działu forum.Nawet jak napiszesz laurkę dla p.M.Skowrońskiego :)
Taki jest plan komisji - nic ci do tego ,mają prawo pisać co chcą .Ogłoś i koniec.
Zreszta do tej pory nie pisałaś komentarzy ,uzupełniałaś tylko kwestie informacyjne ,nazwiska czy godziny - i nie miałam uwag .

Komentować możemy na forum , chętnie poczytam ,co masz do powiedzenia na temat tej komisji , sprawy stref i Kawęczyna .

--
Data: 14.03.2011 - 02:00:12

No wiesz - kropla do kropli i miarka się przebrała- w końcu postanowiłam napisać to o czym już nieraz myślałam ale skoro milczałam do tej pory no to słusznie sądziłaś ,że mi się podobało:) .A nie podobało mi się.

Ostatnio pisane komunikaty dot. komisji i sesji tej kadencji
były bez komentarzy i bardzo mi to odpowiadało , aż tu nagle znowu :( prywatny folwark . /Myślałam ,że w końcu się coś zmieniło, zrobiło się rzeczowo i poważnie /.Nie czepiam się uzupełnień merytorycznych, listy placówek leczniczych i tym podobnych konkretów słusznych natomiast chodzi o osobiste wrażenia i opinie i domysły i przypuszczenia i co kto myśli albo nie myśli - no już nie wiem jak jaśniej napisać o co mi chodzi :( , może jutro wyjdzie mi to lepiej a nie o drugiej w nocy :) wybacz .
Dlatego zaaregowałam - bo wróciło stare.I nie boli:) tylko chodzi o jakość forum i sprawy że tak powiem zasadnicze i ogólne .

Tak czy inaczej moim zdaniem forum zyska na przesunięciu komentarzy moderatorów do działu wypowiedzi i przejedż się tam po M.Skowrońskim i punkcie obrad komisji jak tylko Ci sie podoba :) Nie bój się - forumowicze czytają wszystko , więc nie stracisz na tym . Chyba ,że poproszę trenera i Bartka o komentarze także w tym dziale ogłoszeń urzędowych- my szaraczkowie bez wiedzy i własnego zdania musimy mieć szersze spektrum na sprawę no bo to sprawa polityczna :) .No i się zacznie objaśnianie punktów obrad sesji i komisji - i wyjaśnianie co powinni napisać - czy tak ?

Maniu - jesteś super manipulatorką gramatyczną :) - nawet mi się podoba :)
tak dalej :)

Zmieniany 5 raz/y. Ostatnio 2011-03-14 02:29 przez Hanka.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 14.03.2011 - 02:35:57

tu http://www.konstancin.com/forum/read.php?4,67695 jest watek do dyskusji nt. komisji.

Tam gdzie komunikaty nie ma miejsca na dyskusję, bo w powodzi wiadomosci nikt by nie znalazł informacji o dacie komisji.

Jesli denerwuje, to takie same komunikaty można pzreczytać w BIP http://www.konstancin.eobip.pl/bip_konstancin/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=225&layout=1&page=0

Mi nie zależy czy ktoś czyta co ja napiszę

A przy okazji zapytam o co tak naprawdę chodzi? Od pewnego czasu jestem obiektem publicznego ataku p. Hanki - niemal o wszystko.

[b]Właściwym sposobem reakcji na zauważone nieprawidłowości jest zaraportowanie niezgodnego z zasadami forum posta do moderatorów przez wciśnięcie przycisku raportuj wiadomość, znajdującego się u dołu każdej wiadomości[/b]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-03-14 02:57 przez mania.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 14.03.2011 - 07:27:54

łomatko ... czy regulamin przewiduje takie kuriozum, jak [u]6 obszernych postów pod rząd jednego autora[/u], z którym nikt nie podejmuje polemiki ? Z tytułowych "Uwag ..." zrobił się najazd - a wystarczyłoby sprecyzować swoje żądanie, by komunikaty były wolne od komentarzy. Ale najwidoczniej nie o to chodzi w tej wrzącej wymianie zdań między Hanką a Hanką

--

Idź do strony: <--|<-...4567891011121314-->
Bieżąca strona: 9 z 14

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.