Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: BEZPATNY ODBIR ODPADW SEGREGOWANYCH - czyli jaja z PODATNIKW
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 28.08.2010 - 22:27:13

jesli nie slyszeli o 'niby ankiecie' (na miejscu Jarka B bym sie pogniewal) to ich problem...ale ja bym smieci nie lekcewazyl....zwlaszcza w uzdrowisku...jednak do tego tematu pewnie trzeba dojrzec...a by dojrzec trza edukacji...byle nie byl to proces tak dlugi, ze okoliczne lasy tego nie wytrzymaja...

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 28.08.2010 - 23:21:32

[quote=magi]Na topie sa wybory i kto kogo bdzie promowa, no al d... ciska, jak sie tego sucha i jak sie patrzy na tych .... kandydatw. Syszeli o jakiej niby ankiecie, ktr ktos ma "wciskac i zmuszac kandydatow do wypelnienia". Noo, nie traktuj tego na serio, e tak powiem ...[/quote]

A niech nie wypeniaja . I niech bda swiadomi e wyborca dowie sie kto wypeni nie chcia.
Warunek jeden ! Wyborca wczesniej musi zna tre ankiety.

A kto kiedy powiedzia , ten si smieje.....

--
Autor: magi (IP zapamiętane)
Data: 29.08.2010 - 08:17:52

o ankiecie syszeli, ale sie nie przejmuj, tak jak sie nigdy nie przejmowali forumowymi gadkami, jakos do nich nie dociera ze tym razem to powana sprawa, z wyjtkiem radnego JT, bo do niego dociera jak najbardziej. Przewaaja gosy e w koncu sie napisze co kolwiek, bo kto to ogarnie i porozlicza, no i o wyborcach tak sie wyrazaj, ze ..ech. S osoby co przekazuja dalej posty Boruty, bo ktos kto tak pisze i sie "rwie do wspolpracy dla dobra Knc", daje gwarancje, z nikt sensowny sie do takiej wspolpracy z taka osoba nie doczy albo sie skoczy na pyskowkach kto jest "pedzio"

--
Autor: Don SalCesone (IP zapamiętane)
Data: 29.08.2010 - 09:27:54

Dla Boruty sprawa kluczowa czy pedzio jest prezio, czy prezio jest pedzio. Taki kocio, w ktrym znikaja wane sprawy. Nie wane kto bdzie preziem naszej gminy.
Zoyby kilka wnioskw, zapyta o miecie, o oczyszczalnie.

--
Data: 29.08.2010 - 23:14:03

Poka te wnioski salcesonie , ktre ty zozye ! Id o zakad e jeste zbyt wielkim tchrzem forumowym aby cho raz o co w UMiG-u si upomniec .

To o co sie zakadamy ?

--
Autor: magi (IP zapamiętane)
Data: 30.08.2010 - 08:33:58

a skd Ty wiesz boruta, czy salceson cos skladal czy nie skadal ? czy by mial wiedze z pierszej reki czyli z urzdu ? no no, to sie nazywa dobra przykrywka, cho cokolwiek "niewierza" :D

--
Data: 30.08.2010 - 11:59:32

Nic na pewno nie wiem . Intuicja mi podpowiada. Bardzo chciabym si w tej materii myli.
Ale jeli si nie pomyl w swej ocenie salcesona. To powiem krtko , miesz mnie ludzie , ktrzy do czynw nawouja , podczas gdy sami .....zero nul uczynili.
Jeszcze raz podkreslam , by moe si myl , by moe . Okae si.

Co magi o jakiej przykrywce piszesz ale to mnie nie dziwi bo temat garnkowy dla magi to rzecz naturalna :)

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.08.2010 - 12:10:19

Boruto, do rzeczy, bo znowu rozmyjesz wtek. Mwimy o ODPADACH uytkowych - do recyklingu, nie o misie.

Zozye wniosek, to sie pochwal !

--
Data: 30.08.2010 - 13:28:19

Po pierwsze :- znowu co mi zarzucasz. Wskaz te porozmywane przeze mnie watki !
Wska ile merytorycznych wypowiedzi w tym wtku zamieci niejaki salceson ! To jaki Twj kuzyn, brat ,wujek e jemu rozmywanie uchodzi bezkarnie ?

Magi pyta , ja odpowiadam. Tak mnie wychowali.

