Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 18 z 19
Re: Katastrofa smoleska oraz Brednie o bredniach.
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 22.08.2010 - 23:40:38

[quote]Katastrofa smoleska oraz Brednie o bredniach.
Autor: Bogusaw Komosa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10.04.2010 - 10:27:19

Na lotnisku koo Smoleska rozbi si samolot z polsk delegacj.Prawdopodobnie wszyscy zginli.Prezydent L.Kaczyski z maonk,biskup L.Poski,byy prezydent Kaczorowski,W.Stasiak,Z.Wasserman,J.Kurtyka,J.Szmajdziski,J.Kochanowski, oraz wielu innych wartociowych Polakw.Lista ofiar tragedii si zmienia.Pomdlmy si za nich niech odpoczywaj w pokoju.

-----------------------------------------------

na yczenie wyrazone na 16 str tego wtku:

Cytat:
Katastrofa smoleska
Boruta :

Na pocztek jednak wtek nowy Ci proponuje. Nawet mam tytu :-
Brednie o bredniach.

dodaam drugi tytu, bo nie ma sensu zakada nowego o tym samym temacie

m

Zmieniany 5 raz/y. Ostatnio 2010-08-16 22:34 przez mania.[/quote]

[color=#FF0000]Nieprawdopodobna wrcz manipulacja moderatorki. !!![/color]

Moderatorka(?) dla swych wasnych , absolutnie niskich pobudek , cytuje moj wypowied . Wkleja j tam gdzie kae jej ....no nie wiem ....partyjny(?) interes.

Kiedy napisaem e nie wolno mwi i to forum jest szalenie stronnicze. Dzi z tego wycofuj si [color=#FF0000]kategorycznie[/color] ! aosne , smutne i kompromitujce s takie praktyki , kogo kto chce uchodzi za obiektywn osob !

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2010-08-23 23:21 przez Boruta.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 02:23:08

Mania nie powinna by moderatork, ot tyle.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 07:18:38

[quote trener]Mania nie powinna by moderatork, ot tyle.[/quote]

waciwsza byaby forma: "my - tu nicki - nie chcemy, eby Mania moderowaa to forum, bo ...". I pismo do waciciela stronki wraz z wasn kandydatur na zwolnione miejsce.

wg mnie Mania jest bardzo dobr moderatork, poniewa zachowuje najbardziej nawet kontrowersyjne posty; nadto nie jest ona mechanicznym selektorem, ktry staby na stray przekona jednej opcji, lecz czowiekiem o wasnych pogldach - jednak ich nie forsuje, tylko zwyczajnie je zamieszcza, jak kady.
Jest znakomitym moderatorem, poniewa nie tylko "moderuje", ale take podsuwa sensowne (bo lokalne) tematy dyskusji - zawsze solidnie udokumentowane.
Borutowe przekonanie o tym, e Mania chodzi na partyjnym sznurku, zasuguje na szerokie nagonienie - jako cz profilu Boruty, nie Mani.
Trenerze, bywaam na paru forach, ale mi nie pasoway; zamiast jednak dyskwalifikowa moderatorw, zwyczajnie przestaam tam bywa. Ty, jak widz, masz inna strategi (Bartka tez ju kiedy dyskredytowae).

--
Autor: alicja (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 08:23:53

Z mylenia Boruty wynika ze posty Salcesona to nie s brednie.
Przecie Mania nie napisala w tytule wtku "katastrofa snolenska = Brednie o bredniach" sowo "oraz" robi rnice

--
Autor: magi (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 08:42:42

[quote Boruta] Moderatorka(?) dla swych wasnych , absolutnie niskich pobudek , cytuje [b]moj wypowied[/b] . Wkleja j tam gdzie kae jej ....no nie wiem ....partyjny(?) interes. Kiedy napisaem e nie wolno mwi i to forum jest szalenie stronnicze. Dzi z tego wycofuj si [color=#FF0000]kategorycznie[/color] ! aosne , smutne i kompromitujce s takie praktyki , kogo kto chce uchodzi za obiektywn osob ! [/quote]

o matko, ale jazda ...Pan Boruta chyba nie przeczyta (nie poj ?) nic midzy str 1 a 16 - a juz na pewno przeoczy, e o "bredniach" pisa pan Unita; niby dlaczego moderator ma sprzyja pp. Borucie i Trenerowi, a nie sprzyjac p.Unicie ?
Jakby wykrci te 16 stron, to sensu zostaoby na wierc strony, no ale ja moe te biore kase od jakiejs partii.
Zazdroszcze Wam ludzie takiego gebokiego rozeznania (bez wtpienia prawdziwego) i takiej bohaterskiej obrony tego rozeznania

