Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 17 z 19
Re: Katastrofa smoleska oraz Brednie o bredniach.
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 17.08.2010 - 07:07:25

No teraz to rewelacja ! Pewnie zostao to uzgodnione z penymnocnikiem Kaski Ukwenya . Bo tylko wobec niego jest Pani potulna i posuszna.

A co z pozostaymi wtkami ? Niech od dzi na tym forum krluj nam wtki hybrydy !

Chyba jednak sie zagalopowaem . To jest forum prywatne i moderator robi z nim moe to co mu sie ywnie podoba. Choby to co robi nie wiem jak gupie byo.

--
Autor: unita (IP zapamiętane)
Data: 17.08.2010 - 07:17:52

ale Borutko, wszystkie Twoje wypowiedzi odcisny sie tu na wieczno (elektroniczn) - te moesz pisa, co tylko Ci przyjdzie do gowy. Ci, do ktrych piszesz, na pewno wychwyc Twoje posty i na nich si skupi. Inni skupi si na czym innym - i to chyba najbardziej Ci doskwiera: ten karygodny i skandaliczny brak jednomylnoci

--
Re: Katastrofa smoleska
Data: 17.08.2010 - 07:31:26

[quote Leki]sugerujesz, e Tusk odpuci ledztwo, eby... przypodoba si mediom tzn. unikn nieprzyjaznych komentarzy??? to by dopiero byo, Trybuna Stanu murowany ;-)))[/quote]

sugeruj tylko to, co napisaem :) poza tym nie uwaam, eby premier "odpuszcza" ledztwo - ono si dzieje. Wszak p.Macierewicz ma komisj "do zbadania" i zanim ta komisja w ogle zacza prace, on ju wiedzia, jak wyglda "prawdziwa prawda". To po co ta komisja ? Chyba w duchu autorskiej "polityki" szukania hakw.
... a zatem p.Tusk nie "odpuci" ledztwa, tylko da votum zaufania p.Macierewiczowi :P

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 17.08.2010 - 08:37:55

[quote unita][quote Leki]sugerujesz, e Tusk odpuci ledztwo, eby... przypodoba si mediom tzn. unikn nieprzyjaznych komentarzy??? to by dopiero byo, Trybuna Stanu murowany ;-)))[/quote]

sugeruj tylko to, co napisaem :) poza tym nie uwaam, eby premier "odpuszcza" ledztwo - ono si dzieje. Wszak p.Macierewicz ma komisj "do zbadania" i zanim ta komisja w ogle zacza prace, on ju wiedzia, jak wyglda "prawdziwa prawda". To po co ta komisja ? Chyba w duchu autorskiej "polityki" szukania hakw.
... a zatem p.Tusk nie "odpuci" ledztwa, tylko da votum zaufania p.Macierewiczowi :P[/quote]

to Macierewicz prowadzi ledztwo w sprawie katastrofy.... no to jestem spokojniejszy.

ledztwo "si dzieje" w Rosji, a my dostajemy, to co Rosjanie bd uwaali za stosowne. nie powinnimy jednak rozlicza za to naszej wadzuchny, bo to "szukanie hakw".

mam wraenie, e mamy rne podejcie do kwestii suwerennoci i podmiotowoci naszego kraju. w tym kontekcie, przerbka obrazu Matejki (zawieszona tu gdzie na forum) nabiera mniej miesznego, a bardzie zowieszczego charakteru...

--
Data: 17.08.2010 - 08:51:12

[quote Leki] mam wraenie, e mamy rne podejcie ...[/quote]

ale oczywicie ! i to jest ok

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 17.08.2010 - 09:18:18

Na szczscie skoczy sie PRL i nie mieszkamy w Chinach, dlatego mozemy miec rzne zdania - cho Boruta uwaa inaczej.

