Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Dozynki w Opaczy
Autor: misterx (IP zapamiętane)
Data: 04.09.2010 - 19:45:11

[quote Mao rolny]Dzi gminne dozynki w Opaczy. Na goci czekaj auto zastawione stoy ale nie dla tych co cay rok si trudzili eby ywno wyprodukowa. Stoy w namiocie s dla VIP-w goci burmistrza. Niestety nie burmistrz kupi te specjaly ale zoyli si wszyscy ktrzy paca podatki take rolnicy. Oni wstpu do namiotu nie maja.[/quote]

Jeeli dobrze Ci zrozumiaem to chciae wej do namiotu ale Cie wygonili?? Czy zobaczye tam panw w garniakach i przyje, e Ci tam nie wpuszcz?? Ja bawiem si na doynkach posilaem si w tym nieszczsnym namiocie i nie widziaem aby kogo wyproszono.
Co do samej imprezy to sam fakt tego, i trwaa do 2 nad ranem wiadczy o tym czy bya udana czy nie. Osobicie auj tylko, e musiaem zwin si wczeniej.

--

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.