Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
prd
Autor: kacperek (IP zapamiętane)
Data: 26.07.2010 - 07:53:38

Czy kto jest w stanie wyjani mnie, maemu bezrozumnemu czowieczkowi, czemu w kcinie cigle s przerwy w dostawie prdu? Czy konstancin jest na prawd takim zadupiem....? Prdu nie byo p soboty, dzi rano budzi mnie ona i uraczya jake dobr nowina w poniedziaek rano - znowu nie ma prdu. CInienie podskoczyo bez kawy.
26 lat mieszkaem w Warszawie i w cigu tych lat nie przeyem tylu przerw w dostawie prdu, co tutaj przez rok...

Moe nas przyzwyczajaj do braku prdu, tak jak do mniejszej iloci autobusw?
W kocu ludzie doroli te maj wakacje i do pracy w tym okresie nie jed...

Jeden absurd, goni nastpny...

--
Re: prd
Autor: Magik (IP zapamiętane)
Data: 26.07.2010 - 08:16:21

Wyczenie prdu w Skolimowie w dniu 26 lipca zwizane jest z potrzeb wycicia gazi pod liniami energetycznymi, oraz wykonaniem konserwacji transformatorw. Robi to po to, aby w zimie wszystko byo OK.

Magik

--
Data: 26.07.2010 - 08:22:48

Gratuluj pomysu eby robi to w godzinach porannych gdy ludzie szykuj si do pracy.
Jeszcze jak kto ma budzik na prd to ju w ogle przekichane.

W sobot, rozumiem, e sprawdzali czy w/wy im dziaa...?

Chyba sobie zaczn zapisywa kiedy s przerwy w dostawie prdu.
Hmm, a moe to cigle te paskudne badyle...

--
Autor: Magik (IP zapamiętane)
Data: 26.07.2010 - 08:33:24

Pana zdaniem kiedy to robi ? :)
Przegldy sprztu,naprawy biece, wycinanie gazi o pnocy. [quote=jeszcze jak kto ma budzik na prd][/quote] to jak si obudzi w poniedziaek ( s tacy co w niedziele te pracuj).

--
Data: 26.07.2010 - 08:51:22

[quote Magik]Pana zdaniem kiedy to robi ? :) [/quote]
Chociaby od 9 :)

--
Autor: unita (IP zapamiętane)
Data: 26.07.2010 - 09:05:08

wyczenia prdu, blokada internetu lub zakcanie metod znan z czasw RWE (dla modziey: Radio Wolna Europa z czasw zimnej wojny), mylce prognozy pogody, wszechobecny i nawet zapowiadany na witaczach monitoring (a jednak niewidoczny...), tajemnicze podziemia pod amfi i pod pozornie zapuszczonymi tzw. "bezcennymi zabytkami architektury" etc ;) - wszystko to pozwala domniemywa, e ju yjemy w miejscu i czasie niedawnej political fiction :P
... he he, ja mam moc/si !!! znaczy si, elektryczno mam - pomimo konfundujcych zapowiedzi na supach wzdu drogi (zawsze po pnocy obnaam swoje siekacze i ky i robi obchd - tylko dlatego zoczyem ten szaleczo oficjalny dokument..; niby zawiadamiaj, ale tak, eby nie zawiadomi, no majstersztyk dezinformacji wedle najlepszych wzorw z czasw KGB i GRU :D Przypuszczam, e Mosad te macza w TYM palce :), a i taliban nie zasypia gruszek w popiele ...

--
Autor: Magic (IP zapamiętane)
Data: 26.07.2010 - 09:09:57

Bardzo si ciesz. Na plakacie widnieje napis 26 lipca od godziny 8:30 do godziny 14:00 :)

--
Data: 26.07.2010 - 09:14:25

[quote Magic]Bardzo si ciesz. Na plakacie widnieje napis 26 lipca od godziny 8:30 do godziny 14:00 :)[/quote]
Wszystko rozumiem ale u mnie chyba zagicie czasu nastpio. Co najmniej od 6.20 nie byo u mnie prdu :)

--
Data: 26.07.2010 - 09:20:31

[quote kacperek] zagicie czasu nastpio. :)[/quote]

no i co tam sycha w zagitejj czasoprzestrzeni ? :) u mnie leje ... :(

--
Data: 26.07.2010 - 09:24:00

u mnie take, w dodatku pracowa si nie chce ;)

--
Autor: Don SalCesone (IP zapamiętane)
Data: 26.07.2010 - 09:26:13

wida e Kacperek jest pierwszym podejrzanym. Siy wsplne: KGB, Mosadu i UMiGu zadbay, eby mu wogle wyaczyli prad. Dobrze poradz - le po agregat, zanim inni wyaczeni wykupi

--
Data: 26.07.2010 - 09:37:35

Moe jednak warto zapaci rachunki ;)

W sumie z agregatem dobra myl, przy okazji kupie toi toi'a i jakie grzejniki elektryczne - ju niedugo zabraknie wszystkich mediw

--
Data: 26.07.2010 - 09:39:53

[quote kacperek]u mnie take ;)[/quote]

eeeeeeee..., najwidoczniej wic ten zawiat (zagita`czasoprzestrze) jest mocno przereklamowany .....

--
Autor: Don SalCesone (IP zapamiętane)
Data: 26.07.2010 - 21:29:39

A po co paci rachunki i kupowa agregat?

--
Autor: Sotys Skolimowa (IP zapamiętane)
Data: 30.07.2010 - 09:19:58

Planowane wyczenie prdu dnia [b]4 sierpnia roda midzy godzinami od 8 do 14:30[/b]
Skolimw wie
ulice: Piaseczyska (transformator na Elektrycznej ), Puaskiego, Suwalska, Przyrzecze, Elektryczna, Gdaska, Elblska, Olsztyska, Gorzowska, Bydgoska, Pilska, Szczeciska, Ciechanowska, Koobrzeska, Toruska, Kabacka, . Sowiskiego, Biaostocka, Siedlecka, omyska, . Kociuszki, Traugutta, lska, Bema, Grnolska, Toczyskiego,

Tel do pogotowia 22 701 32 00

Sotys :(

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-07-30 09:22 przez Sotys Skolimowa.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.07.2010 - 22:20:31

Bardzo dzikuj za wane informacje.

Ciekawe czy juz mozna atwiej dodzwoni si do pogotowia. Ostatnio telefonowaam rok temu, po wichurze, bo jakie byy zerwane przewody i musiaam wysucha przydugiego komunikatu, a potem po wybraniu odpowiedniego numeru dzwoniam i dzwoniam a wymiekam. Na szczscie okazao sie e to byy przewody telefoniczne.

A co by byo gdyby tak kogo "trzcha" prd?

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.