--
Data: 17.08.2010 - 11:44:38

[quote mania]Na szczscie skoczy sie PRL i nie mieszkamy w Chinach, dlatego mozemy miec rzne zdania - cho Boruta uwaa inaczej.[/quote]

ju niedugo, bo pose Palikot multiplikuje zawiadomienia do prokuratury na tych, co im si wadzuchna nie podoba i to wykrzykuj ;-))

a tak z ciekawoci, to gdzie Boruta wyrazi wol ograniczenia wolnoci sowa???

zdania mona mie rne, ale w dyskusji dobrze jest je w miar logicznie uzasadni. ja poszukuj logicznego uzasadnienia pogldu o tym, e premier Tusk zrobi dobrze nie domagajc si mieszanej polsko-rosyjskiej komisji do badania katastrofy smoleskiej, oddajc cao ledztwa pod kontrol MAK, a dostaj jedynie duby smalone, e Kaczyski to a Macierewicz owamto

--
Data: 17.08.2010 - 13:47:55

[quote=a tak z ciekawoci, to gdzie Boruta wyrazi wol ograniczenia wolnoci sowa???][/quote]

- nie wyrazi, to taka "przerzutnia"

Chodzi o to ze forsuje nieustannie swj wiato(piso)pogld i nie daj Bg zeby ktos mia inne zdanie, i chociaby wtek mia inne zadanie do spenienia (np. sprawy lokalne) i tak ma pj w kierunku, ze wszystkiemu jest winien Tusk i Komorowski.
To prawie tak jak w tym wojskowym kawale, "onierzu, z czym ci sie kojarzy karabin? - Z dup panie sierancie. - Dlaczego z dup? - Bo mi sie wszystko kojarzy z dup
Jeli poozyam kawa, to przepraszam - w wojsku byam dawno. Bya wtedy wojna japoska lub jaka inna.

Niewiele osb ma cierpliwoc czyta nauki Boruty i z forum wymikaja.

--
Data: 17.08.2010 - 15:13:44

[quote Leki] ja poszukuj logicznego uzasadnienia pogldu o tym, e premier Tusk zrobi dobrze nie domagajc si mieszanej polsko-rosyjskiej komisji do badania katastrofy smoleskiej, oddajc cao ledztwa pod kontrol MAK, a dostaj jedynie duby smalone, e Kaczyski to a Macierewicz owamto[/quote]

Leki, wyrazy wspczucia z powodu posiadania interlokutorw, ktrzy nie dorastaj do Twojej wizji dyskusji. Nie mam pojcia, czy "premier Tusk zrobi dobrze" i nie miabym wystawia mu jakichkolwiek cenzurek. Moje rozumienie i praktykowanie dyskusji Ty nazywasz "dubami smalonymi", a panowie Macierewicz i Kaczyski nie mieszcz Ci si w ramach tej dyskusji. Rozumiem, podobnie, jak rozumiem p.Tuska.
Przy czym jest to rozumienie wynike z nikych danych (hard data). Wiesz, to troche tak, jak wymdrzanie si o Arktyce na podstawie czubka gry lodowej

--
Data: 17.08.2010 - 17:38:14

sam sobie wspczuj....

a poznajesz to:

"dziwne ?? chyba tylko dla AM." to Twj komentarz do wypowiedzi Macierewicza o braku wsplnej komisji badajcej wypadek i propozycji Miedwiediewa. zaraz potem nastpuje popis imaginacji pt. "co by byo gdyby", z ktrego jasno wynika, e byoby strasznie, a zastpy wciekych pisiorw razem z moherami rozerwayby biednego premiera Tuska.

rnica polega na tym, e ja mwi o sednie problemu tzn. dlaczego zrezygnowano z walki o wspln komisj i jakie to ma skutki, a Ty oczywicie wymachujesz Macierewiczem i gdybaniem, "co by byo". nie powiedziaem niczego o przyczynach katastrofy ale o procedurze, ktra ma doprowadzi do ich identyfikacji, a nad t procedur Polacy wiadomie oddali kontrol.

nie trzeba mie wielu danych, aby stwierdzi, e wiksza kontrola nad ledztwem ze strony pastwa polskiego jest lepsza ni mniejsza, tym bardziej gdy ledztwo oddawane jest w rce organw WNP, a faktycznie Rosjan. dla mnie - powtarzam - to test dla pastwa polskiego i rzdzcych, ktrego niestety nie zdali.

nie trzeba byo wielkiej wyobrani, eby przewidzie, e MAK bdzie robi wszystko, aby oddali jakeikolwiek podejrzenia o zaniedbania obsug lotniska lub stan techniczny samolotu. w rezultacie mamy dziwne "wrzutki", przecieki i tanie sensacje, puszczane w eter przez MAK, typu szybka diagnoza, e za wszystko odpowiadaj piloci Tupolewa

ja nie mam oporw, aby wystawi za to cenzurk premierowi Tuskowi, nie jestem tak niemiay jak Ty (skdind bardzo miay w ocenach innych politykw)