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 08:51:18

[quote trener]Mania nie powinna by moderatork, ot tyle.[/quote]

Na HP nie jest moderatork. Czy to zaatwia ten problem?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: Mieszkaniec2 (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 09:10:33

[quote Bartek][quote trener]Mania nie powinna by moderatork, ot tyle.[/quote]

Na HP nie jest moderatork. Czy to zaatwia ten problem?[/quote]

[color=#FF3333]A co to HP ?[/color]

--
Data: 23.08.2010 - 09:12:10

Hyde Park. To wanie ten dzia forum, w ktrym piszemy w tej chwili. Jeszcze jakie zawioci komu wyjani?

--
Data: 23.08.2010 - 09:21:45

[quote=magi]niby dlaczego moderator ma sprzyja pp. Borucie i Trenerowi, a nie sprzyjac p.Unicie ?[/quote]

Nie sprzyja te Lekiemu , zapomniae(a) doda.
A niech sobie sprzyja komu chce. Ale niech w tym sprzyjaniu nie wykorzystuje swej przewagi jako moderatorka.

Niech przy tej okazji nie kamie ! Ja nie wyraaem adnego yczenia aby ten wtek mia taki tytu , jaki mu nadaa moderatorka. I to jest wanie naduycie oraz kamstwo wierutne ! My z Unit poPISalimy sobie po prostu towarzysko , co natychmiast zostao wykorzystane przez Pani Mani , wanie do dokonania manipulacji. Bardzo brzydkiej zreszt.

Bartku , czy sdzisz e jeli z przebywania na Twym portalu zrezygnuje Trener ,Leki oraz ja to podniesie to , (tego portalu) warto ? Prosz o jasn odpowied. Tak-tak , nie-nie.

Ale obiektywnie musz te przyzna e posty Alicji doskonale wpisuj si w temat pisania bredni o bredniach.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-08-23 10:32 przez Boruta.

--
Data: 23.08.2010 - 09:32:24

[quote Boruta]Bartku , czy sdzisz e jeli z przebywania na Twym portalu zrezygnuje Trener ,Leki oraz ja to POdniesie to , (tego portalu) warto ? Prosz o jasn odpowied. Tak-tak , nie-nie.[/quote]

Boruto, podlecz si z nieortograficznego podkrelania dwch liter. Nie jestem zajadym zwolennikiem PO i nie obchodzi mnie, co si komu podniesie. Jeli zrezygnujecie z korzystania z tego forum, to nikt nic na tym nie zyska, co najwyej bdzie mniej pyskwek przez jaki czas.

Nie zachowuj si, jak zaszczuty obroca jedynej prawdziwej prawdy i przesta wszystkich wali tym swoim PO, bo to jest mieszne. Na serio.

To mwi ja, prywatnie, jako uytkownik - takie akcje po obu stronach tej groteskowej i gupiej barykady odpychaj ca reszt ludzi, ktrzy mogliby chcie pogada, ale jak widz starcie dwch teorii spiskowych, to rezygnuj.

Wic moe jednak byby poytek z tego, e wszyscy POwystraszani i majcy przePiS na prawd zamilkli - normalni ludzie mogliby gada bez obawy, e zaraz kto ich wyzwie od ZOMO albo Solidarnoci.

Co jeszcze? Za chwil ten wtek kolejny raz zostanie zamknity, bo tu ju s tylko brednie, a nie ma nic o katastrofie.

--
Autor: alicja (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 09:34:40

Boruta napisz skarge do Strasburga

--
Data: 23.08.2010 - 10:01:12

[quote Bartek][quote trener]Mania nie powinna by moderatork, ot tyle.[/quote]

Na HP nie jest moderatork. Czy to zaatwia ten problem?[/quote]

[quote Bartek]
Hyde Park. To wanie ten dzia forum, w ktrym piszemy w tej chwili. Jeszcze jakie zawioci komu wyjani?[/quote]

Chodzi Ci zapewne o jeden wtek, a nie dzia. A to w zasadzie niczego nie zmienia.

