Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...910111213141516171819
Bieżąca strona: 19 z 19
Po prof Staniszkis na oczy przejrza europose PiS
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 11:55:10

[b]"To pana wina" - Migalski ostro atakuje Kaczyskiego[/b]

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,8280110,_To_pana_wina____Migalski_ostro_atakuje_Kaczynskiego.html

--
Re: Katastrofa smoleska oraz Brednie o bredniach.
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 12:17:24

L.Kaczyski moe na pomnik poczeka choby i 100 lat.

I nie pomnik jest w sprawie najwaniejszy. Pytam , czy (oczywicie oprcz mnie , Lekiego i Trenera ) jestecie zadowoleni , lub nie macie adnych zastrzee do stylu w jakim prowadzone jest ledztwo w sprawie katastrofy smoleskiej ? Czy to co robi , lub czego nie robi Rosjanie pozwala Wam czu si dobrze jako Polakom ? I nie wpltujmy w to patriotyzmu i krzya . Tak normalnie , bez emocji , napiszcie o swym dobrym lub zym samopoczuciu w zwizku z takimi wypowiedziami jak ta Anodiny na przykad. Postarajcie sie przekona mnie e rzeczywicie nie mam absolutnie podstaw do tego aby przypuszcza i co jest nie tak . I sprawa jest krysztaowo czysta , klarowna i ...czego ja si czepiam. Ale prosz o argumenty a nie o zoliwoci. Nie o rzucanie hasami w stylu - Boruta ! To przez ciebie ludzie z forum odchodz , sprawami lokalnymi si nie zajmuj. Boruta ! Ty jeste samo zo !
Czekam .

A pki co takie fakty przekonuj mnie jednak o czym zupenie odwrotnym

"Dziennikarza nie dopuszczono do niszczejcego, niczym nie zabezpieczonego wraku samolotu. W efekcie "ekspertyzy, ktre - by moe - trzeba bdzie wykona, bd niedokadne, obarczone bdem spowodowanym wpywem rnorodnych czynnikw fizycznych, dziaajcych przez miesice, jakie upyny od katastrofy. Jeli kiedy nawet te szcztki wrc do Polski, to ustalenia polskich ekspertw mog by z tego powodu podwaone" - pisze "Nasz Dziennik".

--
Re: Katastrofa smoleska (wygaszony)
Data: 23.08.2010 - 12:29:15

Nie wiem, nie znam sie na tym i dlatego uwaam,e trzeba spokojnie poczeka a skoczy sie sledztwo, bo co nagle to po diable (nie po Borucie). Takie jest moje zdanie i nie staraj si mnie przekona do swoich racji. Tobie wolno, to niech i mnie bdzie wolno wyrazic swoje zdanie.
m

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 12:30:54

[quote Boruta]jestecie zadowoleni , lub nie macie adnych zastrzee do stylu w jakim prowadzone jest ledztwo w sprawie katastrofy smoleskiej[/quote]

Bd ci w stanie odpowiedzie, jak bd wyniki jakie konkretne - tj. jak ledztwo co wyjani, lub zostanie zamknite z / bez wyjanienia.

Nie wiem, jakie s przyczyny takiego jego prowadzenia, osobicie nie wycigam popiesznych wnioskw co do nich (przyczyn), tylko obserwuj. Dopki nie wyniknie z tego szkoda - a na razie nie wynika jeszcze, daleki jestem od potpiania, pki co - obserwuj.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 23.08.2010 - 13:17:06

Alez ja te obserwuj . Ale jeli mam jakie wtpliwoci , to je zgaszam. Jeli bdziemy si tylko przyglda bezkrytycznie to pozwolimy wadzy tkwi w przekonaniu i wszystko jest w jak najlepszym porzdku.
A w wietle coraz to nowych faktw tak nie jest. No choby to e wrak samolotu ley pod goym niebem.

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 13:21:17

Ale kcenie si o to z prawie obcymi ludmi na niszowym forum nie wpywa na nic. Musiaby takie uwagi zgasza na pimie do kancelarii odpowiednich urzdw pastwowych. Z tego, e mnie o to zapytasz, a ja ci przyznam racj lub jej brak, to co najwyej wyjdzie kko wzajemnej adoracji, lub animozja wzajemna.