Maniu,

sorry, ale nie powstrzymam si: zarzucasz Borucie, e propaguje "wiato(pis)pogld" i to ma byc ta jego wrogo wobec wolnoci sowa??? spojrzyj na swoje posty, ociekajce lukrem dla ekipy rzdzcej i ekwilibrystyk, ktra pozwala Ci mwi "pielgniarki gut, obrocy krzya be" chocia taka wolta jest po prostu wzajemnie sprzeczna i wynika z chci usprawiedliwienia wszelkich dziaa PO.
to jest "wiatoPOgld" - mona mu wiele zarzuci ale nie wrogo wobec wolnoci sowa

jak komu si nie podobaj posty Boruty to moe ich nie czyta, albo czyta i polemizowa, a stwierdzenie "Niewiele osb ma cierpliwoc czyta nauki Boruty i z forum wymikaja." w ustach moderatora to lekko zawoalowana groba.

--
Data: 17.08.2010 - 18:48:33

Niestety czytam bo musz, a wszelkie polemizowanie koczy si wyszoci wit Wielkiej Nocy nad witami Boego Narodzenia.

Poza pogadaniem ta dysputa nic nie wnosi poza tym ze ma na celu utwierdzenie opinii, e tylko i wyacznie kandydat popierany przez PiS to jest go...- mysl o bliskich wyborach samorzdowych.

A tymczasem w gminie myszy harcuj

m

PS. Gdzie sie wypowiadaam o pielgniarkach, bo sobie nie przypominam.

--
Data: 17.08.2010 - 19:01:48

Leki, wrd rnicujcych nas cech na pierwszym planie widz dystans, ironi i poczucie humoru; z przyjemnoci czytuj te nieliczne spord Twoich postw, w ktrych ta cecha jako przewituje. W mojej samoocenie (w odniesieniu do moich "dubw smalonych") nie ma mowy o jakim przewitywaniu - bo daj wyraz tej cesze w kadej linijce.
Tak naprawd jestem misiem o bardzo maym rozumku, wic nie ogarniam nim tych wszystkich dalekosinych reperkusji w najmniej spodziewanych obszarach, reperkusji wynikych z rzekomej kontradykcji "odda Tusk ledztwo Ruskim - nie odda". W samym tym fakcie (?) nie ma nic interesujcego - interesujce s wycznie extrapolacje. Miaem na studiach 3 semestry statystyki :) wic wiem, e psu na bud s extrapolacje tworzone z nikych danych i ze znaczn domieszka emocji. To sie nie nazywa "extrapolacja", tylko .... och, wypado mi z gowy :P

--
Katastrofa smoleska
Data: 17.08.2010 - 20:15:38

[quote=Leki] ja poszukuj logicznego uzasadnienia pogldu o tym, e premier Tusk zrobi dobrze nie domagajc si mieszanej polsko-rosyjskiej komisji do badania katastrofy smoleskiej, oddajc cao ledztwa pod kontrol MAK,[/quote]

Logicznego uzasadnienia chyba nie ma. Ale gdyby ewentualnie przyj i Tusk dobrze interpretuje historie i z tego co stao sie z gen. Sikorskim wyciaga wnioski, to byoby to jakie dla niego usprawiedliwienie. A honor ? Pal sze !

[quote=Mania]Chodzi o to ze forsuje nieustannie swj wiato(piso)pogld i nie daj Bg zeby ktos mia inne zdanie[/quote]

A niby czyj mam forsowa ? Jesli ju forsuje. I komu zabraniam mie inne zdanie ?
Kolejna "przerzutnia " ?

[quote=Mania]Niewiele osb ma cierpliwoc czyta nauki Boruty i z forum wymikaja.[/quote]

A to ju naprawde cudne stwierdzenie jest. To ja zrewanzuje sie podobnie cudnym. Bardzo wiele osb odeszo z tego forum tylko dlatego e jest szalenie stronnicze . Mdre ? No nie . Ale jak mwi przysowie , jak Kuba ,tak i Kubie.

O to w ktrym watku lokalnym "przeflancowaem" temat na Tuska i Komorowskiego nie pytam. Poniewa odpowiedzi uczciwej sie nie spodziewam.