Uwaam, e zmiana tytuu wtku na taki, a nie inny, bez [b]adnego racjonalnego[/b] wyjanienia, prowokuje wanie do bredni i dywagacji o kompetencjach moderatora, ktry zachowa si fatalnie.
Sorry, moderator jest od tego eby do bredni w wtku nie dochodzio. Jeli nie "umi", to nie zmienia tytuu wtku tak, aby wyszo na to, e jednak daje rad.

[quote Bartek]
Jeli zrezygnujecie z korzystania z tego forum, to nikt nic na tym nie zyska, co najwyej bdzie mniej pyskwek przez jaki czas.[/quote]

Takie podejcie nie jest dobre dla forum, moim zdaniem. Forum, na ktrym istniej jedynie suszne pogldy staje si martwe. Cz dyskusji nazywasz susznie pyskwkami, ale te warto jednak pamita, e pyskwka to definicja troch pynna. Czsto rwnie wspomniane pyskwki prowokuj jakie salcesony czy inne niewiee wdliny, nadajce czsto gsto z jednego IP.

Moemy si nie zgadza politycznie i jakkolwiek, ale sprowadzanie przez Ciebie wymienionych przez Borut dyskutantw jedynie do twrcw pyskwek, jest imho nieuczciwe.

Reasumujc:

Jeszcze raz prosz o zmian wtku na poprzedni, a teraz dodatkowo o usunicie z niego postw nie majcych z tematem nic wsplnego.

--
Data: 23.08.2010 - 10:05:37

Si do powyszego doczam !

--
Data: 23.08.2010 - 10:11:02

[quote trener] (...) Sorry, moderator jest od tego eby do bredni w wtku nie dochodzio. (...) [/quote]

... czyli ma kasowa to, co uzna za brednie ? toby dopiero byo .... Masz jakis inny pomys, eby do bredni nie dochodzio ? Kady pomys na blokad bredni musi szanowa wolno sowa i wszelkie inne wolnoci, no nie ?

--
Data: 23.08.2010 - 10:15:23

Olu ! Nie kasowa , lecz nie MA-NI-PU-LO-WA !

--
Data: 23.08.2010 - 10:18:37

[quote ola][quote trener] (...) Sorry, moderator jest od tego eby do bredni w wtku nie dochodzio. (...) [/quote]

... czyli ma kasowa to, co uzna za brednie ? toby dopiero byo .... Masz jakis inny pomys, eby do bredni nie dochodzio ? Kady pomys na blokad bredni musi szanowa wolno sowa i wszelkie inne wolnoci, no nie ?[/quote]

A napisaem - skasowa brednie? Masz problemy z czytaniem? Powtrz specjalnie dla Ciebie: "usunicie z niego postw nie majcych z tematem nic wsplnego". Dlaczego przekamujesz moje sowa? Nie po raz pierwszy zreszt.

--
Data: 23.08.2010 - 10:20:07

[quote trener]Takie podejcie nie jest dobre dla forum, moim zdaniem. Forum, na ktrym istniej jedynie suszne pogldy staje si martwe. Cz dyskusji nazywasz susznie pyskwkami, ale te warto jednak pamita, e pyskwka to definicja troch pynna. Czsto rwnie wspomniane pyskwki prowokuj jakie salcesony czy inne niewiee wdliny, nadajce czsto gsto z jednego IP.[/quote]

"Jedynie suszne pogldy" to tylko ty tu widzisz. Gdyby tak byo, to wszystkie borutowe POkoszmarki i wszystkie twoje teorie spiskowe teorie ju dawno powitayby si ze mietnikiem. A to, e nie ma tu odchyu w stron twojej preferowanej opcji, to niestety kwestia tylko uytkownikw. Moderacja nie prbuje narzuci nikomu adnych pogldw i jeli masz wraenie, e jest inaczej, to to jest przeczulica.

Nie wolno ju promowa i usilnie forsowa pogldu innego ni twj? Prosz ci, nie rb nagle z siebie ofiary.

Czsto wspominane pyskwki powoduj nie tylko Salcesony i reszta, ale take usilne wpieranie istnienia spisku, traktowanie wszystkich wyzwiskami od bycia zwolennikami PO i wiele innych rzeczy.

Wtek zamykam. Wydzielilimy oglny do rozmw poza katastrof, ale po adnej iluzorycznie postrzeganej stronie tej groteskowej barykady nie byo woli si zastosowa. Zamkn go wic dzi wieczorem, jak wyganie obecna pyskwka.