A co do wniosku , czy masz na myli ten ktry otrzymaa (a konkretnie odpowied na wniosek ) ode mnie 08-08-2010r. i z sobie tylko wiadomych powodw zatrzymaas go dla Siebie ? Czy o ten wnoisek Ci chodzi ? Bo ta argumentacja ktr mi przedstawia dla decyzji o niewrzuceniu wniosku na forum , ju dawno si zdezaktualizowaa.

Ja w przeciwiestwie do wielu innych osb nie mam cinienia na saw . Chwalenie si to dobre jest wrd maych dzieci.

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 30.08.2010 - 14:12:55

Sprbujcie si dogada z firm, ktra wam na codzie wywozi mieci w sprawie segregowania.

Ja namwiem omjego administratora i mamy teraz dodatkowe mietniki na papier/szko/plastik.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 30.08.2010 - 14:14:17

Do pp.Modw:

a moe by ten wtek poczy z wtkiem o odbiorze makulatury i in sur. wtrnych ? Spad, biedaczek, a tak si dobrze zapowiada ...

Najwidoczniej "mieci w aspekcie umigu" rozmywaj si same z siebie, moe wic udadz si "mieci w aspekcie prywatnego skupu" ??

--
Skup/odbir makulatury i innych odpadw wtrnych
Autor: and (IP zapamiętane)
Data: 24.08.2010 - 10:52:51

Witam , moe mi kto powiedzie , gdzie jest czynny skup makulatury w naszym miecie ??

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-08-27 20:36 przez mania.

--
Re: Skup makulatury
Data: 24.08.2010 - 13:03:16

Nie wiem czy jest, ale makulatura - wsiakliwe gazety typu Nasz Dziennik, Rzeczpospolita itp. z wdzicznoscia przyjmie azyl dla kotw w Klarysewie.

- telefony na stronce http://101kotow.pl/adopcja.html

--
Data: 24.08.2010 - 16:13:40

[quote mania]Nie wiem czy jest, ale makulatura - wsiakliwe gazety typu Nasz Dziennik, Rzeczpospolita itp. z wdzicznoscia przyjmie azyl dla kotw w Klarysewie.

- telefony na stronce http://101kotow.pl/adopcja.html[/quote]
Maniu, do tej pory gazety ldoway w altanie mietnikowej, ( Przegld Sportowy, Teletydzie , GW ) jesli te wymienione odpowiadaj kocim wymogom , to chtnie przekae je do azylu jak uzbiera sie odpowiednia ilo
Odnonie wspomnianej makulatury ; sa to zeszyty i stare podrczniki do szk. podst. i gimnazjum z lat 2002-2006 i czciowo z liceum ( te ostatnie jak syn spisze ) podam w ogoszeniach i moe bd chtni

--
Data: 24.08.2010 - 20:08:27

Dobry pomys z podaniem tytuw podrcznikw, a moe przeznaczysz dla powodzian. Wiem e kciskie biblioteki zbieraj rzne - szkolne i do poczytania, bo wiele bibliotek na ter. zalanych przestao istnie.

--
Data: 25.08.2010 - 10:20:28

moje ogloszenie
http://www.konstancin.com/forum/read.php?8,61818

Maniu, dziki za podrzucenie pomysu odnonie ksiek dla powodzian , jeli nikt sie nie zgosi to zobacz czy biblioteki bda zainteresowane tymi egzemplarzami

--
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 26.08.2010 - 10:41:47

nie wiem, czy mona, eby mnie nie posadzili o reklame, ale znalazlam wczoraj u siebie wizytwke w skrzynce na listy z namiarami na firme ktora skupuje makulature i surowce wtrne. Maniu, Bartek, mozna poda telefon?

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 26.08.2010 - 11:06:53

No jasne przecie.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: topic (IP zapamiętane)
Data: 26.08.2010 - 12:18:12

o! to ja bardzo poprosze namiary na t firm.

--
Data: 26.08.2010 - 16:10:26

przyjad, zabior i zostawi grosik lub dwa ? Dotychczas - jesli mzowi si nie chce tacha makulatury na Tward (daj chyba 5 gr za kg), to panowie mieciarze zabieraj worek 120 l i 17 pln + vat te zabieraj.
elazna !!! Dawaj namiar !!!