"PRZERZUTNIA" - nowy termin do wikipedii. Kamstwo , zamierzone , zawoalowane niczym nie usprawiedliwione.
"Przerzutnik" - inaczej kamca.

Prosze sobie nie robi nadzieji ! Ja wymieka nie zamierzam.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2010-08-17 21:05 przez Boruta.

--
Data: 17.08.2010 - 22:15:38

[quote="PRZERZUTNIA"][/quote]

adna polityka lecz wspomnienie ze szkoy, gdy mojemu koledze pomylia sie przenonia z (chyba) przerzutk i waln na maturze: ".... to jest przerzutnia literacka" - caa szkoa wya ze smiechu. Nie potrzebnie dorabiasz do wszystkiego ideologi...? Nie o wszystkim Wikipedia pisze.

Pewnie tez nie ma wzmianki o "rycerzach" - tak nazywalimy na studiach mao rozgarnietych kolegw. Koleanki byy dwie, wic ktby smia

Nie wiesz o co chodzi, to powiem. Byli rycerzami, no mieli zakute by.

--
Data: 18.08.2010 - 08:25:18

Serdecznie wspczuje obracania sie w towarzystwie zakutych bw .

A mnie sie przypomniaa taka sytuacja .Mj dziadek maia na wsi konia. A bya to taka cwana bestia , e kiedy wypadao wz pocifn na wzniesienie terenu . To albo udawa e kuleje albo niespodziwanie kad sie na drodze. Dlatego dziadek na ludzi plczcych sie w wypowiedziach , kreccych , mawia: - O ten lub ta to kombinuje jak ko pod gre. A dziadek mj mdrym czowiekiem by i nie zwyk sie w swych ocenach ludzi myli.

[quote=Mania][b]Poza pogadaniem ta dysputa nic nie wnosi poza tym ze ma na celu utwierdzenie opinii, e tylko i wyacznie kandydat popierany przez PiS to jest go...- mysl o bliskich wyborach samorzdowych.[/b] [/quote]

A to chyba w katagori - Brednie o bredniach ? Bo o katastrofie na pewno nie.
Czy Roman Kosecki lub panowie Jaczuk i Tomaszewski s z PIS-u ?
Pani Mania jak zwykle widzi i syszy tylko to co chce . W wtku Gieda Wyborcza wyranie napisaem

[quote]Obydwie przedstawione wyej kandydatury na stanowisko burmistrza uwaam za godne poparcia.

Niemniej jednak uwaam , e jeli Roman Kosecki zdecyduje sie kandydowa , moe by silnym przeciwnikiem.[/quote] to ja sie p.Mani pytam , ktry z tych panw jest z PIS-u. Przypomne (bo sama Pani wspomniaa e z pamieci to ju rznie) i dwa pierwsze nazwiska to s Pani kandydatury.
Reasumujc znw sie Pani nieadnie zachowaa , imputujc mi che popierania kandydata PIS-u. Czyli jak sie domylam Skowroskiego. A moe miaa Pani na myli to (musze dopytywa bo przerzutnie sa bardzo grone) e tre moich wpisw na forum ma tak moc sprawcz i wszyscy jak nic tylko na Skowroskiego bed gosowali ? Jeli tak , to dla mnie moe to i mie , ale jak sie czuj ci wobec ktrych czyni Pani zaozenia i sa tak poddatni na posty zego Boruty ?
Czy Pani sama wierzy w to pisze ?

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2010-08-18 09:07 przez Boruta.

--
Data: 18.08.2010 - 09:13:55

Z treci nieujawnionych dotd zezna naocznego wiadka katastrofy w Smolesku, do ktrych dotar "Dziennik Gazeta Prawna", wynika i nie byo przygotowanego planu awaryjnego ldowania prezydenckiego samolotu. Wszystko dlatego, e oficer Federalnej Suby Ochrony tu przed katastrof Tu-154 przekonywa polskich dyplomatw, e samolot odleci na zapasowe lotnisko.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,title,Zaskakujace-zeznania-swiadka-katastrofy-w-Smolensku,wid,12579586,wiadomosc_prasa.html

--
Data: 18.08.2010 - 09:33:39

[quote=Serdecznie wspczuje obracania sie w towarzystwie zakutych bw .][/quote]

- wikszo moich kolegw nie bya, to by ciki wydzia. jednak niektrzy zostawali studentami, bo jako dzieci maorolnych, robotnikw - dostawali ekstra punkty.

nie chodzi o to ze popierasz kandydata PiS tu i teraz, ale o stwarzanie aury witosci wobec tej partii.
Mozna odczyta to tak:
"PiS jest cacy - tylko jej czonkowie s dobrzy, PO - dranie, zbrodniarze, kombinatorzy"

A co bdzie jeeli kontrkandydatem bossa bdzie ktos kogo poprze PO ?
Kto na niego zagosuje, majc "lepszy wybr" - czonka lub popieranego przez PiS - Skowroskiego lub Rutkowskiego ?

