Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Termomodernizacja na Mirkowie
Autor: unita (IP zapamiętane)
Data: 21.07.2010 - 17:58:18

taaa...,w poblizu Natury 2000 ... [b]Nagle[/b] sie jakies sabowite zrobiy, schnce i niewygldne - i po co takie paskudztwo w uzdrowisku ? Wyci, i od razu zrobi si wiatowo, a lotnisko (pono nielegalne ?) zyska nowe ..hm.. kierunki.. tego no, rozwoju. Co ma do tego WOrodowiska ? Najwidoczniej NIC. Mona go spokojnie "wyci" - jak te zbyteczne drzewa. Ja moge robic za wolnego najmit i kosic traw tu i wdzie oraz nawsadza jakie sadzonki tam i siam.
A propos - polskie uzdrowiska kojarz sie gwnie z "kwiatowymi rzebami" - tu jakis abd, tam konny zaprzg, wdzie figura patrona ogrodnikw ... Wedle tego kryterium KJ nie jest uzdrowiskiem; ale moe takie rzeby sa kompetencj powiatu ? wojewdztwa ? re-gio-nu ???
a moe wadza czeka na odpalenie kampanii i wtedy stworzy cud figur Ojca Tni, roslinn statu Dobroczycy Kcina, SuperWodnika Jeziorki ?? Syszaem, e ARTYSTA waha si midzy inspiracjami: czy ma to byc na wzr "Mysliciela", czy raczej na wzr Statui Wolnoci (oko do Francuzw), a moe cos na kszta Ulicznych Grajkw JM Godzia ze stoecznej Pragi (myl globalnie, dziaaj lokalnie) ? No nie mog sie doczeka ... :P

--
Re: Termomodernizacja na Mirkowie
Autor: urzdnik (IP zapamiętane)
Data: 23.07.2010 - 00:58:17

najlepiej wyci wszystkie drzewa, po co to rosnie zwaszcza w parku, jeszcze jedna kadencja i uzdrowiska nie bedzie, a wtedy deweloperom bzdie atwiej

--
Re: Termomodernizacja na Mirkowie
Autor: Smerfiutek (IP zapamiętane)
Data: 24.07.2010 - 09:44:57

zapytajcie Smerfetki ona wie wszystko

--
Re: Termomodernizacja na Mirkowie
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 25.07.2010 - 12:12:52

o uschnitych topolach przy lotnisku pisaem ju dawno - czyby schy nastpne w tamtej okolicy?

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.