Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Gdzie dobry fryzjer?
Autor: petroc (IP zapamiętane)
Data: 16.03.2011 - 23:37:25

A ja muszę pochwalić Dominikę z Kliniki Urody w Wilanowie.Mam naprawdę spore grono znajomych,którzy tam chodzą.Są bardzo zadowoleni i feler jest taki,że coraz trudniej jest się tam z marszu dostać.Moja sąsiadka cóż,aż sami z żoną krytykowaliśmy jej fryzurę.W końcu dostała od nas prezent w postaci: słuchaj tu jest fajne miejsce,idz spróbuj.Teraz jest nas więcej,a z Konstancina w sumie blisko.Na miejscu nie mamy żadnych fryzjerów godnych polecenia,a ja ten adres wyszukałem na forum.Żona narzekała,że nie mają tam na miejscu pani od paznokci,a fakt ,że by się przydało.polecam

--
Autor: monia-konstancin (IP zapamiętane)
Data: 03.04.2011 - 07:49:37

petroc, bylam w klinice w sobote i dowiedzialam sie, ze planuja paznkocie w polowie kwietnia. Jesli chodzi o zapotrzebowanie to chyba strzal w dziesiatke...

--
Autor: Bogdan (IP zapamiętane)
Data: 03.04.2011 - 22:16:17

Ja byłem tam u tego ale odlot ,w tym kraju nie da się żyć ,tylko komóra , internet i laptop,pozwala pogadać z sąsiadem z klatki i wspólnie coś zmienić na lepsze ,.....,,jeżeli się poznamy i to jest oczywiste

--
Autor: ewa_powsin (IP zapamiętane)
Data: 10.05.2011 - 13:33:42

Rzeczywiście, Klinika Urody to dobry adres. W sumie w okolicy nie mają konkurencji. Do atellier Czajki czy Jagi trochę daleko. Poza tym ceny trochę niższe.

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.