Dlatego ja si w tej kwestii mao wypowiadam, bo to dla mnie prne gadanie jest.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 23.08.2010 - 13:22:23

[quote=Ale jeli mam jakie wtpliwoci , to je zgaszam][/quote]

Komu zgaszasz - garstce forumowiczw w nadziei, ze ktos wysle wniosek o informacje publiczn do Tuska, do Putina i td. (kto tam jeszcze jest zamieszany?)

Ja mwi narazie pas i czekam.

Wylij wniosek sam i przeslij skan, to opublikuj

--
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 23.08.2010 - 22:00:01

Zwracam si o przywrcenie pierwotnej nazwy wtku.
Prezydent Kennedy zgin w nie wyjanionych do koca okolicznociach, dlatego moim zdaniem porwnanie z tragedi smolesk nie jest waciwe.Prezydent JFK zgin w swojej ojczynie,cmentarze wojskowe w USA s traktowane z naleyt powag.
Pod Smoleskiem zginli przedstawiciele najwyszych wadz pastwowych,wojskowych, znani posowie,senatorowie, biskupi,prezesi najwaniejszych instytucji pastwowych.Wystarczy ju pastwienia si nad nimi.Historia oceni kto mia racj.

--
Data: 23.08.2010 - 22:08:24

No dobrze , zostaem zapany za - zgaszam !
Ot w epetynie mej byo , zgaszam , informuj , spostrzegam , naganiam , podaj dalej , nie ignoruj , nie pozostawiam bez echa itd. , itp. !

Nie ma pas ! Nie ma , pomijam , milcz , udaj e si nic zego nie dzieje.
Forum nasze moe i jest niszowe . Takich w sieci mamy wiele. Ale przecie te fora nie istniej w przni , nie s hermetyczne. Zreszt po co forum takie , ktre samemu si deprecjonuje ?

Spytaem jak si czujemy jako Polacy obserwujc toczce si ledztwo. W zasadzie odpowiedzi mie uzyskaem. Powiem za siebie . le si czuj , uwaam (by moe zbyt pochopnie ) e kto mnie robi w konia ! e co jest na rzeczy. e co jest "motane".
Ale przecie , jesli tak uwaam ja , to nie znaczy i uwaa tak musz wszyscy. I ja nikomu nie ka by sagasnym ze mn.

Maniu ! Jakie skany , jakie formalizmy s Ci potrzebne , aby czu si lepiej ? Wanie takim skanem jest to forum , ktrego jeste moderatork.

--
Data: 23.08.2010 - 23:13:56

[quote=Wanie takim skanem jest to forum][/quote]

Masz racj WIELKI BRAT WSZYSTKO WIDZI.
A kuku http://maps.google.pl/maps?client=opera&rls=pl&oe=utf-8&um=1&ie=UTF-8&q=szpitale+psychiatryczne+w+warszawie&fb=1&gl=pl&hq=szpitale+psychiatryczne&hnear=Warszawa&view=text&ei=iZpxTIzCNNGQswal0pS5Bg&sa=X&oi=local_group&ct=more-results&resnum=1&ved=0CCsQtQMwAA *

---------------------------------

* - to ten link ktry mi przysae wczoraj. Dziekuj, juz si zapisaam. Do zobaczenia

--
Data: 23.08.2010 - 23:19:33

A jednak urazona !? No i nie potrzebnie . Moe nasze pogldy zbyt ostro czasem si cieraj . Kurde! Ale my je przynajmniej mamy. Ju w moich postach ten link przestaje istnie.

--
Data: 24.08.2010 - 00:20:17

wcale nie uraona, dworuj sobie - z siebie i z Ciebie.

Musi byc ponuro i pospnie?

--
Data: 24.08.2010 - 01:32:44

Ach ! Obrci wszystko w art. ! Ty dworujesz , Ty si smiejesz.

Ponuro i posepnie by nie musi. Ale w tym watku wypada aby przynajmniej powaznie byo. Mnie na prawde nie zaley na POPISYWANIU si ! Kurd ! Bartek mnie zaraz rozstrzela ! Ale tak jak napisa Trener , Leki! Salcesony niewieze w niczym nam nie pomog . Dworuj sobie , dworuj ! Po to sa dworskie dziewki :)

--

Idź do strony: <--|<-...910111213141516171819
Bieżąca strona: 19 z 19

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Ten wątek został zamknięty

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.