--
Data: 26.08.2010 - 18:18:43

ja te chc
m

--
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 27.08.2010 - 08:46:43

P.H.U.Pres Konstancin Jeziorna, Habdzin 43, 695-303-311, lub 693-213-311

--
Odbir segregowanych u mieszkacw
Data: 27.08.2010 - 10:47:55

Zadzwoniam pod podany przez elazn nr telefonu i dowiedziaam si, e Pan Patryk Krupiski, ktry prowadzi punkt moe przyjeda i odbiera, ale nie po jedna czy trzy reklamwki, bo wicej bdzie go kosztowaa benzyna ni zarobi na surowcach wtrnych. I racja.

Dlatego wpadam na taki pomys i omwiam wstpnie z wascicielem P.H.U. Press,p. Patrykiem Krupiskim, e sprbujemy skrzykiwa mieszkacw z workami na okreslony dzie i ten Pan bdzie podjeda i zabiera. Moe sta w umwionym miejscu np. godzin - pora dnia do omwienia

Warunek odpady powinny by posegregowane tak, eby np. do makulatury nie dodawa butelek i obierkw (od siebie dodam, e powinny by czyste plasiki, nie obierki).

Ile obwone odbieranie bdzie kosztowao?
Zrzutka na benzyn - od WSZYSTKICH RAZEM 20 z i to chyba bdzie najtrudniej zrealizowa - moze ze skarbonka chodzi?

[b]Mozna te przywie posegregowane na ul. wietlicow w godz 8-16 do siedziby firmy. Punkt mieci si za parkingiem Stray Poarnej, przy wjedzie niepozorna szara tabliczka z nazwa firmy P.H.U. Press i nazwiskiem PATRYK KRUPISKI.[/b]

-------------------------------
Prosz o opini co Pastwo nt. odbioru obwonego. Czy jestecie w stanie skrzykn ssiadw na okreslony dzie w miesicu?

--
Data: 27.08.2010 - 18:57:35

wietna akcja, dziki. Myl, e moemy tu zrobic jakie "rejony odbioru" - kilka domw odda to, co ma do oddania. Jesli to jest "skup", to ja oddam moje gazety i plastiki gratis.

Rejon Skolimw Wie (detale lokalizacyjne do uzgodnienia, ale moe wygodnie wjechac w nasz sigacz, tu jest 8 domw)

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 30.08.2010 - 14:15:58

Troch zamieszania chronologicznego w zwizku z tym, ale poczone. Faktycznie bdzie lepiej jedno z drugim.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 30.08.2010 - 14:17:24

[quote Hammer]Sprbujcie si dogada z firm, ktra wam na codzie wywozi mieci w sprawie segregowania.
[/quote]

daj namiar, bo moja firma (eko standard, hehe) bierze 17,20 za "bytowe" i tyle samo za segregowane; eby bya jasno: ja segreguj, oni wrzucaj wszystko razem w czelu mieciary obiecujc segregowanie "na miejscu", czyli na wysypisku :P

--
Data: 30.08.2010 - 22:09:22

[quote=Mania]Zozye wniosek, to sie pochwal ![/quote] O to prosi mnie Mania , moderator.

No to ja si pytam raz jeszcze !

[quote=Boruta]czy masz na myli ten ktry otrzymaa (a konkretnie odpowied na wniosek ) ode mnie 08-08-2010r. i z sobie tylko wiadomych powodw zatrzymaas go dla Siebie ? Czy o ten wnoisek Ci chodzi ? Bo ta argumentacja ktr mi przedstawia dla decyzji o niewrzuceniu wniosku na forum , ju dawno si zdezaktualizowaa.[/quote]

--
Data: 30.08.2010 - 23:21:22

Dokleiam odpowied do wniosku Andrzeja Zambrowicza tu: http://www.konstancin.com/forum/read.php?4,37486,page=3

Dla niezorientowanych - chodzi o to ile PODATNICY zapacili za promocj burmistrza w Super Expressie

--
Autor: korek (IP zapamiętane)
Data: 31.08.2010 - 10:52:54

[quote mania]ile PODATNICY zapacili za promocj [b]burmistrza[/b] w Super Expressie[/quote]

to w watku o skupie odpadw ? hihi , no i ile dali za ten odpad ? chyba nie wiele, jak go trzeba bylo az promowac. dobry pomysl - recajkling burmistsza !!

--
Autor: urzdnik (IP zapamiętane)
Data: 31.08.2010 - 11:11:51

[quote=dobry pomysl - recajkling burmistsza !!][/quote]

Jakie materiay daoby sie odzyska, chyba ze surowce na pasztet

--

Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.