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 18.08.2010 - 09:35:16

Poprosz o powrt do poprzedniego tytuu wtku.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 18.08.2010 - 09:55:50

A tak logike jestem w stanie zrozumie. Ale tylko zrozumie , bo nie przstane nagle pisa w watku tragedia czy POLSKA inaczej , tzn. niezgodnie z tym co mysle , tylko dlatego aby stworzy przychyln aure dla ewentualnego kandydata PO.

Gdzies ju wczeniej napisaem . W wyborach lokalnych przynaleno partyjna kandydata na burmistrza powinna mie czwartorzedne znaczenie. Dlatego z zaciekawieniem obserwuje inicjatywe Jarka Bielawskiego . Jeli , jak twierdzi zebra ju odpowiedni pule pyta , to niech sie przyszli kandydaci gimnastykuja. Nam pozostaje ocena tej "gimnastyki" i decyzja o wyborze.
Wan role speni kampania wyborcza. I to tez jest nasza rola . Nie przeceniaj moliwoci forum, w tym wzgledzie . To sie musi dzia u podstaw . Czyli w dziesiatkach rozmw ze znajomymi a i z nieznajomymi te np. stojc w kolejce do kasy w sklepie. Forum jest dla waskiej grupy ludzi i tak juz najczeciej wyedukoanej politycznie. Mam jeszcze kilka uwag , ale o tym napisze na priv.

I wracajc do pisania na tematy oglne. Przecie wszyscy zwolennicy PO widzc jakie ze strony PIS , tez moga punktowa. Byle merytorycznie, bo palikotyzm sie nie obroni.

I ja te tak jak Trener po raz kolejny prosze trzymajmy sie tego tematu , dla ktrego ten wtek zosta zaozony.

Dwa posty wyej wskazaem za WP i jak sie okazuje nikt nie przygotowa lotniska zapasowego dla I-154. I nikt tego nie sprawdzi. A dlaczego ? Ano dlatego e zufano Ruskim !

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2010-08-18 23:14 przez Boruta.

--
Data: 19.08.2010 - 00:49:24

Zaufano Ruskim. I dobrze. Poniewa dzi rusek obieca nam , e szcztki samolotu przykryje foli. A wok nich powstanie ogrodzenie , wysokie na trzy metry !

Wot Putin &#1097;&#1077;&#1076;&#1088;&#1099;&#1081; !!!! Especially for you Touskou !

A e dopiero po czterech miesicach ? Oj zagulia . zagulia !

http://www.youtube.com/watch?v=G3Qhuq6iIdg

A tu kilka dokumentw !

http://www.youtube.com/watch?v=4K1d00nONjs

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-08-19 10:00 przez Boruta.

--
Autor: Baca (IP zapamiętane)
Data: 19.08.2010 - 10:05:31

Putin zwoa Wielk Dum Narodow i powiada:
-Tak dalej, nie moe by! Musimy zrobi porzdek z tymi strefami czasowymi!
-Dzwoni rano do Pekinu zoy yczenia urodzinowe, a on mi mwi e to byo wczoraj.
- Dzwoni zaraz potem do Warszawy z kondolencjami, a tam mi mwi, e jeszcze nie wylecieli....

--
Data: 19.08.2010 - 13:38:51

artyku o protecie pielgniarek z GW, bezcenne w dzisiejszych realiach!!!!

http://wyborcza.pl/1,82417,4282982.html?as=1&startsz=2

--
Data: 19.08.2010 - 13:45:19

[quote mania]Niestety czytam bo musz, a wszelkie polemizowanie koczy si wyszoci wit Wielkiej Nocy nad witami Boego Narodzenia.

Poza pogadaniem ta dysputa nic nie wnosi poza tym ze ma na celu utwierdzenie opinii, e tylko i wyacznie kandydat popierany przez PiS to jest go...- mysl o bliskich wyborach samorzdowych.