--
Data: 23.08.2010 - 10:28:44

[quote Bartek] Moderacja nie prbuje narzuci nikomu adnych pogldw i jeli masz wraenie, e jest inaczej, to to jest przeczulica.[/quote]

To nie jest przeczulica. Zmiana tytuu wtku na taki, a nie inny to chamstwo i narzucanie swojego zdania bez adnej racjonalnej przyczyny. Zamykanie tego wtku nie rozwizuje adnego problemu, a tylko go potguje.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-08-23 10:29 przez trener.

--
Data: 23.08.2010 - 10:29:58

[quote trener][quote ola][... [b]czyli ma kasowa to, co uzna za brednie ?[/b] toby dopiero byo .... Masz jakis inny pomys, eby do bredni nie dochodzio ? Kady pomys na blokad bredni musi szanowa wolno sowa i wszelkie inne wolnoci, no nie ?[/quote]

A napisaem - skasowa brednie? Masz problemy z czytaniem? Powtrz specjalnie dla Ciebie: "usunicie z niego postw nie majcych z tematem nic wsplnego". Dlaczego przekamujesz moje sowa? Nie po raz pierwszy zreszt.[/quote]

nie napisae - a ja zapytaam, czy ma kasowa i jakie masz inne pomysy na moderacj; masz racje, nie chwytam Twoich wyrafinowanych myli i nie api rznicy midzy skasowaniem a usuwaniem.
... pytam raz jeszcze (ale nie zachcam Cie do odpowiedzi :) : usuwa wg jakiego klucza ? wg Ciebie co "nie ma z tematem nic wsplnego", ale wg X czy Y ma jak najbardziej. Pom nieszczsnym moderatorom !

--
Data: 23.08.2010 - 10:30:06

Skoro moje nawoywanie do spokoju nie odnioso skutku po adnej ze stron, to ja nawoywa nie bd. Trudno, nie bdzie pyskowania - bo dyskusja to to ju dawno nie jest.

--
Data: 23.08.2010 - 10:30:19

Okij ! Wycofuj w gecie pojednania wszystkie PO koszmarki. Jeli kto w zwizku z nimi poczu si urazony - sorki :)

--
Data: 23.08.2010 - 10:33:16

[quote trener]"usunicie z niego postw nie majcych z tematem nic wsplnego"[/quote]

Przypominam, e ten dzia forum powsta za twoj siln inicjatywa, aby byo miejsce, gdzie nikt nic nie wycina, panuje powszechna wesoo i kady gada co chce i gdzie chce. Mona to wygrzeba z dyskusji sprzed lat, jak wykuwa si w blach i ktniach Hyde Park. Nie nawouj teraz, do wprowadzenia w nim moderacji. Mnie si to jako kci - albo forum cakiem bez moderacji, albo forum z "wycinaniem postw" niewane, czy na temat, czy nie na temat. Moderacja polega wanie na takim dziaaniu.

Nie da si mie niemoderowanego forum i moderacji wypowiedzi nie na temat jednoczenie.

Jak ludzie si sami nie moderuj, to nic nie pomoe.

--
Data: 23.08.2010 - 10:37:10

Czym innym jest moderacja , a czym innym mani-pulacja :)

[quote=Trener]A co to HP ?[/quote]

Hewlett Packard ?

--
Data: 23.08.2010 - 10:40:05

[quote Boruta]Czym innym jest moderacja , a czym innym mani-pulacja :)[/quote]

Jasne.

Ale kci si nawoywanie do braku moderacji i nawoywanie do wycinania offtopowych postw.

--
Data: 23.08.2010 - 10:41:24

[quote Bartek][quote trener]"usunicie z niego postw nie majcych z tematem nic wsplnego"[/quote]

Przypominam, e ten dzia forum powsta za twoj siln inicjatywa, aby byo miejsce, gdzie nikt nic nie wycina, panuje powszechna wesoo i kady gada co chce i gdzie chce. Mona to wygrzeba z dyskusji sprzed lat, jak wykuwa si w blach i ktniach Hyde Park. Nie nawouj teraz, do wprowadzenia w nim moderacji. Mnie si to jako kci - albo forum cakiem bez moderacji, albo forum z "wycinaniem postw" niewane, czy na temat, czy nie na temat. Moderacja polega wanie na takim dziaaniu.

Nie da si mie niemoderowanego forum i moderacji wypowiedzi nie na temat jednoczenie.