A tymczasem w gminie myszy harcuj

m

PS. Gdzie sie wypowiadaam o pielgniarkach, bo sobie nie przypominam.[/quote]

niestety, musisz mi zawierzy na sowo, e si wypowiadaa, bo nawet si spieralimy w tej kwestii. odnalezienie tego wtku byoby benedyktyska prac, na ktr niestety nie mam czasu...

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 19.08.2010 - 15:02:03

To ja si wypowiadaem, nawet si spieralimy :D

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 19.08.2010 - 17:14:51

z Mani spieraem si wczeniej, byo o godnoci (w sensie: o godnych zarobkach) oraz z pewnoci o gestapowskich metodach i brutalnoci Policji...

--
remanent
Data: 19.08.2010 - 20:25:42

I nie rozumiem o co chodzi - juz nie chce mi sie czyta tego watku ponownie.

Nadal uwaam, e pielgniarki, ktre miay godowe pensje walczyy o swoje, a o co walcz obrocy tzw krzya, ktry ju w tej chwili nie jest symbolem mki Paskiej? Prosz zauway, e wsrd tych pilnujcych tzw. krzy nie ma czonkw rodzin, ktrych bliscy zginli w katastrofie, poza oczywicie Jarosawem K, ktry w wietle kamer skada wiece kadego 10. dnia miesica. Zupenie jakby ten niefartowny samolot zlecia na Krakowskim Przedmieciu.
Dlaczego nie wozi wiecw do Smoleska na miejsce katastrofy lub na grb na Wawelu?

Ciekawa wypowied prof. J. Staniszkis - zaprzyjanionej z Jarosawem K.
[b]To Jarosaw Kaczyski powinien rozpocz proces przeniesienia krzya[/b] http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8268584,Staniszkis__To_Jaroslaw_Kaczynski_powinien_rozpoczac.html

ku przestrodze:
[URL=http://img266.imageshack.us/i/1280840355byestrella500.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img266/2029/1280840355byestrella500.jpg[/IMG][/URL]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-08-19 20:26 przez mania.

--
Re: remanent
Data: 19.08.2010 - 23:38:32

I niech tak zostanie jak wyzej. Jestem tylko prostym diabem i nie sta mnie na rwnie byskotliwe repliki.

--
Re: remanent
Data: 20.08.2010 - 11:17:52

No teraz, rozumiem: o tym, kogo usun, a kto moe sobie spoko protestowa, bd decydowa odczucia i rozumienie protestu Mani. O swoj kas mona protestowa, natomiast o godne upamitnienie ofiar katastrofy smoleskiej ju nie, Mania dicit.

Witajcie w Nowych Czasach Demokracji 2.0 ;-)))

Tak na marginesie, proponuj Maniu, aby wywalia sprzed Paacu posg ksicia Pepi, bo si by biedaczek utopi w Elsterze, a nie na Krakowskim Przedmieciu....

I ostatnie zdanie dotyczce Kaczyskiego: facet nie rzdzi ju od 3 lat, ale wszyscy zastanawiaj si, co powinien zrobi, dlaczego zrobi, etc. JK bdzie robi za dyurn wymwk rzdzcych jeszcze nie wiem jak dugo, mimo e jego realny wpyw na polityk jest w tej chwili znikomy..

NB. zgadzam si z prof. Staniszkis, e JK mgby i powinien zasadniczo przeci ten spr, ale by moe dla niego ci spod krzya s ostatnimi i bardzo odwanymi ludmi walczcymi o pami jego brata.

Bez odbioru, bo wypisuj si z tej dyskusji.

--
Data: 20.08.2010 - 15:25:54

[quote=Bez odbioru, bo wypisuj si z tej dyskusji.][/quote]

i susznie, lepiej jeli zasilisz obrocw krzya na Krakowskim i zostaniesz jednym z "ostatnich i bardzo odwanych ludzi walczcych o pami jego [i](Jarosawa)[/i] brata." [i](cytat cho nieco zmodyfikowany)[/i]

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 21.08.2010 - 13:16:12

Susznie uczyni Leki. Ja ju jaki czas temu odpuciem sobie te brednie, co to nawet nie s "przednie" ... Do zobaczyska na OO !

--

Idź do strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 17 z 19

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Ten wątek został zamknięty

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.