Jak ludzie si sami nie moderuj, to nic nie pomoe.[/quote]

I powsta WTEK - nie DZIA.
O ile mnie pami nie myli - nie chciae zgodzi si na dzia, a powsta wtek. Hyde Park. Ale tu mamy do czynienia z [b]odrbnym[/b] wtkiem, poza HP, ktrego jak twierdzisz moderator rzekomo nie moderuje, ale moe zmienia se dowolnie jego tytu? Dziwne.

--
Data: 23.08.2010 - 10:48:51

Zmiana tytuu bya bdem i zostay wycignite tego konsekwencje.

Owszem, nie chciaem si zgodzi na dzia, ale twoje bystre oko dostrzega chyba, e on od duszego czasu istnieje i funkcjonuje z grubsza wg tych zasad? Chyba wic, ostatecznie, jaki kompromis tu miejsce mia.

Oczywicie nic nie stoi na przeszkodzie, eby za gosem ludu ten dzia zdj - ale to musiaby by duy i silny gos ludu. I to tylko zarejestrowanego.

--
Data: 23.08.2010 - 10:54:13

Istnieje dzia Forum Oglnodostpne, bez logowania. Nie wiedziaem, e cao jest Hyde Parkiem i e tu nie ma moderacji. Co zreszt potwierdzia Mania swoim zachowaniem.
Doceniaem kompromis w sprawie wtku. Jeli takie zasady obowizuj w caym Forum oglnodostpnym, doceniam tym bardziej.

--
Data: 23.08.2010 - 11:04:51

[quote]Zmiana tytuu bya bdem[/quote]

Ale to by si chyba dao naprawi ? Oczywicie przy odrobinie dobrej woli .

A mnie dziwi postawa p.B.Komosy , ktry bdc zaoycielem watku nie zgasza pretensji do mod. !? Hmmm..dziwne.

Lisek Chytrusek zawsze co zmyli.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tomasz-Lis-mam-propozycje-ws.-pomnika,wid,12593546,wiadomosc_prasa.html#czytajdalej

Lisek nie dopuszcza do siebie myli , e moe chodzi nie tyle o pomnik a np. obelisk i nie dla prezydenta a dla wszystkich ofiar katastrofy.
Lisek Chytrusek widzi tylko to co widzie chce.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2010-08-23 11:56 przez Boruta.

--
Data: 23.08.2010 - 11:12:30

[quote Boruta]Ale to by si chyba dao naprawi ? Oczywicie przy odrobinie dobrej woli.[/quote]

No, ale ja menda jestem - dobr wol wykazuj wtedy, kiedy widz identyczne dziaanie u kontrdyskutanta :D

Pozwlcie mi dziaa, ja jestem w pracy, zaraz jeden z forumowiczw do mnie zadzwoni i mnie zje (susznie zreszt), e nie robi zawodowych rzeczy.

A ja stopniowo bd ten niepotrzebny baagan prostowa. Nazw wtku te przywrc, chocia w tej chwili jest bardziej adekwatna ni kiedykolwiek. Tak, czy siak, ten dzi zamkniemy, bo ju przekroczy prg mojej wytrzymaoci.

--
co napisa Lis we WPROST
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 11:49:39

[b]Moja propozycja w sprawie pomnika - poczekajmy 50 lat[/b]
Numer: 35/2010 (1438)
cay artyku tu:
http://www.wprost.pl/ar/206513/Moja-propozycja-w-sprawie-pomnika-poczekajmy-50-lat/?I=1438

niej fragment 2 str

"Wrmy jeszcze na chwil do Biaego Domu. Przecie w jego pobliu pomniki, monumenty, obeliski, mauzolea maj prezydenci Waszyngton, Lincoln, Jefferson i Roosevelt. To c byoby zego w pomniku Lecha Kaczyskiego? Ot [u]Waszyngton czeka[/u] na swj wielki pomnik [u]49 lat[/u], [u]Jefferson 128 lat[/u], [u]Lincoln 57 lat, Roosevelt 52 lata.[/u] Moe wic na razie jaki pomnik gdzie dalej wystarczy. [b]Dajmy historii odcedzi zasugi prawdziwe od wydumanych, dajmy jej odcedzi to, co realne, od tego, co jest iluzj. Dajmy jej i naszym dzieciom oraz wnukom dokona tej oceny. P wieku powinno im wystarczy. "[/b]

--

Idź do strony: <--|<-...910111213141516171819-->
Bieżąca strona: 18 z 19

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Ten wątek został zamknięty

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.